Обговорення користувача:Wellring

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Wellring!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:50, 22 липня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Корпорація «Біосфера»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Корпорація «Біосфера» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 10:23, 9 квітня 2020 (UTC)

Норман Фейрклаф[ред. код]

На мою думку прізвище має бути Ферклаф. Чи згодні на перейменування ? Якщо ні - можемо обговорити на сторінці Обговорення:Норман Ферклаф. Tigga (обговорення) 02:20, 13 травня 2020 (UTC)

Стосовно статті «Йосип де Каласанс»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили статтю Йосип де Каласанс. Але чому Ви вибрали саме таку назву, коли іспанською ім'я звучить як «Хосе» ? Бо в самій статті немає українських джерел на назву «Йосип», тому навряд чи вона є усталена. В такому випадку варто передавати оригінальне ім'я, а не українізоване.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 09:46, 17 червня 2020 (UTC)

Вітаю, V Ryabish! Дякую за запитання. Пошук україномовних джерел дав два варіанти його імені: Йосип та Йосиф. Якщо бажаєте, можу навести вам перелік джерел, де вживається саме ця форма. З повагою, --Wellring (обговорення) 12:45, 17 червня 2020 (UTC)
Та тут справа не в тому, що я хочу. Якщо є україномовні джерела, то їх обов'язково треба наводити--V Ryabish (обговорення) 14:05, 17 червня 2020 (UTC)
Джерела є, але я перекладав з російської та англійської. Там не було українських джерел. Згодом, можливо, доповню статтю українськими джерелами. Ви також можете долучитися до цього процесу. Отож, чи наполягаєте на перейменуванні статті? --Wellring (обговорення) 14:48, 17 червня 2020 (UTC)
Якщо є українські авторитетні джерела, то треба назвати статтю так, як в них. У випадку розбіжностей - вибрати більш усталений. Або винести на обговорення на перейменування, якщо є сумніви. Якщо українських джерел немає, то варто назвати так, як в іспанській мові. Бо в російській мові подібні імена трансформувались до церковно-слов'янської, а в англійській - до сучасного англійського варіанту. В нас, до речі, теж деякі імена монархів, римських пап і т.п. передаються українізованим варіантом, але це, на мою думку, не той випадок. Тому, якщо немає українських АД, то варто перейменувати на « Хосе де Каласанс».
З повагою, --V Ryabish (обговорення) 16:08, 17 червня 2020 (UTC)
V Ryabish, знайшов низку джерел (переважно наукові публікації). Питання стоїть між Йосипом та Йосифом. Але, якщо джерела не підходящі, а ви вважаєте себе знавцем у цих питаннях, тоді вйо до перейменування)) Наступні посилання лиш з перших двох сторінок результатів з пошуку за запитом "Йосип де Каласанс" (тобто можна знайти й інші наукові роботи): 1) http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?C21COM=2&I21DBN=UJRN&P21DBN=UJRN&IMAGE_FILE_DOWNLOAD=1&Image_file_name=PDF/apvtvi_2016_27_50.pdf 2)https://www.monitor-press.com/ua/extensions/statti-ua/5268-18013.html 3)http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?C21COM=2&I21DBN=UJRN&P21DBN=UJRN&IMAGE_FILE_DOWNLOAD=1&Image_file_name=PDF/NznuoairD2009_2018_2_15.pdf 4)http://nbuv.gov.ua/j-pdf/Uk_msshr_2016_23_3.pdf 5)http://journals.uran.ua/visnyknakkkim/article/viewFile/153055/152218 6)http://libr.rv.ua/ua/library/get/40/ 7)http://www.rshu.edu.ua/images/nauka/ukr_kult_min_such_rozv_nk_vip23.pdf --Wellring (обговорення) 16:59, 17 червня 2020 (UTC)
О, супер! Додав деякі посилання на варіанти імені, та трохи впорядкував статтю. Тепер видно, що перейменовувати немає сенсу. Для впевненості створив перенаправлення «Хосе де Каласанс» -> «Йосип де Каласанс». Дякую за співпрацю. З повагою, --V Ryabish (обговорення) 18:45, 17 червня 2020 (UTC)
V Ryabish, чудово, що ми розібралися та збагатили статтю. І вам дякую за співпрацю! З повагою, --Wellring (обговорення) 19:44, 17 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:58, 21 червня 2020 (UTC)

Велике вам дякую за участь у Тижні Австралії та Нової Зеландії. Не забувайте також додавати до обговорення створених статей шаблон {{Australia&NewZealand-new}} . Посилання на створені статті додавайте у цей перелік.--Sakateka (обговорення) 12:21, 21 червня 2020 (UTC)

Сторінку Амелін Анатолій Ігорович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Амелін Анатолій Ігорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:37, 15 жовтня 2020 (UTC)