Обговорення користувача:Всевидяче Око

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

{{Meta:WikiProject Medicine/App/Banner}}

[[Категорія:Захворювання за алфавітом]]

Обговорення Вікіпедії:Проєкт:Медицина/Шкала важливості статей

{{недоступне посилання|date=2021-05-7}}

https://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Недоступне_посилання

{{без джерел}}


{{Голі посилання}}


{{мало джерел }}

{{Fact }} [джерело?]


{{немає АД}} [джерело не вказане 1211 днів]

{{медицина-доробити}}

{{ненормативна лексика}}

{{Медпопередження}}

https://www.mediawiki.org/wiki/Manual:Chris_G%27s_botclasses

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Сторінка_користувача


https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:SergoBot/Stat10000/Biology_and_health_sciences


https://uk.wikipedia.org/wiki/Довідка:Категорія

https://uk.wikipedia.org/wiki/Стохастичність https://uk.wikipedia.org/wiki/Комп'ютерна_етика


http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_словників_української_мови http://uk.wikipedia.org/wiki/Український_правопис


http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9A%D0%A8%D0%92


Доповню — Вікіпедія:Джерела#Ресурси інтернету пункт 5.

Статті, що не відповідають порадам щодо значимості

http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Критерії значимості Статті, що не відповідають критеріям, здебільшого підлягають вилученню, однак є деякі альтернативні варіанти. Для статей сумнівної значимості вилучення має бути останнім шляхом.

Якщо через недостатність джерел у статті немає змоги продемонструвати значимість теми, пошукайте джерела самостійно або ж: запитайте авторів статті чи експертів з відповідної тематики, де шукати джерела[5];

поставте у статті шаблон { { Значимість } }, аби привернути увагу інших дописувачів;

якщо стаття належить до вузькофахової галузі, скористайтеся шаблоном { { Expert } } для залучення дописувачів, обізнаних у відповідній тематиці, які мають доступ до джерел, відсутніх в on-line. Із списком таких статей можна ознайомитись тут.

Якщо відповідні джерела неможливо знайти після сумлінного пошуку, розгляньте можливість приєднання верифікованого вмісту до статті ширшої тематики[6].

Якщо стаття задовольняє критеріям швидкого вилучення, поставте на сторінці відповідний шаблон. Скористайтеся шаблоном { { Delete } } у тих статтях, які критеріям швидкого вилучення не задовольняють, але є безперечними кандидатами на вилучення. Такі статті може бути вилучено після обговорення. Детальніше дивіться Вікіпедія:ВИЛ.

Для статей, тематика яких вочевидь незначуща, вилучення зазвичай є найбільш прийнятною реакцією, хоча іншою можливістю може бути допомога спільноті зберегти будь-які корисні матеріали.

АРХІВ 2018, 2019

ОБГОВОРЕННЯ

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір!

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Всевидяче Око!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Rx.ua

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу на Обговорення Вікіпедії:Проєкт:Медицина. В останньому повідомленні я намагався привести максимум доводів щодо значимості довідника Rx.ua.

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2019
У 2019 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 18:45, 5 березня 2020 (UTC)

Вдячний! Best wishes!--Всевидяче Око (обговорення) 19:08, 12 травня 2020 (UTC)


Сторінку Церінг Вангмо номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Церінг Вангмо, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 23:29, 19 липня 2020 (UTC)

користувач Шинкар

Вітаю! Ви робите хорошу роботу! Але робите її як справжній студент) (не ображайтесь).

Для прикладу, у статті Бандаж (медицина):

Ви додаєте посилання не на словник, а на бібліопоказник словника:

І друге, потрібно вказати СТОРІНКИ, так як весь словник не є призначений лише для одного поняття чи терміна!

Якщо б це був один випадок, не витрачав би ніхто часу на пояснення, а це вже не перший, і не другий... рази(

Тому дуже Вас прошу, Будь ласка, надалі додавайте Сторінки і Посилання на Словник.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:06, 31 липня 2020 (UTC)

@Всевидяче Око:На жаль, Ваше посилання на «Словник професійної термінології для майбутніх фахівців Національної гвардії Українине» не дійсне. Я б хотів знайти посилання на конкретну сторінку, але не знайшов. Якщо знайдете - буду вдячний.

