Обговорення користувача:Fed4ev

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Звід пам'яток історії та культури України. Київ[ред. код]

Пишу вам як учаснику ВікіПроекту:Київ. Є Звід пам'яток історії та культури України. По Києву випущено 1 том у трьох книгах. Третя книга вийшла цього року.

2-гу і 3-тю книги нещодавно викладено в pdf форматі. Якщо кому потрібно - маю 1-шу і 2-гу в паперовому вигляді --Ілля 10:57, 5 травня 2011 (UTC)

Дуже дякую, тема дійсно цікавить, перегляну посиланнячка. Я тут ледарюю, може київська тема знов розворушить серце та мізки.--93.72.92.169 06:22, 6 травня 2011 (UTC)

Тиждень Лінукса[ред. код]

Linux Barnstar Hires.png За участь у тематичному тижні Лінукса
Відзнака «Туксозіркою» за внесок у розбудову Вікіпедії статтею про SuperTuxKart під час Тижня Лінукса і вільного програмного забезпечення. Fed4ev, цей знак вияв вдячності за ваш внесок. Хай він надихає Вас на нові звершення. Пишіть ще!
--Dim Grits 18:35, 19 вересня 2011 (UTC)

Вікіпроект Критерії значимості[ред. код]


Запрошення до обговорення Критеріїа значимості залізниць[ред. код]

--Kharkivian 02:55, 15 листопада 2011 (UTC)

Корітас-Спес-Україна[ред. код]

Шановний користувачу! Оскільки вже існує узагальнююча стаття Карітас Інтернаціоналіс, то виявляється за доцільне перенести інформацію зі статті Карітас-Спес Україна Карітас-Спес Україна до неї. Така практика у ен-вікі, ру-вікі та пол-вікі. Сподіваюсь на розуміння. З повагою, --Kharkivian 12:34, 21 січня 2012 (UTC)

Карітас Інтернаціоналіс я писав, тому чудово знаю про це)) більше того, існує Карітас України.. Ще на час творення тих статей думав про доцільність виокремлення матеріалів про національні осередки Карітас. Щодо прикладів іншомовних розділів, я слідую прикладу іспанців, французів, угорців.

Шаблон Edited в статті JazzexBand[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті JazzexBand був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:43, 16 березня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Cтаття про археолога[ред. код]

Привіт, Славко. Дякую, звичайно за статтю - але навряд чи її залишать тут. Інфа про мене є на сайті нашому у форумі (біографія). Бо народився я таки у Луцьку. Привіт всім передавай MrZlatik

Блін, шкодую, що не довів її до пуття. Трошки інформації нашкрябав, так що ще крапку не ставлю.. а так, побачимо чи залишать, головне ти - не проти (: --fed4ev (обговорення) 11:40, 17 серпня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Білоцерківське староство

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:52, 15 грудня 2012 (UTC)

Перегляньте статтю, будь-ласка[ред. код]

Прошу вас переглянути статтю Історія психології в Україні, оскільки ви її створювали. Чекаю на ваші зауваження на сторінці обговорень.

YesТак Зроблено--fed4ev (обговорення) 23:12, 24 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:39, 25 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Златогорський Олексій Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Златогорський Олексій Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:26, 30 січня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Златогорський Олексій Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Златогорський Олексій Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 18 лютого 2013 (UTC)

Привіт! Коли думаєш навести порядок із зображеннями? Ну і в статтях (тих же шахістів-українців ;-) ) теж повставляти фото? Я вже в кілька вставляв (Баклан Володимир Олегович, ...). А брав за приклад Руслана Пономарьова. І хто тільки так глюкаво там зробив рядок Зображення?! ;-0 Дякую за статті! Що ти думаєш про статус патрульного? (але перед тим треба прочитати правила про Патрулювання і навести лад із своїми статтями і зображеннями). Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 09:15, 21 червня 2013 (UTC)

Статус Файл:Gorovyi4e.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Gorovyi4e.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Володимир Ф 11:59, 22 лютого 2013 (UTC)

