Обговорення користувача:Всевидяче Око

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

{{Meta:WikiProject Medicine/App/Banner}}

[[Категорія:Захворювання за алфавітом]]

{{недоступне посилання|date=2020-10-26}}

https://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Недоступне_посилання

{{без джерел}}

{{мало джерел }}

{{Fact }} [джерело?]

{{немає АД}} [джерело не вказане 1018 днів]

{{медицина-доробити}}

{{ненормативна лексика}}

{{Медпопередження}}

https://www.mediawiki.org/wiki/Manual:Chris_G%27s_botclasses

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Сторінка_користувача


https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:SergoBot/Stat10000/Biology_and_health_sciences


https://uk.wikipedia.org/wiki/Довідка:Категорія

https://uk.wikipedia.org/wiki/Стохастичність https://uk.wikipedia.org/wiki/Комп'ютерна_етика


http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_словників_української_мови http://uk.wikipedia.org/wiki/Український_правопис


http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9A%D0%A8%D0%92


Доповню — Вікіпедія:Джерела#Ресурси інтернету пункт 5.

Статті, що не відповідають порадам щодо значимості

http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Критерії значимості Статті, що не відповідають критеріям, здебільшого підлягають вилученню, однак є деякі альтернативні варіанти. Для статей сумнівної значимості вилучення має бути останнім шляхом.

Якщо через недостатність джерел у статті немає змоги продемонструвати значимість теми, пошукайте джерела самостійно або ж: запитайте авторів статті чи експертів з відповідної тематики, де шукати джерела[5];

поставте у статті шаблон { { Значимість } }, аби привернути увагу інших дописувачів;

якщо стаття належить до вузькофахової галузі, скористайтеся шаблоном { { Expert } } для залучення дописувачів, обізнаних у відповідній тематиці, які мають доступ до джерел, відсутніх в on-line. Із списком таких статей можна ознайомитись тут.

Якщо відповідні джерела неможливо знайти після сумлінного пошуку, розгляньте можливість приєднання верифікованого вмісту до статті ширшої тематики[6].

Якщо стаття задовольняє критеріям швидкого вилучення, поставте на сторінці відповідний шаблон. Скористайтеся шаблоном { { Delete } } у тих статтях, які критеріям швидкого вилучення не задовольняють, але є безперечними кандидатами на вилучення. Такі статті може бути вилучено після обговорення. Детальніше дивіться Вікіпедія:ВИЛ.

Для статей, тематика яких вочевидь незначуща, вилучення зазвичай є найбільш прийнятною реакцією, хоча іншою можливістю може бути допомога спільноті зберегти будь-які корисні матеріали.

АРХІВ 2018[ред. код]

ОБГОВОРЕННЯ[ред. код]

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Всевидяче Око вітаю, Дякую за початок потрібної статті, проте про цикл оповідань та романів Вайта вже існує ця стаття, а ваша має бути про роман-збірку зв'язаних оповідань з цього циклу 1962 року видання. Тож зміст варто трохи підкоригувати та доповнювати саме у цьому напрямку. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:09, 18 жовтня 2018 (UTC)

Вітаю Yasnodark!

Річ в тім, що це є частина циклу, про який уже є написана стаття вами вказана, але коли видання було вперше, про це не йшла мова. Лише згодом його(це перше видання) "охрестили" Генеральний сектор #1. Ось тому виходить така двозначна ситуація - наче це окреме видання, а наче потім з нього автор зробив початок і продовжив уже серію але під більш узагальненою назвою. Тому, як на мене (з історичної точки зору!), дуже грубою помилкою є розміщення титульної сторінки ШПИТАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ у статті про ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКТОР, так як тоді він ще називався Ш.С.. Щодо корекції -звісно щось поправиться, не все легко пригадати) Приходиться перечитувати уже оригінали - підглядувати.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 16:31, 18 жовтня 2018 (UTC)

