Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/травень 2013

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія:Проект:Миколаївська весна/Тиждень 4

Ви раз вже взялися мене щільно опікувати в конкурсі, то розгроміть і 1164 проект. Бо пізніше не матиму часу на виправлення недоліків. Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 07:18, 6 травня 2013 (UTC)

То «Макухина» стаття, хай він її і перевіряє, не все ж мені перевіряти ;) А недоліки може виправити і будь-хто інший.--Анатолій (обг.) 09:46, 6 травня 2013 (UTC)

Uklanjanje bot zastavice / Removal of bot flag

(Bosanski) Želim da vas obavijestim da je se na bs.wiki donijela odluka da se uklone bot zastavice kod neaktivnih i/ili interwiki botova. Vaš bot spada u najmanje jednu od ove dvije kategorije. Ova odluka je donešena zbog zbivanja oko Wikidata koje je dovelo do toga da su interwiki botovi postali nepotrebni. Ako želite da zadržite vašu bot zastavicu onda možete podnijeti taj zahtjev ovdje sa dodatnim informacijama o poslovima koje bi bot obavljao i na koji nacin. Imajte na umu da ovo treba da bude konkretan i koristan posao za zajednicu da bi se zastavica zadržala. Ako imate bilo kakvih pitanja kontaktirajte me na mojoj stranici za razgovor. Ukoliko ne reagujete na ovu poruku će se uklanjanje zastavice izvršiti nakon nekoliko sedmica. Međutim, uvijek ste dobrodošli da podnesete novi zahtjev za bot zastavicu.

(English) I want to inform you that on bs.wiki there has been a voting that resulted in accepting the removal of bot flags for inactive and/or interwiki bots. Your bot has been identified to meet at least one of these criteria. This decision has been made due to the new developments with Wikidata by which all interwiki bots have become unnecessary. If you want to keep your bot flag, then please report that here by indicating what new task your bot will be performing and how this will be done. Note however that this has to be a concrete and useful task for the community before it will be accepted. If you have any questions, please let me know on my talk page. In case of no response, the removal of the bot flag will be performed within a few weeks from now. However, after that period you are always welcome to file a new request for a bot flag.

-- Edin(r) 01:23, 27 april 2013 (CEST)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 00:55, 7 травня 2013 (UTC)

Файл:Dmytro Brovkin.jpg

Цей файл не підпадає під (Ліцензія Шаблон:Football.ua)??? Вікіпедія:Джерела зображень Поясніть, будь ласка.

Там вказано сайт
у файлі джерелом вказано
але воно не належить до http://football.ua/galleries/ , бо там нема в URL galleries (або gallery). Дозвіл поширюється тільки на зображення з фотогалерей сайту.--Анатолій (обг.) 13:22, 9 травня 2013 (UTC)

Шаблон {{h}}

Привет. Если не сложно, можешь глянуть откуда лезет ошибка в шаблоне? Я его передрал с рувики, но видно где-то есть небольшое отличие. В результате в начале вместо шаблона откуда-то проявляется лишняя точка ( {{h|Автор}} → . ) --AMY (обговорення) 09:31, 10 травня 2013 (UTC)

А сейчас нормально?--Анатолій (обг.) 10:05, 10 травня 2013 (UTC)
Угу, спасибо. Слона я и не заметил. --AMY (обговорення) 16:32, 10 травня 2013 (UTC)

Деякі дрібниці

А навіщо Ви добавили російські версії назв до населених пунктів Казахстану? Адже вони не мають ніякого відношення до Казахстану. Дрібниця, але цікаво знати навіщо. Green Zero (обговорення) 16:46, 15 травня 2013 (UTC)

У Казахстані дві офіційних мови (не плутати офіційну з державною) — казахська і російська, тому наявність там російської назви цілком виправдана.--Анатолій (обг.) 19:41, 15 травня 2013 (UTC)
Вибачте, дійсно не взяв до уваги наявність двох офіційних мов у Казахстані. Green Zero (обговорення) 07:30, 16 травня 2013 (UTC)

Файл:Турконяк Рафаїл.JPG

Вітаю, Анатолій! Дякую за оперативність в перевірці дозволу на OTRS. Чекаю запуску Твого бота чи вручну перенести у Вікісховище? Шануймося! -- Володимир Ф 16:00, 18 травня 2013 (UTC)

