Вікіпедія:Заявки на права патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Зміст

Вимоги до кандидатів[ред. код]

На отримання прав патрульного української Вікіпедії може претендувати будь-який користувач української Вікіпедії, що, на момент подання заявки, відповідає таким вимогам:

 • Досвід участі в проекті — не менше 60 днів (починаючи з першого редагування, виконаного з використанням облікового запису кандидата);
 • Кількість редагувань в основному просторі статей української Вікіпедії — не менше 200;
 • У виняткових випадках (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • За наявності у кандидата випадків блокувань його за вандалізм, використання віртуалів з метою вандалізації сторінок, або за війну редагувань, з моменту закінчення терміну останнього такого блокування повинно пройти не менше 45 діб на дату подання заявки.
 • Користувачі, які були позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення[ред. код]

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності у кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • У разі винесення ним позитивного рішення, користувач-претендент на права призначається патрульним та відкочувачем.
 • У разі винесення ним негативного рішення, це рішення обов'язково повинне містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Заявки на отримання статусу[ред. код]

Merlin2203[ред. код]

Роман Сизий[ред. код]

--Shmurak (обговорення) 10:19, 20 лютого 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Роман Сизий)[ред. код]

 • Багато патрулюю за користувачем. Розумію що можуть бути зауваження до внеску, він бо немаленький. Але пропоную надати автопатрульного, а якщо Роман згодиться і відповість на питання - то і патрульного. --Shmurak (обговорення) 10:19, 20 лютого 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За. DENAMAX (обговорення) 12:03, 20 лютого 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Роман Сизий)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Роман Сизий)[ред. код]

 • Аргументувати свою позицію щодо утримання, я міг би викласти тими речами, що бентежать колегу Mykola Swarnyk. Все сказане та плюс ще деякі моменти у діяннях пана Романа бентежить і мене, тому поки що я тут.--LeonNef ~обг 18:43, 4 березня 2018 (UTC)

Коментарі (Роман Сизий)[ред. код]

 • Мене бентежать дві речі. Перша — масовані перейменування без виставлення на обговорення (напр. Мисливці на привидів -> Мисливці за привидами і подібні). Адже обидва варіанти присутні в яких-не-яких джерелах. Звідки «непохитна» впевненість, що має бути так, а не так? Друга - додавання років у фільми з оригінальними/нетривіальними назвами, які не мають і навряд чи будуть колись мати однойменні інші екранізації (напр. "Мій брат Анастазія"). Здається, вже була якась маленька війна з цього приводу. Загальне правило каже, що найкоротша з можливих назв має пріоритет і уточнень не потребує. Чи можна отримати якийсь коментар? А, і ще Асоціація->Союз, чому не Спілка (пор. Союз писателей=Спілка письменників, Союз журналистов=Спілка журналістів)? Mykola Swarnyk (обговорення) 07:46, 3 березня 2018 (UTC)
 • Користувач створив багато статей про фільми. Але не зрозуміло, чому він не вставляє у статті постери фільмів? Стаття про фільм без постера, не мою думку — це великий недолік.--Парус (обговорення) 13:48, 5 березня 2018 (UTC)
  Це недолік, але не обов'язок. Та й не всі користувачі уміють правильно завантажити та оформити невільні зображення. Може номінант саме з таких, а може має іншу відповідь, на яку (як і на інші) очікуємо.--LeonNef ~обг 14:03, 5 березня 2018 (UTC)