P.S. Більше того, Дуже "вільний" переклад російською взятий за основу назв історій циклу про Генеральний сектор, що теж є помилкою :-) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:47, 18 жовтня 2018 (UTC)

Всевидяче Око Дякую, що звернули на це увагу, вільності перекладу виправив. Також вирішив, що назва циклу має бути "Головний сектор". Раніше цій статті великої уваги не приділив, бо ще не встиг ознайомитись з циклом особисто, та й зараз при читанні більше приділяю увагу творам ще живих патріархів, тож найближчим часом до циклу не знаю чи дійду, бо й так живі класики вмирають раніше, ніж їх встигаю прочитати: тільки но запланую, а обраний класик відходить. А Вайт вже давно там, тож вставити до плану прочитання скоріше за все його зможу лише у випадку екранізації, пробачте за це мій нецікавий ліричний відступ. А також за те, що вашій статті я щойно оновив категорії, не міг цього не зробити, тож не нарвіться на конфлікт. Проте більше до зняття шаблону редагувати не збираюся.
Щодо зображення воно певно має право бути в обох статтях, принаймні поки не знайдеться іншого для базової статті. Якщо для базової статті знайдете зображення з якогсь більш пізнього омнібусного видання, тоді те зображення має залишитись лише у вашій новоствореній статті. З найкращими побажаннями у складній та важливій справі пригадування та написання статей про твори видатного ольстерця.--Yasnodark (обговорення) 12:49, 19 жовтня 2018 (UTC)
Вітаю! Виправлення з почуттям міри та знання - хороша справа:) Мені шкода лише категорію ІРЛАНДСЬКА ЛІТЕРАТУРА.
Щодо перекладу- «Випадковий відвідувач» - чи все ж «Відвідувач загалом» (англ. Visitor at Large)? По тексту оповідання випадковість не зовсім аж так випадкова.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 20:53, 19 жовтня 2018 (UTC)

"Відвідувач загалом" - це щось не те, варто пошукати щось краще. Прибрав категорію "Антології", бо базова стаття не є антологією в жодному випадку, а щодо вашої статті — відповідь така ж. Бо у нас є термін "збірка", натомість поняття "Антологія" використовується у більш вузькому значенні, як збірка творів різних авторів, об`єднаних редактором під однією обкладинкою. У першому випадку - це аж ніяк не збірка, бо 12 книг в одному томі ще не видавали, та й навіть якщо б видали ті 12 або навіть три книги одного автора в одному томі - то мало б назву "омнібус". У другому випадку - це типова збірка творів короткої форми. Щодо ірландської літератури вона не є потрібною, є підкатегорія "Фантастичні твори Ірландії". Теоретично її можна додати, та все це більше про Ірландську республіку, а він - ольстерець, і не факт не ірландець. А головне — країна інша, та й писав він зовсім не в довоєнні роки. Тож поки нема категорії "Фантастичні твори Північної Ірландії" чи бодай "Літературні твори Північної Ірландії" в принципі додати можна, хоча зовсім необов'язково.--Yasnodark (обговорення) 13:42, 20 жовтня 2018 (UTC)
Вітаю! Іншого перекладу поки що не прийшло, щодо Відвідувача Загалом. Щодо категорії, теж можна сперечатись, але так як з часом "обмаль", зніму шаблон Редагується, і вже зможете зробити сміло правки :-)

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 10:29, 22 жовтня 2018 (UTC)

Переклад[ред. код]

