Обговорення користувача:AMY 81-412

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:10, 1 листопада 2018 (UTC)

Центральний державний історичний архів України[ред. код]

Поясніть, будь ласка, свої дії щодо перейменування сторінки Центральний державний історичний архів України. Згідно до ВП:НАЗВА СТАТТІ, назва має бути якнайкоротша.--NV (обговорення) 13:04, 24 листопада 2018 (UTC)

 • Вітаю. В Україні існує два архіва з однаковою назвою: Центральний державний історичний архів України. Один у Києві, повна офіційна назва Центральний державний історичний архів України, м. Київ; другий — у Львові (Центральний державний історичний архів України, м. Львів). Неможливо сказати, що один з них більш вагомий, ніж інший, вони абсолютно рівнозначні. Тому для того, щоб їх відрізняти, в назві статті про конкретний архів обов'язково потрібно уточнювати його місцезнаходження. Натомість назва статті без уточнення найкращим чином пасує для статті-дізамбінгу. --AMY (обговорення) 13:13, 24 листопада 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю! Прошу пояснити Ваше перейменування Шаблон:Замоскворіцька лінія (від «Замоскворіччя») на Шаблон:Замоскворецька лінія. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:18, 17 грудня 2018 (UTC)

Вітаю. Ви точно впевнені, що це зробив саме я? (див. також тут). --AMY (обговорення) 14:39, 17 грудня 2018 (UTC)
Таки знайшов. Зустрічне питання. Поясніть мені ваші дії, що відбулися 31 серпня 2011 року о 12:49. --AMY (обговорення) 14:44, 17 грудня 2018 (UTC)
Дякую, зрозумів. Ви не проти, якщо я перейменую на Замоскворіцька лінія? З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:14, 17 грудня 2018 (UTC)
Не бачу перешкод --AMY (обговорення) 23:05, 17 грудня 2018 (UTC)
Але ж на місці ять пишемо є, тому правильно Замоскворєцька.--Анатолій (обг.) 23:10, 17 грудня 2018 (UTC)
@Ahonc: однокорінні слова Москва-ріка, Замоскворіччя. Втім, це слід обговорити в мовній консультації. --В.Галушко (обговорення) 15:44, 18 грудня 2018 (UTC)

У добрі[ред. код]

Вітаю. Випадково побачив статтю Заливчий Андрій Іванович, дуже сподобалось розкриття теми. Пропоную номінувати її у добрі.--Brunei (обговорення) 06:21, 17 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Дякую, стаття вже виставлялася у добрі, але не пройшла. Особисто я не бачу поки що можливостей доробити її в тому сенсі, як пропонували користувачі, що тоді проголосували проти. --AMY (обговорення) 11:50, 17 січня 2019 (UTC)

Богров Дмитро Григорович[ред. код]

Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, на основі яких правил Вами було вилучено моє редагування зазначеної статті, зокрема коректне використання шаблону {{cite web}} і тегу <ref>. Дякую. --Yuriz (обговорення) 17:59, 4 лютого 2019 (UTC)

Мої вітання. ВП:БР, ВП:В, ВП:ПДН. --AMY (обговорення) 18:38, 4 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:55, 15 березня 2019 (UTC)

Зображення. Перезавантаження.[ред. код]

Доброго дня! 1) хочу подякувати за завантаження файлів, особливо з вказання джерел!; 2) хочеться обговорити з Вами два пункти: а) у джерелах зазначених у файлі переважно це газети до 1951 року, а автор фотографії відсутній, тому вірогідніше це {{PD-Ukraine}}. Може такі зображення краще перенести до Вікісховища?; б) деякі нові файли відрізняються: наприклад, Файл:Москвіна Єлизавета Петрівна 1939.jpg. Тож прийдеться перезавантажувати зображення двічі на коммонз. І старе і нове, бо в обох випадках рік публікації до 1951 року. --『 』 Обг. 00:01, 13 червня 2019 (UTC)