Бот запускається о півночі.--Анатолій (обг.) 16:35, 18 травня 2013 (UTC)
Дякую, чекаю.-- Володимир Ф 16:59, 18 травня 2013 (UTC)

ЕІУ

Начебто досвідчений користувач, а не розумієш, що ЕІУ поширює тільки тексти за вільною ліцензією, а фото мають інший ракурс. Мені б також хотілось думати, що всі зображення вільні, але цьому нема доказів --Kamelot (обговорення) 17:42, 18 травня 2013 (UTC)

Так дійсно, то я не додивився. Я заливав статті з бази, яку дав Букет, вирішив, що файли теж вільні.--Анатолій (обг.) 19:09, 18 травня 2013 (UTC)

Файл Файл:DSC 0601-Б.JPG

По цьому файлу не розумію - які претензії? Це - моє фото - так і зазначено: "Джерело:Білецький В.С.". Це - годиться? Що не влаштовує? --Білецький В.С. (обговорення) 11:48, 20 травня 2013 (UTC)

Якщо там стоїть шаблон {{Білецький}}, то джерелом має бути одна з семи книг, на яку даний дозвіл. Тут же такої книги нема в джерелі, отже або неправильний дозвіл, або неправильне джерело.--Анатолій (обг.) 11:53, 20 травня 2013 (UTC)
Я прибрав цю механічну помилку.--Білецький В.С. (обговорення) 11:59, 20 травня 2013 (UTC)

"СБТС" Суми і "Зірка НІБАС" Кіровоград

Побачив старе обговорення. ФК "СБТС". Спорт, Бізнес, Технологія, Сервіс. Договір про заснування ФК "Зірка НІБАС" був підписаний 23 грудня 1993 року, а не 29 листопада 1993 року. darko