Вітаю Всевидяче Око! "Остаточний діагноз" вважаю логічною назвою, саме так варто дослівно перекласти. Росіяни так і переклали https://fantlab.ru/work37870, на жаль тут 1 української нема, якби малося на увазі термінологічне поняття, а не просто кінцевий діагноз щодо певного пацієнта-персонажа, то певно б в англвікі була базова стаття Final Diagnosis щодо терміну. "Заключний діагноз" вважаю гіршою назвою.--Yasnodark (обговорення) 15:54, 2 листопада 2018 (UTC)
@Zammed: хотілося б почути вашу думку?--Yasnodark (обговорення) 15:54, 2 листопада 2018 (UTC)
Доброго здоров'я, панове! Так, мені здається, "Остаточний діагноз" - найадекватніший переклад. "Заключний" - калька з російської.--Zammed (обговорення) 21:12, 5 листопада 2018 (UTC)
:-( Можливо є хороше джерело, котре б розширило розуміння такого перекладу для мене? З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:53, 5 листопада 2018 (UTC)
Всевидяче Око Вітаю! перше, що нагуглив:
Yasnodark Вітаю! Звісно вдячний за приклади і працю!

Як відповідь (ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНІ доки):

І теж саме з амбулаторними картками, патанатомічними ...... Тобто, якщо бути відвертим - це лише факти (як Ваші так і мої).

Але мав на увазі пояснення для мене, чому саме такий варіант?(Тобто мовознавча база)

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 15:10, 7 листопада 2018 (UTC)

@Всевидяче Око:, вітаю! У вашому списку найкращих романів №35 — щось наплутано у назві роману. «Малиновий прохід» (The Crimson Passage). Якась комбінація з двох назв романів один: «Зелений прохід» (The Verdant Passage, 1991) і «Малиновий легіон» (The Crimson Legion, 1992). Судячи з того, що ви зазначили 1992 рік, мабуть ви на увазі другий роман? Чи так це, прошу уточнити. Ще у непрохідному списку (Назву якого бажано розділити «не проходять за кількістю» та «не проходять за якістю»)№ 14. «Особый контроль» (1992) — це колективна збірка, де у Булиги, було три оповідання, а сама назва є назвою роману Головачова. Що ви мали на увазі у цих випадках? Також можливо ви ще щось прочитали і є якісь інші зміни. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:34, 18 лютого 2019 (UTC)
14 пункт, як є. 35 при нагоді подивлюсь, пізніше набагато :( з повагою -Всевидяче Око (обговорення) 10:05, 19 лютого 2019 (UTC)
Доброго дня @Всевидяче Око:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Координатор проекту "Фантастика".---Yasnodark (обговорення) 13:34, 9 вересня 2019 (UTC)
Вдячний за запрошення, але зайнятий найближчих півтора місяці щонайменше. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 15:34, 9 вересня 2019 (UTC)
Тоді сподіваюся на ваше приєднання пізніше, бо тематичник планується як завжди тривалий.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 10 вересня 2019 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Вдячний за запрошення Oleksandr Tahayev! Вікілінивцю це важко, можливо вдасться, але непевно. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:52, 4 листопада 2018 (UTC)

Лапароскопія[ред. код]

Вітаю. Мабуть це не тільки хірургія, але й діагностика по аналогії з іншими "скопіями". Історично саме так було — робили лапароскопію і бачили, що ситуація неоперабельна, тоді нічого хірургічного не робили. Сьогодні існують інші можливості вивчення ситуації, щоб не доводити до лапароскопії (КТ, МРТ), які дають змогу виявити неоперабельність. Тому «лапароскопія» і «лапароскопічна хірургія», як на мене, слід розмежувати. Не хотів втручатися без Вас. З повагою, --АВШ (обговорення) 19:58, 7 листопада 2018 (UTC)

Вітаю! Ви як завжди праві! Але якщо уважно прочитати статтю Лапароскопія, вона повністю про Лапароскопічну хірургію. Як так вийшло, дивуюсь.
Реально це відмітив поки з Спленектомією працював, але руки поки що зайняті перекладом і відповідно, усе інше відійшло на задній план
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:06, 7 листопада 2018 (UTC))

YesТак Зроблено

Пропозиція[ред. код]

