Обговорення користувача:Дядько Ігор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Навіщо, дядьку, напхав сюди: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9C%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F&oldid=21793421 тих "джерело?" Га?

Бо твердження не мають джерел. --Дядько Ігор (обговорення) 03:36, 25 серпня 2018 (UTC)
Припустимо, але навіщо мало не до кожного речення це ліпити? Може достатньо 1 раз? Простий пошук Гугл видав мені джерело, звідки автор скопіював велику частину статті, невже не можна було те джерело знайти і поправити текст статті, додавши його(джерело)? Це було б навіть простіше ніж ліпити кілька десятків! тих {фактів}.
Та ну, ось візьмемо розділ Основні функції мислення. Якби з самого початку було вказано, що такий вчений у такій книжці сформулював таку класифікацію, то можна було б одне джерело на параграф. Але там нема вступних слів, тому факт приліплено до кожної тези. І джерело має бути авторитетним, а не блог і не реферат для студентів, який сам не приводить своїх джерел. --Дядько Ігор (обговорення) 12:47, 25 серпня 2018 (UTC)

Зоряна величина[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви як фізик написати статтю Зоряна величина? Вона зараз є перенаправленням на дизамбіг, але це повинна бути окрема сторінка. Якщо не хочете писати цю статтю, напишіть мені, спробую написати сам. Буду вдячний!--DiMon2711 18:35, 8 лютого 2019 (UTC)

Я не розумію, чому повинна бути окрема сторінка. Наче перераховані різновиди, все ніби гаразд. В інших теж дизамбіг. --Дядько Ігор (обговорення) 21:04, 8 лютого 2019 (UTC)
Ви мене неправильно зрозуміли. Так, безперечно стаття "Зоряна величина (значення)" повинна бути дизамбігом, як в усіх вікі. Але також повинна бути окрема стаття, замість перенаправлення, "Зоряна величина". Остання входить у 10000 обов'язкових статей. Ось елемент Вікіданих: d:Q2028919. До речі, щодо обов'язкових 10000 статей, про фізику вони аж надто короткі. Тож пропоную Вам взяти участь у місячнику 10000 необхідних статей. Буду вдячний!--DiMon2711 17:48, 9 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:31, 17 березня 2019 (UTC)

A Night at the Opera[ред. код]

Вітаю! Пане Ігоре. Англійці дещо дописали цю статтю про альбом. Можете перекласти цю пряму мову? У мене виходить малозрозумілий переклад. Вибачте, що багато тексту. Може подивитися? Дякую!--Парус (обговорення) 10:17, 10 квітня 2019 (UTC)


"I did discipline myself... Take vocals, because they're my forté – especially harmonies and those kind of things. On Queen II we've gone berserk. But on this album I consciously restricted myself. That's brought the songwriting side of it across, and I think those are some of the strongest songs we've ever written." ” — Freddie Mercury

Я тримав себе в руках... Взяв вокал, бо це моє форте – особливо гармонія і всяке таке. У Queen II ми казилися. Але в цьому альбомі я свідомо стримувався. Це забезпечило те, що написання пісень вдалося, і думаю, що це одні з найсильніших пісень, які ми коли-небудь написали. — Freddie Mercury


"It has a couple of the heaviest things we've ever done and probably some of the lightest things as well. It's probably closer to Sheer Heart Attack than the others in that it does dart around and create lots of different moods, but we worked on it in the same way we worked on Queen II. A lot of it is very intense and very ... layered." — Brian May

Там є пара найважчих речей, які ми коли-небудь робили, й можливо, є також і найлегші речі. Він ближче до Sheer Heart Attack ніж інші в ирму сенсі, що він метається й створює багацько різних настроїв, але ми працювали над ним так, як над Queen II. Багато там дуже напруженого й дуже... багатошарового. — Brian May


In 2004, Jason Warburg of the Daily Vault stated that the album "absolutely blew me away" and that "A Night at the Opera was the disc that would catapult Queen from British hitmakers to global superstars. As with many such landmark albums it became part milestone and part millstone, with every album that followed compared in some way or another to the musical and commercial success they achieved here. Be that as it may, the music is what counts – and it is simply amazing."

