Вікіпедія:Заявки на права патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Зміст

Вимоги до кандидатів[ред. код]

На отримання прав патрульного української Вікіпедії може претендувати будь-який користувач української Вікіпедії, що, на момент подання заявки, відповідає таким вимогам:

 • Досвід участі в проекті — не менше 60 днів (починаючи з першого редагування, виконаного з використанням облікового запису кандидата);
 • Кількість редагувань в основному просторі статей української Вікіпедії — не менше 200;
 • У виняткових випадках (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • За наявності у кандидата випадків блокувань його за вандалізм, використання віртуалів з метою вандалізації сторінок, або за війну редагувань, з моменту закінчення терміну останнього такого блокування повинно пройти не менше 45 діб на дату подання заявки.
 • Користувачі, які були позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення[ред. код]

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • У разі винесення ним позитивного рішення, користувач-претендент на права призначається патрульним та відкочувачем.
 • У разі винесення ним негативного рішення, це рішення обов'язково повинне містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Заявки на отримання статусу[ред. код]

Димон2711[ред. код]

--DiMon2711 13:20, 3 листопада 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Димон2711)[ред. код]

 • Досвіду стало більше. Оскільки минулого разу я підбивав заявку, цього разу утримаюсь від цього і просто висловлю думку, нехай інші щось скажуть. Позитивні зрушення є однозначно, автор реагує на зауваження, прислуховується до порад та готовий до діалогу. Думаю, можна спробувати. — Alex Khimich 13:58, 30 листопада 2018 (UTC)
  Дуже дякую! Навіть не думав що хоч хтось проголосує за. Дякую!--DiMon2711 18:18, 30 листопада 2018 (UTC)
 • --UkrainianCossack (обговорення) 13:06, 12 грудня 2018 (UTC)
  @UkrainianCossack:) Дуже дякую!--DiMon2711 14:27, 12 грудня 2018 (UTC)
  @UkrainianCossack: Запрошую Вас взяти участь у Місяці Польщі. Там є досить статей, які потрібно написати або покращити з теми "Економіка". Інші я не шукав, але думаю, що мають бути.--DiMon2711 14:30, 12 грудня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Димон2711)[ред. код]