Вітаю. Зі святами! Дякую за сторінку Доктор Медицини. Але, надали Ви роботи на сторінках, присвячених докторам медицини ). Якщо на кожне слово на сторінці давати виноску, то це робить сторінку громіздкою і нечитабильною, а тим більше, неможливою до редагування, тому що не видно, де ж необхідний текст. Тим більше якщо є АД чи адекватне посилання. Ви шаблоном джерело, як на мене, створюєте враження для простого користувача, що той чи інший науковець не був доктором медицини чи доктором наук, тому що Ви ж поставили питання (вони не читають короткий опис редагувань). Я пропоную не ставити шаблон там, де якщо пройти по посиланню джерела, можна все прочитати. З повагою, --АВШ (обговорення) 18:30, 30 грудня 2018 (UTC)

Вітаю! Взаємні вітання із святами!
Погодьтесь, дисертація, це наукова праця, яка має чіткі межі і параметри, отже вони мають бути присутні для кожної постаті, яка є носієм даного титулу, в іншому випадку їх відсутність, це історичні припущення а не історичні факти.
1 - Ситуація патова, Ви праві з точки зору громіздкості статті, але якщо немає РОКУ та НАЗВИ дисертації - це вже щонайменше сумнів
2 - щодо Джерел, де мені не вдалось за жодним посиланням виявити власне дані, які вказували рік та назву дисертації - тому виставляв шаблон. Припускаю, що могли бути помилки з мого боку,- буде цікаво приклад з вашого боку де саме?

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 20:43, 30 грудня 2018 (UTC)

P.S.Погодьтесь, виставлені шаблони уже спричинили появу джерел щодо дисертацій двох постатей, отже це хороша та необхідна справа :) Так як спільного рішення ще не має щодо шаблону, зупиняюсь на літері "Д".

Мені здається, що шаблон сумніву на одне поняття на сторінці виглядає для користувачів загрозливо — значить це сумнівна інформація, щось не теє, мабуть не був доктором. Ви ж не ставите шаблон на професорство цих науковців. Тому мене це й збентежило. Щодо того, що на деяких сторінках в джерелах чи посиланнях була інформація про дисертацію, то див. Георг Фернан Ізідор Відаль, Вальтер Гесс, Виноградов Василь Васильович, та й на Ганс Цінссер була в двох джерелах, хоч я й додав ще 2 виноски. Мушу й сказати, що в деяких ситуаціях у загальнодоступних джерелах не знайти тему дисертації. Може, якщо на сторінці є доступне джерело, то переглядайте перед тим, як ставити шаблон. Щиро дякую за розуміння. Може перенести це обговорення на сторінку проекту "Медицина"? --АВШ (обговорення) 22:16, 30 грудня 2018 (UTC)
Розумію, що шаблон ДЖЕРЕЛО викликає сумнів у читача - пропоную просте рішення, вставлятиму цей шаблон- але зніматиму статус ПЕРЕВІРЕНА. Таким чином користувачі звичайні не бачитимуть цього шаблону.
Згідний - вартує перенести до МЕДИЦИНИ обговорення, можливо віднайдеться гарна ідея!
Щодо: * Вальтер Гесс -лінк на "нобелпрайз" не відкривається, отже додане вами необхідне; * Виноградов Василь Васильович Роки захисту у тексті, шаблоні і джерелі різні?;Ганс Цінссер - взагалі у тексті йде мова про магістерську, про докторську навіть слова не має;* Георг Фернан Ізідор Відаль додана вами примітка усе розставила на місця!

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 22:38, 30 грудня 2018 (UTC)

Подальше обговорення у розділ МЕДИЦИНА (перенесено)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2018
У 2018 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 17:52, 28 січня 2019 (UTC)

Вдячний Вам :) -Всевидяче Око (обговорення) 18:31, 28 січня 2019 (UTC)

Столиця[ред. код]

Вітаю. Дякую за Ваше доповнення! Але Ви допустили декілька помилок. Сімніваюся, що те, що я Вам далі напишу, десь Вам ще знадобиться, але про всяк випадок нехай буде. Почну з початку: столицею Гвінеї-Бісау є місто Бісау, а не Гвінея. Гвінея - це окрема держава, столицею якої є місто Конакрі. Столицею Ліхтенштейну є місто Вадуц. Правильно не Джібуті, а Джибуті, не Андора, а Андорра, не Люксимбург, а Люксембург, не Монакко, а Монако, не Сан Марино, а Сан-Марино, не Сан Сальвадор, а Сан-Сальвадор.