У 2004 Джейсон Воберг із Дейлі Волт стверджував, що альбом "приголомшив мене абсолютно", і що "A Night at the Opera був тим диском, що катапультував Квін і британських виробників хітів до ролі глобальних суперзірок. Як і чимало таких віхових альбомів він став частково віхою, а частково жорном, кожен наступний альбом так чи інакше порівнювали з музикальним і комерційним успіхом, якого вони тут досягли. Може бути так, що саме музика мала значення — а вона була просто дивовижною." Щиро дякую, пане Ігоре! Не знаю, щоб я без Вас робив.--Парус (обговорення) 06:15, 12 квітня 2019 (UTC)

Queen II[ред. код]

Пане Ігоре. Вибачте, що знову пишу. Але я не знаю як правильно перекласти цю пряму мову про фотографию обкладинки альбому. Важко зрозуміти про що саме йдеться. Можете перекласти?--Парус (обговорення) 05:53, 14 квітня 2019 (UTC)


Rock said, "To Freddie, that word was meaningless – 'But is it fabulous?' was all that mattered. Those were the days of androgyny, and Freddie was prepared to push it quite a way.” Added Freddie, “It doesn’t have any special meaning, but we were fascinated with this type of thing, and the wardrobe we used at the time described it perfectly well.”

Рок казав: "Для Фредді це слово не мало сенсу – 'Чи кльово це?' – тільки бурмотав він. То були дні андрогінності, і Фредді був готовий неслабо просувати її". Фредді добавляв: "Жодного особливого значення в цьому нема, але нам такі речі дуже подобалися, й наші костюми того часу досконало відображали це."

Innuendo[ред. код]

Пане Ігоре! Вибачте, чи не могли би Ви ще подивитися цей фрагмент про відгуки щодо альбому. Дякую!--Парус (обговорення) 17:45, 24 квітня 2019 (UTC)


In 1991, Chuck Eddy of Rolling Stone wrote that Innuendo was "the group's most playful top-to-bottom pile since The Game" and "there’s no getting around the new album's craft", which he suggested meant the band were "finally satisfied with their lot in life", but he added "Innuendo is so lightweight you'll forget it as soon as it's over — which, with this band, should go without saying anyway".

У 1991 році Чак Едді з Rolling Stone написав, що Innuendo було "найбільш грайливою купою на всі смаки (до кольору і до вибору) з часів The Game" і "ремісничість нового альбому ніяк не обійти", що на його думку означає, що гурт "нарешті вдовольнилися своїм жеребом у житті", але додав, що "Innuendo настільки легкий, що ви забудете його, як лише він закінчиться -- що стосовно цього гурту повинно бути в будь-якому разі".


"The goo actually goes down well" and "Queen hasn't forgotten how to rock."


"Вариво насправді йде добре" і "Квін не забули як грати рок"

Статтю Афріц-ам-Зе необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Афріц-ам-Зе, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 травня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 17:22, 5 травня 2019 (UTC)

Ефект близькості[ред. код]

Треба, щоб ви глянули. --Jphwra (обговорення) 14:13, 7 травня 2019 (UTC)

Поняття існує. Я причипив до статті інтервікі, потім трошки її прикрашу. --Дядько Ігор (обговорення) 14:26, 7 травня 2019 (UTC)

Статампер (одиниця вимірювання)[ред. код]

Прошу вас глянути статтю. Бо не джерел не інтервік. --Jphwra (обговорення) 08:52, 11 травня 2019 (UTC)

Така одиниця є, але вона використовується дуже рідко. Англійці помістили її у wiktionary. --Дядько Ігор (обговорення) 10:31, 11 травня 2019 (UTC)

Викривлення простору-часу[ред. код]

прошу глянути чи вона має право на існування чи це дубль? --Jphwra (обговорення) 07:07, 12 травня 2019 (UTC)

В англійській Вікіпедії Spacetime curvature є перенаправленням на General relativity. Хоча такий термін існує і вживається, потреби в такій статті не бачу, особливо в цій формі. Швидкість чого? Відносно чого? --Дядько Ігор (обговорення) 07:29, 12 травня 2019 (UTC)
Тобто я правильно поставиви на вилучення. Шаблон тоді не прибераю, дякую за консультацію. --Jphwra (обговорення) 07:31, 12 травня 2019 (UTC)

Округи США[ред. код]

Вітаю! Чи ваш бот на округи ще живий? Бракує трьох: en:Sumter County, Florida, en:Levy County, Florida, en:Gadsden County, Florida. Якщо ж Вам зараз не до того, то буду вдячний за пропоновані українські назви. Успіхів!--Rar (обговорення) 07:36, 24 травня 2019 (UTC)

