Обговорення користувача:Renamerr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Renamerr!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 22:58, 6 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Чернюк Володимир Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чернюк Володимир Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:07, 1 січня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Пропоную Вам номінуватися на статус патрульного на сторінці ВП:ЗПП. Це майже ні в чому Вас не зобов'язує, продовжуєте якісно робити те, що й без того робите. Зате іншим патрульним легше. --Brunei (обговорення) 17:14, 10 липня 2018 (UTC)

@Brunei: Вітаю. Номінувався. Дякую. --Renamerr (обговорення) 17:50, 10 липня 2018 (UTC)

Іван Хреститель[ред. код]

Крестяи.png

— Це написав, але не підписав користувач Простая Речь (обговореннявнесок).

Ви щодо ред.№ 23060176? Прочитайте ще раз уважно, будь ласка, відповідь вам тут користувача Babizhet на цю тему. --Renamerr (обговорення) 06:31, 4 серпня 2018 (UTC)

Відкати[ред. код]

Вітаю. Чому ви відкатили[1][2] мої правки без жодних пояснень? Mitte27 (обговорення) 18:34, 13 серпня 2018 (UTC)

Вітаю. Дякую за терплячість. Думаю, треба було не відкидати, а скасувати з поясненням.
Перша дія викликана тим, що відновлена думка є очевидним фактом, а твердження, що український і російський народи є одним народом, є відомою пропагандистською тезою, некритичне тиражування якої у Вікіпедії вважаю недоцільним, а друга — тим, що внаслідок вашого редагування утворилося незрозуміле речення. --Renamerr (обговорення) 22:35, 26 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю. Чи не підкажете, як мені подивитися усі «властивості Вікіданих, що стосуються медицини»? З повагою, --АВШ (обговорення) 23:14, 23 листопада 2018 (UTC)

Вітаю. Усі «властивості Вікіданих, що стосуються медицини» дивіться тут, тут і тут відповідно до ієрархії Q19887775: властивість Вікіданих, що стосується медициниQ42752243: властивість Вікіданих, що стосується анатоміїQ42752262: властивість Вікіданих, що стосується анатомії людини. Якщо Вам треба мати ці властивості в якійсь іншій формі — пишіть.
До слова, я нарешті після тривалих сумнівів вчора зробив переклад для тих двох властивостей і не впевнений, що зробив це найкращим чином. На мої формулювання суттєво вплинули обмеження властивості «тип елемента» і «тип значення» тут і тут. З повагою, --Renamerr (обговорення) 04:06, 24 листопада 2018 (UTC)
Дякую! Мені здалося, що це вірно, просто такі формулювання є складними для сприйняття. ) --АВШ (обговорення) 20:31, 24 листопада 2018 (UTC)