Обговорення користувача:Vokirich

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vokirich!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 04:05, 4 серпня 2019 (UTC)

Стаття Міжнародний день анімації[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Міжнародний день анімації. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 09:18, 29 жовтня 2019 (UTC)

Якщо не можете, то і Бог з ним. Vokirich (обговорення) 19:20, 16 лютого 2021 (UTC)

Стаття Квітлінг[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Квітлінг. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 18:02, 19 березня 2020 (UTC)

Привіт.[ред. код]

може подай заявку на патрульного?? Я трохи задовбався патрулювати твої правки. --Jphwra (обговорення) 19:32, 19 серпня 2020 (UTC)

Привіт! Вибач, що доставляю незручності з контролю за моїми правками... Я намагаюся не допускати помилок і неточностей в своїх поправках. Я не дуже обізнаний в посадах тут. Тому, думаю, що подавати заявку на будь-яку посаду тут, мені ще рано. Ще раз вибач за доставлені незручності. Vokirich (обговорення) 20:03, 19 серпня 2020 (UTC)
проблем немає суттєвих, тому і пропоную податись в патрульні: ВП:ЗПП --Jphwra (обговорення) 20:05, 19 серпня 2020 (UTC)

Що входить в обов'язки патрульного? І чи буде мені з того якась вигода? Vokirich (обговорення) 20:21, 19 серпня 2020 (UTC)

ваші правки будуть відпатрульовані. Це єдина вигода. --Jphwra (обговорення) 20:26, 19 серпня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Vokirich: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Vokirich: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:25, 25 вересня 2020 (UTC)

Міжнародні та національні дні[ред. код]

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, звідки ви берете інформацію. ред.№ 29993650 Є сумніви, що День телефонного коду, День скоромовки чи День незабудки взагалі існують. Я знайшов лише на одному сайті таку інформацію https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=203498 . --Kanzat (обговорення) 01:48, 10 листопада 2020 (UTC)

Я прибрав інформацію з 10 листопада. Раджу в розділ "Міжнародні дні" писати про офіційні свята, затверджені відомими міжнародними організаціями, як-то ООН, ЮНЕСКО, ВООЗ і т.д.. Також судячи з описаного вище сайт dilovamova не заслуговує на високу довіру. Я знайшов ось цей сайт: https://www.timeanddate.com/holidays/ - там чітко роз'яснено що є офіційним святом, що неофіційним. Думаю неофіційні варто вказувати лише, якщо для свята існує окрема стаття.--Kanzat (обговорення) 10:17, 10 листопада 2020 (UTC)

Добре. Я зрозумів. Якщо ви вважаєте, що сайт www.dilovamova.com не заслуговує на високу довіру, а ваш рекомендований сайт www.timeanddate.com таку довіру має, то я взагалі додавати в розділ «Міжнародні дні» нічого не буду.

Запитайте у журналістів телеканалу 1 + 1, які відзначали 10 листопада «День пошуку розпарованих шкарпеток», звідки вони взяли інформацію про такий день і дозволили собі його відзначати на всю Україну, в ранковій програмі. Vokirich (обговорення) 16:43, 10 листопада 2020 (UTC)

Причому тут 1+1 я не зрозумів. Я говорив про офіційні свята від широко відомих офіційних міжнародних органів. Сайт dilovamova містить інформацію про свята, яка є або недостовірна, або ці свята настільки дрібні і маловідомі, що не заслуговують на згадку у вікіпедії. От наприклад "День телефонного коду" - спробуйте знайти інформацію що це таке, хто і коли цей день заснували, де його святкують? Натомість існує Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства від ООН, в інший день. --Kanzat (обговорення) 17:15, 10 листопада 2020 (UTC)
До речі, день розпарованих шкарпеток - це здається друга назва для Всесвітній день людей із синдромом Дауна, але він не у листопаді.--Kanzat (обговорення) 17:17, 10 листопада 2020 (UTC)

При тому, що журналісти головного каналу України на всю країну оголошують про день, про який немає ніде ніякої інформації. Що стосується моїх правок в розділі «Міжнародні дні», я написав в попередньому повідомленні. До речі, на 11 листопада Міжнародні дні не опубліковані. І у мене робити це, бажання пропало. Надам можливість це зробити вам з ваших перевірених сайтів. До речі, день розпарованних шкарпеток і день людей з синдромом дауна - це різні дні. Тим більше, що мають різні дати. І до речі, про День телефонного коду. Територіальні телефонні коди вперше з'явилися в 1940-х роках в лабораторіях AT & T і Bell і повинні були вирішити проблему нестачі телефонних номерів для США і Канади) Vokirich (обговорення) 18:10, 10 листопада 2020 (UTC)

Якщо вам не подобається поведінка 1+1, де кажуть неправдиву інформацію, то чому ви не перевіряєте свою інформацію? Те, що ви написали - це скопійований текст з https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=203495 і він нічого не показує. Хто, коли цей день заснував, де його святкують, як, чому саме 10 листопада? Інформація має бути надійною, перевіреною, з авторитетних джерел, див. Вікіпедія:Авторитетні джерела.--Kanzat (обговорення) 18:27, 10 листопада 2020 (UTC)

✌️ Vokirich (обговорення) 18:51, 10 листопада 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Рок-н-рол[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Рок-н-рол, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://tkc.kh.ua/post/vsesvitnij-den-rok-n-rolu. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Рок-н-рол.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Рок-н-рол, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kyslinka27 (обговорення) 17:56, 16 лютого 2021 (UTC)