Треба глянути. Я не робив Флориду -- вона була до мене. --Дядько Ігор (обговорення) 18:34, 24 травня 2019 (UTC)
У мене тоді був файл з даними перепису 2000 року. Як на мене, це вже застаріло. Три округи можна й краще зробити руками. Назви наче прості й англійські: Самтер, Леві та Гедсден. Щодо останнього то можливий варіант Гадсден, але мені здається правильнішим /е/. У прізвищі Gadsden, від якого походить назва друге d не читається -- Гедсен, хоча, схоже, цього ніхто не пам'ятає. --Дядько Ігор (обговорення) 19:17, 24 травня 2019 (UTC)
Дякую, додам до словника, поки будуть червоні.--Rar (обговорення) 10:09, 28 травня 2019 (UTC)
Ще одне питання: Джонсон (округ, Північна Кароліна) і Джонстон (округ, Оклахома) обидва (англ. Johnston County). Як правильно?--Rar (обговорення) 05:30, 6 червня 2019 (UTC)
Мабуть, пропустив букву. --Дядько Ігор (обговорення) 05:34, 6 червня 2019 (UTC)

Метод Нелдера–Міда[ред. код]

прошу глянути --Jphwra (обговорення) 16:07, 28 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Свен Давідсон[ред. код]

Якщо буде Ваша ласка, розширте її будь ласка до нормального стабу. Дякую. --Jphwra (обговорення) 15:37, 15 червня 2019 (UTC)

Європейські ігри[ред. код]

Дядько Ігор вітаю! Сподіваюсь, що вас зацікавить тема Європейських ігор:

Фінляндія на Європейських іграх 2019[en] Нідерланди на Європейських іграх 2019[en] Португалія на Європейських іграх 2019[en] Бельгія на Європейських іграх 2019[en] Австрія на Європейських іграх 2019[en] Болгарія на Європейських іграх 2019[en] Люксембург на Європейських іграх 2019[en] Боснія і Герцеговина на Європейських іграх 2019[en] Молдова на Європейських іграх 2019[en] Чехія на Європейських іграх 2019[en] Фінляндія на Європейських іграх 2019[en].--Yasnodark (обговорення) 13:55, 26 червня 2019 (UTC)

Дядько Ігор Не зацікавило? Є ще Великий теніс на літній універсіаді 2019[ru] та Водне поло на літній універсіаді 2019[ru].--Yasnodark (обговорення) 13:22, 8 липня 2019 (UTC)

Турніри Великого шолома[ред. код]

Вітаю! Минуло понад 7 років, відколи Ви звернули увагу адміністаторів на хибність назви статті. Вочевидь адміністратори вважають необхідним дотримуватись «традиційного вислову», не усвідомлюючи рівнозначності хоча б такій хибі як уявлення, що «Земля — плоска». Як на Вашу думку ввести в укрвікі рейтинг хибності та номінувати під № 1 статтю Турніри Великого шолома? З повагою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 08:09, 17 липня 2019 (UTC)

Звісно ні. Великий трах-бабах, може було б назвою, яка правильно передавала б оригінальне значення англійської фрази, але це було б оригінальним дослідженням, і навіть в англійській початкове значення вже давно втратилося, навіть аналогія з бриджем уже втратилася. Англійські коментатори говорять Slam і пишуть че слово з великої літери. Тож, ми можемо й зобов'язані вказати безглуздість назви в статті, ми можемо в текстах писати як синоніми грендслем чи мейджор, але назва Великий шолом усталена, вона зрозуміла читачу, потяг пішов. Це як Big Bang — сточатку було насмішкою, потім затвердилося, потім стало назвою дибільного серіалу -- Великий трах. --Дядько Ігор (обговорення) 04:21, 18 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2 і теніс[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. вичитала, що Ви цікавитеся тенісом. може була б Ваша ласка створити статтю про Ameritech Cup (en:Ameritech Cup)? зараз у нас 28 статей про різні роки змагань є великою родиною «сиріт», але нема загальної, з якої можна зробити посилання на роки, і на яку простіше послатися… --アンタナナ 11:59, 28 липня 2019 (UTC)

Пропозиція тощо[ред. код]