Запитання (Роман Сизий)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
 • Чи відпатрулюєте Ви статтю Далія Лаві? Прохання аргументувати. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:44, 5 березня 2018 (UTC)
  Ходаков Павло Вікторович, взагалі не зрозуміло чому стаття відпатрульована або не написана адекватно автором, у якого є можливість автоматичного патрулювання. Фільмографія російською, категорії російською, два шаблони в статті один з яких теж російською. Статті вже скоро пів року. Жах.---GC 007 (обговорення) 13:18, 5 березня 2018 (UTC)
  Дякую, дякую! Але запитання було не до Вас. Так як на запитання я отримав відповідь, то хотів, аби номінант виправив статтю. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:21, 5 березня 2018 (UTC)
  Номінант був номінований, а не номінувався сам. Він навіть не відповів на обов'язкові формальні питання. Думаю, що йому пропозиція бути автопатрульним або патрульним просто нецікава.----GC 007 (обговорення) 13:24, 5 березня 2018 (UTC)
  Не відповів, бо на його сторінці виставлений шаблон про відпустку до 20 березня, і від 22 лютого Роман не зробив жодного редагування. Тож, скільки би і чого ми тут зараз не говорили, без нього це немає сенсу. Ми навіть не знаємо його рішення.--LeonNef ~обг 13:38, 5 березня 2018 (UTC)
  LeonNef, так, це я помітив. Але номінація відбулася 20 лютого і після неї Користувач робив правки ще 3 дні поспіль (20, 21 і 22 лютого). Думаю, що номінацію він бачив.---GC 007 (обговорення) 13:50, 5 березня 2018 (UTC)

Підсумок (Роман Сизий)[ред. код]

Дядько Микола[ред. код]

Chingiz Nazbiev[ред. код]

--Shmurak (обговорення) 11:25, 22 лютого 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

 • Користувач робить багато дрібних редагувань які всі необхідно патрулювати. Пропоную надати йому автопальтрульного. --Shmurak (обговорення) 11:25, 22 лютого 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За. DENAMAX (обговорення) 23:16, 22 лютого 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

 • Користувач[4], пише, що українська рідна, та не дані відповіді на запитання і по внеску не продемонстроване знання української мови. А подібні правки ред.№ 22047699 ред.№ 22047679 знання мови під сумнів ставлять взагалі. Вважаю, автопатрульного має вистачити при такому стилі редагування посилань/координат. — Alex Khimich 21:49, 24 лютого 2018 (UTC)
 • Як вище, повністю. --Jack Bulitlo (обговорення) 11:35, 27 лютого 2018 (UTC)

Коментарі (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

Запитання (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Підсумок (Chingiz Nazbiev)[ред. код]

Максим Огородник[ред. код]

--Максим Огородник (обговорення) 06:07, 24 лютого 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Максим Огородник)[ред. код]

 • Молодь потрібно заохочувати. Змінилося трохи з попереднього разу. — Alex Khimich 21:56, 24 лютого 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За. DENAMAX (обговорення) 08:56, 25 лютого 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Максим Огородник)[ред. код]

 • Враховуючи попередні зауваги від Микола Василечко. Mykola Swarnyk (обговорення) 09:15, 3 березня 2018 (UTC)
 • Я, чесно кажучи, теж особливих змін не бачу з минулої номінації. Поспостерігав 10 днів після подачі заявки. Особливих зрушень в позитивну сторону я не бачу, правда. Успіхів у творчості.---GC 007 (обговорення) 13:41, 5 березня 2018 (UTC)
 • Раз нічого не змінилося... ;-( Місяць пройшов і ні слуху ні духу! ;-( --Nickispeaki (обговорення) 16:05, 17 березня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Максим Огородник)[ред. код]

Коментарі (Максим Огородник)[ред. код]

Запитання (Максим Огородник)[ред. код]

Підсумок (Максим Огородник)[ред. код]

Ilay007[ред. код]

Шановні колеги, я пишу та редагую статі в основному про кіно, іноді про телебачення. У нас є багато сторінок пов'язаних із тематикою кінемотографу, які потрібно оновити чи отпатрулювати.
Я не конфліктний, виважений, прислуховуюсь до інших користувачів та відповідаю формальним критеріям для надання прав патрульного.
Готовий відповісти на всі ваші питання та відреагувати на всі зауваження.
З повагою, Ilay007 (обговорення) 11:50, 25 лютого 2018 (UTC).