 • Нічого не змінилося після заявки в серпні. Слабкий переклад, місцями відсутність ВП:АД, по суті ВП:ОД, проблеми з ВП:СТИЛЬ. Ситуація в розділі «Утримаюсь» демонструє відсутність готовності отримати права. Я просто не розумію цю боротьбу за права, яка ведеться через кожні 2 місяці постійно подаючи заявку. Проти. -BiNA (обговорення) 22:12, 3 листопада 2018 (UTC)
  @BiNA: Доброго дня! АД я пододавав усюди де міг. Якщо щось знайшли, будь ласка, наведіть приклади. з ВП:СТИЛЬ так само. До речі, "через кожні 2 місяці постійно подаючи заявку", по-перше, заявку я подав на початку серпня, тобто 3 місяці томі, по-друге, постійно? Це аж цілих други раз. Не перекручуйте, будь ласка, правдиві твердження. Дякую!--DiMon2711 23:05, 3 листопада 2018 (UTC)
  @Димон2711: По-перше, Ваша заявка була відхилена в кінці серпня, звідки й йде відлік. Так що 2,5 місяці — це край. По-друге, «постійно» — це не перший раз або частіше ніж раз на рік, хоча б. У моєму сприйнятті. І по-третє, той факт, що Ви виправляєтеся — позитивний, але Ви повинні подавати заявку на права з тим внеском, який буде оцінений. Виправили? Добре. Ось тільки оцінювати Ваші виправлення, результат виправлень і подальші редагування я буду вже в наступній заявці. Зараз з тим, з чим прийшли. Вам вказали на Ваші огріхи і Ви тільки з третього разу виправили недоліки і то, тільки тому що вам вказали на конкретний недолік. Це неприпустимо. В мене немає впевненості, що отримавши права Ви не продовжите порушувати ВП:ПАТ і писати в такій самій якості, виправляючи свої помилки тільки коли Вам на них тричі вкажуть. Творчих успіхів, BiNA (обговорення) 00:22, 4 листопада 2018 (UTC)
  @Димон2711: Дві хвилини у мене зайняла перевірка 5 Ваших статей відкритих навмання. 3/5 з проблемами. Відсутність категорій, відсутність джерел і жахливі проблеми з мовою, теж проблеми з мовою і сирий переклад. Мало того, що Ви обманюєте про те, що виправили після зауваження помилки; так ще й подаєте заявку на права патрульного з такими статтями, де вже стоять шаблони про недоліки. І я бачу, що Ви намагалися щось виправити просто збільшивши обсяг інформації, але помилки в основному нікуди не діваються. --BiNA (обговорення) 00:35, 4 листопада 2018 (UTC)
  @BiNA: на рахунок перекладу - так, є проблеми. Я їх почав давно виправляти. А от статей абсолютно без джерел і без категорій залишилися лише дизамбіги, але і там є категорія - неоднозначності.--DiMon2711 08:54, 4 листопада 2018 (UTC)
 • Додам до сказаного порушення ВП:АП (для перекладів з інших вікі {{Перекладена стаття}}).--『 』 Обг. 23:12, 4 листопада 2018 (UTC)
  Виправлено--DiMon2711 21:19, 5 листопада 2018 (UTC)
 • Ну, власне, все як вище і як нижче. Мені бачиться неповага до правил, так як номінант трактує їх під себе і до нас неповага, так як ми розглядаємо заявку Користувача, котрий не відповідає правилам абсолютно. Впевнений, що Діма це прекрасно розуміє. Ну а подавати себе на права з наявними статтями, в яких вже стоять шаблони про суцільні недоліки, при цьому навіть не спробувавши їх виправити перед подачею, взагалі нонсенс.--Jack Bulitlo (обговорення) 00:32, 5 листопада 2018 (UTC)
 • Категорично проти. Змін не бачу взагалі, а його прохання на моїй СО це взагалі рівень (сьогоднішньої Вікіпедії, яка перетворилась на казна що) чи скоріше приклад того кого треба попередити, а в разі повторного такого "звернення" блокувати. --Jphwra (обговорення) 09:31, 6 листопада 2018 (UTC)
  @Jphwra: ну звісно. Унас же є правило про заборону писати на СО прохання прибрати шаблон "залишив Вікіпедію". До речі, по-Вашому нормально коли користувач який покинув вікіпедію балатується в арбітри? Я рахую, що ні. Тому і написав звернення. І Ви ж розумієте, що враховуються лише аргументи за чи проти, яких від Вас я не почув.--DiMon2711 16:23, 6 листопада 2018 (UTC)
 • На момент подачі заявки — порушення АД, наявність ОД і проблемного СТИЛЬ. Про це було сказано. Змінилося не багато навіть після зауважень, хоча номінант запевняє про зворотне. Так само інформація про зроблені помилки не доходить абсолютно, оскільки зауваження робилося тричі і на треті раз було вказано на конкретну проблему. Проти. Вікторія III (обговорення) 23:33, 6 листопада 2018 (UTC)
  @Імператриця Вікторія: доброго дня! Наведіть, убдь ласка, приклади порушень мною правил, які я не виправив. Обов'язково візьму до уваги і повиправляю все. Єдине що у статті аеропорт МакКарран є внизу помилка з групою посилань. Старався знайти вихід, але не знайшов. Можливо, Ви знаєте як її виправити. Буду дуже вдячний. Дякую!--DiMon2711 18:40, 7 листопада 2018 (UTC)
 • Проти. До наведених вище аргументів додам велику кількість помилок, хоча б і у тексті цього обговорення. Та ще й не просив мене голосувати «за». --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:22, 13 грудня 2018 (UTC)
  @Biletsky Volodymyr: помилки в обговореннях трапляються через швидкий набір. У статтях моїх їх майже немає. І чому я повинен був просити Вас голосувати "за"? Що за дивний аргумент?--DiMon2711 10:27, 14 грудня 2018 (UTC)
  Воно то й так, помилок можуть припускатися усі, однак, обговорення — обговоренню рос. «рознь». На цій сторінці ви подали заяву «прийняти вас на роботу патрульного» і у обговоренні цієї заяви намагаєтеся заспокоїти мене, що це лише тут допускаєтеся маси помилок, а у патрулюванні помилок майже не буде. Заява — це «лице» майбутнього патрульного і робити помилки у ній майбутньому патрульному не до лиця. А стосовно прохання ви праві — звичайно ж, ви нічого і нікому не повинні. Але чомусь так хочеться: чогось хоча б такого. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:46, 14 грудня 2018 (UTC)
  Добре, помилок буду старатися не допускати навіть при обговореннях, але до патрулювання це зв'язку немає. Про прохання, то я просив Brunei просто проголосувати. Я не казав йому проголосувати саме "За". І написав я це тому, що я написав поруч про заявку іншого користувача і вирішив, що нехай і він що-небудь тай скаже.--DiMon2711 17:44, 14 грудня 2018 (UTC)
  Дякую за відповідь. Надіюся дочекатися виконання обіцянок, але хочу переконатися у їх виконанні, а тому переношу свій голос у розділ «Утримуюсь». --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:10, 15 грудня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Димон2711)[ред. код]