Вітаю! Тепер інша справа. Чогось так і думав, що Ваші фото. Класні. Особливо ця.-- Володимир Ф 12:26, 22 лютого 2013 (UTC)
Так краще? Я дещо поміняв і помітив сторінку, як відпатрульована. Якщо чесно, то із зображеннями в нас дещо запущена ситуація, але якщо ти будеш допомагати у цьому спільноті (от я теж іноді доходжу до вікісховища і трішки роблю свого внеску - сам був здивований, коли після Чорнобильської вікіекспедиції на вікісховищі були протягом кількох днів практично виключно наші фото із Чорнобиля!) Допомога тільки вітається! Думаю Агонк і Антанана тільки зрадіють! (вони останнім часом там порядки наводять, іноді до них Бейз підключається! ;-) ) Ще раз удачі! Пиши ще! :-)

Статус Файл:Gorovyi12.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Gorovyi12.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Володимир Ф 12:01, 22 лютого 2013 (UTC)

Структура статті[ред. код]

Доброго дня! На жаль пропозиція, за яку ви голосували, не отримала достатньої підтримки спільноти. Існує думка, що рекомендації слід приймати схвалювальним голосуванням, коли є на вибір кілька варіантів (рекомендація 1, рекомендація 2, залишити все як є). Зараз іде підготовка другої рекомендації, можливо ви захочете взяти в цьому участь.--Kusluj (обговорення) 18:38, 11 березня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:14, 12 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Ccscreen.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ccscreen.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:40, 24 березня 2013 (UTC)

Златогорський Олексій Євгенович[ред. код]

Привіт! Добре було б, якби ти регулярно робив вікіфікацію своїх статтей після остаточного написання - тицяв кнопочку " на панелі інструментів. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:29, 21 червня 2013 (UTC)

Круппа Юрій Миколайович[ред. код]

Круппа Юрій Миколайович - без фото. Пройдися, будь ласка по всіх своїх (можна і почужих! ;-) ) статтях шахістів, де нема фото. Просто встав, як я вже писав, у Руслана Пономарьова. --Nickispeaki (обговорення) 10:31, 21 червня 2013 (UTC)

А я потім пройдуся і відпатрулюю. Тіки напиши, коли зробиш! :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:32, 21 червня 2013 (UTC)
А ще краще і сюди заглянь - Голубєв Михайло Володимирович, я там і фікіфікацію робив і неоднозначності виправляв. Ну і фото вставив. Так стаття виглядає набагато чепурнішою. --Nickispeaki (обговорення) 10:34, 21 червня 2013 (UTC)

Тиждень пляжного футболу[ред. код]

Аби помічали проект слід його внести на цю сторінку. Пропоную також змінити терміни на 19 серпня — 5 вересня: там якраз вікно між вінницьким і полтавськими вікімісячниками. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 04:19, 20 серпня 2013 (UTC)

О, дякую, Павле бо переживав через відсутність відгуків і почав уже штурхати користувачів, хто цікавиться футболом. Щоб "заднім числом" не робити, можна з 21-го, хоча це не принципово..--fed4ev (обговорення) 08:09, 20 серпня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Збірна Бразилії з пляжного футболу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Збірна Бразилії з пляжного футболу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:08, 13 вересня 2013 (UTC)

Внесення змін до статуту[ред. код]

Привіт! Ось посилання. --Ліонкінг (обговорення) 13:25, 14 вересня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме у 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 22:06, 18 жовтня 2013 (UTC)

Нагадування: закінчується Місячник фахових авторів[ред. код]

Ви приєдналися до Місячника фахових авторів. Захід закінчується 14 січня. Таким чином, залишився всього 1 тиждень! З повагою--Білецький В.С. (обговорення) 14:38, 7 січня 2014 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Fed4ev. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 13:03, 8 квітня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Альфа-Банк Україна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Альфа-Банк Україна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:01, 12 квітня 2014 (UTC)

Стосовно агов[ред. код]

Зверніться до Volodymyr D-k або Kapelux --Pohorynsky (обговорення) 19:33, 24 квітня 2014 (UTC)

В Кнайпу нечасто заглядаю, то пропустив би. Може бути цікаво, дякую Pohorynsky. Volodymyr D-k (обговорення) 06:40, 25 квітня 2014 (UTC).