Symbol support vote.svg За (Ilay007)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Ilay007)[ред. код]

*низька якість української мови (порушення Вікіпедія:Правила і настанови#Мова і стиль. Користувачу дорікали використаннями google-перекладом з російської без особливої вичитки а також у тому що у користувача низький рівень володіння українською мовою, від чого його автопереклади з російської залишаються низької якості.
* не використання користувачаем авторитетних джерел (порушення Вікіпедія:Авторитетні джерела)
* не використання користувачем енциклопедичного стилю у статтях (порушення Вікіпедія:Правила і настанови#Мова і стиль)
Проглянувши дві найбільші статті створені користувачем на тематику кіно СОТКА (фільм) та Конкурсант. Смертоносне шоу, не схоже щоб за останні місяці редагувань користувача були зроблені позитивні зрушення хоч в одному з вищеперерахованих порушень правил.
Так стаття про фільм Сотку як мала цілі неенциклопедичні розділи - так і має їх досі:
e.g., розділ Виробництво->Розбиття тарілки; розділ Виробництво->Локації; розділ "Акторський склад"
Ці два розділи (тарілка, локації) слід повністю вилучити, бо це не енциклопедичні розділи не притаманні гарним статтям про кіно в укрвікі. Розділ про тарілку - взагалі схожий на рекламу мера Одеси Труханова. Щодо розділу локацій, то виправити неенциклопедичність доволі просто (але цього вами не було зроблено): поточний список всіх вулиць і провулочків вилучити повністю і не слід перераховувати кожну вулицю і провулок Одеси де знімальна команда вела зйомки; натомість, просто вкажіть реченням у прозовому стилі (а не у стилі списку) у розділі "Виробницвто" що зйомки велися у місті Одеса).
Так само неенциклопедично зроблений розділ "Акторський склад" у статті СОТКА (фільм) -> там ви перерахували практично кожну людину яка мала відношення до зйомок фільму - це неенциклопедично. Слід залишити лише головних акторів та найважливіших учасників знімальної групи (режисер, продюсер, сценарист і ще там оператор та й все).
Щодо статті про фільм Конкурсант. Смертоносне шоу, то тут найбільше претензій до джерел. По-перше ваша практика перекладу заголовків російськомовних статей українською (e.g. ви оформлюєте джерело як "Морвокзал Одеського порту став місцем зйомок нового фільму" хоча саме джерело має заголовок "Морвокзал Одесского порта – съемочная площадка нового фильма.") є оманливою, оскільки користувач очікує україномовне джерело (бо ви навіть не поставилил (рос.) у кінці) а отримує щось інше. По друге, використання не АД джерел (у цьому ж випадку що описано згори, це посилання на Facebook пост Одеського порту; Facebook як джерело слід використовувати у крайніх випадках (e.g., це єдине джерело інформації); але ж це не той випадок, адже ви цим джерелом підкріпили посилання про те де відбувалися зйомки фільму - про це є не-FB джерела у ЗМІ)--Piznajko (обговорення) 17:54, 4 березня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Ilay007)[ред. код]

 • Правки дуже не погані, правда. Але всього 7 статей. Не знаю. Утримаюся, але не проти однозначно. ---GC 007 (обговорення) 02:48, 27 лютого 2018 (UTC)

Коментарі (Ilay007)[ред. код]

Запитання (Ilay007)[ред. код]

 • Так, ознайомлений.
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Вони не відрізняються
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Так, ознайомлений.
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Так, так.

Підсумок (Ilay007)[ред. код]

Standin.GLHF[ред. код]

--Standin.GLHF (обговорення) 17:07, 28 лютого 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Standin.GLHF)[ред. код]

 • Прошу надати мені права патрульного. Наразі маю 276 редагувань.
 • В принципі ЗА, тільки кілька але - по-перше, перегляньте свої статті. Деякі з них ізольовані. Кудись вже їх притуліть. Поліція Данії - в Данію, чи десь в подібню статтю. Музей поганого мистецтва у Бостон? Ну і кілька редагувань якраз наберете до 200. Удачі! А! Ще - формальність, але дайте, будь ласка, відповіді. Ну типу стандартні відповіді (можна і не дуже ;-) ) на стандартні запитання. Для мене це більше критерій, що користувач розуміє, що він має робити і розуміє принаймні основи... Ну і буде їх виконувати.--Nickispeaki (обговорення) 16:03, 17 березня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Standin.GLHF)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Standin.GLHF)[ред. код]

