Обговорення користувача:Romari81

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Запрошення[ред. код]

Вітаю! У Вікіпедії стоворено портал присвячений Донецьку. Якщо можете, долучіться будь ласка до учасників проекту: Донецьк. --Антон патріот 19:30, 18 січня 2012 (UTC)

Російський — руський[ред. код]

Вітаю!
Перш за все велика Вам подяка за те, що підправили мій переклад. Гарно. Лише одне заперечення і хочу пояснити — чому. Бо дві правки ваші скасував: замість «російський» — «руський».
І ось чому. «Русские» (рос.) — самоназва народу, і, мабуть, немає підстав називати їх інакше. Тому я й пишу «рускіє». І «русское правительство», я називаю «рускім урядом», бо у даному випадку мається на увазі не уряд Росії (тобто російський), а саме «русский». Якщо назвати його «російським», то змінюється зміст речення. Так само і «русская национальность» — «руська національність», бо мається на увазі не народ усієї Росії — «российский народ», а саме «русский», тому не можу написати інакше як «руський». А вживання замість «руський» — «російський»,— це пропагандиські штучки влади російської (як влади Російської імперії — і минулої, і нинішньої), а ще точніше — того народу, який себе називає «рускім» — «русским». З повагою Ejensyd 21:03, 25 січня 2012 (UTC)

Українською мовою "руський" має лиш одне значіння - той, що стосується Київської Русі, або відповідник прикметника "український" стосовно Галичини, де "руським" народом звали лише українців. У всьому, що стосується держави, що розвинулась із Московського царства, українською мовою застосовується лише прикметник "російський", як такий, що до українського народу не має жодного стосунку. Romari81 17:46, 26 січня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Руська граматика 1893 року[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Руська граматика 1893 року був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot 07:44, 27 лютого 2012 (UTC)

мамут[ред. код]

вітаю. гляньте тут і при необхідності залиште свою думку. з повагою, --ursus (обговорення) 00:31, 3 березня 2012 (UTC)

Вікізустріч у Донецьку[ред. код]

Вітаю. Запрошую на вікізустріч у Донецьку, яка відбудеться 29 березня, у четвер о 18-00. Прошу підтвердити участь на сторінці Вікіпедія:Вікізустрічі#29 березня, Донецьк --yakudza 19:37, 15 березня 2012 (UTC)

Запрошення до обговорення: пам'ятник/пам'ятка[ред. код]

Добридень, Romari81! Побачив, що мовознавство є вашім зацікавленням. У книжці Бориса Антоненко-Давидовича «Як ми говоримо» йдеться про різницю між словами пам'ятник і пам'ятка. Тому зі сторінки Пам'ятник (значення) я перенес значення типу Пам'ятка історії та Пам'ятка археології на сторінку Пам'ятка — бо це пам'ятки, а не пам'ятники! Проте, не зважаючи на те, що я навів посилання на багатьох мовознавців, анонімний користувач 85.176.147.54 почав війну редагувань. Прошу приєднатися до обговорення заради ВП:НТЗ, щоб уникнути в Вікіпедії словосполучень типу «Пам'ятник історії» тощо — бо і Антоненко-Давидович, і Олександр Пономарів, і інші мовознавці про ці два пароніми однозначно писали. Дуже дякую! --The-verver (обговорення) 18:42, 10 липня 2012 (UTC)


Звернення до донеччан[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний донеччанину! Запрошуємо Вас допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списків пам'яток Донецька і Донецької області. Що саме треба робити, детально розписано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. --А1 21:01, 25 серпня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:38, 25 січня 2013 (UTC)

Джорджія[ред. код]

Вітаю! Так, дійсно, у теперішніх офіційних документах в Україні ця держава фігурує як Грузія. Але ми на маємо права ігнорувати й інший варіянт назви, який Міністерство іноземних справ Грузії-Джорджії, подає саме як Джорджія: Міністерство закордонних справ (МЗС) Грузії просить світ називати країну не на російський манер - Грузия (Грузія), а на англійський - Georgia (Джорджія). ✍ Green Zero Обг 12:51, 28 серпня 2013 (UTC)

Добридень! А чому ви вирішили, що слово "Грузія" - російське? Українською ця країна так звалася завжди. Ми ж не будемо звати тепер Німеччину Дойчландом, чи то Угорщину Мадярсаґом. В нас є своя мова і назви, їх збіг із російською мовою ще не означає, що ми послуговуємось російським словом. Вікіпедія ж ґрунтується на певних засадах щодо мови й правопису, і бажання МЗС Грузії до них не включено. А як вже так хочеться написати про таке бажання МЗС Грузії щодо назви країни, можете в тексті статті, дописати про це, вказавши на джерело. Помилково вказувати Джорджия як одну з уживаних назв; якщо колись це слово ввійде до словників української мови, до ужитку нашим МЗС, тоді інша справа, а доти неправильно. Бажаю успіхів у написанні статей! Romari81 (обговорення) 16:56, 28 серпня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Romari81!

В минулому ви створили 12 статей Вікіпедії та додали 315 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:02, 24 квітня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 03:46, 29 липня 2014 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Romari81!

В минулому ви створили 16 статей Вікіпедії та додали 376 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:32, 28 січня 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Регіон Італії номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Регіон Італії, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 22:56, 8 лютого 2016 (UTC)https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F&action=edit&redlink=1

ВП:Е, ред.№ 23135249[ред. код]

Вітаю. Емоційність це добре, але буде краще, коли ніхто нікого не буде обзивати. Я вашу репліку відредагував, щоб вона не містила образ. Образи демотивують інших. Якщо ви не погоджуєтесь з написанням, подайте на перейменування (ВП:ПС) з аргументами та посиланнями на правопис або офіційну транскрипцію. Цю процедуру наразі проходять десятки статей. — Alex Khimich 20:09, 16 серпня 2018 (UTC)

Шановний, сама українська вікі демотивує, бо якщо виставляються на голосування назви, де пишуть ХЬО, КЬО і таке інше, і більшість голосує за те, щоб так залишити, всупереч правопису і здоровому глузду, як іще можна достукатись до неграмотних, яким надано право голосувати? Низку статей неможливо перейменувати, бо за них проголосували. На жаль, у російській вікі такого жаху немає, отже надаю саме їй перевагу. Romari81 (обговорення) 20:31, 16 серпня 2018 (UTC)
Тут різні учасники, як уміють, так і пишуть. Голосують тут рідко, а обговорюють часто, — беруться до уваги саме аргументи та їх вага. Слова Symbol support vote.svg За та Symbol oppose vote.svg Проти пишуться тільки для того, хто підбиває підсумки, щоб було зручно орієнтуватись у тексті. Приєднуйтесь, покажіть спокійно як потрібно, до вас прислухаються. Таких цінують. А якщо такими репліками кидатись — інтелігенти, освідчені тут залишатись ні на хвилину не хотять, вважаючи такий стиль спілкування проявом неосвідченості і втрати свого часу. Сподіваюсь, зрозуміло пояснив. — Alex Khimich 20:42, 16 серпня 2018 (UTC)