Можливо в мене якась застаріла версія браузера, але відтепер і мої посилання на сторінку, з якої я скопіював собі "Словник...", - не діє. А може це не випадково? З повагою Shynkar (обговорення) 08:01, 2 серпня 2020 (UTC)


ПОВНЕ ОБГОВОРЕННЯ -> Обговорення_користувача:Shynkar/Архів1_2019-20#Бандаж_(медицина)

-Всевидяче Око (обговорення) 09:10, 9 серпня 2020 (UTC)

Віпасана

Дякую за редагування статті Віпасана. Хотів звернути вашу увагу на виправлення «ум» > «розум». В українській мові є слово «ум» і воно не є русизмом. Див. http://ukrlit.org/slovnyk/%D1%83%D0%BC . Слово свідомо вжите у даному контексті. Згідно словника, як я розумію, воно несе дещо відмінний відтінок від слова розум. Наприклад можна сказати «узяти на ум» чи «прийшло на ум». В той час як, «узяти на розум» чи «прийшло на розум» не скажеш. Слово розум, вочевидь, несе значення більш близьке до слова «інтелект», санскр. «buddhi». Саме тому, в контексті тут використано «сутністної природи ума». З повагою -Alek: Вітаю Alek!

@Alek: гарно, що Ви піклуєтесь про цей напрямок і статтю. Також:
1 — якщо Ви у вікі давно — нові теми додаються у кінці сторінки обговорення:) (якщо зможете, робіть так надалі)
2 — Ум — це теж інтелект. Зверніть на це увагу — так як «він дуже умний» чи «вона усі уми поїла» несе контекст насміхання над рівнем розвитку інтелекту. Тому це радше перекручування до того, що більше подобається, адже фраза «умом наблюдая ум» в принципі вже перекладена абсурдом який не передає відтінкові значення на рівні усвідомлення процесу спостереження(. Отже, ваші аргументи- це не аргументи, і твердження, що слово «ум» це не інтелект а щось інше — ніщо інше як омана(.
3 — «прийшло на ум» уже мовна конструкція яка викликає сумніви щодо її структури і побудови — так як зверху на «ум» не можливо в принципі прийти чомусь, що не є матеріальним (думка). І якщо, припустити, що думка матеріальна, і вона змогла прийти «на ум», як же вона потрапила до нього в середину щоб людина могла її сприйняти?( Ця фраза корінна демонстрація невігластва в мові і сприйняті цього світу таким який він є. Літературне «кліше», і не більше.
4 -«узяти на розум» у тому ж словнику: Розум (Бра́ти (взя́ти, узя́ти) [собі́] на ро́зум)

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 09:04, 18 серпня 2020 (UTC)

P.S. У статті Розум вказано, що УМ це Архаїчний еквівалент Розуму, і Чітта теж згадано. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 20:38, 18 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь!

--Sakateka (обговорення) 12:56, 18 серпня 2020 (UTC)

Вдячний за запрошення! Вікілінівцю це не під силу) з повагою -Всевидяче Око (обговорення) 13:04, 18 серпня 2020 (UTC)

Гіпербарична медицина

Вітаю. Ви вважаєте, що я б не проставив ці категорії, коли порушили мій шаблон про те, що я продовжую писати. Якось не чекав від Вас... --АВШ (обговорення) 20:44, 5 листопада 2020 (UTC)

Вітаю! @Шкурба Андрій Вікторович: Прошу вибачення!!! Я просто не втримався, захотілось взяти участь, трішки допомогти. Але, Якщо Ви наполягаєте - витру свою правку без будь яких вагань!

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:40, 7 листопада 2020 (UTC)

Вітаю! Дуже дякую за розуміння! Ніяких витирань. Редагування ж слушні, просто я тримаю шаблон, бо ще не закінчив і категоризацію часто залишаю на останнє, а вже тоді шаблон знімаю, і саме тоді чекаю від користувачів на редагування, що може щось не догледів. Наснаги! З повагою, --АВШ (обговорення) 17:55, 7 листопада 2020 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі наукових фотографій 2020

Конкурс наукових фотографій 2020

Вітаю!

