Обговорення користувача:AMY 81-412

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Селище Радистів[ред. код]

Добрий день! Можна поцікавитися, чому у статті Селище Радистів вам так не сподобалося використання параметру |refs= у шаблоні {{reflist|refs=}}. Цей параметр допомагає винести усі шаблони виносок у футер статті та покращити читабельність вікікоду. Ви щось маєте проти цього?--Xsandriel (обговорення) 13:24, 13 листопада 2017 (UTC)

Вітаю. Я прихильник традиційного вигляду коду. Щоб текст примітки був поближче до того місця в тексті, на яке надається посилання. Особисто мені так зручніше читати, аніж бігати по тексту, шукаючи, де що там ховається під короткою приміткою. --AMY (обговорення) 19:34, 13 листопада 2017 (UTC)

Хрести (Київ)[ред. код]

Вітаю! Ви переставляєте зображення, а у мене завалюється вся галерейна конструкція. Скажіть, будь ласка, а розташування фото у вікіправилах прописано? Щоб я ото задурно не прибивав ті малюнки, бо у мене вже темно, а я нє мєсний і всі цвяхи вже погнулись. З повагою --Rasal Hague (обговорення) 20:04, 27 листопада 2017 (UTC)

Вітаю. Десь нещодавно обговорювалося, взагалі не внормовано, але особисто мені знається, що текст важливіший, ніж малюнки, тому я прибираю малюнки з лівої сторони. --AMY (обговорення) 06:44, 28 листопада 2017 (UTC)
Дякую!

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:53, 31 грудня 2017 (UTC)

Зловживання швидким відкатом та інше[ред. код]

Вітаю. Щодо вашого відкоту без пояснень, то він крім іншого дивний ще тим, що ви повернули версію, в якій міститься попереджувальний шаблон з інформацією, що у Вікіпедії є певні статті, а насправді таких статей нема. Хочу вам нагадати, що Вікіпедія призначена в першу чергу для читачів, а ви своїм редагуванням вводите їх в оману. --yakudza 20:09, 8 січня 2018 (UTC)

З яких це часів разове скасування попереднього редагування трактується як зловживання функцією швидкого відкоту? --AMY (обговорення) 20:12, 8 січня 2018 (UTC)
Дякую за розуміння і повернення. Щодо швидкого відкату, то його використання доволі чітко регламентовано. Зрештою, відкат чиїхось редагувань без пояснень - це завжди доволі доволі сильний подразник для того, чиї редагування були відкочені. Особливо після того, як рушій медіа-вікі почав сигналізувати про це. Я останнім часом намагаюсь у навіть очевидних для мене випадках використовувати не відкат, а відміну редагувань, яка дозволяє дати опис причини. Звісно, мова не йде про відкати анонімних редагувань, які досить часто є або вандалізмом, або якимось іншим порушенням правил. --yakudza 20:51, 8 січня 2018 (UTC)
Дуже сильно радий, що ви розумієте відмінність між діями, які відбуваються внаслідок натискання користувачем на посилання «скасувати» чи «відкинути». Я, так само, як і Ви, намагаюсь надавати опис причини того чи іншого свого редагування. Хоча і не завжди, тим більше, що це не є обов’язковим. Дякую за розуміння. --AMY (обговорення) 20:57, 8 січня 2018 (UTC)

Проспект Романа Шухевича (Київ)[ред. код]

Добрий день, гадаю настав час перейменувати цю статтю, оскільки усі офіційні ЗМІ називають його вже саме так: [1]

[2]p

--NOSFERATU (обговорення) 11:11, 8 лютого 2018 (UTC)

Вітаю. У тексті проголосованого проекту рішення є п. 5 "Це рішення Київської міської ради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради «Хрещатик»." не маю заперечень проти перейменування статті, але після доповнення її посиланням на конкретний номер газети з офіційним текстом рішення Київради. --AMY (обговорення) 14:51, 8 лютого 2018 (UTC)
[3] - Ось вам повідомлення у цій газеті.--NOSFERATU (обговорення) 10:08, 12 лютого 2018 (UTC)
Повідомлення про процес — не є офіційним оприлюдненням рішення Київради. Приклад офіційного оприлюднення — тут, на другій сторінці. --AMY (обговорення) 10:30, 12 лютого 2018 (UTC)

Салам![ред. код]

Хтів би твоєї думки це є [4] ВП:АД?--Zvr (обговорення) 18:19, 14 лютого 2018 (UTC)

Звичайна новинна стаття, а не офіційне оприлюднення рішення Київради. Див. обговорення вище. Рішення про перейменування ще на набуло чинності. --AMY (обговорення) 09:18, 15 лютого 2018 (UTC)