Але офіційний сайт команди подає дату саме 29.11.1993.--Анатолій (обг.) 10:53, 20 травня 2013 (UTC)
Я навіть не хочу про це говорити з трьох причин. По-перше, того барана, який давав ці дані на офіційний сайт вже в клубі немає. По-друге, мене завжди радувала кількість помилок, які множаться за допомогою інтернету. Прикро, що в футбольній статистиці це в основному відбувається за рахунок Вікіпедії. Може все-таки необхідно давати посилання на якісь друковані видання? Наприклад, календар-довідник Кіровоград-96, автори М.Ковальов і А.Перевозник (так вже сталося, що це саме я). По-третє. Зауваження по сайту я вже зробив. Думаю, сьогодні виправлять. Просто дуже важко відслідкувати новому прес-аташе (а це знову М.Ковальов), те, що наробив старий, який в історії команди розбирається, м'яко кажучи, поганенько. Але якщо так кортить зробити посилання на інтернет, то прошу подивитися базу підприємств України. Там то офіційна інформація? Ну і останнє. Я от сьогодні опрацював 4 сезони "Зірки" 1992, 92-93, 93-94, 94-95 лише в частині календарів ігор і дат матчів. Неспівпадінь БД ФФУ і довідника того ж Ландера море. Але кількість помилок і там і там величезна, а на сайті ФФУ є помилки в результатах (!!!), то про такі "дрібниці" як дата заснування і говорити нема чого. Я вже якось обговорював це питання, і порозуміння не знайшов. Мені важко виправити в усіх даних вікіпедії, наприклад, неправильне "Зірка-НІБАС", "Зірка-Нібас" та "Зірка Нібас", на правильне "Зірка НІБАС". Я цього робити й не буду, адже правильна інформація, здається, нікому не треба. То нехай буде так. Але якщо треба "інтернет-підтвердження" (що для футбольної статистики апріорі є ідиотизмом), то знову таки прошу на сайт ДП ІРЦ http://irc.gov.ua. Там правильна назва. darko
Я погоджуюся з вами у тому, що там є помилки, але де їх нема? Якщо наведете вагоме джерело, де їх нема, то його можна використати. До речі, про грудень 1993 року є тут, але там дата точна не вказана. P.S. До статті про «Зірку» непогано було би додати таблицю гвардійців із цифрами (подібно до бомбардирів), бо там наразі це вказано лише словами, а даних у мене таких нема.--Анатолій (обг.) 11:58, 20 травня 2013 (UTC)
Я й не думав, що цей сайт ще живий. Я туди матеріал давав років 10 назад... Посилання, як я сказав, можна дати на ІРЦ. Це - вагоме джерело. Я можу дати гвардійців нац.чемпіонатів по закінченню сезону. Ця інформація в мене підбита (ПІБ, дата народження, ігри, сезони, навіть фото тих хто провів найбільше можу дати), лише треба доповнити поточним сезоном. Думаю, помилок там мінімум:). Єдина умова. А можна автоматично на всій вікіпедії все-таки замінити на правильну назву Зірка НІБАС? По даті мене менше турбує, а ось назва має бути правильною! А ось щодо ігор всіх сезонів... Інфа така є, але я впевнений, що там багато помилок, тож давати її поки не буду, бо сильно розтиражують.darko
Сам сайт не живий, то веб-архів. А щодо дати, то там ще питання чи вважається датою заснування клубу дата оформлення юрособи. Он же дату створення жовтень 1911 року взяли за першим матчем клубу, а статут клубу було затверджено в 1913 році.--Анатолій (обг.) 13:37, 20 травня 2013 (UTC)
Я звичайно вибачаюсь, але Ви, Анатолію, серйозно плутаєте деякі речі. Команда і клуб - речі дуже різні. Команда "Зіркою НІБАС" називалася ще трохи матчів в першому колі (у Ландера стоїть дата з 29.11., тому що якраз був тур першості, а він в довідниках завжди вказував зміну перед туром, а не дату, коли був лист в ФФУ, або рішення ФФУ чи ПФЛ), а клуб Зірка НІБАС (юр.особа) був заснований пізніше. Точно так же як ФК "Олімпік" мав команду "Зірка" в сезоні 2008-09, поки був заснований новий клуб (юридична особа). В мене була ідея - створити список всіх юр.осіб. Можливо і зроблю. Але ж в вікіпедії стоїть не дата зміни назви, а "був створений футбольний клуб «Зірка НІБАС»" Тому так писати некоректно! Про 1911 рік я можу сказати таке: М.Ковальов вишукав в архівах в Москві (а не в інтернеті!) найраніше підтверджену документально дату. А в 1913 році затвердили статут не футбольного гуртка "Ельворті", а Єлисаветградського футбольного гуртка (загальноміського, копію можу надати при необхідності). Якщо хтось може представити інші матеріали, а не посилання на інтернет сторінку - футбольний клуб буде дуже вдячний. Особисто я впевнений, що дата може бути і раніше, але ні я, ні він будь-які записи чи документи в архівах не знаходили. Ну і Ви не відповіли на питання про автоматичну заміну. В свою чергу можу сказати, що я можу висилати матеріали (наприклад, на пошту), але ставити їх у вікіпедію в мене просто немає часу. Да, ще одне. Можна замінити все-таки емблему з папугою, яка стоїть на вікіпедії, на нормальну з лелекою, яку розробили навесні 1998 року? Я навіть не знаю, хто перемалював невірно цього папугу, але хтось зробив, і за допомогою інтернету пішла у світ невірна емблема. А ось на сайті з архіву (той, на який Ви мені давали посилання) є правильна емблема. Можете глянути. Darko (обговорення) 18:12, 20 травня 2013 (UTC)
Я не орнітолог, тому не дуже розуміюся на лелеках і папугах. Ту емблему взяв, бо вона була великого розміру, а на цій нічого не видно. Якби знайти її більшу, можна було б завантажити. Щодо заміни, я думаю, можна і вручну зробити--Анатолій (обг.) 20:03, 20 травня 2013 (UTC)

Шаблон:Штат США

Я замінив вже в усіх статтях рік перепису на 2010. Там було все в порядку. Будь-ласка, поверни все як було--Misha motsniy (обговорення) 13:23, 23 травня 2013 (UTC)

Як же ж усе в порядку??? Ви рік поміняли, а дані то лишилися 2000 року. А там де і оновили, густота мала би змінитися. Так само і місце штату за населенням могло змінитися--Анатолій (обг.) 13:25, 23 травня 2013 (UTC)

Однак це не значить що треба повертати старі параметри, бо при старих параметрах там взагалі нічого не показує. Поверніть як було.--Misha motsniy (обговорення) 13:31, 23 травня 2013 (UTC)

Ну так я зробив, щоб показувало.--Анатолій (обг.) 13:32, 23 травня 2013 (UTC)

Про порядок публікацій власних фото архітектурних споруд, меморіальних і памятнтх дошок, памятників на цвинтарях і др.