Дядько Ігор вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці, може це буде ще кілька статей про романи Керолайн Черрі. Буду лише радий.--Yasnodark (обговорення) 12:41, 4 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Сторінку Локалізований стан номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Локалізований стан, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Анатолій (обговорення) 10:23, 20 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
За надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 привів до 8,0 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:14, 4 січня 2020 (UTC)

Подяка![ред. код]

ATV-4 Albert Einstein lifts off from Kourou (2).jpg За створення статей надзвичайної важливості
Дякую Вам. Такі статті, які Ви створюєте, найбільше потрібні людям. Yuriz (обговорення) 15:29, 15 січня 2020 (UTC)

Hello[ред. код]

Привіт

Привіт. Наскільки я розумію, це була проба. Працює. Підписуйтеся --Дядько Ігор (обговорення) 19:23, 25 січня 2020 (UTC)

Добрий день[ред. код]

Хочу порадитись з Вами. Переклав статтю з російської Вікіпедії Користувач:Oleksandr Tahayev/ВВЕР-1000, яку збираюсь перенести в основний простір лише після ретельного вичитування. Це моя спеціальність. Впевнений у фактичній точності майже всього написаного, але виникли проблеми з мовою. Коли я навчався в КПІ за цією спеціальністю, всі предмети викладали російською. Мене цікавить не лише термінологія, але й синтаксис. Ті технічні онлайн-словники, що їх я використовував для перекладу статті, часто подають варіанти, які майже ніхто не вживає, наприклад "довгоіснуючий" для перекладу "долгоживущий". А нечисленні підручники часто виглядають як просто калька з російських джерел. Наприклад, вживають лише прийменник "при", тоді як мовознавці рекомендують його міняти на "під час", "за" тощо. Я хочу для себе зробити своєрідний зразок і далі вже ним керуватись під час перекладу й самостійного написання статей на цю тему. Хочу максимально наблизитись водночас і до стилю технічних текстів і врахувати рекомендації мовознавців. Чи могли б Ви порекомендувати якусь якісну сучасну українську літературу на цю тему, або якось зорієтувати для подальших пошуків?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:00, 28 січня 2020 (UTC)

Я подивлюся, але його багато, і читати треба уважно. Як на мене треба думати українською і формулювати так, як би сказав природно, наприклад, 'з великим часом життя', якщо лізе. У текстах це не так складно, гірше в заголовках. Наприклад, дуже важко знайти природну українську форму для flying saucer. --Дядько Ігор (обговорення) 12:15, 28 січня 2020 (UTC)
Добрий день. Бачив, що Ви багато редагували статтю. Хотів спитати, чи вже завершили свою частину виправлень?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:53, 13 лютого 2020 (UTC)

Ще не звершив і завершу не швидко. Захворів на інсульт. Так що вирішуйте самі. Дядько Ігор (обговорення) 12:23, 23 березня 2020 (UTC)

Здоров'я Вам.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:29, 2 квітня 2020 (UTC)
А я думаю чому Ви не активні. приєднуюсь до побажання колеги Здоров'я Вам та найскорішого повернення до нашої вікіпедійної команди. --Jphwra (обговорення) 18:41, 2 квітня 2020 (UTC)
Виздоровлюйте, пане Ігоре!--Парус (обговорення) 04:11, 3 квітня 2020 (UTC)
Бажаю швидкого одужання, і без втрат!--С.Гор (обговорення) 20:41, 11 квітня 2020 (UTC)

Привіт[ред. код]

Ви маєте стаж в написанні статей у вікіпедії. А я свіженький, новенький так би мовити ще „зелений” на цьому сайті та і у світі теж. Тому прошу допомогти мені. Вуйко з села (обговорення) 00:42, 4 квітня 2020 (UTC)

Питання від Taras Bek (07:15, 15 квітня 2020)[ред. код]

Привіт, як мені перекласти статтю? --Taras Bek (обговорення) 07:15, 15 квітня 2020 (UTC)

Не знаю, що ви маєте на увазі. Якщо я хочу щось перекласти, то я перекладаю. Щоб створити нову статтю треба набрати назву в пошуку. Вам скажуть, що такої нема і запропонують створити. --Дядько Ігор (обговорення) 08:29, 15 квітня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:21, 24 травня 2020 (UTC)

Статтю Густина енергії необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Густина енергії, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 27 травня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Yuriz (обговорення) 09:32, 27 травня 2020 (UTC),