До кінця листопада триває фотоконкурс Конкурс наукових фотографій 2020 в Україні. Ви брали участь в українських наукових фотоконкурсах раніше, тож, сподіваємося, вас зацікавить і цей.

Конкурс поділяється на п'ять категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу у кожній із номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальні умови участь можна прочитати на цій сторінці.

Головна cторінка конкурсу Правила та призи Конкурсні теми Контакти

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) від імені організаційного комітету конкурсу 18:55, 9 листопада 2020 (UTC)

Вітаю. Вдячність за запрошення. -Всевидяче Око (обговорення) 20:48, 10 листопада 2020 (UTC)

Симптом Керніга

Вітаю. Поясніть, будь ласка, чому типовий менінгеальний симптом Ви категоризували до [[:|Категорія:Грижа]]? З повагою, --АВШ (обговорення) 23:59, 11 листопада 2020 (UTC)

Вsтаю!
У статті є такий текст

"== Причини появи симптому Керніга == * Центральна нервова система — симптом Керніга може вказувати на грижу диска.... * Кила крижово-поперекового диску — "''

Це є причиною, за якої було додано категорію ГРИЖІ.
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:53, 12 листопада 2020 (UTC)
P.S.Вартує ще й додати "Пухлини голови" чи просто "Пухлини" --Всевидяче Око (обговорення) 17:55, 12 листопада 2020 (UTC)
Не згоден. При проблемах, які Ви написали, не симптом Керніга, а симптом натяжіння нервів, при симптомі ж Керніга є безумовна неможливість розігнути ногу через ригідність відповідних м'язів, які прагнуть захистити уражені корінці від перерозтягування, а не болючість під час розгинання ноги., як є при нервових грижах. Симптом Керніга є менінгеальним, він вказує не на пухлину чи кілу, а на первинний чи вторинний менінгеальний синдром, менінгізм. Перероблю сторінку про цей симптом, як буде час. Не відповідає характеру категорії, центральною статею в якій є Грижа. Так саме і пухлина. До чого там Керніга. З повагою, --АВШ (обговорення) 19:18, 12 листопада 2020 (UTC)
Тільки ЗА! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 19:29, 12 листопада 2020 (UTC)
Дякую Вам за відео на сторінці Менінгеальні симптоми. Поширив його на сторінки основних симптомів. До речі, там теж є не дуже вправні слова про пухлини голови. Перероблю. До речі, не всі ж пухлини голови дають менінгізм чи менінгеальний синдом. Як добре вести дискусію і погоджувати все з фаховою людиною! З повагою, --АВШ (обговорення) 19:39, 12 листопада 2020 (UTC)
Казуси трапляються). Про пухлини, ще десь дуже рідко "проскакують" дані з Кернігом, для гриж - тільки у публіцистиці. Але потрібно, ще подивитись ширше. Спілкування і здорова дискусія - хороша справа. Будь ласка! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 19:55, 12 листопада 2020 (UTC)

Віротерапія

Вітаю! Шаблон "Перекладена стаття" на сторінці обговорення статті Віротерапія не обов'язковий, оскільки відповідна позначка є в першому записі історії редагування статті. --lxlalexlxl (обговорення) 23:00, 4 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! Йде мова, що потрібно було перевірити та витерти? З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 23:02, 4 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 00:44, 17 грудня 2020 (UTC)

Гангрена Фурньє

Вітаю. Але вставлене Вами не є джерелом, хіба з нього сторінку писали?. Може краще у розділ "Література"? З повагою, --АВШ (обговорення) 21:51, 15 січня 2021 (UTC)

Вітаю! Це було лише із метою щоб було джерело у статті- але за змістом-ТАК -уже поправлено) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:59, 15 січня 2021 (UTC)

Розкажіть про Україну світові — долучайтеся до Місяця культурної дипломатії

Вітаю! Запрошую вас долучатися до Місяця культурної дипломатії України. Його мета — покращити статті про Україну та українську культуру для якомога ширшого кола читачів.

Писати статті можна як українською, так і будь-якою іншою мовою:

Долучатися можна до 10 березня. Для активних учасників та учасниць передбачені призи від організаторів — «Вікімедіа Україна», Українського інституту та Міністерства закордонних справ України.