Шаблон Edited в статті Жмир Володимир Федорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Жмир Володимир Федорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 07:04, 6 травня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:1413375728 nezlamna.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1413375728 nezlamna.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 20:20, 12 грудня 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Прошу Вас довести до завершення статтю Чемпіонат світу з пляжного футболу 2013, вона вже вісить два роки без будь-яких рухів. ОК!!?? З повагою Jphwra (обговорення) 10:01, 1 січня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Чемпіонат світу з пляжного футболу 2013[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Чемпіонат світу з пляжного футболу 2013 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:28, 10 січня 2015 (UTC)

Прохання про сприяння[ред. код]

Шановний користувач Fed4ev! При можливості, дуже прохаю Вас поставити свій голос проти видалення статті Богоявленський храм (Київ - Корчувате), автором якої я є на сторінці обговорення Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/27 лютого 2015. Один одіозний патрульний Володимир з Хмельницька, спочатку видалив зображення ікон Богоявлення, шаблони про Християнство, а потім його підтримав інший Друг-антихристиянин. Про храми Києва і релігійні громади МП дуже мало статей. То ще й цю потрібно видаляти?! Маю надію на Ваше сприяння, З повагою, Влад Користувач:93.72.156.57 , - 13:07, 2 березня 2015 (UTC)

Шановний Владе! Справа не в поглядах вікі-творців, що видалили дану статтю. Уявіть, чи є місце для неї в, наприклад, Великій Радянській Енциклопедії або в Британіці? Очевидно, що ні. Вікіпедія є енциклопедією, а не збіркою-довідником храмів/парафій/ще-чогось тої чи іншої церковної конфесії. Ваш тон, попри слова про повагу, говорить про упередженість і неповагу до вікі-спільноти. Та в будь-якому разі, в цій суперечці я був би на стороні правил Вікі та тих користувачів, що голосували за видалення.--fed4ev (обговорення) 11:29, 10 березня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:49, 27 травня 2015 (UTC)

Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт. статті, які не були створені під час місяця пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років, винесені в окремий список Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років. якщо буде час/бажання/натхнення, то прошу запалити цю символічну свічку знань та пам'яті --アンタナナ 09:59, 28 листопада 2015 (UTC)

привіт. як і того року, запрошую долучитися. список я оновила трохи --アンタナナ 02:30, 25 листопада 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:51, 7 березня 2016 (UTC)

Про необхідність оперативного редагування статті про Державний реєстр національних культурних надбань України[ред. код]

Вітаю! У 2009 році Ви створили дуже важливу статтю Державний реєстр національного культурного надбання. З того часу, Верховною Радою прийняті закони, «Про культуру», «Про музейні установи», «Про архівні установи», які законодавчо регламентують наповнення цього Реєстру. Дуже прохаю оперативно відредагувати цю статтю, оскільки в ній перекручено положення ЗУ «Про культурну спадщину», який не відміняв Державний Реєстр національних культурних надбань України /а у статті про це говориться/. Дуже прошу зробити це оперативно, бо навколо категорії «Національне надбання України» йде неймовірно палка дискусія! Дуже Вас прохаю! З повагою-- Користувач:Fahivez 17:57, 21 береня 2016 (ГЕС)

Бачу, ви вже внесли необхідні зміни в статтю. Дякую і перепрошую. Переглянув обговорення щодо нац.надбання, звісно, не надто компетентний у цій темі, але навряд би в тій дискусії став на ваш бік. З повагою,--fed4ev (обговорення) 09:05, 22 березня 2016 (UTC)
То, дуже Вас прохаю, офіційно перевірити (тобто, проставити відповідну помітку про перевірку) відредаговану статтю, оскільки без Вас цього ніхто не зможе. Дуже важливо, щоб редагування були перевірені автором статті! Так, я впевнився, що у питаннях національних надбань у нас не виявилося жодного компетентного адміністратора, патрульного і користувача ВІКІ. Коли я оприлюднив усі Закони України, у яких чітко йде мова про національні надбання та порядок наповнення існуючого Державного реєстру національних культурних надбань України (статтю про який Ви створили), дискусія повністю припинилася і всі замовкли, бо більше немає про що говорити і сперечатися! Прохаю Вас офіційно перевірити статтю (можна і автоматично), щоб затвердити мої 11 правок.

