Кіберсекс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кіберсекс
Кіберсекс за допомогою веб-камери

Кі́берсекс, комп'ю́терний секс, інтерне́т секс (англ. cybersex) — вид віртуального сексу, у найпростішій формі являє собою мастурбацію перед монітором комп'ютера, де збудження приходить від споглядання еротичних/порнографічних образів у поєднанні з інтерактивним спілкуванням по інтернету на тему сексу.

Кіберсекс зазвичай проводиться в чатах (наприклад, IRC) та в системах миттєвого обміну повідомленнями. Також може проводитися за допомогою веб-камер[1], наприклад, у Скайп.

Можливі більш просунуті варіанти кіберсексу за допомогою керованих по інтернету фалоімітаторів та/або спеціальних костюмів, що мають необхідні пристосування для передачі тактильних відчуттів, а також шоломів віртуальної реальності.

У науковій фантастиці обігрується тема віртуального сексу за допомогою комп'ютерного інтерфейсу, що створює повну ілюзію реальності того, що відбувається.

На зміну шоломів віртуальної реальності прийшли екрани 3D і 3D окуляри, які в поєднанні з пристроєм дозволяють відчути ефект присутності і від тактильних відчуттів і від візуальних ефектів.

Кіберсекс на відміну від сексу по телефону забезпечує собі більшу анонімність, що дозволяє учасникам зустрічатися більш легко.

Переваги[ред. | ред. код]

  • Так як кіберсекс може задовольнити деякі сексуальні бажання без ризику венеричних захворювань або вагітності, це фізично безпечний спосіб для молоді експериментувати з сексуальними думками та емоціями. Крім того, люди з багаторічними хвороб (включаючи ВІЛ) можуть брати участь у кіберсексі як безпечний спосіб досягти сексуального задоволення, не піддаючи своїх партнерів ризику.
  • Кіберсекс дозволяє реальним партнерам, які фізично відокремлені продовжувати бути сексуально близькими. Перебуваючи в різних місцях, партнери залишаються без проблем сексуального плану.
  • Такий вид сексу дають свободу фантазіям, які б вони ніколи не змогли втілити в реальному житті через фізичні або соціальні обмеження[2]. Таким чином можна уявити БДСМ, інцест, зоофілію, зґвалтування тощо.
  • Для того, щоб підтримувати зв'язок з людиною в інтернеті, необхідно менше зусиль, ніж у реальному житті.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Кто такая вебкам модель?. ModelMe (ru-RU). 2015-03-05. Процитовано 2018-07-19. 
  2. Ito, Mizuko (1997). Virtually Embodied: The Reality of Fantasy in a Multi-User Dungeon. У Porter, David. Internet Culture (вид. pbk.). Routledge. с. 95–96. ISBN 0-415-91684-4. «She describes virtual sex as akin to an interactive romance novel. The metaphor is crucial. The fantasy "text" is paramount, the real bodies nonexistent. She explains: "It is how you describe yourself and how you act (on the Internet) that makes up the 'real you'.... real life persons' looks mean so little to me..."»  (англ.)