Логотип Львова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип до 2017

Новий логотип: http://gazeta.lviv.ua/2017/10/17/u-lvovi-prezentuvali-novij-promocijnij-logotip/

За рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради[1], використання логотипу фізичними та юридичними особами, іншими організаціями дозволяється після погодження з відділом промоції управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту Львівської міської ради «Адміністрація міського голови». Це суперечить пункту г статті 10 Закону України про авторське право та суміжні права, за яким символіка територіальних громад, символи та знаки підприємств, установ та організацій знаходяться у суспільному надбанні[2].

У 2006 році, у видозміненому варіанті, був логотипом святкування 750-річчя першої згадки про Львів; рішенням Виконкому Львівської міськради № 105 від 9 березня 2007 року затверджений промоційним логотипом міста. У 2011 році логотип було оновлено. У 2017 (18 жовтня) логотип знову оновили і він отримав трішки новіший дизайн.

Опис[ред. | ред. код]

Логотип складається з зображення стилізованих різнокольорових зображень дзвіниць центральних храмів міста та вежі міської ратуші (зліва — направо):

Ідея зображення міських веж почерпнута з Панорами Гогенберга — першого відомого зображення Львова, домінантою якого є оборонні мури, вежі і бані. Різнокольорові вежі символізують «багату архітектурну спадщину Львова, багатонаціональність культур та конфесій, котрі гармонійно розвивалися у місті від часу його заснування». Під зображенням веж міститься напис «Львів відкритий для світу» (в англійському варіанті — «Lviv open to the world»), що є неофіційним девізом міста.

Автором логотипу є Юрій Крукевич — старший викладач кафедри графічного дизайну ЛНАМ.[3][4]


Галерея[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]