Fate/Zero

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Fate/zero
フェイト/ゼロ
(Доля. Початок)
Жанр Пригоди, фентезі, трилер
Лайт-новел
Автор Ген Уробучі
Ілюстратор Такасі Такаучі
Видавець Type-Moon
Період випуску 20062007
Кількість томів 4
Манґа
Автор Шінджіроу, Ген Уробучі
Видавець Kadokawa Shoten
Видавницький лейбл Young Ace
Період випуску лютий 2011 – дотепер
Аніме-серіал
Доля. Початок (перший сезон)
Режисер Ай Аокі
Студія ufotable
Мережа Independent UHF Stations, MBS, BS11, TVh, TVQ, Kids StationKids Station
Період показу 1 жовтня 201124 грудня 2011
Кількість серій 13
Аніме-серіал
Доля. Початок (другий сезон)
Режисер Ай Аокі
Студія ufotable
Мережа Independent UHF Stations, MBS, BS11, TVh, TVQ, Kids Station
Період показу 7 квітня 201223 червня 2012
Кількість серій 13

«Fate/Zero» (яп. フェイト/ゼロ, укр. Доля. Початок) — приквел візуального роману Fate/Stay Night, ранобе Гена Уробучі, ілюстроване Такасі Такеучі. Перший том є результатом співпраці між Type-Moon і колегами-розробниками компанії Nitroplus, випущений 29 грудня 2006, другий — 31 березня 2007, третій — 27 липня 2007 р., четвертий і останній томи — 29 грудня 2007-го разом з Fate/zero Original Image Soundtrack «Return to Zero». Чотири комплекти компакт-дисків випущені з 2008 по 2010 рр. Трансляція аніме-серіалу тривала з 1 жовтня по 24 грудня 2011 р. (перший сезон) і з 7 квітня по 23 червня 2012-го (другий сезон). Жанр — пригоди, фентезі, трилер.

Персонажі[ред.ред. код]

Люди[ред.ред. код]

 • Емія Кіріцугу (яп. 衛宮 切嗣)

Майстер Сейбер, невпевнений і нещасний. Використовує стратегію слабкості магів для їхнього вбивства, холоднокровний мисливець на магів. Вступив до сім'ї Айнцберн, щоб здійснити своє заповітне бажання: отримати Святий Грааль.

 • Кірей Котоміне (яп. 言峰 綺礼)

Майстер Асасіна, працює на Токіомі і робить все, що його просять зробити, в міру своїх здібностей. Йому не вистачає самореалізації, яку він бачить як своє відображення в Кіріцугу.

 • Ірісвіль фон Айнсберн (яп. アイリスフィール・フォン・アインツベルン)

Головна героїня аніме, мати Іліясвіль фон Айнсберн і дружина Кіріцугу. Гомункул-прототип, створений родиною Айнсберн, фахівець з алхімії. Ірісвіль виступає в якості проксі-майстера Сейбер, оскільки Кіріцугу вважає, що він і Сейбер несумісні.

 • Токіомі Тосака (яп. 遠坂 時臣)

Батько Рін Тосаки і Сакури Мато, майстер Арчера, зарозумілий і маніпулятивний.

 • Aoi Тосака (яп. 遠坂 葵)

Мати Рін Тосаки і Сакури Мато. Друг дитинства Карії Мато. Хоча вона спустошена рішенням Токіомі відмовитися від Сакури, вона спокійно приймає рішення, як дружина мага.

 • Вейвер Велвет (яп. ウェイバー・ベルベット')

Майстер Райдера, майбутній лорд Ель-Меллой II. Викрадає артефакт свого вчителя і використовує його, щоб викликати Райдера. Планує використати Грааль, щоб змусити Мага Асоціації визнати його генієм. Незважаючи на труднощі з владним характером Райдера, Вейвер і його слуга мають міцні стосунки.

 • Майя Хісау (яп. 久宇 舞弥)

Помічниця Кіріцуги Емії. Вона холодна за характером і професійна. Озброєна Steyr AUG.

