Обговорення користувача:Дядько Ігор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Дядько Ігор Вітаю, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячнику, у якому ви зареєструвалися, тож буду радий новим статтям, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:07, 20 вересня 2017 (UTC)

Дядько ІгорСподіваюся на ваше повернення до написання статей для місячника (як то кажуть — не тенісом єдиним) та можливо оберете якісь з цих статей про літературні фантастичні твори:
Я читав із цього Вежу, Нуль-А, Чорну хмару, але вони мене не вразили. Щодо Нуль-А це була якась ліва спроба неаристотелевої логіки, з якої так і не зрозуміло, навіщо воно? Чорна хмара - наївна річ, на особливу увагу не заслуговує, Вежа зі скла - теж не зрозуміло, навіщо це написано. А з тенісом - це довгий проект, оскільки він мені не під силу. Я вирішив, що цього року введу усі турніри WTA. І сезон завершується, мені вдалося, і переможниць доповнювати. Але ще дуже багато роботи. --Дядько Ігор (обговорення) 07:10, 19 жовтня 2017 (UTC)
Дядько ІгорТоді можливо вас щось зацікавить з цього більш ширшого списку (раджу почитати бодай одну книгу з найвищих позицій, а потім, якщо сподобається можна спускатися і нижче), тільки під час ймовірного аналізу прошу не спойлерити. Бо читав не все. З вище наведених свого часу читав 5, з вами прочитаних Вежу - справила в цілому гарне враження інтелектуальної фантастичної прози без вибуху мозку. Станція Гоуксбілл - не запам'яталася та під час прочитання сподобалася більше за "Вежу". Світ взимку, Макроскоп та Прекрасна й затишна місцина - сподобалися найбільше і всі є достатньо яскравими та оригінальними творами.--Yasnodark (обговорення) 16:52, 19 жовтня 2017 (UTC)
Вітаю Дядько Ігор! Хотілося б все ж почути вашу відповідь. Певно ви щось фантастичне достойне точно читали. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою.---Yasnodark (обговорення) 16:40, 14 лютого 2018 (UTC)
Я не зовсім зрозумів, чи це запитання до мене, і його значення, але саме питання, якщо його застосувати до себе, доволі цікаве. Відповідь, звісно, читав. Мій світогляд значною мірою сформований тими фантастичними творами, які я читав. 90% відсотків фантастики — сміття, але 90% всьго іншого — теж сміття. Думаю, ви знаєте цю цитату. Останнім часом я читав мало нового. Ancillary Justice заслуговує, звісно, але фантастику перекладати дуже важко, тому я не згоден із назвою Слуги правосуддя. То не слуга. І правосуддя, мабуть, корабель тому мало б бути з великої. Я б сказав Придаток Правосуддя. І далі, Придаток Меча, Придаток Милосердя. Я зупинився на другій книзі, коли стало зрозуміло, до чого все йде. І після цього стало нудно - п'ємо чай. «Думай як динозавр» свого часу був наче мішком по голові, але то річ 1995 року. Dispossed Урсули ле Гуїн познайомив мене з анархізмом. І ще дуже древній «Театр тіней» Саймака, який насправді Зімек, але то таке. На початку століття був Пітер Гамільтон, був Кевін Андерсон (я люблю ксеноархеологію, не знаю чому). Одним словом, гідні фантастичні речі є, але, наприклад, «Киберіада» Лема. У нас така стаття, що сором, а з іншого боку — не переповідати ж сюжети, а вся краса в тонкощах. Головне не про що написано, а як написано. --Дядько Ігор (обговорення) 17:55, 14 лютого 2018 (UTC)
Щодо останньої вашої репліки, то не розумію навіщо прибрали позначення спойлер.--Yasnodark (обговорення) 17:47, 15 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор питання саме до вас, а суть у розділі нижче.--Yasnodark (обговорення) 14:35, 15 лютого 2018 (UTC)
Нема там спойлерів, те що я там пишу нікому нічого не зіпсує. --Дядько Ігор (обговорення) 15:52, 18 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор Нехай, спробую не читати, не читаючи, проте сюжет ви там розкриваєте. Не знаю, як інші, я люблю читати геть нічого не знаючи про зміст. Хоча воно дуже збиває зосередитись на назвах без змісту. А принаймні половину з ваших вподобань, я ще не читав.
Тож, якщо ви не проти, бодай на сторінці обговорення створити безописовий варіант.--Yasnodark (обговорення) 13:31, 19 лютого 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю Дядько Ігор  ! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (угор. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read
Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою.---Yasnodark (обговорення) 16:45, 14 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор Хотілося б все ж почути вашу відповідь. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою.---Yasnodark (обговорення) 16:40, 14 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор питання саме до вас, а суть у створенні узагальненого переліку 100 найкращих романів на думку вікіпедистів. Якщо ви згодні прошу створити ваш варіант списку 50 найкращих романів (чи менше, якщо не назбирається) на цій сторінці подібно до *1, 2, 3, 4 чи інших подібних. Ваш вибір та участь дуже допоможе підвищити реперезентативність узагальненого списку та не потрапити сміттю до нього, шанованого невеликою кількістю сміттєзалежних.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 15 лютого 2018 (UTC)
Саме на цей запит я хотів отримати вашу відповідь останнього разу, коли згадав замість вас іншого користувача помилково.--Yasnodark (обговорення) 17:48, 15 лютого 2018 (UTC)
Це важке завдання. Як рангувати зовсім різнопланові твори, такі як Brave New World, Harry Potter, 1984, Володар Кілець, Операція тяжіння тощо. Я все ж попробую, мабуть, але повільно. Багато роботи з олімпіадою. @Yasnodark: --Дядько Ігор (обговорення) 18:39, 17 лютого 2018 (UTC)
Вітаю Дядько Ігор! у мене теж були складнощі з ранжуванням і суттєвої різниці між 10-м та 40-м романами не було. Та все одно це буде ваш інтуітивний вибір, і принаймні певні бали отримають саме обрані вами романи, а ті романи, які ви зазначили як невражуючі, взагалі не потраплять до вашого варіанту переліку. Натомість узагальнений перелік на відміну від кожного окремого буде більш об'єктивним, і його об'єктивність зростатиме з кожним новим учасником опитування, особливо з числа тих, кому є з чого обирати.--Yasnodark (обговорення) 14:38, 18 лютого 2018 (UTC)
Тож дуже сподіваюсь на вашу повільну спробу. Для максимального полегшення прошу вас створити означену сторінку лише з першими 2 романами, а потім додавати по мірі можливості ще по 1-2 кожен день вашої присутності у вікіпедії. Це сподіваюсь буде не дуже обтяжливо, проте ваша участь значно підвищить реперезентативність узагальненого списку. Так, за певну кількість тижнів ви тихою сапою створите свій варіант. У випадку нестачі творів різних авторів можна докомплектувати найкращими з других та третіх романів тих самих авторів. Допускаються усі твори обсягом більше 100 сторінок стандартного розміру, безвідносно того, що написано на обкладинці, а також окремі дещо менші твори, проте виключно, якщо названі романами при виданні.---Yasnodark (обговорення) 14:38, 18 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор дякую за початок! А можна варіант зі спойлерами (які ви для свого задоволення робите) створювати паралельно на сторінці обговорення списку? - бо я не все читав, що ви можете згадати, а ви там про сюжет. У розділі нижче про це детально.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 18 лютого 2018 (UTC)
А на основній - лише автора та назву?--Yasnodark (обговорення) 15:41, 18 лютого 2018 (UTC)
Дядько Ігор "Пасинки" — один з небагатьох романів, що я не зміг втриматись не перечитати. Та я все ж зупинив вибір в Гайнлайна на «Чужинці», а в "кораблі поколінь" на "Без зупинки" Олдіса. Проте радий, що ви його згадали.--Yasnodark (обговорення) 14:22, 23 лютого 2018 (UTC)