Вітаю. Щодо правильності ліцензії, під якою я завантажував ці фотографії в укрвікі, я впевнений на 146%. Однак щодо запропонованої вами ліцензії в мене є сумніви, особливо те, що автор оригінального зображення не зазначений. У мене вже були випадки випадки видалення файлів з коммонз саме з приводу неоднозначного трактування тексту ліцензії. Тому я поки що не схильний до перезавантаження цих зображень на коммонз. --AMY (обговорення) 09:26, 13 червня 2019 (UTC)
Хм... дивно... якщо автор не вказаний, але вказана публікація, то на коммонз повинні надати пруфи щодо авторства зображення, в іншому випадку вони публікуються під "автор невідомий". Коли дещо розгружусь з файлами винесу на обговорення до кнайпи чи коммонз, чи обох відразу. --『 』 Обг. 08:37, 15 червня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:05, 6 лютого 2020 (UTC)

Фото[ред. код]

Вітаю. Звертаюсь до вас оскільки на вашій сторінці є шаблон Можу сфотографувати. Чи можете зробити фото фойє Національної філармонії України, а саме — чавунних колон у ньому? На випадок якщо зможете даю зразу пояснення що саме цікавить — симетричне фото фойє, фото фойє збоку, фото якоїнебудь з колон зблизька, де можна побачити її деталі. Фото бажано зробити без відвідувачів філармонії. Прошу відповісти. Оскількі наразі ви у віківідпусці, про всяк випадок одночасно з вами звертаюсь й до інших користувачів. Blast furnace chip worker (обговорення) 15:17, 12 лютого 2020 (UTC)

Прохання про перевірку[ред. код]

Будь-ласка:затвердіть зміни до статей: вулиця Бударіна (Київ), та Київський геріатричний пансіонат. Я анонімний автор, тому не маю права на затвердження правок. 27.02.2020.


Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті![ред. код]

@AMY 81-412: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:

Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!! --RomanKotlar (обговорення) 13:17, 20 березня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, AMY 81-412: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào AMY 81-412: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Садовський Микола Карпович[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, будьте уважніше, вилучаючи дані з заміною на Вікідані. Ось тут ви замінили правильну дату смерті (7 лютого) на неправильну взяту з рувікі (7 січня). Як наслідок, два з половиною роки в Садовського була неправильна дата смерті, аж до того, що вона потрапила до Цей день в історії за 7 січня. Будь ласка, перед вилученням дат зі статей перевіряйте, чи на Вікіданих не помилкова інформація. Дякую — NickK (обг.) 18:00, 14 січня 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Загородний_Олексій_Григорович_1941.jpg
 2. File:Куликов_Григорій_Іванович_1941.jpg
 3. File:Козирєв_Микола_Володимирович_1946.jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 01:59, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Палац_одружень_1_NoFoP.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Палац_одружень_1_NoFoP.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 10:18, 26 лютого 2021 (UTC)

Невільний Файл:Агеєнко Петро Михайлович 1938.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:Агеєнко Петро Михайлович 1938.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. MGA73 (обговорення) 13:47, 1 травня 2021 (UTC)

Невільний Файл:Дрофа Ілля Трохимович 1940.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:Дрофа Ілля Трохимович 1940.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. MGA73 (обговорення) 13:47, 1 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:D-karl-libkhnet450600.jpg
 2. File:D-krupska-n.jpg
 3. File:D-rozy-luksemburg480500.jpg
 4. File:D-rykova.jpg
 5. File:D-schlihter2-600-464.jpg
 6. File:D-u-bojenko.jpg
 7. File:D-ul-kovpaka.jpg
 8. File:D-ul-potapova450600.jpg
 9. File:D-ul-sosninyh.jpg
 10. File:D-ul-vorovskogo.jpg
 11. File:Kiev-CossacksMonument_NoFoP.jpg
 12. File:Схема_Петропавловского_кладбища,_2015.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 22:34, 30 травня 2021 (UTC)