Захист Патріотів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Захист Патріотів
Девіз Просвітництво через медицину
Дата заснування Травень 2014
Тип Неприбуткова організація
Голова Уляна Супрун
Адреса patriot.defence.ua@gmail.com
Офіційний сайт patriotdefence.org
Захист Патріотів у Вікісховищі?

Захист Патріотів (англ. Patriot Defence) — громадська організація, заснована у травні 2014 року як гуманітарна ініціатива Світового конґресу українців, задля послідовного розвитку тактичної медицини та невідкладної допомоги в Україні.

Діяльність[ред. | ред. код]

«Захист Патріотів» — це команда координаторів та підготовлених за світовими стандартами інструкторів на чолі з директором докторкою Уляною Супрун та медичним директором доктором Олександром Лінчевським.

Свою діяльність організація веде у співпраці з різними інституціями та громадськими організаціями в Україні та за кордоном. Зокрема меморандуми про співпрацю було підписано зі Службою Безпеки України, Міністерством внутрішніх справ, Національною гвардією, Державною прикордонною службою, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, Сухопутними військами Збройних сил України та Високомобільними десантними військами України.

Крім того низку проектів «Захисту Патріотів» було втілено завдяки підтримці Канадського та Австралійського посольств в Україні, а також уряду Канади.

Курс бійця-рятувальника[ред. | ред. код]

Курс бійця-рятувальника, який викладають у всіх країнах-членах НАТО, надає військовим знання з першої допомоги на полі бою. Інструктори «Захисту Патріотів» проводять дво- або триденний курс, упродовж якого навички відпрацьовуються з використанням тренувальних матеріалів, включаючи компоненти IFAK, та випробовуються під час моделювання бойових дій.

Медик військ спеціального призначення[ред. | ред. код]

Курс розроблено для підрозділів спеціального призначення, що діють в українській армії та спецслужбах. Метою курсу є підготовка одного бойового медика на взвод спецпідрозділу для надання якісної та своєчасної підготовки у разі необхідності[1].

Співпраця з ветеранами[ред. | ред. код]

«Захист Патріотів» вперше в Україні залучив до навчань з тактичної медицини ветеранів війни — бійців, які отримали поранення під час бойових дій на Сході України. Знання, отримані завдяки  допомозі ветеранів є безцінними. Ветерани АТО прагнуть і можуть зміцнювати боєздатність України. Такі тренування найбільш наближені до реальних подій, тому дозволяють заточувати навички бійців та привчають їх бути готовими до того, що може трапитися під час бойових дій[2].

Навчання лікарів[ред. | ред. код]

У 2015 році «Захист Патріотів» почав проводити курс «Підтримка життя під час травми», який призначений для лікарів та базується на найсучасніших підходах до лікування травми. Курс розроблено для підвищення кваліфікації професіоналів та їхніх навичок, необхідних для роботи з травмою. Тренінг надає сильну базу знань, забезпечує практичні навички, фокусуючись на ефективній комунікації та командній роботі. Метою курсу є покращення продуктивності та якості медичної допомоги в ситуації високого ризику.

Українська програма «Підтримка життя під час травми» підготувала за світовими стандартами 97 військових та 60 цивільних лікарів[3].

Конференції з тактичної медицини[ред. | ред. код]

Війна в Україні посилила увагу до стану системи тактичної медицини. Задля впровадження системних змін у цій сфері «Захист Патріотів» організовує міжнародні конференції з тактичної медицини в Україні, до яких долучаються міжнародні експерти з тактичної медицини, представники країн-членів НАТО, а також усіх силових міністерств та відомств і їхніх навчальних закладів.  

Перша конференція пройшла у січні 2015 року[4], друга — у березні 2016[5]. Конференції проходили у форматі тематичних панелей, секцій та практичних тренінгів з українськими та міжнародними експертами. Їхня мета — розвиток та стандартизація тактичної медицини міжнародного зразка в Україні.

Тренування патрульної поліції[ред. | ред. код]

У червні 2015 року «Захист Патріотів» спільно з партнерською організацією «MotoHelp» почали навчання Нової поліції України. Було розроблено спеціальний адаптований курс з надання першої допомоги згідно зі світовими стандартами TECC — Tactical Emergency Casualty Care. Нова патрульна служба Києва почала свою роботу з навичками першої допомоги та аптечками. Завдяки підтримці посольства Австралії[6] в Україні патрульні отримали 2 тисячі індивідуальних та 210 аптечок для патрульних машин. Наразі тренування нових патрульних триває й у інших містах України[7].

Галерея[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]