Ви отримали це повідомлення, бо указали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся однією чи кількома підтемами проєкту: наприклад, літературою і/або кіно. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:56, 22 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Rechungpa_part_thanka.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Rechungpa_part_thanka.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:25, 26 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 01:05, 12 березня 2021 (UTC)

Вітаю, Сергій Липко! Трішки якось затримуються меседжі - конкурс наче швидше почався)))) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 08:11, 12 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
 • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
 • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
 • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
 • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Книга це не сайт

Добрий день @Всевидяче Око:! Побачив, що ви скоротили назву довідника, пояснивши, що на сайті для "Rx index" стоїть знак копірайта. Стаття ж не про сайт. Я користуюся паперовим виданням. На другій сторінці така повна назва:

"Rx index® — ДОВІДНИК ЕКВІВАЛЕНТНОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ [Текст]

За ред. І.А. Зупанця, В.П. Черниха

Довідкове, спеціалізоване, медичне, фармацевтичне видання / серія КВ № 24234-14074P

4-те вид. доп. та перероб. — Київ : Фармацевт Практик, 2020. — [832] с.

ISBN 978-966-8156-21-2"

@Всевидяче Око:, сайт же похідний від паперового видання, тому назва на папері є більш коректною. Чи не так? -- Studme00 (обговорення) 18:38, 2 квітня 2021 (UTC)

@Studme00: Вітаю!
Щодо паперового видання: не вдалось знайти жодного першоджерела, яке б підтвердило вказану назву (також, деякі дані суперечливі - наприклад щодо "тиражу понад 10000"-про який тираж йде мова, для якого видання....). А на рідному сайті саме Rx index, тому було виправлено згідно Електронного джерела на яке можна посилатись -
rx.ua: Вгорі - Rx index, внизу - © 2021 Rx index
rx.ua/about - "Це електронний варіант довідника еквівалентності лікарських засобів Rx index за редакцією професора І.А Зупанця та академіка НАН України, професора В.П. Черниха." - на власному сайті ось так написано.
Тому було виправлено лише заголовок у статті а не назву статті.
Якщо Ви стверджуєте, що у Вас є паперовий варіант, який саме так представлено - тоді потрібно виправляти.
Додатково: Навчіться будь ласка користуватись ПІНГОМ!
-Всевидяче Око (обговорення) 19:29, 2 квітня 2021 (UTC)
Всевидяче Око, вітаю! Саме так на моєму паперовому примірнику. Ось фото з вихідними даними. Ще пошукав, як посилаються у свіжих працях. У цьогорічній публікації на сторінці 39 автори називають видання "Rx index® – Довідник еквівалентності лікарських засобів". -Studme00 (обговорення) 19:06, 11 квітня 2021 (UTC)
Вітаю! Уже виправлено. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 05:49, 12 квітня 2021 (UTC)
Всевидяче Око, дякую! Ви запитували про тираж. На останній сторінці четвертого видання написано, що наклад 15000. Надруковано в друкарні "Від А до Я". Типографія давно існує. Не здається мутною конторою і такою, щоб нею прикривалися несерйозні видавнацтва.-Studme00 (обговорення) 18:22, 30 квітня 2021 (UTC)
Вітаю, Studme00! Йшла мова про уточнення - самі розумієте, є 4 видання - про яке з них вказано щодо тиражу? Чи це про усі разом? Просто потрібно у РЕФералі уточнити, якого саме це видання стосується - от все. Веселих свят! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 20:50, 30 квітня 2021 (UTC)

Конкурс «Європейська весна 2021»: Корисна інформація

Доброго дня! Дякую, що долучилися до конкурсу статей «Європейська весна». Кілька важливих нагадувань і новин від організаторів:

 • Нагадуємо, що цьогоріч конкурс триватиме до кінця квітня. До завершення конкурсного періоду ви можете покращувати створені раніше статті; чим якіснішою буде стаття станом на кінець 30 квітня, тим вищу оцінку журі вона отримає.
 • Якщо ще не бачили, зверніть увагу, що організатори створили для кожної країни списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення (списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни). Робота над цими списками не лише принесе вам додаткові бали при оцінюванні, а й забезпечить, що ваші статті читатиме більша кількість людей )
 • Наступного вівторка, 20 квітня, ми проведемо вебінар із редагування Вікіпедії до конкурсу. Він буде найбільш корисним користувач(к)ам, у яких немає великого досвіду у Вікіпедії. Долучайтеся самі або розповідайте друзям. Зареєструватися можна за посиланням (також доступний запис попереднього вебінару).