Шаблон:Бічна панель Філософія і його дублікат[ред. код]

Доброго дня! Ви напевно забули прописати у Wikidata (чи хтось змінив), але зараз у нас є два однакових: на додачу до Вашого ще й Шаблон:Філософія (бічна панель). Як у таких випадках здійснюється об'єднання? Треба писати авторові новішого шаблону? Дякую! --Yuriz (обговорення) 17:55, 15 червня 2020 (UTC)

Треба виправити посилання на новий шаблон, а потім вилучити його. Як на мене. --Дядько Ігор (обговорення) 08:58, 17 червня 2020 (UTC)

Питання від Yaderschik (14:26, 17 серпня 2020)[ред. код]

Доброго дня й здоров я ! Як створити автобіографічну довідку ? --Yaderschik (обговорення) 14:26, 17 серпня 2020 (UTC)

У вас є сторінка користувача. Можете там писати про себе. --Дядько Ігор (обговорення) 15:06, 17 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:59, 18 серпня 2020 (UTC)

Іга Швьонтек/Швйонтек[ред. код]

Вітаю. Хотів би зауважити на тому, що при будь-яких неузгоджених змінах, варто їх обговорювати з опонентом, оскільки мовчазні редагування у відповідь означають війну редагувань. Наразі статтю від перейменувань я захистив і запропонував Ivasykus винести її перейменування на обговорення. Прохання в подальшому уникати таких ситуацій шляхом обговорення проблеми, оскільки у війнах редагувань є вина обох учасників. Сподіваюся на розуміння.--Кучер Олексій (обговорення) 15:23, 10 жовтня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місяці популярних статей[ред. код]

Вітаю! Колись ви записувалися до проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у Місяці популярних статей — його метою також є покращення найбільш відвідуваних статей задля підняття конкурентоспроможності та відвідуваності нашого мовного розділу.

У межах місячника поліпшуємо статті на популярні теми, а також створюємо українською статті, які є найрейтинговішими в інших Вікіпедіях. Він уже почався і триватиме до 4 грудня. Найактивніші учасники та учасниці отримують сувеніри з логотипом Вікіпедії та призи від «Вікімедіа Україна».

Долучайтеся! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:29, 9 листопада 2020 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю Дядько Ігор! Запрошую вас до нижнього обговорення фантастичного питання тут, бо схоже пінги не спрацювали.--Yasnodark (обговорення) 16:10, 19 листопада 2020 (UTC)

Питання від Шац Анна (19:54, 30 листопада 2020)[ред. код]

Як створити запис у вікіпедії? --Шац Анна (обговорення) 19:54, 30 листопада 2020 (UTC)

Я не зовсім розумію питання. Який запис? У вікіпедії створюються статті. Спочатку переконайтеся, що статті, яка вас цікавить, немає. Пошукайте її. Радок пошуку справа вгорі. Якщо такої статті нема, то система запропонує вам її створити. Можете почати також з червоного посилання. Наприклад: чумний бунт. Якщо ви на таке червоне клікнете, вам буде запропоновано створити статтю. --Дядько Ігор (обговорення) 20:39, 30 листопада 2020 (UTC)
Ви знаєте, що de:schatz означає німецькою?

Питання від Oleksandr Mazyar (09:46, 14 грудня 2020)[ред. код]

Добрий день. Допоможете мені редагувати мою сторінку? --Oleksandr Mazyar (обговорення) 09:46, 14 грудня 2020 (UTC)

Як? Ви маєте на увазі вашу сторінку користувача? --Дядько Ігор (обговорення) 11:20, 14 грудня 2020 (UTC)

Yes Oleksandr Mazyar (обговорення) 08:30, 16 грудня 2020 (UTC)

Гаразд. Натисніть будь-де на виділене червоним Oleksandr Mazyar. Воно запропонує вам створити сторінку. Згоджуйтесь і напишіть щось про себе. Якщо ви почнете рядок двокрапкою, то вийде абзац. Збережіть зміни. --Дядько Ігор (обговорення) 09:45, 16 грудня 2020 (UTC)

Відповіді користувачам[ред. код]

Привіт! Звертаю вашу увагу, що коли відповідаєте користувачам на цій сторінці, то їх треба пінгувати (тобто давати посилання на їхнє ім'я користувача) — новачки не конче вміють користуватися списком спостереження, а так людина отримає сповіщення і певніше побачить вашу відповідь. Ви можете увімкнути собі в бета-функціях новенькі «Інструменти обговорення», якщо ще ні, — так це буде значно легше робити. -- Ата (обг.) 10:58, 19 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:44, 12 березня 2021 (UTC)