 • У деяких статтях проблеми з оформленням. У деяких статтях взагалі відсутні будь-які джерела. У деяких немає категорій абсолютно. До речі, статей з відсутністю джерел і поганим оформленням - досить велика кількість. Я дуже хотів проголосувати позитивно, але на жаль. Зарано. На жаль, час який Ви витратили на роботу в Вікіпедії після невдалої заявки на права, не дуже допоміг Вам поліпшити рівень Вашого внеску. Успіхів Вам. Утримуюсь. --GC 007 (обговорення) 16:44, 3 листопада 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: Дякую! Виправив кілька статей. Можете, будь ласка, надати повний список, або хочаб частину статей з поганим оформленням або без джерел, на які потрібно звернути увагу. Дякую!--DiMon2711 18:02, 3 листопада 2018 (UTC)
  @Димон2711: Друже, у Вас не таке вже й величезна кількість написаних статей, щоб самому не знайти помилок. Особливо враховуючи, що Ви подаєтесь на вагомі права. З проханням перерахувати Вам статті, щоб Ви могли виправити помилки — погіршуєте своє становище. І в статті, яку я навів як приклад з поганим оформленням Ви виправили не все. Зверніть увагу на Примітки, наприклад. І мені просто цікаво, Ви перевіряєте те, що копіюєте з інших розділів Вікіпедії? При автоперекладі? Як може бути процитована примітка в 2013/14 році, якщо стаття Вами написана в 2018? Це не основна притензія, але хороша ілюстрація ставлення до внеску. --GC 007 (обговорення) 18:27, 3 листопада 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: здається все. Напишіть якщо я чогось не помітив або пропустив. Дякую!--DiMon2711 21:18, 3 листопада 2018 (UTC)
  Ну звичайно, до того ж в цій же статті. У Вас помилка цитування. Невже Ви не спостерігаєте проблеми в цьому? При всій повазі до Вас, права Вам не потрібні абсолютно. Ви, на превеликий жаль, не можете розібратися навіть зі своїм внеском: категорії, оформлення, джерела. Вибачте. --GC 007 (обговорення) 22:01, 3 листопада 2018 (UTC)
 • Переніс свій голос сюди і чекатиму на виконання обіцянок, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:10, 15 грудня 2018 (UTC)
  Дякую, що перенесли голос. Сподіваюся, що Ви перенесете його ще раз, але вже проголосуєте "За". Дякую!--DiMon2711 20:23, 15 грудня 2018 (UTC)
  Як казав Великий Віцин у кінофільмі 12 стільців, рос. «Можно, только деньги (виправлення помилок) вперёд!». Процес, бачу, пішов, тільки поки «малувато буде». Успіхів, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:45, 15 грудня 2018 (UTC)

Коментарі (Димон2711)[ред. код]

Запитання (Димон2711)[ред. код]

Так--DiMon2711 13:20, 3 листопада 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
Немає різниці--DiMon2711 13:20, 3 листопада 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
Так--DiMon2711 13:20, 3 листопада 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
Так--DiMon2711 13:20, 3 листопада 2018 (UTC)

Підсумок (Димон2711)[ред. код]

Kyslinka27[ред. код]

Tespaer[ред. код]

Прошу надати права патрульного. --Tespaer (обговорення) 16:49, 4 грудня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Tespaer)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Tespaer)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Tespaer)[ред. код]

