Тібеггінг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тібеггінг

Ті́беггінг (англ. Teabagging, «Умо́чування паке́тика ча́ю») — окрема форма здійснення оральних статевих зносин, що позначає процес, коли чоловік вмочує/кладе обидва яєчка в ротову порожнину, на обличчя або навколо особи (включаючи верх голови) жінки/чоловіка, часто з повторними рухами всередину і назовні, як при іррумаціі. Як різновид сексу без проникнення може бути частиною прелюдії.

Етимологія поняття[ред. | ред. код]

«Teabagging» — це ing-форма дієслова англійської мови «to teabag», що в дослівному перекладі на українську означає «класти/умочувати/занурювати чайний пакетик». Дійсно, це нагадує одночасне умочування двох чайних пакетиків при заварюванні однієї чашки чаю.

Медичне обґрунтування, переваги та місце в статевій практиці[ред. | ред. код]

Виникнення цієї форми статевих зносин засноване на фізіології чоловіків і існування ерогенної зони на шкірі мошонки. З фізіології чоловіка відомо, що при виникненні статевого збудження мошонка стискається, зменшуючись в об'ємі і стає щільнішою. Оскільки при цій формі зносини чоловік не контактує слизовими, то його ризик інфікування значно менший. Можна припустити, що раз приймаючий партнер контактує з пружною мошонкою, і травматичні фрикції виключені, то це є низькотравматичними зносинами, з мінімальним ризиком захворювань, що передаються статевим шляхом. Цілком можливо, що тібеггінг може заповнювати проміжки між традиційною формою зносин, а незалученість статевого члена і піхви може бути доцільною при болючості традиційного статевого акту. Цілком очевидно, що тібеггінг доповнює традиційну форму коїтусу, а його здійснення можливе без настання ерекції і при еректильній дисфункції.

Посилання[ред. | ред. код]

  • Teabagging[недоступне посилання з липня 2019] (рос.)