Бажаю успіхів та гараздів! З повагою, -- Користувач:Fahivez, 12:57, 22 березня 2016 (UTC)

Шановний, ви неправі щодо "Дуже важливо, щоб редагування були перевірені автором статті!" — правки може затвердити тільки патрульний, я такого статусу не маю. Більше того, мені здається, у нас трошки різняться поняття щодо роботи в Вікі: те, що я започаткував цю статтю, не дає мені жодних виключних прав щодо неї, ми з вами тут маємо рівно ті ж права і обов'язки, є рівноправними співавторами. Так це працює. Щодо компетентності інших користувачів не можу сказати, сам же уже визнав, що недостатньо розбираюсь темі пам'яток, щоб робити будь-які судження, та й взагалі точно я знаю лише те ж, що знав Сократ. --fed4ev (обговорення) 19:13, 22 березня 2016 (UTC)

Сувенір[ред. код]

Present.gif

Дякуємо за участь у Місячнику покращення необхідних статей. Вікімедіа Україна хотіла б відзначити Вашу активність сувеніром. Напишіть мені на вікіпошту, куди можна відправити посилку. Дякую! --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 14:37, 9 квітня 2016 (UTC)

Статтю Супрун Ольга Олегівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Супрун Ольга Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 квітня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:14, 12 квітня 2016 (UTC)

Опитування CEE Spring 2016[ред. код]

Logo CEE-t.png

Вітаємо, учаснику CEE Spring 2016! Міжнародні організатори конкурсу просять Вас пройти опитування, що стосується конкурсу. Воно є дуже коротким. Це дасть нам трішки статистики й допоможе поліпшити конкурс. Будь ласка, пройдіть опитування за цим посиланням: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 З найкращими побажаннями,
-- Ата через Масові повідомлення 13:28, 10 вересня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Fed4ev:, дякую за вашу статтю "Нова весна", створену в рамках Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів, пропоную офіційно зареєструватися у таблиці учасників.--Yasnodark (обговорення) 11:49, 24 вересня 2016 (UTC)

Вітаю @Fed4ev:, ну то як зареєструєтесь у табличці учасників? Офіційні терміни мсячника продожено до 10 жовтня включно..--Yasnodark (обговорення) 16:49, 30 вересня 2016 (UTC)

@Yasnodark:, та ну, я одну статтю написав за свіжим враженням від книги, на більше зараз не гараздий; натхнення вам, спасибі за те, що робите!
Дякую @Fed4ev: та навіть у такому випадку — все одно зареєструйтеся - це буде справедливо, адже одну статтю ви таки створили і далеко ненайгіршу ). До речі, побачив зараз, що вона без джерел - треба їх перенести з тієї статті, з якої робився переклад. Бо прийдуть видалячі та зроблять їй секір-башка). --Yasnodark (обговорення) 11:59, 1 жовтня 2016 (UTC)
@Yasnodark:Ха, добре!) Джерела додам, ну й зареєструюсь, може ще про одну книженцію напишу, з тих, улюбленіших)--fed4ev (обговорення) 13:49, 1 жовтня 2016 (UTC)
Вітаю @Fed4ev:! Дякую. Пробачте, що турбую та прошу також підтримати цю та цю категорії, що необґрунтовано були номіновані на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2016.--Yasnodark (обговорення) 16:34, 17 листопада 2016 (UTC)

Незабаром Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції[ред. код]

Доброго дня. Ви брали активну участь у міжнародному конкурсі із редагування у Вікіпедії статей про Центрально-Східну Європу CEE Spring 2016. Пропоную продовжити розпочате — з 23 жовтня розпочинається Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції присвяченій 60-тій річниці антикомуністичного повстання в Угорщині. Долучайтесь ;) --Павло (обговорення) 13:35, 17 жовтня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Вікімарафон[ред. код]

@Fed4ev:! Сподіваюся на створення чергових нових фантастичних статей в рамках вікімарафону. --Yasnodark (обговорення) 17:47, 28 січня 2017 (UTC)

Права патрульного і відкочувача[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного і відкочувача. Прошу поступово уважно передивитися файли і статті зі свого списку, привести у відповідність вимогам і позначити відпатрульованими. Не забувайте, що тепер створені Вами статті відразу позначатимуться патрульованими, тому обов'язкові речі на зразок джерел/категорій мають з'явитися якомога раніше. --ReAlв.о. 01:35, 19 лютого 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)


Пропозиція[ред. код]

