Обговорення користувача:Haida

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Листівка[ред. код]

Добрий вечір! Дуже вдячний Вам за створенні статті в рамках Тижня Ірану. Прошу для отримання листівки найближчим часом заповнити форму. Бажаю подальших успіхів! --visem (обговорення) 20:49, 20 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Haida вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 21 липня 2017 (UTC)

Привітання та інше[ред. код]

Доброго дня Haida ! Хочу привітати вас з прийдешніми Днем Прапора та Днем Незалежності!--Yasnodark (обговорення) 14:11, 20 серпня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 19:26, 25 липня 2017 (UTC)

Переведите, пожлста, статью https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Украинцы_в_Москве&oldid=84928671[ред. код]

Доброго времени суток. Прошу вас как создателя многочисленных статей об украинской диаспоре на укр. языке перевести статью https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Украинцы_в_Москве&oldid=84928671. Целью этой статьи является борьба с украинофобией и показать русским шовинистам, что украинцев на территории России не меньше чем русских в Украине. В частности украинцы в Москве имеют свою историю, культурное влияние, внесли значительный вклад в различных сферах. В русской википедии статью удалили как раз на основе того, что подобных статей нет в других разделах википедии, хотя есть статьи об армянах и евреях Москвы, а украинцы по переписи 2010 года в РФ- вторые по численности! И это не считая обрусевших украинцев, а обрусевают как раз из-за информационного вакуума. Также прошу украинское сообщество активнее участвовать в русской википедии. Многие русскоязычные украинцы, которые родились в различных странах бывшего СССР ждут вашей поддержки в русскоязычном информационном пространстве. Дякую!

Гарзд!--Haida (обговорення) 17:54, 4 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Haida дуже вдячний вам за великий внесок до діаспорянського місячника, підсумки якого я орієнтовно підведу у другій половині вересня. Зараз звертаюся до вас з новою пропозицією, яка сподіваюся вас зацікавить: вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.

P.S. у вашій статті Українці Каталонії помітив незрозумілий момент у розділі "Сучасність" сказано: Станом на 2012 рік кількість українців у Каталонії становить понад 17 тис. осіб — це майже 20 % загальної чисельності" та не є зрозумілим від українців усієї Іспанії, від усіх іноземців Каталонії чи щось інше. Бажано це змінити.--Yasnodark (обговорення) 16:09, 30 серпня 2017 (UTC)

З приводу Категорія:Пфальцграфи Саксонії[ред. код]

Мабуть Пфальц-графи буде краще. Що думаєате з цього приводу? т.е. буде зрозуміліше що це графи(т.е. титул) та є основна стаття Пфальц-граф

Суттєво різниці не бачу. Втім зауважу, що маркграфи пишуться разом, а не марк-графи. Загалом доволі дивна назва статті Пфальц-граф. Такого я ніде не зустрічав, завичай — пфальцграфи (разом)--Haida (обговорення) 06:27, 15 вересня 2017 (UTC)

Тоді мені переіменувати слід оснвну статтю на пфальцграфи? Хоче як на намене Пфальцграф може прост хтось не зрозуміти що воно таке--UkrainianCossack (обговорення) 08:32, 15 вересня 2017 (UTC)

Так, напевне слід перейменувати статтю Пфальцграф. Хто не зрозуміє назву, нехай почитає саму статтю.--Haida (обговорення) 08:42, 15 вересня 2017 (UTC)

Життєпис + інше[ред. код]

  • Вітаю!
  • Науковий стиль — «Біографія», а не «Життєпис» (жизнєопісаніє, житіє).
  • Перечитуйте, будь ласка, хоча б 1 раз те, що ви перекладаєте. Ви додали до статті Шавіш коротеньку замітку переповнену помилками: неузгодженість відмінків, чисел, часів, відсутність підметів, крапок між реченнями. Наприклад, «боротьби римлян з лузітанські племенами», «Спочатку воно перебувала під владою» і т.п. --N.Português (обговорення) 01:44, 1 листопада 2017 (UTC)