Обговорення модуля:Wikidata

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Гм, як отримати текст твердження де-небудь у модулі, а не через invoke? Раніше я міг просто передати хеш (Модуль:Wikidata/Джерела, wikidata.formatStatements({ args = мої параметри } })), а тепер воно вимагає, щоб передавав frame, бо використовує деякі його функції. --ASƨɐ 20:33, 15 жовтня 2016 (UTC)

відкинув останні редагування, бо вони ламали картки --Ілля (обговорення) 18:39, 25 листопада 2016 (UTC)
На жаль, мої [напівекспериментальні]шаблони ще раніше зламалися( Шаблон:Cite doi/10.1038.2Fnature14423 (після редагувань Ніка або ПсихоПуза) --ASƨɐ 19:40, 25 листопада 2016 (UTC)

Поламане відображення координат[ред. код]

@Shmurak: Доброго дня. Ваші сьогоднішні зміни зламали відображення координат з Вікіданих (наприклад, у статті Лук'янівське кладовище), наслідком чого стала переповнена Категорія:Сторінки з некоректно вказаними координатами. Будь ласка, не вносьте подальших змін без тестування коректності на координатах: це дуже важливий модуль, і такі помилки не мають відбуватися. Дякую — NickK (обг.) 13:53, 18 серпня 2018 (UTC)

І не тільки координати. Пидивіться як поламалися шаблони Музичний альбом (зображення не відображається коректно) або Музикант (особливо розділ нагороди). Може досить експерементувати. --AnatolyPm (обговорення) 20:15, 18 серпня 2018 (UTC)

Якого чорта не відобаражається в статті Отіс Раш параметр нагороди, де я вручну заповнив Премія «Греммі» за найкращий альбом традиційного блюзу (1998)? --AnatolyPm (обговорення) 20:18, 18 серпня 2018 (UTC)

Коментарі російською[ред. код]

А чому б не перекласти коментарі в модулі з російської на українську?--LeonNef ~обг 07:42, 24 серпня 2018 (UTC)

краще на англійську, або також на англійську. Адже код українською не напишеш. Зрештою, редагувати і наповнювати документацію модуля (будь-якою мовою) безпечно, на відміну від смикання модуля із завантаженням черги сервера на кілька діб на перерахунок включень.--Avatar6 (обговорення) 17:13, 24 серпня 2018 (UTC)

А може стабілізувати модуль?[ред. код]

Чесно, кажучи вже трохи набридли ці постійні «вдосконалення» модуля останні кілька тижнів. Чи такі вони необхідні і доречні? Я не зовсім розуміюся на всіх змінах, що вносяться, тому прохання до спеціалістів та адмінів: перевіряйте, будь-ласка зміни та, можливо, стабілізуйте цей модуль. Бо перевіряти кожен раз усі статті, де випливає повідомлення: «Зміни шаблонів/файлів цієї версії очікують на перевірку» починає дратувати. І особисто звертаюся до @Shmurak: або внесіть усі свої зміни одним захо́дом, або перестаньте вже гратися з модулем --LeonNef ~обг 15:56, 27 серпня 2018 (UTC)

 • Я навмисно розбиваю великі редагування на декілька маленьких, за концепцією unit testing, щоб якщо щось поламається, були видко у якому саме редагуванні. --Shmurak (обговорення) 17:29, 27 серпня 2018 (UTC)
"прохання до с. та а.": нема таких за сумісництвом щодо теми. Приєднуюсь до заклику до автора змін в коді — коментуйте також редагування. Наразі копирсатися в діфах незручно, якщо доведеться.--Avatar6 (обговорення) 17:34, 27 серпня 2018 (UTC)
Ви навмисмо забиваєте job que так, що вона не встигає відпрацювати до вашого наступного її навмисного навантаження. Переобробка включень модуля займає час співрозмірний з добою на Землі.--Avatar6 (обговорення) 17:34, 27 серпня 2018 (UTC)

Де references щезли?[ред. код]

До одиниць вимірювання P2044: висота над рівнем моря, P2046: площа, зокрема?--Avatar6 (обговорення) 08:21, 5 вересня 2018 (UTC)

