Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Серія «Сімпсонів»
««Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона»
The city of New York versus Homer Simpson»
Гомер:«Оце так сидіти з 9 до 5 вечора»
Сезон № 9
Серія № 179
Тривалість
Код виробника 4F22
Вийшов на екрани в США
21 вересня 1997
в Україні 9 серпня 2008
Сценарій Іан Макстон-Грехем
Режисер(и) Джим Ріірдон
Напис на дошці ?
На початку Сімпсони виконують декілька баскетбольних трюків
Нові актори не було задіяно нових

Нью-Йорк проти Гомера Сімпсона — перша серія дев'ятого сезону серіалу «Сімпсони»США серія вийшла 21 вересня 1997, в Україні була дубльована не одразу і вийшла 9 серпня 2008 року.

Сюжет[ред.ред. код]

О п'ятій вечора Мо спокійно чекає, поки до нього прийдуть усі його клієнти. Після сирени закінчення дня Мо виганяє усіх пацюків із бару і одразу заходять Карл, Гомер, Ленні, Сем і Леррі.Вони вітаються і говорять із Мо, а Барні Гамбл виходить із туалету і каже Мо «Добрий ранок!», хоча була 5 година вечора. Іще один доказ, до чого доріс алкоголізм Барні, який не може вже відрізнити ранок від вечора. Мо тим часом говорить, що на дорогах побільшало аварій і що потрібен тверезий водій. Той, хто витягне з банки чорне яйце, не має пити. Його витягнув Барні і мусив чекати кінця гулянки у Барні на чолі з Даффменом. Потім Барні всіх розвозить додому друзів, а Гомер каже, що той може поїхати до себе на машині Гомера. Пройшов місяць, а Барні зник. Гомеру прийшла квитанція, про те, що Барні лишив авто у Нью-Йорку. Сім'я просить його поїхати, а Барт дістає купон на поїздку на тур-автобусі всього за 2 долари.

Коли сім'я париїжджає у Нью-Йорк, Гомер заявляє, що не бажає оглядати місто і їде до місця між двома близнюками хмарочосами, які тоді ще не були знищені (до 2001 року). Коли Гомер знаходить машину, на склопротирачах він зауважає квитанцію, що поліцейський прийде і зніме машину з блокіратора о 17:00, а зараз 09:00. Гомер каже: «Це ж треба так: сидіти з 9 до 5», проте не хоче йти в місто. Тим часом решта сім'ї оглядає квартали, а Мардж невдало бреше Лісі про жорстоко вбитих зайців, що висіли на виворіт, що вони лише так сплять, хоча навряд Ліса їй повірила. А до Гомера підходить продавець східної їжі пропонуючи йому за невисоку ціну попробувати Кхлав-Халаш з крабовим соком. Соку Гомер випив забагато і відчув потяг у туалет. Дві години Гомер мучився і вирішив ненадовго залишити машину у пошуках туалету. Гомер зауважує, що 16:45 і він має 15 хвилин. Гомер біжить у 1 вежу і виштовхує з ліфта «Моральну» Дамочку, проте у 1 вежі туалет закритий. Коли Гомер нарешті знайшов і сходив в туалет у 2 вежі, то пропустив прихід інспектора, який встановив блокіратор на колесо. Гомер заводить машину і їде з блокіратором дуже повільно, ще й псує обшивку машини і знищує бампер, проте їде. Їдучи зі швидкістю 10 км/год, Гомер помічає, що люди у машинах за ним постійно лаються про нього і він позичає у будівельника дриль, віддирає блокіратор, знищивши майже повністю машину і їде забирати сім'ю. (При віддиранні Гомер увесь час кричить: Здддддддддохни! (від тряски). А Мардж з Лісою їздили на кареті по парку і Гомер знищивши майданчик для гри у баскетбол і зіпсувавши молодій парі пікнік забирає Мардж і дітей і їде у Спрингфілд. По дорозі на Гомера летять мішки і шприци, бо він їхав перед сміттєвозом. Коли Ліса питає: «Ми приїдемо сюди знову?», Гомер каже «Не знаю, Лісо», зі злючим виразом обличчя.

Див. також[ред.ред. код]