Також хочу сказати, що є так звані міста-держави, у яких апріорі столиця не може відрізнятися нічим абсолютно, і назва не є виключенням. Я це виніс окремо. Розумію, що географія не Ваш профіль, тож помилки допустимі, я їх виправив. З повагою--DiMon2711 20:30, 1 березня 2019 (UTC)

Вітаю - звісно ж виправлення цікаві, думаю пару підручників з географії потребують явних виправлень :-) ) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 22:02, 1 березня 2019 (UTC) P.S.Дуже добре що Ви поправили, списочок старенький з 12 року)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Люмбальна пункція[ред. код]

Вітаю. Ви додали назву "спинномозкова пункція", якої ми всебічно уникаємо у професійному спілкування з хворим, адже вона його відлякує ("мозок" колють!) і він часто через це не дає згоди на неї. З точки зору анатомії правильніше було б назвати "пункція спинномозкового каналу". Я не хочу сам без Вас вносити зміни, давайте поміркуємо разом як це обіграти. З повагою, --АВШ (обговорення) 20:59, 5 березня 2019 (UTC)

Згода. Але ж викидати синонімічні назви якось...не науково, а то ж вийде як у англічан - плевральний кран, спинномозковий кран і т.д.(але латинська назва всеж залишена). Якщо у Вас є ідеї, поправляйте, я лише за те щоб синонім десь був вказаний хай і в глибині статті. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:06, 5 березня 2019 (UTC)
Дякую за розуміння. Подумаю як це краще зробити, враховуючи Ваше побажання. --АВШ (обговорення) 21:21, 5 березня 2019 (UTC)
бачив у МЕНІНГОКОКОВА ІНФЕКЦІЯ є пункція спинномозкового каналу - Ви мали на увазі такий варіант? ЕНЦЕФАЛОПАТІЯ містить "мій синонім" :) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:23, 5 березня 2019 (UTC)
Так. Але ще поміркую, як краще зробити. --АВШ (обговорення) 21:40, 5 березня 2019 (UTC)

Автоматична заміна[ред. код]

Вітаю! Прохання при автоматичній заміні чітко вказувати фільтр за простором імен та передивлятись всі правки, щоб не редагувати чужі репліки: ред.№ 24655455--RLuts (talk) 21:49, 12 березня 2019 (UTC)

ОК. Перший раз попав у "такий" простір - тому вийшов конфуз (про цитати мене попередили, та це сприйнялось стосовно статей) (. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:54, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:07, 17 березня 2019 (UTC)

Вітаю! "Гапер" такий собі, при нагоді допоможу - але це не факт. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 08:57, 18 березня 2019 (UTC)

Татьяна Костюк[ред. код]

Вітаю! Сподіваюсь, над статтею Ви ще працюєте. Якщо так - поставте на її початку шаблон {{Пишу}}. І перейменуйте статтю відповідно до правил укрвікі, будь ласка. --Mcoffsky (обговорення) 21:52, 30 березня 2019 (UTC)

Вітаю! Пишу, Ім'я взяте згідно джерела, тому давайте посперечаємось? :-) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:58, 30 березня 2019 (UTC)
Помилку виправлено - Ви про це говорили? -Всевидяче Око (обговорення) 22:09, 30 березня 2019 (UTC)

Йога[ред. код]

Ви писали: Прошу навести дані авторитетних джерел (дивитись Вікіпедія:Авторитетні джерела (ВП:АД)), так як дуже цікаво знати на що Ви опирались ведучи інтенсивну заміну Йога->Йоґа ?