Fed4ev вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.--Yasnodark (обговорення) 12:09, 24 липня 2017 (UTC)

Fed4ev, вітаю ! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з найкращих жанрових романів (якомога довший , проте не більше 50-ти) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:14, 2 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read
 3. Роберт Сілвеберг «Ми — мародери» (англ. «We, the Marauders», 1958), http://royallib.com/read/silverberg_robert/prisheltsi_s_zemli.html#0

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:06, 14 січня 2018 (UTC) .--Yasnodark (обговорення) 14:41, 13 грудня 2017 (UTC)

Fed4ev вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:20, 30 грудня 2017 (UTC)
Fed4ev, вітаю! Пропозиція не зацікавила? Бачу ви відновили активність, тож прошу вас відповісти.--Yasnodark (обговорення) 12:30, 12 червня 2018 (UTC)
Вибачте мені цей ігнор, Yasnodark. В принципі, це може бути цікавим, я пару разів брався за справу. Прочитаних творів маю достатньо, що б обирати, але наштовхуюсь на декілька обмежень, які викликають внутрішній супротив, пов'язаних з постановкою задачі. Романи - це так, але деякі оповідання (Тед Чан, Азімов, Пол Андерсен) я би ставив вище багатьох романів. Є сила-силенна непрочитаних творів, але таких, що я заочно люблю й вважаю найкращими взірцями жанру. Ніяк не виходить 1 автор - 1 твір. Тому, може я складу собі список-рейтинг із най-най творів, а потім приведу його в відповідність до поставленої задачі (залишу романи, приберу непрочитані, по-максимуму наближу до 1 автор - 1 роман).
Fed4ev, вітаю! Без підпису не пінгує, тому лише зараз побачив відповідь. Не ускладнюйте та бійтеся починати. І наступну спробу почніть будь-ласка на згаданій сторінці. Чим скоріше вдасться набрати необхідну кількість учасників цього опитування, тим скоріше може згодом створити аналогічні для творів малої та середньої форми, а тут не треба усе до купи збирати і вибираємо саме найкращі фантастичні романи, свій розширений список з меншими творами иможе розмістити на сторінці обговорення цієї сторінки, яку пропонується створити. Ви головне почніть і поступово наповнюйте, не варто намагатися створити список одним залпом.
В усіх є сила-силенна непрочитаних творів і чим більше людина прочитає - тим більшою йому здається та сила непрочитанних. Чим більше буде суб'єктивних та недочитаних списків - тим об'єктивнішим виявиться загальний перелік і зокрема 100-ня найкращих романів, тож прошу розпочати, а непрочитані включати не варто, бо ґрунтуємось виключно на власному враженні від прочитання чи прослуховування твору особисто.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 8 липня 2018 (UTC)
1 автор - 1 роман - це лише рекомендація, проте бажано не включати купу романів того самого автора, проте 2-3 романи найулюбленіших все ж можна. Проте кожного разу варто замислитись чи варто включати 3-й роман одного автора чи перший іншого і за рівних умов варто обирати саме другий варіант.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 8 липня 2018 (UTC)
Ви почніть у будь-якому форматі, а потім подивимось які є проблеми зі списком.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 8 липня 2018 (UTC)
Fed4ev, вітаю, я знову щодо списку найкращих фантастичних романів! Ви казали, що пару разів бралися за справу і маєте достатньо багато прочитаних творів. Тож прошу вас все ж оформити ваш читацький доробок преференцій у певний список (можна спочатку без зразкового оформлення, а потім я дам посилання звідки більшість творів можна буде скопіювати в оформленому вигляді, бо сотні романів вже згадано іншими). Твори, що не проходять за розміром (маючи менше 100 стандартних сторінок), можете виокремити в окремий розділ "не проходять за розміром", проте в даному опитуванні я буду рахувати лише романи, і чим скоріше назбираємо анкетантів на цей список - тим скорше можна буде перейти до короткої форми в іншому опитуванні. Також за попередньою домовленістю з іншими анкетантами дозволяється включати до основного списку цикли зв'язаних творів короткої форми, об'єднані під однією обкладинкою, які мають багато спільних рис з романами. Ваш варіант дуже допоможе підвищити загальну репрезентативність підсумкового варіанту, тож головне створити цю запропоновану сторінку і почати формувати його у зручному темпі. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:59, 12 березня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Fed4ev вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує 20 вересня, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:20, 28 серпня 2017 (UTC)

