Обговорення користувача:AMY 81-412

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статус файлу Файл:Бабак Олександр Петрович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Бабак Олександр Петрович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 15:35, 10 березня 2018 (UTC)

Скасування редагувань[ред. код]

Ви скасували 12 моїх редагувань декілька годин тому. Я, певно, десь пропустив Ваші пояснення. Дайте диф, будь ласка. --Олег (обговорення) 16:09, 23 березня 2018 (UTC)

Так там і без пояснень зрозуміло. Ви додали станції метро в категорі залізничних станцій.--Анатолій (обг.) 16:25, 23 березня 2018 (UTC)
Пояснення потрібні завжди, крім очевидних одруків і очевидного же вандалізму. «Метрополіте́н (скорочено: метро́) — вид міського (зазвичай) громадського транспорту, фактично варіант залізниціКатегорія:Метрополітен є підкатегорією Категорія:Залізничний транспорт. Якщо там помилки, виправте їх будь ласка, але з поясненнями. --Олег (обговорення) 16:39, 23 березня 2018 (UTC)
Але залізничними станціями в нас називаються станції власне залізниці, а в метро — станції метрополітену.--Анатолій (обг.) 16:48, 23 березня 2018 (UTC)
МЕТРОПОЛІТЕ́Н, у, чол. Міська електрична залізниця, що проходить під землею в тунелях, а на поверхні по мостах-естакадах або по спеціально відведених ділянках вулиці. Напевно, там помилок таки немає. --Олег (обговорення) 16:44, 23 березня 2018 (UTC)
А ви не думали категоризувати станції автоматично? Адже в шаблоні станції є дата відкриття. Отже, в шаблон можна додати категорію з роком відкриття. І не треба в сотнях статей додавати цю категорію.--Анатолій (обг.) 16:46, 23 березня 2018 (UTC)
Ви так різко змінюєте думку і тему. То вже інше питання, яке я готовий обговорити з Вами в іншому місці. Скажу лише, що я з Вами згоден і намагався, але в мене не вийшло. Все ж я хотів дізнатися причину скасувань. --Олег (обговорення) 17:01, 23 березня 2018 (UTC)
@Ahonc: дякую, ти читаєш мої думки. @Mr.Rosewater: станція метрополітену ≠ залізнична станція. міська залізниця ≠ залізниця. Подивіться хоча б статистичні довідники. --AMY (обговорення) 18:43, 23 березня 2018 (UTC)
Щодо шаблонів. Власне проблема в тому, що для залізничних станцій і станцій метрополітену в нас шаблони різні (з чого б це? адже станції метро є залізничними). І в шаблонах станцій метрополтіену вказано не рік, а дату. ТОж для станцій метро це автоматично прописати не можна, для залізничних станцій (тих, що не станції метро) — можна.--Анатолій (обг.) 07:48, 24 березня 2018 (UTC)
Я Вас просив надати диф на пояснення 12 Ваших скасовувань, де Ви пояснювали їх причину. Ви цього не зробили. Якщо Ви розраховуєте на те, що я читаю Ваші думки, Ви помиляєтесь — я цього не вмію. Тобто, не тільки Ваші, взагалі нічиї. Впевнений, що й Анатолій не вміє їх читати. Прошу це врахувати, в тому числі, коли Ви посилаєтесь на відомі лише Вам статистичні довідники. Я Вам даю конкретне посилання на тлумачний словник, а також ще одне на словник іншомовних слів Мельничука, де для всіх, в тому числі й телепатів, написано «Метрополітен — міська швидкісна електрична залізниця». Я Вам можу дати ще декілька авторитетних посилань російською мовою або англійською. Якщо потрібні іншомовні аналоги — пропоную подивитися категоризацію, наприклад, en:Minska (Kiev Metro). Суть усього цього така — не всяка залізниця є метрополітеном, але всякий метрополітен є залізницею. --Олег (обговорення) 21:43, 23 березня 2018 (UTC)
А трамвай — теж залізниця?--Анатолій (обг.) 21:51, 23 березня 2018 (UTC)
Угу, подаруйте свій тлумачний довідник оцім «спеціалістам». Бо ж вони не знають, що трамвай і метрополітен — це залізниця. --AMY (обговорення) 22:27, 23 березня 2018 (UTC)
Анатолію, не будемо уводити обговорення в демагогію. Впевнений, у Вас знайдеться безліч подібних запитань, на які я Вам в якості відповіді задам безліч інших запитань. Давайте, для початку закінчимо з метро. Я навів авторитетні джерела, що визначають метрополітен як міську залізницю. Які заперечення? --Олег (обговорення) 23:00, 23 березня 2018 (UTC)
Заперечння в тому, що якщо метрополітен відносити до залізниці, то і трамвай теж. Он AMY вам навів джерело, де розділяється метрополітен, трамвай і залізниці. Не авторитетне?--Анатолій (обг.) 23:03, 23 березня 2018 (UTC)
AMY я Вам дав цитату не мого, а Академічного тлумачного словника української мови, виданого Укпаїнською академією наук. Для початку надайте мені цитату з того джерела, на яке Ви посилаєтесь, яка підтверджує те, що Ви намагаєтесь довести. --Олег (обговорення) 23:00, 23 березня 2018 (UTC)
Анатолій, пропоную Вам визначення залізниці в енциклопедіях [1] і [2]. Там, сподіваюсь, Ви знайдете відповідь на питання, яке Вас турбує. Мене турбує інше. Я даю Вам посилання на авторитетні джерела, де прямо написано, що метрополітен це залізниця. Натомність Ви даєте посилання на довідники, де це, ні підтверджується, ні прямо заперечується. Очевидно, статистики розділили магістральні і міські залізниці. Ще мене турбує, що мої редагування масово скасовуються без будь-яких спроб щось мені пояснити. Власне, AMY, це стосується не лише мене — це нікому не сподобається. Я бачу, Вам вже намагались це пояснити. Давайте не будемо провокувати конфлікти. --Олег (обговорення) 00:16, 24 березня 2018 (UTC)
Пане, Олеже. Агонк сам собі енциклопедія, тому ви, я, здоровий глузд.., йому словник не писаний, то марно... --ДмитрОст 07:32, 24 березня 2018 (UTC)
Так, ось воно. Цитую за вашим посиланням: До міськ., переважно наземних, 3. належить трамвай, до підземних - метрополітен. Як я і казав, трамвай теж є залізницею. Тобто ви самі довели те, що заперечували.--Анатолій (обг.) 07:40, 24 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