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2021» --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 14 квітня 2021 (UTC)

Вітаю! Вдячність - уже трішки "пихтю"(з 1.04))))))))))))))) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:18, 14 квітня 2021 (UTC)

Гемофілія

Доброго времени суток.

Дякую за зауваження. Так, у тому посиланні не фігурує, але на сторінці 17 квітня - фігурує, в інших джерелах фігурує httpp://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=410&year=2021 На знала, як додати інше джерело. Виправляйте, як вважаєте за потрібне.

з повагою,Ledibomzh1 (забула, як ставити підпис)

--ледиБОМЖ 22:42, 15 квітня 2021 (UTC)

@Ledibomzh1: Доброго дня!
1- На сторінці 17 квітня фігурує ООН а не ВООЗ (хоча і про ООН немає первинних джерел щодо заснування цього дня)
2- www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=410&year=2021 - це вторинне "масмедія", яке за принципом не вказує звідки така конкретна інформація, тому не може бути вказане як ВП:АД для цього твердження.
3- Вікіпедія:Посилання на джерела - описано як додати джерела. Якщо потрібна допомога - є Кнайпа (допомога)
4- Вікіпедія:Підпис - як ставити підпис )
5- Це не зауваження чи претензія - лише констатація.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:10, 16 квітня 2021 (UTC)

Доброго дня. так-так, дякую. Вже побачила. --ледиБОМЖ 23:35, 21 квітня 2021 (UTC)--ледиБОМЖ 23:35, 21 квітня 2021 (UTC)

Конкурс «Європейська весна» завершився: що далі

Привіт! Дякую, що долучилися до конкурсу «Європейська весна». За попередніми оцінками, маємо понад 1600 створених і поліпшених статей від 70+ учасників і учасниць. Станом на зараз це із великим відривом найбільше серед усіх мовних розділів, що беруть участь у міжнародному конкурсі )

Що далі
 • Основне — цього року організатори дають час до 31 травня на покращення статей, які ви започаткували протягом конкурсу. Тобто статті, створені у травні, подавати на конкурс уже не можна (хоча варто поставити конкурсний шаблон на статті, які ви започаткували у квітні, але забули чи не встигли подати на конкурс, якщо такі є) — але можна і варто поліпшувати уже створені статті. Статті оцінюватимуться станом на кінець травня, тому чим більше ви їх покращите протягом травня, тим вищими будуть ваші оцінки.
  • Організатори та журі спробують до середини травня проглянути внесок учасників та учасниць і надати пропозиції до покращення статей. Пріоритетними для цього будуть новачки конкурсу. Навіть якщо ми не зможемо надати зворотній відгук особисто вам, запрошуємо вас самостійно поліпшувати статті згідно з умовами конкурсу, загальними порадами до стилю статей та іншими правилами.
  • У червні почнеться безпосередньо оцінка статей членами журі. Після її завершення ми визначимо переможців та анонсуємо їх.
 • Якщо ви не претендуєте на перемогу в конкурсі, маєте великий досвід у Вікіпедії і хотіли б допомогти у покращенні якості статей та їхній оцінці, запрошуємо до 10 травня зголошуватися до журі.
 • Також можна і варто створювати статті про Україну іншими мовами. Стежте за нашими новинами (наприклад, сторінкою обговорення конкурсу чи Telegram-каналом «Вікімедіа Україна») — наступного тижня плануємо детальніший анонс щодо цього.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:43, 1 травня 2021 (UTC)

Магілл

Я б сказав Маґілл, але не Маггіл, точно. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:05, 6 травня 2021 (UTC)

Вітаю, Mykola Swarnyk! Говорити можна, але для таких випадків є правила правопису і транслітерації!))) Переклад статті не мій. Варто звернутись до автора) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:30, 6 травня 2021 (UTC)
P.S.Перейменовано на Щипці Маґілла. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:35, 6 травня 2021 (UTC)
Діло! Mykola Swarnyk (обговорення) 03:30, 7 травня 2021 (UTC)