P-CAD

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
P-CAD
Тип САПР
Розробник Personal CAD Systems Inc.
Стабільний випуск P-CAD 2006 SP2
Операційна система Microsoft Windows
Ліцензія Proprietary

P-CAD — програма проєктування електронних схем, розроблена компанією Personal CAD Systems Inc. Призначена для проєктування багатошарових друкованих плат електронних пристроїв.

До складу P-CAD входять два основні модулі — P-CAD Schematic, P-CAD PCB, та ряд інших допоміжних програм. P-CAD Schematic та P-CAD PCB — відповідно графічні редактори принципових електричних схем та друкованих плат.

Компанія декілька разів перепродавалась. Зараз[коли?] власником торгової марки є австралійська компанія Altium. Після виходу версії системи — P-CAD 2006 SP2 в 2006 році компанія Altium офіційно заявила про завершення розробки даного продукту. 30 липня 2008 року була припинена підтримка. Для заміни цієї системи компанія Altium пропонує систему Altium Designer.

Джерела[ред. | ред. код]

Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «altium», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «rodnik», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «kurs», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «msclub», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «chipinfo», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.
Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «pcweek», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.

Помилка цитування: Тег <ref> з назвою «eurointech», заданий в <references>, має атрибут групи «», який не фігурує в попередньому тексті.