Обговорення користувача:Дядько Ігор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Навіщо, дядьку, напхав сюди: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9C%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F&oldid=21793421 тих "джерело?" Га?

Бо твердження не мають джерел. --Дядько Ігор (обговорення) 03:36, 25 серпня 2018 (UTC)
Припустимо, але навіщо мало не до кожного речення це ліпити? Може достатньо 1 раз? Простий пошук Гугл видав мені джерело, звідки автор скопіював велику частину статті, невже не можна було те джерело знайти і поправити текст статті, додавши його(джерело)? Це було б навіть простіше ніж ліпити кілька десятків! тих {фактів}.
Та ну, ось візьмемо розділ Основні функції мислення. Якби з самого початку було вказано, що такий вчений у такій книжці сформулював таку класифікацію, то можна було б одне джерело на параграф. Але там нема вступних слів, тому факт приліплено до кожної тези. І джерело має бути авторитетним, а не блог і не реферат для студентів, який сам не приводить своїх джерел. --Дядько Ігор (обговорення) 12:47, 25 серпня 2018 (UTC)

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:48, 23 листопада 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 07:56, 10 вересня 2018 (UTC)

Вітання, @ Дядько Ігор ! Наразі ще не отримали від Вас заповненої форми з необхідною нам інформацією для відправки сувенірів. Чекаємо від Вас відповідь.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 15:12, 19 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Статті про етапи кубку світу з біатлону біатлон[ред. код]

Добрий день. Шановний, Дядько Ігор, хотілося б подякувати Вам за пстійне миттєве регулярне оновлення статей про етапи кубку світу з біатлону. Дуже приємно, що в українській Вікіпедії можна прочитати найновішу та достовірну інформацію з біатлону. У мене виникло запитання, щодо стилізації таблиць результатів. Я хотіла виділити в цих таблицях представників України окремим кольором, для того щоб читачам легше було шукати очима українських спортсменів. Але я помітила, що при оновленні даних після нових змагань - виділення кольором зникає. Можете, будь ласка, пояснити чому так виходить і чи потрібно кожного разу робити окремо виділення, чи взігалі воно зайве?Rina.sl (обговорення) 00:18, 16 грудня 2018 (UTC)Rina.sl

Я не помітив. Таблиці генерує скрипт. Добавлю в нього відповідний рядок, і все буде гаразд. --Дядько Ігор (обговорення) 03:42, 16 грудня 2018 (UTC)
Дякую! Це було б дуже зручно. Можете, будь ласка, більше розповісти про те як заповнювати таблиці скриптами. Я б хотіла навчитися.
Щоб заповнювати таблиці скриптом потрібно заносити результати в базу даних. Наприклад, на сторінці Результати сайту української федерації біатлону я копіюю перші сорок місць в кожній гонці, потім програмою (я використовую перл, але можна й будь-яку іншу мову) читаю ці результати й заношу їх у базу даних з позначенням, яка це гонка і так далі. Потім скрипт звертається до бази даних із запитом, наприклад, скільки очок здобула біатлоністка в сезоні. Це виглядає як дуже багато роботи. Так, але писати таблиці вручну ще більше роботи. Так, практично за 5 хвилин я можу поновити таблиці заліків в окремих дисциплінах і загального заліку. Крім того такі речі мені подобаються. Звісно, база даних сайту федерації набагато більша і краще розроблена, але у мене доступу до неї нема.
Тобто, пререквізити: 1) уміти працювати з базою даних 2) мати поняття про мову програмування. --Дядько Ігор (обговорення) 15:52, 16 грудня 2018 (UTC)

Кубок світу з біатлону 2018–19, спринт, чоловіки[ред. код]

Добрий день. Можете, будь ласка, перевірити підсумкову таблицю нарахування очок спортсменам. Справа в тому, що в Обергофі Артем Прима зайняв 48 місце (тобто в нього 0 очок за цей етап[1]), а в таблиці в нього зараховано 27. Через це виникає плутанина та некоректність даних.--Rina.sl (обговорення) 12:44, 12 січня 2019 (UTC)Rina.sl .

Не занулив змінну. Дякую, що слідкуєте. --Дядько Ігор (обговорення) 13:49, 12 січня 2019 (UTC)

Зоряна величина[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви як фізик написати статтю Зоряна величина? Вона зараз є перенаправленням на дизамбіг, але це повинна бути окрема сторінка. Якщо не хочете писати цю статтю, напишіть мені, спробую написати сам. Буду вдячний!--DiMon2711 18:35, 8 лютого 2019 (UTC)

Я не розумію, чому повинна бути окрема сторінка. Наче перераховані різновиди, все ніби гаразд. В інших теж дизамбіг. --Дядько Ігор (обговорення) 21:04, 8 лютого 2019 (UTC)
Ви мене неправильно зрозуміли. Так, безперечно стаття "Зоряна величина (значення)" повинна бути дизамбігом, як в усіх вікі. Але також повинна бути окрема стаття, замість перенаправлення, "Зоряна величина". Остання входить у 10000 обов'язкових статей. Ось елемент Вікіданих: d:Q2028919. До речі, щодо обов'язкових 10000 статей, про фізику вони аж надто короткі. Тож пропоную Вам взяти участь у місячнику 10000 необхідних статей. Буду вдячний!--DiMon2711 17:48, 9 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:31, 17 березня 2019 (UTC)

  1. https://sport.ua/news/422525-epo-pobedil-loginov-vyigral-sprint-v-oberhofe