 • Поки-що тут, оскільки мені не подобаються малі редагування користувача. Одну і ту саму статтю користувач редагував 10 разів підряд і додавав менше 50 КБ. І це не єдиний випадок. Ще перегляну інші статті, може ще щось знайду.--DiMon2711 23:16, 4 грудня 2018 (UTC)
  Ось ще дещо: не потрібно ставити посилання на слова пісок, озеро, солона вода тощо. Усі й без цього знають що це.--DiMon2711 23:25, 4 грудня 2018 (UTC)
  Коли я писав статтю про озеро з солонуватою водою, то вважав, що посилання на Солонувата вода буде корисним у статті, щоб розуміти яка вода є солоною, яка солонуватою і у чому різниця. --Tespaer (обговорення) 09:39, 5 грудня 2018 (UTC)
  @Tespaer: ага. Зрозумів. Але у статті є ще посилання на слово "пісок". Сумніваюся, що хтось не знатиме що це. Доречі, щоб робити відступи треба ставити * а потім : стільки разів, скільки їх було у написі, на який ви хочете відповісти + 1, тобто Вам треба було поставити "*::" а не "**:".--DiMon2711 11:08, 5 грудня 2018 (UTC)
  Дякую Дмитре. Я робив посилання на мул, щоб ніхто випадково не подумав, що йдеться про Мул (тварина) і додав до компанії "пісок".--Tespaer (обговорення) 19:40, 5 грудня 2018 (UTC)
  @Tespaer: сумніваюся що хтось подумає що дно вкрите трупами мулів (тим паче живими мулами). Я приберу ці посилання. А про "за компанію" то це зайве.--DiMon2711 20:05, 6 грудня 2018 (UTC)

Коментарі (Tespaer)[ред. код]

Запитання (Tespaer)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
  Так.--Tespaer (обговорення) 16:49, 4 грудня 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
  Не відрізняються. --Tespaer (обговорення) 16:49, 4 грудня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
  Так. --Tespaer (обговорення) 16:49, 4 грудня 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
  Так, користуюсь, корисна річ. Функцію увімкну. --Tespaer (обговорення) 17:58, 4 грудня 2018 (UTC)

Запитання від Димон2711[ред. код]

Доброго дня!

 1. Скажіть, що Ви обрали своїм амплуа у вікіпедії (яка тематика Вас найбільше цікавить і будете редагувати переважно про неї)?
  Не можу сказати, що є якесь амплуа. Почав писати статті за темою Свята за країною і планую надалі продовжити. Якщо з'являється якась цікава інша тема, то заглиблююсь у неї. Наприклад, Місяць Азії пробудив цікавість до культури Казахстану. Зараз хочу написати декілька статей з культури Польщі. --Tespaer (обговорення) 09:28, 5 грудня 2018 (UTC)
  Якщо Вас так цікава Польща та її культура то візьміть участь у Місяці Польщі--DiMon2711 11:35, 5 грудня 2018 (UTC)
  Дякую, записався. --Tespaer (обговорення) 22:38, 5 грудня 2018 (UTC)
 2. Ви створюєте статті самі чи перекладаєте? Наперед дякую за відповіді.--DiMon2711 23:26, 4 грудня 2018 (UTC)
  І так, і так. Якщо у інших вікіпедіях відповідної статті нема, або вона досить коротка, то створюю сам. Якщо є, то часто беру за основу і доповнюю. Інструмент перекладу досить зручний для перенесення категоризації і прив'язки до вікідати, хоча самі статті часто треба доповнювати або окремі місця переписувати. --Tespaer (обговорення) 09:28, 5 грудня 2018 (UTC)

Підсумок (Tespaer)[ред. код]

AndriiPigal[ред. код]

K0zak1991[ред. код]

Symbol support vote.svg За (K0zak1991)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (K0zak1991)[ред. код]