Спойлери[ред. код]

А щодо спойлерів у мене проста відповідь — вони не потрібні. Це не обмін думками, треба писати про твір і старатися робити це відсторонено. @Yasnodark: --Дядько Ігор (обговорення) 18:39, 17 лютого 2018 (UTC)

Щодо спойлерів: як читач я не хочу читати зайве про твір, який не читав чи не бачив. Я хочу бачити відкритими лише загальні фрази. Та хочу бачити шмат статті, де розкриваються деталі сюжети чи навіть кінцівка, виокремленими та ізольованими. Щоб були можливість уникнення знайомства з цією частиною тексту.---Yasnodark (обговорення) 14:38, 18 лютого 2018 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:30, 14 лютого 2018 (UTC)

вітання з Новим роком та Різдвяними святами![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG З Новим роком і Різдвом Христовим!
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:02, 31 грудня 2017 (UTC)

Консультація[ред. код]

Доброго дня, колего Ігоре. Підкажіть будь ласка якесь авторитетне джерело, де описано поняття : масштабу турбулентності та турбулентного масштабу часу . Особливо останнанній термін. З повагою--Білецький В.С. (обговорення) 08:18, 8 січня 2018 (UTC)

Я точно не знаю означення цих термінів, але гляньте в статтю en:Kolmogorov microscales. Якщо це воно, то там є посилання. --Дядько Ігор (обговорення) 16:37, 8 січня 2018 (UTC)
Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 05:45, 9 січня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Добрий вечір. Перепрошую, але чи не могли б ви дати свою думку на тему обговорення тут:Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 січня 2018#Відносні величини? Бо ситуація складна, я не певна, що робити. --Helixitta (ut) 18:50, 14 січня 2018 (UTC)

Я висловив свою думку, але без абревіатур. --Дядько Ігор (обговорення) 19:39, 14 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника Зніяковів+ можливо знайдеться натхнення чи час поліпшити започатковані давніше статті? наприклад, Олімпійські види спорту, [[Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2010 — естафета 4 x 5 км (жінки), Скво-Веллі, Лижне двоборство на зимових Олімпійських іграх 2010, Тобіас Арльт, Тобіас Вендль, Керлінг на зимових Олімпійських іграх 2010, Бйорн Делі тощо? --アンタナナ 23:21, 8 лютого 2018 (UTC)

Звісно ж, я працюватиму. --Дядько Ігор (обговорення) 06:33, 9 лютого 2018 (UTC)