Мисливці на тролів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Мисливці на тролів M:
Trolljegeren
TrollHunter.jpg
Жанр пригодницький фільм, трилер, фільм жахів
Режисер André Øvredal
Продюсер John M. Jacobsen[d][1] і Sveinung Golimo[d][1]
Сценарист André Øvredal
У головних
ролях
Otto Jespersen
Hans Morten Hansen
Tomas Alf Larsen
Johanna Mørck
Knut Nærum
Robert Stoltenberg
Glenn Erland Tosterud
Оператор Hallvard Bræin[d][1]
Кінокомпанія Filmkameratene[d][1]
Тривалість 90 хв.
Мова Норвезька
Країна Норвегія Норвегія
Рік 2010
Дата виходу 29 жовтня 2010
Кошторис NOK 19 900 000
IMDb ID 1740707
trollhunterfilm.com

Мисливці на тролів (норв. Trolljegeren, англ. The Troll Hunter) — норвезький пригодницький фільм 2010 року, зроблений у псевдодокументальній формі. Автор сценарію і режисер Andre Øvredal. «Мисливці на тролів» отримали різні відгуки від норвезьких критиків.

Сюжет[ред.ред. код]

Група студентів робить документальний фільм про Ганса, якого підозрюють у браконьєрстві на ведмедя. З'ясовується, що Ганс веде відлюдний спосіб життя. Коли вони намагаються взяти у нього інтерв'ю, він відповідає неохоче і проганяє їх геть, але вони продовжують ходити за ним слідом. Вночі студенти поїхали за ним у ліс і вийшли зі своєї машини, то побачили миготливі вогні і почули жахливий рев. Ганс біжить назад до своєї машини, кричучи «Троль!». Студенти сховалися у Гансовій машині, але одного з них було поранено. Пізніше побачили, що їхня власна машина розбита, а шини з'їдені. Нарешті Ганс повідомив, що тролі існують і дав дозвіл приєднатися до його полювання та знімати на камеру за умови, якщо вони будуть чітко виконувати його накази.

На наступний день студенти зустрічаються із Гансом. Він хоче переконатися, що ніхто із них не є християнином, тому що тролі можуть винюхати їх. Вони запевнили його, що християн серед них немає. Ганс показав їм струмок і наказав добре вимитися і натертися «запахом» троля. Також дав усім ліхтарики, які назвав зброєю. Потім пішли вглиб лісу і стали чекати. Раптом вони побачили спалах, почули рев і вібрування землі. З лісу вийшов гігантський троль з трьома головами. Вони біжать назад в ліс, де ховаються. Коли повернулися до машини Ганса, він освітив троля прожектором з ультрафіолетовим випромінюванням і троль перетворився на камінь. Хоча студенти були дуже налякані, вони все-таки усі вирішили й далі супроводжувати Ганса і документувати його роботу. Ганс має намір вбити всіх тролів, які втекли зі своїх територій і дізнатися, що спричинило масову їх втечу.

Далі студенти подорожують разом з мисливцем на тролів, дізнаються багато цікавого про тролів і приховування урядом інформації про їхнє існування.

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]