Науково-дослідний Центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Науково-дослідний Центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака — український науково-дослідний центр, заснований у 2009 році в Національному університеті Києво-Могилянська академія. Центр названо на честь Омеляна Пріцака — відомого українського медієвіста та сходознавця. Він був заснований для підтримки діяльності та досягнень сходознавства в університеті та Україні.[1]

Історія[ред. | ред. код]

Бібліотека Омеляна Пріцака

У 2007 до Наукової бібліотеки Києво-Могилянської академії було передано бібліотечну та архівну колекцію Омеляна Пріцака [2] й створено для неї Меморіальну бібліотеку[1].

У 2009 році було створено Науково-дослідний Центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака, який організовує меморіальні лекції та конференції пам’яті Омеляна Пріцака та досліджує бібліотечно-архівну спадщину вченого[1][3][4].

Зовнішні посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в Omeljan Pritsak Research Center for Oriental Studies. www.ukma.edu.ua. Процитовано 24 січня 2020. 
  2. Omelian Pritsak Memorial Library. al.ukma.edu.ua. Процитовано 24 січня 2020. 
  3. NaUKMA Hosts a Conference to Honor Omeljan Pritsak. Kyiv Mohyla Foundation of America (амер.). 14 червня 2019. Архів оригіналу за 25 січня 2020. Процитовано 24 січня 2020. 
  4. All-Ukrainian Research-to-Practice Conference “Issues of Oriental Studies in Ukraine” — School of Foreign Languages. foreign-languages.karazin.ua. Процитовано 24 січня 2020.