Шановний пане @Shmurak:, а коли-небудь завершаться Ваші вдосконалення модуля? Практично всі не відпатрульовані статті після кожної Вашої зміни зміни вимагають затвердження змін, і не кожен патрульний може затвердити ці зміни, не знаючи, до чого вони призводять. Як от тут, напр., references щезли. І ще, я писав вище, але повторюсь ще: Ви часто редагуєте модуль, але чи не могли б Ви окрім технічних правок заодно й перекласти коментарі з російської на українську. Адже ж модуль в українському розділі Вікіпедії, і такого, як напр., Ссылки на используемые модули, которые потребуются в 99% случаев загрузки страниц (чтобы иметь на виду при переименовании), вважаю, не має бути --LeonNef ~обг 15:36, 5 вересня 2018 (UTC)

Баги[ред. код]

@Shmurak: Ви шаблон тестуєте? Ви звертаєте на те що Вам пишуть користувачі? Ви ламаєте цим скопійованим з росвікі модулем кучу шаблонів. Наприклад, Марк Ґетісс. --『 』 Обг. 08:07, 9 вересня 2018 (UTC)

 • Баг виправив, коментарі потроху перекладаю. --Shmurak (обговорення) 08:15, 9 вересня 2018 (UTC)
 • Я, до речі, повернув у картці-шаблоні {{Актор}} вивід списку нагород з Вікіданих через шаблон {{Wikidata/p166}} (ред.№ 23266716), знявши його зі швидкого вилучення до вирішення питання нормального відображення списку нагород через Модуль. Тому зараз, і в статті Марк Ґетісс і в усіх інших, де список нагород береться з Вікіданих, він відображається більш-менш естетично, без усього того «сміття»--LeonNef ~обг 08:41, 9 вересня 2018 (UTC)
 • Коментарі мене взагалі не цікавлять. Хоть ієрогліфами написані. Однак конфінг не настроєний під нашу Вікіпедію. І через це є зламані шаблони. Марковані списки виглядають неестетично, плюс зламані Нагороди. Це також потрібно виправити відразу. --『 』 Обг. 11:40, 9 вересня 2018 (UTC)
 • Ось ще один приклад, як модуль маркує списками там, де це непотрібно: Москва сльозам не вірить - для чого такі маркування (див. Оператор та Композитор), якщо у переліку лише одна особа? І те саме в інших шаблонах. А там, де це потрібно було б (той же список нагород) маркування відсутнє.--LeonNef ~обг 05:03, 10 вересня 2018 (UTC)

 • Маркер-список доречний лише коли значення-список. Єдине значення — то значення, а не список значень.Країна, площа, висота, альма-матер — якщо воно одне — маркування списка недоречне.
 • дефолтні конфіги повинні мати можливість перезавантажуватися з виклику шаблону. Треба перевіряти і брати значення однойменних параметрів з виклику шаблона.
 • Відкоти на місяці незрозумів — що цим виправлено, коли зламано підлаштовані під апгрейд шаблони? Тягнитовкай. --Avatar6 (обговорення) 11:31, 10 вересня 2018 (UTC)

шаблон p166 ще й спостерігає категоріями за наявністю локальних/глобальних значень власними категоріями.--Avatar6 (обговорення) 11:34, 10 вересня 2018 (UTC)