 • Бракує редагувань в основному просторі. Всього 11 статей, і цього було б достатньо, якби була величезна кількість корисних правок, але на жаль. Мені здається, що зарано. Хоча, внесок дуже корисний.---GC 007 (обговорення) 19:56, 28 лютого 2018 (UTC)
 • Як вище. Standin.GLHF, це формальний критерій який є обов*язковим. — Alex Khimich 19:44, 1 березня 2018 (UTC)

Коментарі (Standin.GLHF)[ред. код]

 • Alex Khimich, у формальному критерії йде мова про 200 правок, я ж маю більше. Або я чогось не розумію, або Ви маєте на увазі інший критерій. --Standin.GLHF (обговорення) 20:07, 1 березня 2018 (UTC)
«200 редагувань в основному просторі» - маються на увазі редагування саме в статтях. --Oleh Kushch (обговорення) 20:18, 1 березня 2018 (UTC)

Запитання (Standin.GLHF)[ред. код]

З вимогами ознайомлений.

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

Автоматично перевіряються зміни, зроблені патрульними.

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так, давно цікавлюся подібними можливостями, через це й забажав стати патрульним.

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути.

Добре, увімкну.

 • У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Один чи декілька разів користувався. Так, знаю, що бажано.

Підсумок (Standin.GLHF)[ред. код]

Andrey Kurilov[ред. код]

--Shmurak (обговорення) 12:27, 4 березня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Andrey Kurilov)[ред. код]

 • Багато патрулюю за користувачем, пропоную надати автопатрульного, а якщо він погодиться і відповість на питання, то і патрульного. Йому з того нічогоч не буде, а іншим патрульним значно спростить життя. --Shmurak (обговорення) 12:27, 4 березня 2018 (UTC)
 • DENAMAX (обговорення) 12:43, 4 березня 2018 (UTC)
 • Внесок, у вигляді дрібних правок, дуже не поганий, на перший погляд. Мене завжди бентежить невелика кількість статей у номінантів на права патрульного. Я за надання прав автопатрульного, з патрульним не впевнений.---GC 007 (обговорення) 15:08, 4 березня 2018 (UTC)
 • Як вище — Alex Khimich 21:35, 4 березня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Andrey Kurilov)[ред. код]

 • Категорично Symbol oppose vote.svg Проти! Користувач вибрав собі амплуа - підчищання літери "ґ"! Це якесь друге пришестя "Лексусунса"? На фоні непомітних і, подекуди, цілком непотрібних правок, на зразок "Олег Дерипаска -> Дерипаска Олег Володимирович" (а ну ж Дерипаска прийде, прочитає і образиться, що його, велике цабе, без по-батюшкі титулують???) - поголовне перейменування назв і категорій, які десь містять "ґ". Причому людина статтю не читає, залишає всі стилістичні/мовні огріхи як є, править лише "механіку". Мотивація незрозуміла і контрпродуктивна. Це НЕ ПАТРУЛЬНИЙ! Хіба що хтось готує собі "групу голосувальників"-дерипасколюбів з "великим внеском". Тоді це називається по-іншому. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:37, 6 березня 2018 (UTC)
  • Mykola Swarnyk, мені це самому не подобається, підчищати за писаками. Мені просто незрозуміло, чому творці статей не звертають на це належної уваги і залишають все як є, замість того, щоб більше не повторювати таких описок. Я дивлюся, Ви крутий фахівець. Тоді Вам і прапор в руки. Зробіть одну лише маленьку правку, наприклад цю: Суоменлінна є районом Гельсінкі. На його місці у базі Вікіданих зараз перебуває стаття про фортецю Суоменлінна - Свеаборг. Будь ласка, зробить так, щоб це непорозуміння (цей косяк) виправити тому, що у мене не виходить це зробити і немає бажання ламати голову з цього приводу. Буду Вам дуже вдячний. Стосовно "ґ" - укрВікі взагалі вже пора давно визначитися: чи ми з чинним "Правописом-2015", чи або як завжди - як вийде. Мені дуже хочеться дізнатися саме Вашу думку з цього приводу.
 • P. S. А також таке. Яким боком Ви приплели до мене Дерипаску? З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 09:17, 9 березня 2018 (UTC)
 • Якщо користувач вважає і заявляє, що йому «самому не подобається, підчищати за писаками», то, вибачте, який же з нього патрульний? Ще й «роздає» оцінки користувачам на кшталт «Ви крутий фахівець». --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:50, 11 березня 2018 (UTC)
  • Шановний Biletsky Volodymyr так мене ж за це критикують. Я стосовно написання нових статей, що мені прийшлося редагувати. Тому, що це вже нонсенс. Невже той, хто їх пише, не бачить помилки, які треба виправляти у наступних статтях. Бачить, але, на жаль, нічого для їх виправлення не робить. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 21:01, 12 березня 2018 (UTC)
 • Категорично Symbol oppose vote.svg Проти! Війна редагувань з ботом і незнання правил у Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 березня 2018. Навіть намаганння поставити на вилучення редирект на статтю у цій темі… Нема слів. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:06, 12 березня 2018 (UTC)
  • Шановний Ходаков Павло Вікторович у цьому випадку я не мав можливості (і зараз її не маю) діяти по-іншому тому, що Свеаборг займає місце району Гельсінкі, коли його місце у фортецях Фінляндії. Єдина можливість у даному випадку дійсно лише написати статтю замість редиректу, щоб його вбити. Що й довелося мені це зробити. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 21:01, 12 березня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Andrey Kurilov)[ред. код]

