Вікіпедія:Заявки на права патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Зміст

Вимоги до кандидатів[ред. код]

На отримання прав патрульного української Вікіпедії може претендувати будь-який користувач української Вікіпедії, що, на момент подання заявки, відповідає таким вимогам:

 • Досвід участі в проекті — не менше 60 днів (починаючи з першого редагування, виконаного з використанням облікового запису кандидата);
 • Кількість редагувань в основному просторі статей української Вікіпедії — не менше 200;
 • У виняткових випадках (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • За наявності у кандидата випадків блокувань його за вандалізм, використання віртуалів з метою вандалізації сторінок, або за війну редагувань, з моменту закінчення терміну останнього такого блокування повинно пройти не менше 45 діб на дату подання заявки.
 • Користувачі, які були позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення[ред. код]

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • У разі винесення ним позитивного рішення, користувач-претендент на права призначається патрульним та відкочувачем.
 • У разі винесення ним негативного рішення, це рішення обов'язково повинне містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Заявки на отримання статусу[ред. код]

Максим Огородник[ред. код]

Seosergv[ред. код]

Apis[ред. код]

Гармонический Мир[ред. код]

Димон2711[ред. код]

Прошу переглянути мою кандидатуру на права патрульного. Я повністю ознайомлений з ВП:ПАТ та Вікіпедія:Швидкий відкіт. Зазвичай швидко реагую на зауваження та запитання. Блокувань та попереджень у мене не було. Дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога) 14:57, 11 серпня 2018 (UTC) --Діма (обговорення, внесок, допомога) 14:57, 11 серпня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Димон2711)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Димон2711)[ред. код]

 • Попередження були. Поки категорично проти, тим більше через війну редагувань в статтях про групові змагання чемпіонату світу з футболу. --Jphwra (обговорення) 15:19, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Категорично проти. Абсолютне незнання правил, порушення ВП:НТЗ і часта відсутність ВП:АД з аргументом «так це ж переклад», ВП:ОД, попередження були (вже не правда), війна редагувань, ВП:Реклама. Плюс сирі переклади. Внесок взагалі не відповідає тому, який можна було б відпатрульовати.--Jack Bulitlo (обговорення) 16:26, 11 серпня 2018 (UTC)
  По-перше реклами не було, по-друге сирі переклади я відразу виправляв при першому ж зауваженні, по-третє, що Ви маєте на увазі під частою відсутністю АД? Наразі, я усе це виправив.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 16:51, 11 серпня 2018 (UTC)
  По-четверте, я повністю ознайомлений з ВП:НТЗ. Так, іноді я порушую ці правила, але з добрими намірами і не навмисно.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 16:53, 11 серпня 2018 (UTC)
  Ви постійно обманюєте. Рекламний характер Вашого внеску очевидний абсолютно і не тільки мені. Ви нічого не виправляли згідно зауваження. Ви просто дописували матеріал так як Вам хотілося, а привід для притензії просто залишався. Після чого геніальний аргумент — «в іншому розділі Вікіпедії це є і там не видаляють». Порушення правил не може бути виправдане будь-якими намірами. І ВП:АД Ви не додавали. Після того, як я номінував на ШВ Ваші вельми неякісні статті — Armani Exchange й Armani Jeans — Ви встигли тільки заглянути на мою СО з притензіями й вимогами, але АД так і не з'явилися. Загалом, категорично проти.--Jack Bulitlo (обговорення) 17:01, 11 серпня 2018 (UTC)
  Я не додавав АД бо по-перше немав часу, а по-друге зробив сторінку підстаттею.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 17:12, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Звичайно Symbol oppose vote.svg Проти. Внесок нижче середньої якості, жахливий переклад та спамовий характер статей, порушення перераховані вище. Поки дуже рано, хоча користувач не новачок. -BiNA (обговорення) 16:54, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Приєднуюся до всього вищесказаного. На жаль. Вікторія III (обговорення) 19:44, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Заявки на ЗДР показують що користувач абсолютно не розуміє що таке авторитетні джерела, відповідно я сумніваюсь що користувач зможе оцінювати які версії відповідають правилам, а які ні, навіть поверхово. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:53, 18 серпня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Димон2711)[ред. код]

 • Я утримаюся і не буду таким категоричним. Фізично не можу підтримати вікіпедиста з таким рівнем внеску, але людину підтримати мені хочеться. Ви, напевно, даремно зараз подали заявку. Всі зауваження досить слушні. Потрібно просто підтягнутися у вивченні тонкощів роботи проекту. Лише додам, АД необхідні в будь-якому випадку і підстаття пишеться лише для того, щоб детально, максимально повно розкрити тему. На жаль, теми описані Вами не потребують окремих статей. Не женіться за кількістю, подумайте про якість. Успіхів Вам. --GC 007 (обговорення) 17:24, 11 серпня 2018 (UTC)

Коментарі (Димон2711)[ред. код]

Запитання (Димон2711)[ред. код]