@Avatar6: відкіт я теж не зрозумів (особливо до такої версії, бо при моїх тестах версія за 3 вересня не мала цих багів). Щодо маркованого списку, то від недоречний для громадянства так як підтягуються і прапорці. Виглядає не дуже естетично. По-друге маркований список виводився не для кожного елементу, а для всіх. Ви зможете це виправити за пару днів? Там ще в тех. кнайпі претензії. --『 』 Обг. 15:55, 10 вересня 2018 (UTC)
@Avatar6: @AlexKozur: Якщо це Ви про мій «відкіт», то це була лише правка Wikidata|p166Wikidata/p166 в параметрі «Нагороди» шаблону {{Актор}}, як це було раніше. Я знову повернув до Wikidata|p166, і тепер дивимося, як виглядають у статтях переліки нагород для акторів: Марк Ґетісс, Вокач Олександр Андрійович, Джеймс Франко... От звідки оті розділові знаки (коми) на кожній новій строчці? Це закладено у модулі? Це добре, коли з Вікіданих заповнюється лише кілька нагород, але ж є переліки з більше десятка нагород (зараз не дам прикладу, але вони є, бо раніше часто стикався), і уявіть яким стає шаблон у статті. Це гарно? А коли чередуються планки нагород та просто текстові назви — це просто хаос якийсь! Хтось, нарешті це виправить?--LeonNef ~обг 16:36, 11 вересня 2018 (UTC)
@LeonNef: ні, не за Ваш відкіт. --『 』 Обг. 11:00, 12 вересня 2018 (UTC)
Так, я вже зрозумів, прочитавши потім в обговоренні Технічних питань у Кнайпі. Та, все одно, повернув ту правку в шаблон {{Актор}}, аби бачити, які є баги. І не тільуи в цьому шаблоні. --LeonNef ~обг 15:11, 12 вересня 2018 (UTC)
 • Звідки береться двокрапка у параметрі Поховання, як у шаблоні цієї статті. Бачив це десь і в інших шаблонах-картках, тож це мабуть теж баг модуля?--LeonNef ~обг 06:49, 23 вересня 2018 (UTC)
  @LeonNef: просто погане оформлення {{Wikidata/p119}} --『 』 Обг. 07:00, 23 вересня 2018 (UTC)
  Це баг розуміння послідовності : двокрапка стоїть там, де можна натиснути [розгорнути] і побачити зображення могили безпосередньо в картці. погане оформлення мене двічи чи трічи відкочував, жодного разу не запропонувавши інших варіантів. Я сам все робити завжди не зможу — не вічний. А на таку співпрацю спільноти..., доведеться лишити.--Avatar6 (обговорення) 17:32, 23 вересня 2018 (UTC)
  яким чином двокрапка інформує користувача що там зображення? Оформлення повинно бути зрозумілим для користувача. І про погане оформлення на СО не йшлось раніше, а йшлось взагалі про доречність цього зображення в картці, тож Вас не погане оформлення відкочувало. А інші варіанти є завжди, потрібен лише час.--『 』 Обг. 18:30, 23 вересня 2018 (UTC)

 • От ще один баг: Помилка Lua у Модуль:Wikidata/date у рядку 391... в розділі «Роки активності» (Шарль Азнавур).--LeonNef ~обг 13:19, 1 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон: Вулиця України[ред. код]

Доброго дня! @Ahonc: Так як Ваш відкіт без пояснень може призвести до ще більших зламів інших шаблонів. Прохання пояснити, що поломано. Також прохання на майбутнє вказуйте дату робочої версії. --『 』 Обг. 18:25, 12 жовтня 2018 (UTC)

Версія 23167217. Далі купа редагувань Shmurak'а, після яких уже працює неправильно. Криво відображається код в реєстрі для вулиць Києва. Можна перевірити на статті Ділова вулиця (Київ). P.S. Узагалі модулі не мають бути доступні для редагування будь-ким.--Анатолій (обг.) 18:41, 12 жовтня 2018 (UTC)
Один з прикладів Ак'яка, нині категорія має 15 тис. включень Категорія:Сторінки з некоректно вказаними координатами (694), раніше було 3 тис. Чому модуль не захищений я хз, мабуть через те що в основному це редагування Shmurak'а, що були перевірені не одним адміністратором. Поки потрібно вернути версію назад та вносити поетапні фікси, можливо обговорити в адмін кнацти захист даного шаблону. Такий відкат зламає більше. Це лише те що нині я помітив. --『 』 Обг. 19:07, 12 жовтня 2018 (UTC)
@Ahonc: виправив, тепер все добре працює? --Shmurak (обговорення) 20:48, 12 жовтня 2018 (UTC)

Щодо dependencies[ред. код]

Ідея зі створення Шаблон:Немає статті (точніше копіювання з рувікі) є вкрай невдалою. Залежності блукають просторами назв, між користувацькими і метапростором Scribunto:

 • Module:Wikidata
  • Шаблон:Немає статті
   • Module:Wikibase

Це все краще зробити в коді самого модуля. Хіба що лише саме рибу вмісту новостворюваного сторінки винести в окрему сторінку, — для оперативної модифікації.

Також шаблон некоректно працює з посиланнями-категооіями, відмінно від алгоритмів самого модуля Wikidata.--213.179.250.180 11:58, 5 січня 2020 (UTC)