Fed4ev Також прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 14:29, 20 вересня 2017 (UTC)
Fed4evВаші коментарі породили в мене сумніви. Наврядчи - це "змішання", та й "плутанина" - можливо ні, судячи з ваших стислих коментарів. Я до Стівенсона ще не дійшов, бо в мене лише 2 романи з циклу та й віддаю перевагу "живим класикам", щоб встигнути прочитати їх за життя. Проте майже весь час спізнююся на 1-2 місяці. Тільки заплануєш прочитати старигана - а він окачуриться. Словом Стівенсон ще занадто молодий. Ну і ще стежу за запланованими екранізаціями, щоб спершу прочитати оригінал, а потім дивитися фільм. Тож прошу вас без спойлерів роз'яснити контекст. The Confusion - це процес? Якщо так — то який? Якщо ні чи так, то дайте визначення вживання терміну у творах циклу. Наприклад навмання "The Confusion" у Бароковому циклі - це алхімічний процес диффузії срібла та цинку. Або "The Confusion" у Бароковому циклі - це утворення олова з міді замість золота. "The Confusion" у Бароковому циклі - це побічний ефект при перетворенні ртуті на золото. Щось таке хочу почути від вас. Щоб я зрозумів сутність слова, та не зрозумів змісту твору в цілому. І тоді подумаємо над назвою-відповідником. Можу це буде "змішування" чи "Мішанина", а може нинішня назва чи якась дев'ята.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 28 листопада 2017 (UTC)
Ок, Yasnodark, спробую аргументувати, але для цього мушу погортати твір, там одразу два-три моменти задіяні у грі слів і автор сам у певний спосіб коментує свою дію. За тиждень-півтора доберусь до книги й напишу. Дякую за небайдужість --fed4ev (обговорення) 04:06, 29 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! чи вийде приєднатися до місячника? --アンタナナ 23:23, 23 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Fed4ev вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:27, 31 серпня 2018 (UTC)

@Fed4ev: вітаю, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та внесок.--Yasnodark (обговорення) 14:42, 20 вересня 2018 (UTC)
@Fed4ev: вітаю, сподіваюся, що ви не забули про вашу реєстрацію на сторінці "Фантастичній осені" та знайдете час на кілька статей про фантастичні твори, приміром такі:

Посилання на презентацію[ред. код]

Тут --Acedtalk 09:08, 26 січня 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Одрі Лорд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Одрі Лорд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:43, 27 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:29, 14 березня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:45, 22 червня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Ткаченко Григорій Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ткаченко Григорій Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:29, 23 червня 2019 (UTC)

Категорія "психологічні організації" в статті Харківська школа[ред. код]

Вітаю Вас, шановний! Я дуже довго вагався, чи включати Харківську школу в категорію "Психологічні організації", потім таки вирішив включити. Так, звичайно, це не організація, ви маєте рацію. Я скасував своє редагування. Дякую Вам. --Pavelgorn (обговорення) 19:15, 22 серпня 2019 (UTC)

Дякую за розуміння. Тема - дрібниця, але все одно приємно, що можемо дійти згоди --fed4ev (обговорення) 12:18, 23 серпня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2019 тощо[ред. код]

Fed4ev вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:47, 2 вересня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:20, 11 жовтня 2019 (UTC)

Питання від Стікботик (07:08, 25 січня 2020)[ред. код]

Допоможи, я робив статтю про "Portal gun", але вона видалилась, допоможи! Будь ласка! --Стікботик (обговорення) 07:08, 25 січня 2020 (UTC)

Питання від Стікботик (07:08, 25 січня 2020)[ред. код]

Допоможи, я робив статтю про "Portal gun", але вона видалилась, допоможи! Будь ласка! --Стікботик (обговорення) 07:08, 25 січня 2020 (UTC)

Привіт, @Стікботик:! Я не бачу слідів статті з такою назвою. Вона так і звалася, Portal gun? В журналах видалення нема.. Тут лишається трохи варіантів. Якщо вона створювалась через інструмент перекладу, то має бути на сторінці перекладів як чернетка. Якщо в браузері, то деякі браузери кешують вміст і є надія, що коли повернутись на статтю командою "назад" або відновити закриту сторінку клавішами ctrl+shift+t, там буде текст. Якщо ж редагувати через мобільний додаток, то тут, на жаль, перемикання між вкладками стирає текст безслідно, те саме в багатьох десктопних браузерах. Але якщо стаття називалась інакше, кажи, я ще пошукаю.