Так--Діма (обговорення, внесок, допомога) 15:30, 11 серпня 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
Так--Діма (обговорення, внесок, допомога) 15:30, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
Так--Діма (обговорення, внесок, допомога) 15:30, 11 серпня 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
Так--Діма (обговорення, внесок, допомога) 15:30, 11 серпня 2018 (UTC)

Запитання від Jphwra[ред. код]

Як прокоментуєте свої дії в статтях про груповий етап чемпіонату світу з футболу і Ваше тихе прибирання згодом (через що Ви мені тоді влаштували власне війну редагувань, причому без будь-яких пояснень) такі літер від 30 липня? --Jphwra (обговорення) 15:49, 11 серпня 2018 (UTC)

Я зробив ті статті більш схожими на статті попередніх ЧС. Стосовно цього, будь ласка, звертайтесь на мою СО--Діма (обговорення, внесок, допомога) 16:06, 11 серпня 2018 (UTC)
Стосовно цього я звертаюсь якраз тут, бо мова про статус патрульного, а не вандала. На даний час це знову війна редагувань, тому прошу повернути попередній вигляд статей. І припинити безапеляційні зміни, тим більше в такий спосіб. --Jphwra (обговорення) 16:09, 11 серпня 2018 (UTC)
Добре, але Ви минулого разу так і не пояснили чим Ваш варіант кращий за варіант ЧС-2014--Діма (обговорення, внесок, допомога) 16:12, 11 серпня 2018 (UTC)
До чого тут варіанти?? Тут різні таблиці, я пояснював але схоже Вам все одне. --Jphwra (обговорення) 16:14, 11 серпня 2018 (UTC)
Я про те, чому не зробити усюди однакові таблиці?--Діма (обговорення, внесок, допомога) 16:16, 11 серпня 2018 (UTC)
Тому що різні автори. І таблиці змінюються, навіть в енвікі вони змінюються з часом. І до Вашого відома різноманітність таких таблиць величезна. Якщо я не помиляюсь, то понад 6 варіантів. Ви збираєтесь змінювати всі таблиці на одну, навіть не беручи до уваги, що є різні варіанти? Чи просто немає що робити?? --Jphwra (обговорення) 16:20, 11 серпня 2018 (UTC)
Я повернув усе, як ви і просили. Пропоную закрити цю тему вдруге і більше до неї не повертатись.--Діма (обговорення, внесок, допомога) 16:21, 11 серпня 2018 (UTC)
Я так думаю Вам варто зняти свою кандидатуру. Ви діяли всупереч здоровому глузду і це не дії патрульного, це дії користувача, який свідомо провокує війну редагувань. --Jphwra (обговорення) 16:26, 11 серпня 2018 (UTC)
Я це робив тому, що Ви не пояснили докінця, чим Ваша таблиця краща за мою. Спочатку я не був досить впевнений у своїх редагуваннях, але потім з'явилася позначка "перевірена", то забув про це повністю. Я обіцяю більше не редагувати ці таблиці, але також прошу Вас забути про це і все.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 16:48, 11 серпня 2018 (UTC)
Як це забути? Всі ваші редагування приходилось переробляти, зрештою війна редагувань з вашого боку стала одним із приводів позбавлення мене прав адміністратора. Але як показують ваші дії від 30 липня ви цілком свідомо йшли на конфлікт і відкидали всі мої правки. Скажіть, який з вас патрульний в такому разі???? Коли ви з перших кроків у Вікі створили безліч проблем і конфліктних ситуацій? --Jphwra (обговорення) 17:36, 11 серпня 2018 (UTC)
У позбавленні Вас прав адміністратора винні лише Ви. Про свої правки я вже двічі пояснив.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 18:37, 12 серпня 2018 (UTC)
Я не винний. Два порушники, один з нихотримав три мічяці блокування, замість довічного, а другий зараз дограється в арбітражі. Це три пункти через які мене позбавили, а ще один це Ви з своїми дивними редагуваннями. І як я бачу Ви вже на гачку, бо занадто багато навколо Вас. Не знання правил, порушення тих самих правил. Дивне трактування правил, переслідування та інше. Тож четвертий пункт по якому мене позбавили статусу, також луснув. Фактично спільноту ввели в оману підтягнувши за вуха ту деномінацію. --Jphwra (обговорення) 19:21, 13 серпня 2018 (UTC)
Це стаття "Заявки на права патрульного" а не "Чим винен Димон2711 у позбавленны прав адмыныстратора користувача Jphwra". Тим паче, якщо я такий винний, то чому мене не заблокували за рішенням спільноти і пред'явили жодних претензій?--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 19:30, 13 серпня 2018 (UTC)
Та ні Ви просто своїми діями, підкреслюєте правильність моїх слів і не правильність дій протилежної сторони, зокрема адміністратора VoidWanderer, який просто мені помстився в такий спосіб. Хоча один заблокований, правда недовічно хоча треба було довічно за правилами. Другий наразі знову конфліктує в статтях, а Ви третій з того списку. І Ваші дії не несуть користі проекту ніякої. От і весь результат тієї деномінації. --Jphwra (обговорення) 19:39, 13 серпня 2018 (UTC)

Підсумок (Димон2711)[ред. код]