подати свою кандидатуру на отримання прав адміністратора. Пропінгуєте відповідь. --Jphwra (обговорення) 09:19, 9 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: дякую, але трохи бракує вільного часу. Ось коли вийду на пенсію… ) --AMY (обговорення) 12:32, 9 червня 2018 (UTC)

{{efn}}[ред. код]

Гарний же шаблон, хіба ні? І текстові зноски окремо від посилань на джерела. Які аргументи проти? --Ата (обг.) 17:19, 28 червня 2018 (UTC)

Бритва Оккама. --AMY (обговорення) 17:42, 28 червня 2018 (UTC)
Перепрошую, Ви, вочевидь, застосували бритву Оккама і до своєї відповіді, але я не розумію. Ви вважаєте, що цей шаблон зайвий і множить сутності, чи правильно я розумію? Натомість, мені видається цілком доцільним розділення текстових приміток і посилань на джерела, десь так, як розділені розділи «див. також» і «посилання». --Ата (обг.) 15:26, 1 липня 2018 (UTC)
У тій статті — так. Застосовувати для однієї виноски окремий шаблон = множити сутності. --AMY (обговорення) 15:29, 1 липня 2018 (UTC)

Шаблон Життєпис[ред. код]

Зручний і гарний, але тягне СРСР туди, де він не потрібний. Ваша думка? --Ветер (обговорення) 18:17, 29 червня 2018 (UTC)

Oceania was at war with Eastasia: Oceania had always been at war with Eastasia. --AMY (обговорення) 18:24, 29 червня 2018 (UTC)
 ??? ЄС будемо позначати для народжених у Великій Британії??? :) --Ветер (обговорення) 18:37, 29 червня 2018 (UTC)
Будемо писати факти і нічого крім фактів. Ви проти? --AMY (обговорення) 18:41, 29 червня 2018 (UTC)
Я проти писати ЄС там, де це не потрібно. І я проти писати СРСР там, де це непотрібно. --Ветер (обговорення) 18:49, 29 червня 2018 (UTC)
Я так само. І я проти того, щоби не писати там, де це потрібно. --AMY (обговорення) 19:02, 29 червня 2018 (UTC)

Медаль «За відновлення Зимового палацу»[ред. код]

Вітаю! Прошу не скасовувати мою правку на цій сторінці. Так як старе оформлення не сумісне із синтаксом коду HTML5, яке запровадять на днях. Дякую за розуміння!--Andriy.v (обговорення) 13:53, 6 липня 2018 (UTC)

Громадські обговорення нових назв проспектів та вулиць на сайті КМДА[ред. код]

Вітаю, AMY 81-412.

З 10 серпня по 10 жовтня відбувалося громадське голосування за перейменування вулиць у Києві. Ви вказали у статтях вулиць, пов’язаних з цим обговоренням, що пропозиції не підтримали, однак ви помиляєтеся.

Остаточне рішення про підтримку/несхвалення буде лише:

  • після підрахунку остаточних голосів з відсіювання ботів, які голосували масово на самому кінці проти
  • після розгляду комісії.

Наразі рішення про підтримку/не підтримку цих обговорень/голосувань - немає, оскільки це лише ФОРУМ. Наразі має бути засідання комісії.

