Обговорення користувача:Rostyslav Pelekh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Rostyslav Pelekh!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:04, 9 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Щодо статті Діма Варварук[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Діма Варварук за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!--Mcoffsky (обговорення) 07:45, 19 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Rostyslav Pelekh: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)[відповісти]

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Rostyslav Pelekh: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)[відповісти]

Сторінку Staff номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Staff, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 березня 2021. Що ще можна зробити? Anntinomyобг 19:23, 31 березня 2021 (UTC)[відповісти]

Щодо вашого відкіту у статті Хома Михайло Степанович[ред. код]

Ознайомтесь, будьласка, з правилами оформлення статей взагалі і з розв'язуванням неоднозначностей зокрема: що це, як виглядає і навіщо це треба робити. --93.170.67.99 19:16, 4 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Вітаємо. Вікіпедія не є місцем для реклами[ред. код]

Вітаємо у Вікіпедії. Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті. Однак Вікіпедія є енциклопедією, а Ваш внесок схожий на рекламу. У Вікіпедії реклама заборонена. Додатково можна почитати таке:

Якщо у Вас досі залишаються питання, будь ласка, ставте їх у кнайпі. Також Вам можуть бути корисними такі посилання:

--Anntinomyобг 22:49, 21 червня 2022 (UTC)[відповісти]

Мої вітання. Щиро дякую за Вашу думку, та роботу у такий не легкий для країни час.
Прочитав вищенаведені пункти.
Не згоден з Вами.
Аргументую:
1) Заблоцький Ярослав Володимирович це не реклама?
2) Якщо про людину та її діяльність пишуть світові, не заангажовані ЗМІ такі як Skynews, FoxNews - це може вважатись рекламою? Ні.
3) Коли людина має сотні наукових публікацій,це ж може стати підставою для Вікіпедії? Так.
4) Зміст статті можливо можна поправити, але ж не одразу на вилучення? Так. Згідно, критеріїв значимості.
Ваша робота є цінною, проте прошу не робити швидких рішень.
Статтю можу поправити, відредагувати.
Вважаю, Назарій зробив для країни дуже багато і гідний бути на просторах еницклопедії.
Давайте писати про людей, які роблять більше у своєму віці а ніж інші.
Дякую!
Кожна моя стаття, як дитина, ставлюсь до них сумлінно і буду відстоювати. --Rostyslav Pelekh (обговорення) 05:11, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]

Сторінку Михайлюк Назарій Богданович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Михайлюк Назарій Богданович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 червня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 11:36, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]

Вітаю! після обговорення перенесено на повільне. Якщо хочете можете прибрати попередній шаблон зі своєї сторінки. --Anntinomyобг 11:38, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]
@AnntinomyВітаю. У кнайпі в обговоренні наведено аргументи значимості. Прохання зняти з номінації на вилучення!
Щиро дякую за Вашу працю. --Rostyslav Pelekh (обговорення) 11:53, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]
@Rostyslav Pelekh не переконали, тому не зніму та й вже почалось обговорення. доведеться почекати завершення --Anntinomyобг 15:11, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]
Розумію. Поважаю! Ваше право. Дякую, за виявлений інтерес. --Rostyslav Pelekh (обговорення) 15:12, 22 червня 2022 (UTC)[відповісти]