 • Карія Мато (яп. 間桐 雁夜)
Сейбер

Дядько Шінджі Мато, майстер Берсеркера, уклав угоду з Зокеном Мато: якщо він переможе у війні за Грааль, це гарантує свободу Сакури Тосака. Він єдиний член сім'ї Мато, хто дійсно любить Сакуру, і тому засмучений, що Токіомі дозволив віддати свою молодшу дочку Зокену. Тим не менше, війна складна і важка для Карії, не тільки через відсутність формального навчання і здібностей до магії, а й за рахунок вимог, необхідних для підтримки Берсеркера.

 • Рюуноске Уріу (яп. 雨生 龍之介)

Майстер Кастера, соціопат і серійний убивця, хто випадково викликав слугу після вбивства сім'ї та використав їхню кров в якості компонента для виклику. Він не шукає Святий Грааль, але тримається Кастера для того, щоб знайти нові захоплюючі способи вбивати людей і звільнитися від нудьги.

 • Кейнет Ель-Меллой Арчибальд (яп. ケイネス・エルメロイ・アーチボルト)

Майстер Лансера, дворянин Асоціації Магії і геній-маг. Його артефакт вкрав Вейвер Велвет, але йому вдаєлося викликати Лансера. Він тримає командні заклинання для слуги, але енергію для матеріалізації постачає Сола-Уі. Він упевнений в своїх силах і пишається своєю спадщиною.

 • Сола-Уі Нуаба-Ре Софія-Рі (яп. ソラウ・ヌァザレ・ソフィアリ)

Дочка голови духовного відділу, заручена з Кейнетом.

Гільгамеш

Слуги[ред.ред. код]

Персонаж із Fate/Stay Night. Відома як Король лицарів — Король Артур. Отримала магічний меч Екскалібур, вона шанує кодекс честі. Емія був здивований, коли дізнався, що легендарний король Артур — дівчина. Хоча вона і Кіріцугу — слуга і майстер, вони все ж знаходяться у напружених відносинах через свої різні ідеологічні відмінності.

Слуга-ізгой із Fate/Stay Night, Король Героїв. Йому не подобається присутність Сейбер і Райдера, оскільки вони як і він були королями. Зарозумілий, самовпевнений і зухвалий.

Він перший з лицарів Фіанна. Слуга з двома благородними фантазмами: Gae Buidhe - Золота троянда смерті, Gae Dearg — Малинова троянда Екзорцизму.які можуть протистояти здібностям Сейбер і Берсерка. Як лицар, він має сильне почуття честі в бою, вірність своєму господареві. Попри те що він і Сейбер вороги, між ними існує почуття взаємної поваги один до одного.

Король Переможців, який бажає перемогти Сейбер, зокрема, тому, що він вважає її ідеали хибними і що вона стане одиним з його послідовників. Його статус — вершник, керує колісницею з безліччю божественних биків, яка нібито тримана в подарунок від Зевса, відома як Wheel Gordius — Колісниця Алади Небес. Його ексцентрична і владна особистість разом зі своїми неймовірними здібностями створює труднощі для його Майстра і їх супротивників.

Відомий як Синя Борода. Слуга, який отримує задоволення від того що спершу дає надію своїм жертвам, а потім убиває їх. Висловлює зацікавленість в Сейбер, тому що він приймає її за Jeanne d'Arc (Жанна Д'арк). Його Небесний Фантазм є Phantasm is Prelati's Spellbook - Тексти Зкортаючі місто в спіралі.

Раніше відомий як Чорний Лицар. Слуга, який має здатність використовувати практично будь-який предмет як Небесний Фантазм, що дозволяє йому протистояти Гільгамешу в бою. Незважаючи на його божевілля, він все ще в стані інстинктивно впізнавати Сейбер. Його благородні фантазми є For Someone's Glory, Knight of Honor і Arondight - Немеркнуче Світло озера

Вбивця насправді є реінкарнацією Ордену Ассасінів(Вбивць на замовлення) і складається з кількох осіб. Вони виступають в якості агентів для розвідки. Вони можуть бути по-справжньому переможені, якщо всі вони будуть вбиті. Їх Небесний Фантазм є Zabaniya — Маревні ілюзії.

Посилання[ред.ред. код]