Диявол теж плаче

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Devil May Cry
Devil May Cry vol 1.jpg
デビル メイク ライ
Диявол теж плаче
Жанр пригоди, фентезі, жахи
Телевізійний аніме-серіал
Режисер Шин Ітагакі
Студія Madhouse
Мережа WOWOW
Інші мережі США FUNimation Channel
Період показу 14 липня 2007 — 6 вересня 2007
Кількість серій 12

Devil May Cry (яп. デビルメイクライ укр. «Диявол теж плаче») — аніме-серіал, заснований на однойменній серії відеоігор Capcom. Він дебютував на WOWOW телевізійної мережі в Японії 14 червня 2007. Всього було випущено 12 епізодів[1].

Аніме створене студією Madhouse.

Тизер-трейлер, випущений на офіційному сайті виставки, показав передсерійний художні роботи Данте, основний герой і персонаж відеоігор, і підтвердив його як героя серіалу. Другий трейлер випущений в 2007 році на Токійській міжнародному ярмарку аніме показала фактичне аніме, включаючи характер і список акторів, до якої входять як нові персонажі, так і персонажі з ігор.

Перший епізод показали в Японії 14 червня 2007 року.

30 червня 2007 на Anime Expo 07, було оголошено, що ADV Films ліцензувала аніме. Проте, в 2008 році, він став одним із понад 30 найменувань, які були передані в Funimation Entertainment.[2]

Сюжет[ред. | ред. код]

Дія серій відбувається десь між подіями Devil May Cry та Devil May Cry 4.Серіал заснований на манзі і новелах, і показує повернення завсідників оригінальної ігрової серії, Тріш і Леді.[3]

В аніме, Данте займається своїм бізнесом з полювання на демонів. Його організація називається «Devil May Cry», але впродовж усього серіалу він зазнає лише збитків. Також з'являються двоє нових постійних персонажів: агент Моррісон, який часто відвідує Данте і пропонує йому роботу; та Петті Лоуелл, молода дівчина-сирота, яку він врятував у першому епізоді від демонів.

У той час як кожна серія в основному розповідає окрему незалежну історію, уздовж усього серіалу тягнеться велика сюжетна лінія, яка починається з першої серії та отримує стрімкий розвиток в епізодах 10-12.

Персонажі[ред. | ред. код]

Данте (яп. ダンテ)

Сейю: Тосиюки Морікава

Напівдемон, син Спарди — Легендарного Темного лицаря (демон) — і Єви (людини). Данте працює приватним детективом, в основному надходять нові завдання, пов'язані з надприродним (демонами). Коли він береться за справу, він доводить її до кінця. Данте достатньо сильний, щоб розібратися з невеликою армією молодших демонів голими руками. Також у нього своєрідний гумор, і він обожнює полуничне морозиво. Його зброя — пара пістолетів, відомих як «Ebony» (чорного кольору) і «Ivory» (срібного кольору). Він також носить меч «Rebellion» (Повстанець). З грошима йому завжди не щастить. Згідно Данте, це тому, що люди, які наймають його, зазвичай залишають йому рахунок замість того, щоб платити (через руйнування, які він викликає під час роботи). Його відсутність грошей також пов'язана з Леді, якій він зобов'язаний невизначену суму грошей. Леді часто бере його оплату як часткове гасіння боргу.

Тріш (яп. トリッシュ Torisshu)

Сейю: Атсуко Танака

Демон, створений Лордом Мундусом в образі матері Данте, що має сили на кшталт електризації і регенерації. Вона приєдналася до Данте після поразки Мундуса, ставши його партнером, але через деякий час через неодноразові суперечки стала працювати окремо як мандрівний мисливець. Під час останньої зустрічі Данте нагадав їй, що вона може повернутися в будь-який час, хоча не побажав визнати, що йому просто самотньо в офісі. Характер Тріш протилежний Данте. На відміну від Данте або Леді, Тріш не приймає замовлення. Вона просто мандрує з місця на місце в пошуках демонів, будучи вільною найманкою. Тріш насолоджується покупками одягу та іноді присилає рахунки Данте. Спочатку Тріш зустрічається з Леді у битві, яку наче розпланував Данте. Пізніше вони стають найкращими друзями та разом надокучають Данте.

Леді (レディ  Redi)

Сейю: Фуміко Орікаса

Мисливиця на демонів. Вона іноді приносить Данте роботу, але, як правило, вся зарплата, яку він отримую йде Леді як частина боргу. Леді витрачає більше часу на «Devil May Cry», ніж Тріш, але все ще не настільки, як Петті. Вона має основну жіночу роль в аніме. Леді кваліфікований акробат, фахівець по зброї, а також має величезну майстерність у більярді.

Петті Лоуелл (パティ·ローエル Pati Rōeru)

Сейю: Місато Фукуен

Молода дівчина, яку Данте зустрів після того як вона нібито вступила у багату спадщину. Але це виявилось шахрайством, і вона з тих пір проводила багато часу з Данте. Насправді дівчина виявилася нащадком потужного мага, який запечатав диявола Абігайль. Петті любить милі речі, іноді прикрашаючи похмурий офіс Данте стрічками і плюшевими іграшками. Вона любить романтичні телепередачі і служить єдиним джерелом жіночого впливу Данте.

JD Morisson (J · D ·モリソン J. D. Morison)

Сейю: Акіо Оцука

Хороший друг Данте. Він знаходить Данте робочі місця і іноді допомагає з ремонтом по офісу.

Сід (シド Shido)

Сейю: Наті Нозава

Слабкий демон, який вперше з'являється на початку аніме, і з'являється протягом усього серіалу. Спочатку здавалося б незначна небезпека і незначна неприємність, Данте показує милосердя до Сіда і стримується від вбивства його, коли надається можливість. На жаль, амбіції Сіда виявитися набагато небезпечнішими, ніж Данте міг собі уявити.

Список аніме серій[ред. | ред. код]

Назва Дата виходу
01 «Диявол теж плаче»
««Devil May Cry»»  
14.06.2007
02 «Легенда доріг»
««Highway Star»»  
21.04.2007
03 «Заборонене кохання»
««Not Love»»  
28.06.2007
04 «Гуркотіння грому»
««Rolling Thunder»»  
05.07.2007
05 «Приватне життя»
««In Private»»  
12.07.2007
06 «Королева року»
««Rock Queen»»  
19.07.2007
07 «Виконання бажань»
««Wishes Come True»»  
26.07.2007
08 «Колись давно»
««Once Upon A Time»»  
02.08.2007
09 «Смертельний покер»
««Death Poker»»  
09.08.2007
10 «Остання обіцянка»
««The Last Promise»»  
26.08.2007
11 «Шоу починається!»
««Showtime!»»  
30.08.2007
12 «Стильно!»
««Stylish!»»  
06.09.2007

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]