Ганс Молеман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
Ганс Молеман
Hans Moleman
Вік 31
Стать чоловіча
Колір волосся волосся майже відсутнє
Робота різноробочий — далекобійник, промоутер, охоронець, тюремник
Родичі невідомі
Вперше з'явився Principal Charming
Озвучення Ден Кастелланета

Ганс Мельман (Ганс Молеман, англ. Hans Moleman) — персонаж мультсеріалу «Сімпсони».На вигляд Ганс виглядає дуже старим, проте насправді йому лише 31 рік. Ганс — яскравий приклад, до чого можуть призвести шкідливі звички

Персонаж[ред.ред. код]

Здоров'я[ред.ред. код]

Ганс Молеман дуже старий на вигляд (йому не менш 70-80 років): низький худорлявий чоловік, носить великі округлі окуляри, які у 8-10 разів більші ніж очі — бачить дуже погано. Проте у серїї «Успіхи щасливого шлюбу» виявляється, що йому усього 31 рік — неймовірно, але пояснюється тим, що замолоду зловживав алкоголем, курив марихуану, сигарети, приймав наркотики, споживав фаст-фуд, через що став карликом, страждає від хвороби Паркінсона, його тіло напівспаралізоване, він майже повністю облисів, надзвичайно погано бачить і чує, у нього проблеми з нирками і, можливо, хвороба Альцгеймера. У Ганса жахливі проблеми зі здоров'ям і він постійно на все скаржиться, його песимізм часто відбивається на здоров'ї. У багатьох епізодах він виглядає безнадійно хворим, усі говорять, що більше півроку він не протягне.

Робота водієм[ред.ред. код]

Hanz.gif

Незважаючи на постійні проблеми і в житті, і зі здоров'ям, у нього є найвища водійська категорія і явна здібність керувати будь-якими транспортними засобами. Зазвичай він водить камеон-автовоз Сканія (Scania), яким переганяє досить дорогі авто. Незважаючи на водійську кваліфікацію, не було ще жодного разу, коли б він не попав в аварію. Саме на його правах було згадану дату народження у 4 сезоні (1993) — 1962 рік. Потім дата на його змінилася, оскільки сезон виходив лише раз на рік, а вік персонажа має залишатись однаковим (як Барт — 10 років вже понад 20 поспіль і Мардж — 37 років (постійно) та інші). Одного разу він знищив не менше 20 автомобілів, різко загальмувавши, щоб не збити Гомера. Він також перевозив будинок-місценародження Едгара Алана По (1809—1849 рр, який відомий своїм твором «Вбивство на вулиці Морг»), але і там примудрився зазнати аварії.

Кримінальні пригоди[ред.ред. код]

У Ганса ще й часто різні кримінальні пригоди. Його найулюбленіша схованка — Спрингфілдське кладовище. У своїй похідній паличці він ховає меч, а у квартирі — автомат. Невідомо, як встигає він наїхати на таку кількість поліцейських, коли в більшості випадків лежить на вулиці — і переживає черговий інфаркт, або зв'язаний висить на високовольтних дротах. У серіях про Хеловін неодноразово помирає страшною смертю: його розрізають на частини або розривають крокодили.

Узагалі Ганс — досить епізодичний персонаж, але дуже колоритний.

Див. також[ред.ред. код]