Відповідаю: Санскритське g позначається українською літерою ґ, наприклад деванаґарі (devanāgarī), йоґа (yoga), Бгаґавад-ґіта (Bhagavad Gītā).

Посилання: див. Зведена таблиця: IAST | практична транскрипція

також: Бурба Д. В. Практична транскрипція санскритських власних назв та термінів в українській мові // Східний світ НАН України, 2018, № 1

Прошу або повернути правки щодо поняття "Йоґа", або білше не робити правок до інших санскритських термінів без посилання на конкретні (неросійські) джерела. Написав і не підписався Користувач:DrDragomanov

Подальше обговорення тут - https://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення_користувача:DrDragomanov#Йога або повний архів

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Всевидяче Око! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:32, 24 травня 2019 (UTC)
Вдячний, і Вам усього хорошого! :-) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:34, 24 травня 2019 (UTC)

Запрошення до обговорення[ред. код]

Думаю,що Вам це буде цікаво. Запрошую до обговорення Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Біографії живих людей/Допомога!!! Буду радий, якщо переглянете статтю, висловите свою думку. --Анатолій (обговорення) 17:17, 3 липня 2019 (UTC)

Анатолій, Я Був далеко від технічного світу. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:51, 9 вересня 2019 (UTC)

Шаблон edited у статті Кібербулінг[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кібербулінг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:00, 8 липня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Вдячний за запрошення, Aced. Зараз зайнятий :( З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:47, 9 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю! Вдячний за пропозицію - зараз зайнятий, тому, адекватної допомоги надати новачкам не буде можливо з моєї сторони :( з Повагою -Всевидяче Око (обговорення) 18:06, 13 жовтня 2019 (UTC)

Список найкращих[ред. код]

@Всевидяче Око:, вітаю! У вас у топі стоїть Трой Деннінг «Малиновий прохід» (англ. «The Crimson Passage», 1992). У Денінга є два романа зі схожою назвою: The Verdant Passage (1991) і The Crimson Legion (1992). Який з них ви мали на увазі? По - це одна з кількох перешкод, що заважає все дорахувати і підвести попередні підсумки. Може тут знайдете відповідь? Які є ще якісь зміни, ще можна внести.--Yasnodark (обговорення) 12:50, 8 серпня 2020 (UTC)

Вітаю. Можете поправляти) з повагою -Всевидяче Око (обговорення) 13:36, 8 серпня 2020 (UTC)
Вітаю.Всевидяче Око проблема в тому, що я не знаю який з двох вище згаданих романів ви мали на увазі і на що виправити. У Денінга є два романа зі схожою назвою: The Verdant Passage (1991) і The Crimson Legion (1992). Оберіть будь-ласка.--Yasnodark (обговорення) 13:34, 12 серпня 2020 (UTC)


Давайте тут писати, а то ж Ви кашу робите)

«The Crimson Passage», 1992 - однозначно, де загін переслідує нападників щоб повернути артефакт гномів, якщо звісно моя пам'ять мене не підводить.

Ви можете зробити виправлення ще, при умові допропорядних намірів і дій! ) З Повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:48, 12 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Команда Електронних Бібліотек України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Команда Електронних Бібліотек України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:38, 16 грудня 2019 (UTC)


Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Всевидяче Око!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Rx.ua[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу на Обговорення Вікіпедії:Проект:Медицина. В останньому повідомленні я намагався привести максимум доводів щодо значимості довідника Rx.ua.

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2019
У 2019 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 18:45, 5 березня 2020 (UTC)

Вдячний! Best wishes!--Всевидяче Око (обговорення) 19:08, 12 травня 2020 (UTC)


Сторінку Церінг Вангмо номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Церінг Вангмо, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 23:29, 19 липня 2020 (UTC)

користувач Шинкар[ред. код]

Вітаю! Ви робите хорошу роботу! Але робите її як справжній студент) (не ображайтесь).

