Обговорення користувачки:Валентина Кодола

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Валентини Кодоли вже тут немає.... Радійте, "дорогі" друзі! Не шкодую, бо бачу дуже "туманні" перспективи. Насоджуйтесь Бейзи, Агонки і вам подібні....

і шо виграли?[ред. код]

вікімедійці ? --Л. Панасюк (обговорення) 19:11, 11 листопада 2018 (UTC)

цікаво[ред. код]

І куди користувачка зникла, що сталося?--StripedM (обговорення) 16:40, 12 лютого 2019 (UTC)

Жива, здорова) Чого і вам бажаю.... Забила на дещо)--В.К. Обг 16:45, 12 лютого 2019 (UTC)


Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Дякую! Долучусь...--В.К. Обг 15:16, 5 березня 2019 (UTC)


Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:11, 16 березня 2019 (UTC)

Запрошення на участь в Тижні графічного дизайну[ред. код]

Доброго дня! Запрошую вас взяти участь у Тижні графічного дизайну. Для цього вам потрібно зареєструватися серед учасників.--Sakateka (обговорення) 09:04, 31 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Дякую. Доредагуй шаблон...--В.К. Обг 22:33, 5 червня 2019 (UTC)

Ніна Сергіївна Голубкова[ред. код]

вітаю. Може її варто перейменувати на Голубкова Ніна Сергіївна відповідно до ВП: ІС? --Jphwra (обговорення) 07:44, 10 червня 2019 (UTC)

Вітаю. Може. Просто за цим зразком треба, щоб і списки формувались. Брала інформацію тут: --В.К. Обг 08:34, 10 червня 2019 (UTC)
то краще перейменувати, а перенаправлення лишиться. --Jphwra (обговорення) 09:28, 10 червня 2019 (UTC)


Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 06:28, 23 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Дякую! --В.К. Обг 18:03, 29 серпня 2019 (UTC)


Вікіпедія для школи: Списки статей[ред. код]

Доброго дня! Нагадую, що в рамках планованого конкурсу статей «Вікіпедія для школи» ми домовились, що ви підготуєте списки статей до створення/поліпшення з чотирьох предметів (історія України, всесвітня історія, правознавство, українська література). За дедлайн домовились взяти 30 вересня. Списки можете створювати відразу тут: Вікіпедія:Вікіпедія для школи#Списки статей (або перенесіть їх туди, коли будуть готові). --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 05:07, 27 вересня 2019 (UTC)

Привітання[ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006 2.jpg

Вітаю Вас зі святом і бажаю, щоби Святий Миколай обдарував Вас усим тим, чого Вам так би хотілося, і побільше Вам учнів, для яких Ви і є тим Святим Миколою. Щастя, гараздів і прекрасних Вам Свят, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 13:18, 19 грудня 2019 (UTC)

@Biletsky Volodymyr: Щиро дякую, пане Володимире! Навзаєм!--В.К. Обг 18:03, 19 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Ashampoo AntiSpyWare номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ashampoo AntiSpyWare, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 14:08, 31 грудня 2019 (UTC)

А мені по цимбалах....--В.К. Обг 13:33, 1 січня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті PasswordsPro[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю PasswordsPro, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.spy-soft.net/passwordspro/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю PasswordsPro.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті PasswordsPro, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

— Це написав, але не підписав користувач Bunyk (обговореннявнесок).

А мені по цимбалах....--В.К. Обг 13:34, 1 січня 2020 (UTC)
Серденько, З Новим роком Вас! А тому «коляднику», який та й не вміє колядувати - щоб був здоровий, та макітру йому вареничків! Ruskie.jpg (щоб було чим на свята зайнятися, замість отак «колядувати») --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:01, 1 січня 2020 (UTC) Різдвяний+

Цікава позиція:

  • А мені по цимбалах....
  • Статтю «PasswordsPro» створено або суттєво доповнено в рамках конкурсу Пишемо про інформаційну безпеку користувачем --Учитель Обг 22:45, 17 квітня 2018 (UTC).
  • Найбільшу кількість статей створила користувачка Учитель - 159 статей
  • Найбільшу кількість інформації додала користувачка Учитель - 2 459 359 байт

Схоже, час зав'язувати з цими конкурсами. --Brunei (обговорення) 14:43, 1 січня 2020 (UTC)

О, ще один «колядник» вареничків захотів ;) Усіх з Новим роком, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:50, 1 січня 2020 (UTC)
Пане Володимире, то до них ще не дійшло, що мені тепер дійсно все по цимбалах :) Нехай і весь мій внесок видалять.... --В.К. Обг 21:36, 5 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Валентина Кодола!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

@AntonProtsiuk (WMUA):Відповіла. Є учениця, яка сама створила 10 статей. Прохання відзначити її якось особливо. --В.К. Обг 18:38, 16 лютого 2020 (UTC)

Привітання[ред. код]

Серденько Валентино, вітаю Вас зі святом! Бажаю любові і теплоти і надіюсь, що мої побажання здійснять ті, хто поруч із Вами. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:55, 8 березня 2020 (UTC)

Щиро дякую, пане Володимире! )--В.К. Обг 19:58, 8 березня 2020 (UTC)

Результати[ред. код]

Підкажіть, будь ласка, де можна подивитися результати конкурсу "Вікіпедія для школи"??? Maripal19 (обговорення) 19:50, 25 березня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Сторінку Global Teacher Prize Ukraine номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Global Teacher Prize Ukraine, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 серпня 2020. Що ще можна зробити?

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:06, 21 вересня 2020 (UTC)