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:24, 25 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:25, 25 березня 2020 (UTC)

Оновлення рейтингу ЕЛО[ред. код]

Привіт! Дякую, потреба є, але як її реалізувати? Так, у англійських та російській вікі рейтинги оновлюються автоматично, але в українській у шаблоні, окрім рейтингу, вказується також поточне місце, що є більш інформативно при ознайомленні з шахістом. Рейтинг це просто цифра, величина, яку більшість людей не розуміє. Наприклад, М.Музичук: рейтинг — 2544, добре, але не інформативно, а коли — 2544 (№6 у світовому жіночому рейтингу) — це вже краще. У екселівських файлах відсутні поточні місця. Якщо можна було б зробити автоматичне відображення не тільки поточного рейтингу, але й поточного місця, було б супер. Але якщо тільки автоматизувати рейтинг (як в російській та англійській вікі), тоді все одно прийдеться вручну робити правки поточних місць шахістів. петрокрс (обговорення) 15:04, 3 квітня 2020 (UTC)

@Петрокрс: О, про місця я не думав, а це дійсно показова річ. По-ідеї це може вирішити сортування за значенням рейтингу і визначення порядкового місця в сортованому діапазоні. Як це все-все зробити я на 100% не певен. У мене план дій простий: глянути приклади, спитати поради у Base і Tohaomg і пробувати). Де раціональніше обговорювати цю ідею? в Кнайпі? --fed4ev (обговорення) 16:21, 3 квітня 2020 (UTC)

Питання від DDPAT Knife Series (13:01, 14 липня 2020)[ред. код]

У тексті, який знаходиться у моїх домашній сторінці, де вказані ви з текстом, треба відредагувати.

"Буду радий помогти розібратися в правилах Вікіпедії, в технічних питаннях написання статей і завантаження зображень"

Краще це зробити в ялинках («»), і ще слово «помогти» краще замінити на «допомогти». --DDPAT Knife Series(talk) 13:01, 14 липня 2020 (UTC)

@DDPAT Knife Series: Привіт, спасибі за зауваження! але хай буде помогти, слово є нормативним варіантом, не заважає порозумінню і, як виявилося, є хорошим приводом для початку діалогу. Щодо дужок, ймовірно, то особливості шаблону, в якому мій текст попав на Вашу сторінку. Бачу, що ви плануєте працювати з перекладами текстів, тут є інфа про інструмент, який можна підключити і використовувати для цього. --fed4ev (обговорення) 19:20, 14 липня 2020 (UTC)

Питання від Bugor 212 (17:15, 16 липня 2020)[ред. код]

Доброго дня підскажіть як додати вотографію або відео --Bugor 212 (обговорення) 17:15, 16 липня 2020 (UTC)

Статья[ред. код]

Вчера написал статью. Потом было сообщение системы: "не проверялось". Сегодня хотел продолжить редактирование, а статьи найти не могу. Называлась статья : "Нотноцифровой язык". Поиск показывает 0.

Доброго дня, @Lingvolog:, дякую за Ваш внесок. В журналі видалень є запис про започатковану Вами статтю:

вилучено сторінку Нотноцифровой язык (неукраїномовна / машинний переклад: зміст був: «'НОТНОЦИФРОВОЙ ЯЗЫК ' Нотноцифровой язык - самоочевидный. Из семеричной системы нот создана десятеричная система. Традиционно в нотной грамоте ступеням До- мажора присвоены цифры от 1 до 7...

