Файл:Coat of Arms of Yekaterinoslav.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Coat_of_Arms_of_Yekaterinoslav.png(125 × 200 пікселів, розмір файлу: 22 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Coat of arms of Yekaterinoslav, Russian Empire
Українська: Герб Катеринослава (Російська імперія)
Русский: Герб Екатеринослава (Российская империя)
Час створення 02.09.1811
Джерело [1], [2]
Автор невідомий,
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
This is a flag or coat of arms image from the Vector-Images.com website.
Public domain Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Росії відповідно до статті 1256 of the Цивільного Кодексу Російської Федерації.

Ця робота була опублікована на території Російської імперії (Російської республіки), за винятком територій Великого князівства Фінляндського (Великое княжество Финляндское) та Царства Польського (Царство Польское) до 7 листопада 1917 і не була опублікована на території Радянської Росії чи інших держав протягом 30 днів після першої публікації.

Російська Федерація (раніше РСФРР, Радянська Росія) є історичною наступницею Російської імперії, однак не є її правонаступницею юридично.[1][2]Якщо це можливо, замість цього використовуйте теґи {{PD-Russia}} чи {{PD-old-100}}.

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, оскільки вона була опублікована (або зареєстрована у U.S. Copyright Office) до 1 січня 1924 року.

Flag of Russia
For more information about copyright status - please see Commons:Deletion requests/Template:Vector-Images.com (2nd request)#Third. Copyright status

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:18, 24 травня 2014Мініатюра для версії від 14:18, 24 травня 2014125 × 200 (22 КБ)UeArtemisНа базі губернського герба.
09:16, 9 листопада 2013Мініатюра для версії від 09:16, 9 листопада 2013158 × 258 (2 КБ)McPotUser requested conversion to PNG. Bot: Converting file to superior PNG file. (Uploaded new version of file using Wiki.java)

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані