Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/грудень 2013

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Загальні збори

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:13, 1 грудня 2013 (UTC)

Вишково

Добрий вечір!Добродію - навіщо Ви видалили мої поправки назви Вишкове? Вишково -це русифікована назва!Приклад - Берегове, Грушеве і т.д. Навіть в російськомовній вікі написано -по українські -Вишкове!А на есперанто навіть заголовок!Якщо ви підтримуєте русифікацію українських топонімів, то навіщо в загалі в укр.вікіпедії? Потрібно навпаки українізувати, якщо б було навпаки до Ужгород і зараз би називався Унгвар!Будь ласка виправте, або я сам це зроблю!--Victor-Sumy (обговорення) 17:55, 3 грудня 2013 (UTC)

Воно було перейменоване 1992 року. У Західній Україні популярні закінчення о: Буштино, Кольчино, Комарно, Чинадійово, Вишково…--Анатолій (обг.) 15:59, 3 грудня 2013 (UTC)
Це не просто в Західній Україні, а конкретно тыльки в Закарпатті, і прийнято не Верховною Радою, а місцевою Закарпацькою!Яка в більшості тоді, як і зараз частково є п'ятою колоною Москви, це відмінять скоро обов'язково!Це русифікація назв - це було також і при Чехословаччині, але даже в часи радянської України розуміли що це не українські назви, а русифіковані москвофілами!

Це було не законне перейменування, бо воно не затверджене Верховною Радою, як і промосковський сепаратний референдум у Закарпатті у 1991 році! Вікіпедія це енциклопедія, як і Енциклопедія Українознавства, тож тут потрібні національні назви, по правилах національного мовлення!--Victor-Sumy (обговорення) 19:15, 3 грудня 2013 (UTC)

Вибачте, що втручаюсь. Не розумію в чому проблема. На сторінці ВП:ІГО чітко прописано, що правопис назв населених пунктів України повинен узгоджуватись з офіційними джерелами державних органів влади України. Наразі є рішення облради, яке є опубліковане у ВВР 1993 року. У енциклопедії ми не можемо вигадувати власні назви населених пунктів, хоч як би вони нам не подобались. Ви написали, що «це відмінять скоро обов'язково», тому єдине, що можна зробити в цій ситуації, це сподіватись на вказаний вами перебіг подій. З повагою, --SteveR (обг.) 19:07, 3 грудня 2013 (UTC)
Чого ж незаконне? Рішення оупбілковано у Відомостях Верховної Ради №16 від 20.04.1993 року. Усе цілком законно. Це наразі офіційна назва.--Анатолій (обг.) 17:22, 3 грудня 2013 (UTC)

Бучач-Львів

Доброго дня! А ви не розумієте того, що читаєте після моїх редагувань? Нечемно, шановний. Подивіться краще на мій внесок. А позбавите прав, якщо буду зловживати. Перепрошую, а чому має бути тільки по-вашому, а не і так, і так. А стосовно того, що ви викидаєте будь-які редагування, які просто не до шмиги користувачу Гончарову, то це об'єктивно неправильно — ніхто не заваджав уважно прочитати статтю Гальшка Острозька, прибрати те, що, на думку користувача Гончарова, є неоднозначним, чи хибним, а залишити однозначно корисні доповнення (про Лукаша Ґурку). --Бучач-Львів (обговорення) 12:58, 10 грудня 2013 (UTC)

Шаблон:Склад ФК Арсенал Київ

Я, може, чогось не розумію, але поясніть мені свої дії. По-перше, клуба вже не існує, по-друге, Бакалов вже давно не тренер. --Seva Seva (обговорення) 19:10, 21 грудня 2013 (UTC)

По-перше, в навігаційних шаблонах не можна просто так ставити шаблони Db, бо ви поставите на вилучення і всі статті, в яких він використовується; по-друге, подібні шаблони слід вилучати через повільне вилучення (ВП:ВИЛ), принаймні так було зі складами «Оболоні», «Львова», «Прикарпаття».--Анатолій (обг.) 19:39, 21 грудня 2013 (UTC)

