Обговорення користувача:AMY 81-412

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:10, 1 листопада 2018 (UTC)

Центральний державний історичний архів України[ред. код]

Поясніть, будь ласка, свої дії щодо перейменування сторінки Центральний державний історичний архів України. Згідно до ВП:НАЗВА СТАТТІ, назва має бути якнайкоротша.--NV (обговорення) 13:04, 24 листопада 2018 (UTC)

  • Вітаю. В Україні існує два архіва з однаковою назвою: Центральний державний історичний архів України. Один у Києві, повна офіційна назва Центральний державний історичний архів України, м. Київ; другий — у Львові (Центральний державний історичний архів України, м. Львів). Неможливо сказати, що один з них більш вагомий, ніж інший, вони абсолютно рівнозначні. Тому для того, щоб їх відрізняти, в назві статті про конкретний архів обов'язково потрібно уточнювати його місцезнаходження. Натомість назва статті без уточнення найкращим чином пасує для статті-дізамбінгу. --AMY (обговорення) 13:13, 24 листопада 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю! Прошу пояснити Ваше перейменування Шаблон:Замоскворіцька лінія (від «Замоскворіччя») на Шаблон:Замоскворецька лінія. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:18, 17 грудня 2018 (UTC)

Вітаю. Ви точно впевнені, що це зробив саме я? (див. також тут). --AMY (обговорення) 14:39, 17 грудня 2018 (UTC)
Таки знайшов. Зустрічне питання. Поясніть мені ваші дії, що відбулися 31 серпня 2011 року о 12:49. --AMY (обговорення) 14:44, 17 грудня 2018 (UTC)
Дякую, зрозумів. Ви не проти, якщо я перейменую на Замоскворіцька лінія? З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:14, 17 грудня 2018 (UTC)
Не бачу перешкод --AMY (обговорення) 23:05, 17 грудня 2018 (UTC)
Але ж на місці ять пишемо є, тому правильно Замоскворєцька.--Анатолій (обг.) 23:10, 17 грудня 2018 (UTC)
@Ahonc: однокорінні слова Москва-ріка, Замоскворіччя. Втім, це слід обговорити в мовній консультації. --В.Галушко (обговорення) 15:44, 18 грудня 2018 (UTC)

У добрі[ред. код]

Вітаю. Випадково побачив статтю Заливчий Андрій Іванович, дуже сподобалось розкриття теми. Пропоную номінувати її у добрі.--Brunei (обговорення) 06:21, 17 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Дякую, стаття вже виставлялася у добрі, але не пройшла. Особисто я не бачу поки що можливостей доробити її в тому сенсі, як пропонували користувачі, що тоді проголосували проти. --AMY (обговорення) 11:50, 17 січня 2019 (UTC)

Богров Дмитро Григорович[ред. код]

Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, на основі яких правил Вами було вилучено моє редагування зазначеної статті, зокрема коректне використання шаблону {{cite web}} і тегу <ref>. Дякую. --Yuriz (обговорення) 17:59, 4 лютого 2019 (UTC)

Мої вітання. ВП:БР, ВП:В, ВП:ПДН. --AMY (обговорення) 18:38, 4 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:55, 15 березня 2019 (UTC)

Зображення. Перезавантаження.[ред. код]

Доброго дня! 1) хочу подякувати за завантаження файлів, особливо з вказання джерел!; 2) хочеться обговорити з Вами два пункти: а) у джерелах зазначених у файлі переважно це газети до 1951 року, а автор фотографії відсутній, тому вірогідніше це {{PD-Ukraine}}. Може такі зображення краще перенести до Вікісховища?; б) деякі нові файли відрізняються: наприклад, Файл:Москвіна Єлизавета Петрівна 1939.jpg. Тож прийдеться перезавантажувати зображення двічі на коммонз. І старе і нове, бо в обох випадках рік публікації до 1951 року. --『  』 Обг. 00:01, 13 червня 2019 (UTC)

Вітаю. Щодо правильності ліцензії, під якою я завантажував ці фотографії в укрвікі, я впевнений на 146%. Однак щодо запропонованої вами ліцензії в мене є сумніви, особливо те, що автор оригінального зображення не зазначений. У мене вже були випадки випадки видалення файлів з коммонз саме з приводу неоднозначного трактування тексту ліцензії. Тому я поки що не схильний до перезавантаження цих зображень на коммонз. --AMY (обговорення) 09:26, 13 червня 2019 (UTC)
Хм... дивно... якщо автор не вказаний, але вказана публікація, то на коммонз повинні надати пруфи щодо авторства зображення, в іншому випадку вони публікуються під "автор невідомий". Коли дещо розгружусь з файлами винесу на обговорення до кнайпи чи коммонз, чи обох відразу. --『  』 Обг. 08:37, 15 червня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:05, 6 лютого 2020 (UTC)

Фото[ред. код]

Вітаю. Звертаюсь до вас оскільки на вашій сторінці є шаблон Можу сфотографувати. Чи можете зробити фото фойє Національної філармонії України, а саме — чавунних колон у ньому? На випадок якщо зможете даю зразу пояснення що саме цікавить — симетричне фото фойє, фото фойє збоку, фото якоїнебудь з колон зблизька, де можна побачити її деталі. Фото бажано зробити без відвідувачів філармонії. Прошу відповісти. Оскількі наразі ви у віківідпусці, про всяк випадок одночасно з вами звертаюсь й до інших користувачів. Blast furnace chip worker (обговорення) 15:17, 12 лютого 2020 (UTC)

Прохання про перевірку[ред. код]

Будь-ласка:затвердіть зміни до статей: вулиця Бударіна (Київ), та Київський геріатричний пансіонат. Я анонімний автор, тому не маю права на затвердження правок. 27.02.2020.


Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті![ред. код]

@AMY 81-412: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:

Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!! --RomanKotlar (обговорення) 13:17, 20 березня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, AMY 81-412: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào AMY 81-412: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)