Коментарі (Andrey Kurilov)[ред. код]

 • Щойно ширше ознайомився з "гіперпродуктивним" внеском Andrey Kurilov — і мушу визнати, що це повна катастрофа. Вияваляється, користувач ще ми нулого року отримав "добро" від двох "головних експертів з німецькогї філології" @NickK: та @Thevolodymyr: на масове перейменування всіх німецьких топонімів за "радянським" правописом - тобто всі двозначні параграфи щодо застосування літери "ґ", подвоєнь/неподвоєнь, і т.д., і т.ін. - колега править "у єдиному руслі з російськими". Навіть не знаю, як можна такі речі вирішувати в якійсь кулуарній розмові? І це редактори/адміністратори, які не перший день у Вікіпедії! Дублюю в Кнайпі. Mykola Swarnyk (обговорення) 22:23, 9 березня 2018 (UTC)
@Mykola Swarnyk: Можна дізнатися, де я йому і на що давав добро? Я з ним нещодавно спілкувався щодо статті ГЕС Буї, де він за інструкцією від Мінекоресурсів обстоював невідповідне правопису Буі, і я йому справді вказував на необхідність дотримання чинного правопису. Я колись говорив із ним та з Thevolodymyr, здається, щодо перейменування якоїсь із статей німецької заливки, але ми наче ні до чого й не домовилися. Якщо йдеться про якісь конкретні зауваження щодо німецьких правил, справді варто обговорити це в Кнайпі — NickK (обг.) 00:23, 10 березня 2018 (UTC)
@NickK: Відповім вам у кнайпі, щоб не ширити офтоп у заявках. Mykola Swarnyk (обговорення) 01:52, 10 березня 2018 (UTC)
@Mykola Swarnyk: @NickK: доки треба в ступі воду товкти, п'ятнадцяти років було мало. Тоді так
 • 1. @Mykola Swarnyk: даєте мені авторитетні джерела на німецькі назви топонімів австрійських та інших німецькомовних країн з відповідними гіперпосиланнями, або самі вибираєте ці топоніми з адміністративно-територіальних одиниць Австрії та інших німецькомовних країн, створюєте навігаційні шаблони і вписуєте туди їх назви в вікіфіцірованном вигляді.
 • 2. @Mykola Swarnyk: вибираєте особисто з "Правил правопису" параграфи, на які можна посилатися, для транскрибування і транслітерації німецькомовних назв на українську мову. Решта параграфів правопису, прийнятих в Україні в 2015 році, в укрВікі не діють і не повинні застосовуватися на практиці.
 • 3. Ну, а поки Ви не виконали ці пункти, укрВікі не може сидіти на місці, а повинна рухатися вперед, а Ви, як локомотив, по ходу, повинні або вбудовуватися в систему, або підлаштовуватися під неї. М'яч на вашому боці поля. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 05:46, 10 березня 2018 (UTC)

P. S. @Mykola Swarnyk: Ви ухилилися від мого питання: я чекаю Вашої відповіді про Дерипаску та стосовно "ґ", а також "про повну катастрофу". На мій погляд, повна катастрофа тоді, коли на сторінках укрВікі в очах рябить від фіолетових та яскраво червоних плям (нічого не нагадує?). З повагою Andrey Kurilov (обговорення) 06:09, 10 березня 2018 (UTC).