Для прикладу, у статті Бандаж (медицина):

Ви додаєте посилання не на словник, а на бібліопоказник словника:

І друге, потрібно вказати СТОРІНКИ, так як весь словник не є призначений лише для одного поняття чи терміна!

Якщо б це був один випадок, не витрачав би ніхто часу на пояснення, а це вже не перший, і не другий... рази(

Тому дуже Вас прошу, Будь ласка, надалі додавайте Сторінки і Посилання на Словник.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:06, 31 липня 2020 (UTC)

@Всевидяче Око:На жаль, Ваше посилання на «Словник професійної термінології для майбутніх фахівців Національної гвардії Українине» не дійсне. Я б хотів знайти посилання на конкретну сторінку, але не знайшов. Якщо знайдете - буду вдячний.

Можливо в мене якась застаріла версія браузера, але відтепер і мої посилання на сторінку, з якої я скопіював собі "Словник...", - не діє. А може це не випадково? З повагою Shynkar (обговорення) 08:01, 2 серпня 2020 (UTC)


ПОВНЕ ОБГОВОРЕННЯ -> Обговорення_користувача:Shynkar#Бандаж_(медицина)

-Всевидяче Око (обговорення) 09:10, 9 серпня 2020 (UTC)

Віпасана[ред. код]

Дякую за редагування статті Віпасана. Хотів звернути вашу увагу на виправлення «ум» > «розум». В українській мові є слово «ум» і воно не є русизмом. Див. http://ukrlit.org/slovnyk/%D1%83%D0%BC . Слово свідомо вжите у даному контексті. Згідно словника, як я розумію, воно несе дещо відмінний відтінок від слова розум. Наприклад можна сказати «узяти на ум» чи «прийшло на ум». В той час як, «узяти на розум» чи «прийшло на розум» не скажеш. Слово розум, вочевидь, несе значення більш близьке до слова «інтелект», санскр. «buddhi». Саме тому, в контексті тут використано «сутністної природи ума». З повагою -Alek: Вітаю Alek!

@Alek: гарно, що Ви піклуєтесь про цей напрямок і статтю. Також:
1 — якщо Ви у вікі давно — нові теми додаються у кінці сторінки обговорення:) (якщо зможете, робіть так надалі)
2 — Ум — це теж інтелект. Зверніть на це увагу — так як «він дуже умний» чи «вона усі уми поїла» несе контекст насміхання над рівнем розвитку інтелекту. Тому це радше перекручування до того, що більше подобається, адже фраза «умом наблюдая ум» в принципі вже перекладена абсурдом який не передає відтінкові значення на рівні усвідомлення процесу спостереження(. Отже, ваші аргументи- це не аргументи, і твердження, що слово «ум» це не інтелект а щось інше — ніщо інше як омана(.
3 — «прийшло на ум» уже мовна конструкція яка викликає сумніви щодо її структури і побудови — так як зверху на «ум» не можливо в принципі прийти чомусь, що не є матеріальним (думка). І якщо, припустити, що думка матеріальна, і вона змогла прийти «на ум», як же вона потрапила до нього в середину щоб людина могла її сприйняти?( Ця фраза корінна демонстрація невігластва в мові і сприйняті цього світу таким який він є. Літературне «кліше», і не більше.
4 -«узяти на розум» у тому ж словнику: Розум (Бра́ти (взя́ти, узя́ти) [собі́] на ро́зум)

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 09:04, 18 серпня 2020 (UTC)

P.S. У статті Розум вказано, що УМ це Архаїчний еквівалент Розуму, і Чітта теж згадано. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 20:38, 18 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:56, 18 серпня 2020 (UTC)

Вдячний за запрошення! Вікілінівцю це не під силу) з повагою -Всевидяче Око (обговорення) 13:04, 18 серпня 2020 (UTC)