Кероб

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кероб (англ. Carob) — це стручкові плоди вічнозеленого ріжкового дерева (Ceratonia siliqua L.), що росте в середземноморських країнах, а саме — в Італії, Іспанії, на Кіпрі та інших. Рослина родини бобові. У сирому вигляді даний продукт неїстівний. Але після того як його в незрілому вигляді зривають і сушать на сонці, він стає дуже солодким і смачним. Зовні кероб мало чим відрізняється від звичайного какао-порошку, хіба що відтінком коричневого кольору. Однак за смаком він більш насичений і солодкий. Крім того, істотна різниця між двома представленими продуктами полягає в тому, що розфасований кероб не містить в собі ароматизаторів та інших хімічних речовин, які досить часто додають в какао-порошок, шоколад і інш. Боби мають довжину близько 10-25 см, ширину 2-4 см і товщину 0,5-1 см, коричневі. Крім насіння, вони містять соковитий, солодкий м'якуш (близько 50 % цукру)[1].

Ріжкове дерево росте в сухих регіонах, де шкідники нападають рідше. Тому пестициди при вирощуванні використовуються вкрай рідко і в мінімальній кількості. Це ще одна перевага продукту перед солодкими аналогами.

Історична довідка[ред. | ред. код]

У Древній Греції кероб був відомий під назвою «єгипетська фіга». Такі тверді і гладкі насіння стручкових мали абсолютно ідентичний вагу і форму. В епоху Римської імперії тверді плоскі бурі насінини ріжкового дерева (лат. siliqua graeca) використовувалися в римській ваговій системі як міра маси, рівна приблизно 0,19 грам, див.[2] сіліква (міра ваги) або карат.

Детальніші відомості про кероб Ви можете знайти в статті Ріжкове дерево.

Особливості продукту[ред. | ред. код]

Користь керобу для здоров'я обумовлюється його багатим складом і відсутністю в ньому шкідливих для людського організму речовин, які містяться в какао-бобах. Плоди ріжкового дерева багаті антиоксидантами. Ці речовини продовжують молодість, забезпечують протираковий захист. Антиоксиданти перешкоджають вільним радикалам пошкоджувати клітини шкіри. В порошку міститься клітковина, яка допомагає нормальному травленню, м'яко чистить кишечник. Спільно з антиоксидантами речовина виводить з організму небезпечні сполуки. Кероб чинить антисептичну дію. В якості антисептика плоди ріжкового дерева застосовувалися ще в античні часи. Напій з кэроба знижує рівень холестерину в крові. Екзотичні плоди зменшують апетит. Продукт скорочує секрецію греналіну — гормону, який контролює голод.[3] Порошок з успіхом замінить синтетичні підсолоджувачі в дієтах. Кероб — джерело вітамінів А, групи В, D; мінералів. Плоди на 8 % складається з протеїну. В них міститься залізо у добре засвоюваної організмом формі, кальцій, фосфор, магній, мідь, калій і інш корисні елементи.[4]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Batlle, I. and J. Tous. 1997. Carob tree. Ceratonia siliqua L. Promoting the conservation and use of underutilized and neglected crops. 17. Institute of Plant Genetics and Crop Plant Research, Gatersleben/International Plant Genetic Resources Institute, Rome, Italy.
  2. Carvalho, J. P. 1988. Carob pollination aspects. Pp. 281—289 in Proceedings of the II International Carob Symposium (P. Fito and A. Mulet, eds.). Valencia, Spain
  3. The Gums from the Carob Bean, Ceratonia Siliqua L. and the Honey Locust Bean, Gleditechia Triacanthos L.
  4. http://dovidkam.com/zdorovia/shkoda-korist/kerob-korist-i-shkoda-korisni-vlastivosti.html