 • Я не можу підтримати користувача, у якого немає навіть 200 редагувань і при цьому 95 статей. Менше 2 редагувань на одну свою статтю, якщо він би тільки їх і редагував. Статті з помилками. Дуже типово для рувікі ставити посилання на усі дати і роки, але це зайве і не потрібне. Слідкуйте за своїми категоріями. У статті про єпоскопа була категорія Сербія, яку я прибрав. У статті про американську актрису є категорії Померли в США, Померли в Лас-Вегасі, Уродженці Лос-Анджелеса, Уродженці США. Про США категорії не треба. Я їх прибрав у тій статті, проте думаю, що інші статті повинен виправити користувач.--DiMon2711 11:43, 13 грудня 2018 (UTC)
 • Не додає інтервікі навіть до власних перекладених статей, тому сумнівно, що має відповідне розуміння патрулювання. --Friend (обг.) 12:44, 13 грудня 2018 (UTC)
 • З 10 грудня 2018 року немає відповідей на запитання нижче. --Aibolytt (обговорення) 14:49, 13 грудня 2018 (UTC)
 • Відповідей немає, статті нижче середньої якості, на момент подачі правилам не відповідає в зв'язку з відсутністю 200 редагувань. Незгоден абсолютно з причіпками Димон2711, оскільки це деталі які правил не порушують і не є проблемою зовсім. Особливо здивував аргумент «2 редагування на статтю» і це погано. Я знаю масу редакторів Вікіпедії, вельми якісних, у яких 1 редагування на статтю. Просто люди пишуть статтю кілька годин і тільки потім публікують, а не роблять це сотнями правок для кiлькостi. Тут необхідно більш адекватно оцінювати. Відносно номінанта, на жаль не підтримаю. GC 007 (обговорення) 19:37, 15 грудня 2018 (UTC)
  @Great Cockroach 007: тут Ви праві. Проте зверху у вимогах до кандидатів написано: "щонайменше 200 редагувань" та "хочаб 60 днів від моменту першого редагування", а користувач, на момент подачі заявки, не відповідав (та і зараз, в принципі, не відповідає) цим вимогам.--DiMon2711 20:19, 15 грудня 2018 (UTC)
  @Димон2711: Жодних «проте» тут немає. Я голосував проти і в основному з цієї причини. Але Ваша аргументація була трохи суб'єктивною, що не є правильно. Я на це звернув увагу, щоб Ви розуміли що подібне не є аргументом. Відносно номінанта, то варто зауважити, що він номінувався не сам. Користувача номінував адміністратор, який без жодних обговорень може спокійно видати права автопатрульного при бажанні. Але, вочевидь, Користувач не прагне прав, оскільки на обов'язкові питання не відповів. Що тут можна взагалі обговорювати, в такому випадку? До чого Ви вимагаєте у адмінкорпусу зняти номінацію шляхом пiнгу на своїй СО? Це занадто, як аргументи так і ВП:НПК, нехай і з натяжкою. З повагою, GC 007 (обговорення) 20:36, 15 грудня 2018 (UTC)
  Мені просто здавалося, що вимоги обов'язкові і в разі не дотримання їх, кандидатура знімається.--DiMon2711 20:41, 15 грудня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (K0zak1991)[ред. код]

Коментарі (K0zak1991)[ред. код]

Запитання (K0zak1991)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Підсумок (K0zak1991)[ред. код]

UkrainianCossack[ред. код]

--UkrainianCossack (обговорення) 13:04, 12 грудня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (UkrainianCossack)[ред. код]

 • Я підтримаю. Ти сам знаєш про якісь невеликі проблеми, ми говорили з тобою. Зверни більшу увагу на ВП:АД і старайся детальніше перевіряти інформацію. І ВП:СТИЛЬ трохи підтягни. В цілому, все не погано. Успіхів. --GC 007 (обговорення) 19:29, 15 грудня 2018 (UTC)
 • Мені подобаються дії цього користувача --Андрійко 19:38, 15 грудня 2018 (UTC)
 • --Л. Панасюк (обговорення) 15:25, 16 грудня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (UkrainianCossack)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (UkrainianCossack)[ред. код]

Коментарі (UkrainianCossack)[ред. код]

Запитання (UkrainianCossack)[ред. код]

Так.--UkrainianCossack (обговорення) 13:04, 12 грудня 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
Немає різниці.--UkrainianCossack (обговорення) 13:04, 12 грудня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
Ознайомився з правилами про швидкий відкіт.
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
Ні.Так можу, увімкну. Вікіфікатором користуюсь.
Пітер Страк — мало тексту, Стахановський завод феросплавів — нема інфокартки, інформація не структурована, зайві br(видалив), Шипіцин Андрій Олегович — як і перше більше схоже на болванку, мало тексту та нема типової структури, погано заповнена інфокартка, можливо потрібна більша нейтральність--UkrainianCossack (обговорення) 17:05, 16 грудня 2018 (UTC)

Підсумок (UkrainianCossack)[ред. код]