Пряма цитата співголови комісії: «Усі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення та голосування. Згідно з витягом протоколу, громадські обговорення щодо перейменування вулиць відбуваються на нашому офіційному сайті. Ми беремо на себе відповідальність і одразу інформуємо в разі, якщо голоси були «накручені». Пропозиції будуть сформовані у проекти рішень, які увійдуть до Київради і потраплять на розгляд профільних комісій. Тільки після розгляду комісіями проекти рішень вносяться до сесійної зали, де депутати визначаться: підтримувати чи не підтримувати відповідне перейменування. Рішення Комісії з найменувань носять винятково рекомендаційний характер, і тільки рішення Київради, підписане міським головою є нормативним актом», – сказав співголова комісії, заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Звідси, прохання до вас надалі не змінювати змісту сторінок й не вводити в оману читачів.--Viiictorrr (обговорення) 17:32, 14 жовтня 2018 (UTC)

Вітаю. Якщо ви побачили, я пишу лише про ті результати електронного голосування, які зафіксовані на сайті. Те, що буде пізніше, називається інакше. Наприклад, корекція результатів електронного голосування, результати голосування з урахуванням думки комісії або остаточні політкоректні результати електронного голосування (можна вибрати той варіант, який вам більше до вподоби). До речі, як думаєте, чому саме принцип реєстрації учасників та підрахунку голосів на офіційному сайті зроблені таким чином, щоб його результати можна було коригувати вручну за абсолютно непрозорою процедурою? --AMY (обговорення) 10:17, 15 жовтня 2018 (UTC)

Це навіть не сайт, а форум для голосування. Відповідно первинне джерело найнижчої якості і не може бути використане у статті. Ось цитата з ВП:АД.

Як правило, у статтях Вікіпедії варто опиратися не на первинні джерела, а використовувати вторинні, у яких коректно використаний первинний матеріал. Для коректного використання багатьох першоджерел, особливо в галузі історії, потрібна спеціальна підготовка. У статтях можна використати первинні джерела, тільки якщо вони були опубліковані в надійному джерелі.

Тим більше як наведено вище, цей матеріал міг бути фальсифікований.--Viiictorrr (обговорення) 13:45, 15 жовтня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

У разі повторення подібних фальсифікацій джерел та подібних порушень ВП:НДА ви будете заблоковані без додаткових попереджень. У джерелі нема нічого про те, що термін "винайшов" Рокосовський. --yakudza 20:59, 15 жовтня 2018 (UTC)

Виявляється це ви і додали у першій версії. --yakudza 21:15, 15 жовтня 2018 (UTC)
@Yakudza:Тобто ви стверджуєте, що я автор процитованого джерела від Інституту нацпам'яті? Чи може я сфальсифікував текст на веб-архіві з їх офіційного сайту? Чи може офіційний сайт УІНП, центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури і який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу — не авторитетне джерело? Чи може ви маєте заперечення проти тверджень УІНП: «Особливо великих втрат радянські війська зазнали при наступі з Букринського плацдарму у ході битви за Київ 1943 р. З огляду на це тодішній командувач Центрального фронту, генерал армії К. Рокосовський сказав на військовій раді: «Це не війна, а геноцид народу».» [3]. То хто з нас фальсифікатор? --AMY (обговорення) 22:03, 15 жовтня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

На жаль, ваші дії є свідомим порушенням правил Вікіпедії, при чому повтореним, незважаючи на попередження. На сайті УІНП з'явився факт, про який ви точно впевнені, що він помилковий і на сторінці Обговорення:Ватутін Микола Федорович ви активно це доводите. Тим не менше, розуміючи це, ви додаєте цей «факт» у статтю [4] [5], при чому не просто у статтю, а у преамбулу статті, додаючи від себе, що "термін геноцид винайшов маршал Рокоссовський". Це, крім всього іншого, ще й оригінальне дослідження з вашого боку, бо нічого подібного у статті нема. Вся послідовність ваших дій свідчить про їх навмисність і цілеспрямованість. Зауважте, що "Виправлення статей, що здійснені лише заради ілюстрації абсурдності якого-небудь правила, прийнятого співтовариством рішення або чиїх-небудь поглядів, вважаються у Вікіпедії неприйнятним засобом переконання", а також "Не слід намагатися поміщати у Вікіпедію свідомо хибні відомості лише для того, щоб перевірити здатність співтовариства виявляти помилкову інформацію." Свідомо хибна інформація, яку ви внесли проіснувала у такому вигляді доволі довгий час, за цей час статтю прочитало багато людей. Своєї неправоти ви не бажаєте визнавати, тому я змушений вас заблокувати на 3 дні за підрив нормального функціонування Вікіпедії і фальсифікації заради того, щоб у майбутньому не було повторень таких експериментів. Я подам блокування на розгляд інших адміністраторів, якщо вони визнають мою неправоту, то вас розблокують достроково. Або якщо ви визнаєте, що погарячкували, то вас також розблокують достроково. --yakudza 23:52, 16 жовтня 2018 (UTC)

Дякую за блокування. Чудова ілюстрація, як адміністратор укрвікі пересмикує факти. --AMY (обговорення) 09:55, 17 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:10, 1 листопада 2018 (UTC)