Виглядає, що основною проблемою з доданим текстом була російська мова. Для того, щоб подальший досвід волонтерства в україномовному розділі Вікіпедії був Вам в радість і схожі ситуації не повторювались, буде корисно прочитати оце правило проекту щодо мови і стилю статей.--fed4ev (обговорення) 08:02, 3 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:28, 5 серпня 2020 (UTC)

Питання від Ганна Токаревич (18:04, 20 серпня 2020)[ред. код]

Доброго вечора! Я не зовсім зрозуміла, що потрібно виправити. А найгірше, що не можу знайти шаблон картки політика. Будь ласочка, допоможіть :) --Ганна Токаревич (обговорення) 18:04, 20 серпня 2020 (UTC)

сторінка Козленко Володимир Григорович[ред. код]

Запропонована особа відповідає ВП: КЗПГД пункти 3,8--Ганна Токаревич (обговорення) 19:27, 20 серпня 2020 (UTC)

сторінка Козленко Володимир Григорович[ред. код]

Доброго дня! Дякую, з розлогий і чіткий коментар. Я буду намагатись зробити все за Вашими вказівками. Що ж до вилучення, про яке Ви написали наприкінці. Вибачте, мені система писала конфлікт при збереженні і я подумала, що спочатку треба видалити те, що було, а потім писати нове. Не знала, що це службова і важлива інформація :( Ще раз дуже дякую за Вашу допомогу! --Ганна Токаревич (обговорення) 07:01, 21 серпня 2020 (UTC)

Питання від АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (16:30, 24 серпня 2020)[ред. код]

привіт можна робити антинаучні статті для тих хто любить фантазію? --АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (обговорення) 16:30, 24 серпня 2020 (UTC)

Питання від АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (17:24, 25 серпня 2020)[ред. код]

дякую за відповідь --АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (обговорення) 17:24, 25 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за серпень—вересень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за серпень
Вибрані анонси на вересень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 1 вересня 2020 (UTC)

Питання від АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (19:03, 3 вересня 2020)[ред. код]

спасибі ще раз --АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (обговорення) 19:03, 3 вересня 2020 (UTC)

Питання від АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (09:26, 4 вересня 2020)[ред. код]

добрий день де можна запатентувати якісь

прилади і яка стаття була сама перша в украінській вікіпедіі --АНДРІЙ З АНТИНАУКИ (обговорення) 09:26, 4 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Fed4ev: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Fed4ev: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за вересень
 • У вересні відбулися дві знакові події для української спільноти вікіпедистів:
  • Українська Вікіпедія вийшла на 17 місце за кількістю статей серед 303 мовних розділів. Про подробиці події читайте у нашому блозі.
  • Стаття про столицю України в англомовному розділі Вікіпедії була перейменована із «Kiev» на «Kyiv». Пригадали історію питання разом з вікіпедистами.
 • 30 вересня завершився фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні. 550 учасників та учасниць завантажили рекордну кількість файлів за 9-річну історію конкурсу — понад 47 000 фото. Дякуємо усім, хто долучилися! Стежте за новинами та результатами у соцмережах проєкту: Facebook logo.png Instagram icon.png AIMMP@Twitter.png
Вибрані анонси на жовтень
 • Триває голосування щодо дат Вікіконференції 2020, а також збір пропозицій тем та спікерів на сайті «Вікімедіа Україна».
 • Подовжено обговорення планів діяльності «Вікімедіа Україна» на 2021 рік. Запрошуємо пропонувати ініціативи, які ви хотіли б втілити наступного року і які потребують підтримки, або просто висловити свої думки та побажання на сайті «Вікімедіа Україна» або у Кнайпі.
 • У жовтні стартує другий конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс триватиме із 20 жовтня до 20 грудня, але реєструватися запрошуємо уже зараз. Запрошуємо освітян долучатися та позмагатися за цінні призи. Анонс та реєстраційна анкета.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:09, 2 жовтня 2020 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Kitten in a helmet.jpg

дякую Вам дуже за відгук і намагання допомогти. Буду пробувати ще :)

Ганна Токаревич (обговорення) 20:42, 6 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Lingvolog (15:30, 12 жовтня 2020)[ред. код]

Вчера в писочнице написал крупный кусок статьи, Выключил комп., а сегодня статью не нашел для продолжения редактирования. --Lingvolog (обговорення) 15:30, 12 жовтня 2020 (UTC)

Питання від Lingvolog (12:22, 15 жовтня 2020)[ред. код]

Прошу подивитися чернетку, та порадити, чи готова вона для публікації в основному просторі. Висловить свої зауваження. Заздалегить дякую. --Lingvolog (обговорення) 12:22, 15 жовтня 2020 (UTC)