Шановний пане Анатолію! В рекомендаціях одному із передостанніх "претендентів на папаху" Ви рекомендували в першу чергу розібратися з фотографіями, які давно чекають на "миттєве видалення". Я тоді зрозумів, що я "плаваю" в цьому питанні, що я не у всіх випадках маю право публікувати СВОЇ фотографії чужих споруд. Не розумію і до цих пір. Допоможіть, будь ласка! ЯГВ (обговорення) 17:32, 24 травня 2013 (UTC)

привіт. спробую я пояснить. частина 4 статті 15 Закону України «Про авторське право і суміжні права» прописує, що в Україні відсутня свобода панорамної зйомки:
а це значить, що якщо Ви фотографуєте якийсь твір (будівлю, пам'ятник, дошку, плиту), автор якого ще не помер або помер менше ніж 70 років тому — Ви не маєте права на відтворення цього твору[будівлі] і вільне використання відтвореного твору[фото] (себто, якщо Ви сфотографуєте Пам'ятний знак на честь заснування міста Києва і замовите друк футболок із цим зображенням й почнете їх продавать — автор має повне право подати на Вас у суд). інша справа, якщо мова йде про будівлі, авторські права на які уже не захищаються — на фото дозвіл потрібен тільки від самого фотографа. самі норми прописані не зовсім чітко, тож виходить, що під це обмеження підпадають й меморіяльні дошки, й надгробні плити, й скульптури, й будівлі теж. тут про це говорилося детальніше Обговорення користувача:Antanana/Архів 2012#nofop. скульптор/художник/архітектор можуть і надати дозвіл, якщо попросити. принаймні AMY 81-412 вдалося отримати дозвіл на фотографування станції метро «університет» у Києві, що є просто фантастично. і, звісно, цей дозвіл можуть надати правонаступники автора --アンタナナ 02:20, 28 травня 2013 (UTC)
п.с. якщо Вам захочеться почитать ще трохи більше --アンタナナ 02:20, 28 травня 2013 (UTC)

Дієтичне блюдо

Під "дієтичним блюдом" малося на увазі "дієтична страва". Наскільки я знаю українську мову, блюдо і страва - рівнозначні терміни, хіба ні? Той хто перенаправив блюдо на тарілку певно помиляється. Green Zero (обговорення) 12:05, 28 травня 2013 (UTC)

Українська страва — це російське блюдо. Хіба ні?--Анатолій (обг.) 12:31, 28 травня 2013 (UTC)
Я не знаю. Я думав слово "блюдо" є і в українській мові у значенні "страва". Green Zero (обговорення) 13:46, 28 травня 2013 (UTC)

Ещё раз астероиды

Здравствуй! Хочу попросить тебя переименовать ещё одну статью об астероиде: 11320 Голландія, который должен называться 1132 Голландія (см. JPL Small-Body Database). --Art-top (обговорення) 17:20, 28 травня 2013 (UTC)

Клітор

Так він є і у тварин. Саме визначення неправильне. Потрібно говорити не про жінок, а самок ссавців--Kamelot (обговорення) 22:52, 28 травня 2013 (UTC)

Ну в статті про тварин нічого не сказано.--Анатолій (обг.) 22:58, 28 травня 2013 (UTC)

Війна редагувань

Вітаю! Війни редагувань неприпустимі у Вікіпедії. Тим паче щодо головної сторінки. Замість війни потрібно було звернутися на сторінку запитів до адміністраторів для захисту сторінки, а також до Булки з поясненням його вандальних дій.--Krystofer (обговорення) 15:36, 31 травня 2013 (UTC)

Ви самі визнаєте, що ці дії були вандальними, тоді чому це війна? Це відкіт вандалізму.--Анатолій (обг.) 15:37, 31 травня 2013 (UTC)
Згоден, що у цьому випадку Ваші дії не є класичною війною редагувань, але ви розуміли, що йде пряму конфронтацію без жодної спроби обговорення. Булка очевидно не розумів чому його правки відкочують. Треба було йому пояснити.--Krystofer (обговорення) 17:00, 31 травня 2013 (UTC)
Не бачу сенсу писати на його сторінку обговорення. Я і так знаю, куди він мене пошле в результаті.--Анатолій (обг.) 17:04, 31 травня 2013 (UTC)
В такому разі потрібно було звернутися на ВП:ЗА. Але краще було б зробити і те і те.--Krystofer (обговорення) 17:06, 31 травня 2013 (UTC)