Питання від Uljanka23 (09:00, 15 березня 2021)[ред. код]

Добрий день. Допоможіть із завантаженням фото. Я завантажую фото, які власноруч зробила, додаю листом дозвіл Creativ Commons, але модератори видаляють фото. Кажуть, що це не я робила фото. Але ж вони мої --Uljanka23 (обговорення) 09:00, 15 березня 2021 (UTC)

@Uljanka23 Це складна ситуація. Я не розумію, чому вони стверджують, що фото не ваше? Які вони мають підстави? З іншого боку я найгірша особа в таких питаннях. Я не вмію завантажувати зображення. Вірніше, мене бісить їхня процедура завантаження, тому після кількох спроб я вже багато років не завантажую. Я б тому, хто зробив цей шаблон, руки повідбивав. Або голову відкрутив, бо руки не відпвідають за тупість. --Дядько Ігор (обговорення) 09:22, 15 березня 2021 (UTC)

Кубок світу з біатлону 2020–21, загальний залік, чоловіки/жінки[ред. код]

Добрий день. В обох статтях в "Підсумкових таблицях" в стовбцях ЧС (чемпіонат світу), здається, закралися помилки - однакові цифри, починаючи десь приблизно з 30-го місця. --Vovatuz (обговорення) 16:32, 22 березня 2021 (UTC)

Дякую. Не обнулив змінну. З вирахуванням очок за гонки було багато мороки. Трошки підправив, але ще й досі можливо залишилися помилки.--Дядько Ігор (обговорення) 17:31, 22 березня 2021 (UTC)

Запитання від Mihail Senyshyn на сторінці Ссавці Кенії (09:50, 10 квітня 2021)[ред. код]

Доброго дня. Які тварини в Кенії? --Mihail Senyshyn (обговорення) 09:50, 10 квітня 2021 (UTC)

Наскільки мені відомо, Кенія лежить на екваторі й має багатий тваринний світ. Саванами гуляють стада антилоп і зебр, на них полюють леви, леопарди, а менші хижаки підбирають залишки, є слони й носороги. Там жили перші люди, найстрашніші хижаки. Вони мали рубила з каменю, якими трощили кістки й добували кістковий мозок, чого інші хижаки не вміють. --Дядько Ігор (обговорення) 11:50, 10 квітня 2021 (UTC)

Запитання від Олексій Рівне на сторінці Гімн України (11:09, 11 квітня 2021)[ред. код]

Є запитання чому не редаговано текст гімну України. --Олексій Рівне (обговорення) 11:09, 11 квітня 2021 (UTC)

Долучайтеся до «Європейської весни»: створюйте і поліпшуйте популярні статті про Центральну і Східну Європу[ред. код]

Вітаю! Ви є серед учасників проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у конкурсі статей «Європейська весна», що присвячений Центральній та Східній Європі? Серед іншого, у межах конкурсу ми запрошуємо створювати і поліпшувати статті, які є популярними в інших мовних розділах, але які відсутні або надто короткі у нас.

Традиційно за активну участь у конкурсі можна отримати призи і сувеніри (номінації та правила визначення переможців). Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня.

Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення; списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни).

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:21, 14 квітня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон:Heather transcription номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Heather transcription, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 квітня 2021. Що ще можна зробити? --Gouseru Обг. 08:25, 15 квітня 2021 (UTC)

Питання від Даниленко Роман Анатолійович (06:08, 18 квітня 2021)[ред. код]

Я прочитав критерії значущості особи, згоден що особа підходить для публікації. Як далі доробити статтю, щоб її опубліковали? --Даниленко Роман Анатолійович (обговорення) 06:08, 18 квітня 2021 (UTC)

Це те, що на вашій сторінці користувача? Його треба вікіфікувати, тобто вставити внутрішні посилання, але ще до того переписати стисло й без зайвих епітетів. Потім опублікувати. Хтось може не згодитися з вами, що особа значима, можуть подати на вилучення. Потрібно вставити посилання на джерела -- статті у пресі, протоколи змагань тощо. --Дядько Ігор (обговорення) 06:47, 18 квітня 2021 (UTC)