Summer Fruits.jpg Смачного!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:33, 22 грудня 2013 (UTC)

Чортків

В розділі ЗУНР стосовно фрази: формував і вишколював 9 саперних сотень УГА, з яких 4 були приділені до корпусів, 5 до бригад — внутрішнє посилання на статтю УГА (розділ «Технічні частини»).--Бучач-Львів (обговорення) 13:49, 25 грудня 2013 (UTC) P.S. Користувач неправий.

OTRS

Гляньте, будь ласка, листа з адреси Тимур Баротов <barotov@i.ua> 28.12.2013 11:05:49. Це стосовно цього файлу Файл:Timur Ukr Revolution.jpg Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 15:39, 28 грудня 2013 (UTC)

Щодо файлу дозвіл підходить, а щодо статті треба, щоб там десь був на сайті вказаний емейл автора, щоб довести, що це дійсно він.--Анатолій (обг.) 16:52, 28 грудня 2013 (UTC)
Дякую. Статтю, як і фотки я передумав використовувати. Бог з ними. І так зійде. --Pavlo1 (обговорення) 17:24, 28 грудня 2013 (UTC)

Вікісховище

Звертаюсь, як до адміна. Є певна проблемка. Будь-який файл під PD-UA-Exempt не вантажится. Вантажу пыд СС..., а потім змінюю ліцензії. Що за баг?--Kamelot (обговорення) 15:48, 11 грудня 2013 (UTC)

Це якщо ти обираєш «Цей файл моя власна робота.», але ж PD-UA-exempt-файли не є власними роботами, тому слід обрати «Цей файл не моя власна робота.» і потім внизу «Інша причина, не згадана вище» і вписати у поле вводу потрібну ліцензію.--Анатолій (обг.) 17:30, 11 грудня 2013 (UTC)
Ти мене вчиш. Я пишу що не власна робота і PD-UA-exempt — не завантажується, тоді пишу власна робота, а потім вручну змінюю автора і ліцензію--Kamelot (обговорення) 22:11, 11 грудня 2013 (UTC)
Хм, не знаю. Знайду файл з PD-UA-exempt, спробую. Там ще можна обрати стару форму завантаження, де ти сам пишеш опис повністю.--Анатолій (обг.) 23:46, 11 грудня 2013 (UTC)
Вже вийшло. Я мабуть писав не PD-UA-exempt, а PD-UA-Exempt. Але все одно власні файли вантажться набагато швидше ніж суспільне надбання.--Kamelot (обговорення) 23:56, 11 грудня 2013 (UTC)

Знову проблема. Див. Іванівський район не один, тому вирішив перекатегоризувати. Навіть ти при не однозначній назві помилково додавав фото у іншу категорію. Мені цікаво, чому стара назва перед Iz, а нова за, коли V перед Z--Kamelot (обговорення) 09:26, 31 грудня 2013 (UTC)

Думаю - проблеми у вікісховищі. У них вже вчора буди проблеми із заміщеннях/додаванням категорій. Справа не лише у власне цій категорії.--Yuriy Kvach (обговорення) 09:45, 31 грудня 2013 (UTC)
Здається там просто сервер перегружений. Я вже виправив те що ви почали. Перевірте чи вірно. --Yuriy Kvach (обговорення) 10:03, 31 грудня 2013 (UTC)
2Kamelot: в Ізмаїльському ключ сортування вказаний I, у другому ключ сортування не вказаний, тому сортується по назві — Ivanivka, I перед Ivanivka сортується. Проблема вирішується отак.--Анатолій (обг.) 14:20, 31 грудня 2013 (UTC)
Дякую. Я дуб. Думав суміш розкладок, перебрав варіанти, а тут тривіально--Kamelot (обговорення) 14:47, 31 грудня 2013 (UTC)