Як можна рухатися вперед із системою 2001 року? Це здебільшого питання для мовознавців наших. Оновлялись б дані, не було б і вікіконфліктів. А так думай як писати, коли ЕСУ одне пише, УЛІФ інше, а Картографія своє. А так ще досі живемо за радянським правилам. А ми вікіпедійці не усі мовознавці, усе на світі не знаємо.--Чорний Кіт Обг. 23:52, 11 березня 2018 (UTC)

Запитання (Andrey Kurilov)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Підсумок (Andrey Kurilov)[ред. код]

StarDeg[ред. код]

--Shmurak (обговорення) 21:08, 13 березня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (StarDeg)[ред. код]

 • Дайте йому вже автопатрульного! І швидше, бо потім всі його редагування до надання треба буде ще патрулювати. Це значно полегшить роботу патрульним. Я прочитав на сторінці обговорення користувача що він не хоче відповідати на питання і не хоче прапорця, тому дайте лише автопатрульного. Він навіть і не помітить, а іншим буде простіше. --Shmurak (обговорення) 21:08, 13 березня 2018 (UTC)
  • у мене питання: якщо користувач несвідомо буде підтверджувати свою правку в статті, то попередні до нього зроблені непідтверджені правки у цій статті теж будуть несвідомо підтверджуватися чи як?--Leh Palych (обговорення) 21:45, 13 березня 2018 (UTC)
   • Ні, звичайно, автопатрульні технічо це зробити не зможуть. --Shmurak (обговорення) 06:16, 14 березня 2018 (UTC)
 • Безумовне Symbol support vote.svg За! Навіть обговорювати нічого. Колосальний внесок у вигляді написання статей, величезна кількість якісних правок. Я б і патрульного дав. ---GC 007 (обговорення) 07:52, 14 березня 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За Вище все сказали, приєднуюсь. — Alex Khimich 23:51, 18 березня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (StarDeg)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (StarDeg)[ред. код]

Коментарі (StarDeg)[ред. код]

 • Не раз патрулював статті номінанта, наче і якісних, але з одним зауваженням: користувач робить дуже мало, або й взагалі не робить у статтях внутрішніх посилань (як от, напр., Магнар Сольберг, Калліопа Перлетт Луїзі, Сюзанна Б'янкетті). Ніби нічого страшного в цьому немає, та якось неякісно і недовершено виходить. Може автопатрульного надати й можна, але на рахунок патрульного не впевнений--LeonNef ~обг 06:12, 19 березня 2018 (UTC)

Запитання (StarDeg)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Підсумок (StarDeg)[ред. код]

Yevrowl[ред. код]

Прошу повернути мені статус патрульного чи автопатрульного, вважаю що таким чином користі для проекту принесу більше. Маю статус патрульного, відкочувача, перейменувача файлів, завантажуючого в Російській Вікіпедії, створив більше тисячі статей. В Українській Вікіпедії створив 29 статей. Дякую за увагу. Yevrowl (обговорення) 16:55, 19 березня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Yevrowl)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Yevrowl)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Yevrowl)[ред. код]

 • Внесок непоганий. А ось згадка будь-яких статусів в Російській Вікіпедії взагалі зайва, на мій погляд. Мені здається зарано, але так може мені тільки здаватися. Утримаюся. ---GC 007 (обговорення) 20:42, 19 березня 2018 (UTC)

Коментарі (Yevrowl)[ред. код]

Запитання (Yevrowl)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання? Так.
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»? Не відрізняються.
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт? Так.
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором? Так.

Підсумок (Yevrowl)[ред. код]