Вікіпедія:Заявки на права патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Вимоги до кандидатів[ред. код]

На отримання прав патрульного української Вікіпедії може претендувати будь-який користувач української Вікіпедії, що, на момент подання заявки, відповідає таким вимогам:

 • Досвід участі в проекті — не менше 60 днів (починаючи з першого редагування, виконаного з використанням облікового запису кандидата);
 • Кількість редагувань в основному просторі статей української Вікіпедії — не менше 200;
 • У виняткових випадках (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • За наявності у кандидата випадків блокувань його за вандалізм, використання віртуалів з метою вандалізації сторінок, або за війну редагувань, з моменту закінчення терміну останнього такого блокування повинно пройти не менше 45 діб на дату подання заявки.
 • Користувачі, які були позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення[ред. код]

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • У разі винесення ним позитивного рішення, користувач-претендент на права призначається патрульним та відкочувачем.
 • У разі винесення ним негативного рішення, це рішення обов'язково повинне містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Заявки на отримання статусу[ред. код]

OlesyaLebedeva[ред. код]

--OlesyaLebedeva (обговорення) 09:44, 6 січня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (OlesyaLebedeva)[ред. код]

 • Зацікавлена в удосконаленні Україна OlesyaLebedeva (обговорення) 12:58, 6 січня 2019 (UTC)
 • Чомби й ні) --UkrainianCossack (обговорення) 12:16, 6 січня 2019 (UTC)
  @UkrainianCossack: старайтеся хоч якось аргументувати свій голос. "Чомби й ні"? Я поясним нижче "чомби й ні". На Ваші голоси вже перестали звертати увагу через неаргументованість. Аргументуйте свій голос, і тоді, можливо, Ваші аргументи спрацюють і користувачка отримає права.--DiMon2711 22:36, 6 січня 2019 (UTC)
@Димон2711: Не бачу якихось критичних порушень ВП:ПП, звісно якщо по-прискіпуватись, як декотрі усе можливо, але я не та людина щоб так робити =)--UkrainianCossack (обговорення) 11:38, 7 січня 2019 (UTC)
@UkrainianCossack: тут не прискіпуватись, тут хочаб одну статтю досить відкрити, щоб написати зауважень на окрему статтю. І всі зауваження я висловив нижче. Якщо Ви з ними не згодні, то давайте це обговоримо. І порушення ВП:ПП є. Наприклад, про мову. Ви взагалі відкривали хочаб внесок користувачки? Чи так, усім по прапорцю. Ви ж хтіли бути адміном. І Ви б підводили тут підсумки. Якщо Ви все-таки вирішите ще раз балатуватися, то моє запитання таке: Ви вважаєте, що ця користувачка гідна прапорця патрульної та відкочувача?--DiMon2711 22:13, 7 січня 2019 (UTC)
@Димон2711:В нас з вами різна думка по цьому питанню. Буває нічого страшного=)--UkrainianCossack (обговорення) 11:16, 8 січня 2019 (UTC)
Це звісно Ваше діло, як голосувати. Але просто цікаво, на яких підставах, коли внесок не відповідає ВП:ПАТ. Але добре, нехай, голосуйте як вважаєте правильним.--DiMon2711 16:29, 8 січня 2019 (UTC)
 • Номінантка поліпшила вказані статті, продемонструвала уміння працювати з вікіданими, джерелами, сприймає зауваження. Оформлення статей при бажанні може витримувати на хорошому рівні. Не бачу причин відмовляти. — Alex Khimich 13:44, 9 січня 2019 (UTC)
А як із участю у Світовому банку? @OlesyaLebedeva та Alex Khimich: --Nickispeaki (обговорення) 12:58, 11 січня 2019 (UTC)
Я щось пропустив? Про що мова? — Alex Khimich 17:12, 11 січня 2019 (UTC)
Звісно! Перечитайте, що тут писали Олесі і зрозумієте. А я пінганув Вас, бо Ви написали, що вона поліпшила вказані статті. Принаймні вказаний мною глюк так і висить. Дивно, що Ви це не помітили. Ну і поки що і від неї 0 реакції... --Nickispeaki (обговорення) 20:52, 11 січня 2019 (UTC)
Прошу вибачення що обставини змусили мене затриматись з відповіддю. В мене були роздуми про правильне написання. Написати "брав участь у діяльності" було б невірно, оскільки для мене це передбачає офіційне призначення. Думаючи над внеском Тіма Гарфода, як джерела для ідей та дій для інших людей, вирішила опустити дієслово, оскільки не знайшла правильного визначення та рішення. Всі зауваження постараюся виправити для миру і злагоди. Й для того щоб залишити статтю, оскільки дійсно вважаю її корисною. OlesyaLebedeva (обговорення) 17:46, 16 січня 2019 (UTC)
Ну і ..? І перший абзац - Ви там коми-крапки напропускали. Крапки немає, зате наступне слово із великої літери. Перший абзац бажано завжди вичитувати. --Nickispeaki (обговорення) 00:02, 20 січня 2019 (UTC)
@OlesyaLebedeva: Ви вже місяць (!) висуваєтеся і не виправили помилки! Або виправляйте - або знімайте свою кандидатуру! Так буде чітко і ясно! --Nickispeaki (обговорення) 00:54, 12 лютого 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (OlesyaLebedeva)[ред. код]

 • Добрий день! Почну із запитань нижче. Взагалі-то вимоги до статей із позначкою "автоматично перевірена" і "перевірена користувачем Користувач" нічим не відрізняються. І та і та повинні відповідати ВП:ПАТ. Далі, коли голосуєте (навіть самі за себе), пишете коментарі (навіть самі до себе) ставте підпис. Ну і взагалі у нас не прийнято голосувати за себе, але правила цього і не забороняють. Далі, як Ви поясните те, що цілу купу Ваших статей відправляли на поліпшення? Тепер перейду до конкретних статей:
  • Тім Гарфорд: у вступі до статті дуже велика кількість РЕЧЕНЬ повторюється двічі. «Головний оглядач Financial Times, ведучий радіостанції BBC, автор кількох бестселерів, головний оглядач Financial Times, ведучий радіостанції BBC з програмою More or Less (Більше або менше)» Навіщо стільки повторень? Далі, у цій же статті в розділі "Освіта" написано таке: «Тім Гарфорд здобув освіту у британської гімназії Ейлсбері ». Ніхто не бере освіту у школи, він здобув її в британській гімназії. Далі у розділі "Кар'єра" написано таке: «Першу книгу The Undercover Economist (2005 р.) було продано понад 1,5 мільйонів примірників» так ніхто ніколи не пише, бо це маразм. Правильно було б так: «У 2005 роцы було продано понад 1,5 мільйона примірників до його першої книги «The Undercover Economist»». Далі у розділі "Нагороди" написано таке: «Коментатор Наука і дані». Це взагалі безглуздя. Я не знаю, як правильно перекласти дану нагороду, але точно не так. Далі, Ви не докатегоризовуєте статті. Категорій коли і де народились недостатньо. До цієї статті ще потрібно додати категорії "Англійські журналісти", "Англійські письменники". І це все лише одна стаття! Вибачте, але Ви погано володієте українською мовою або використовуєте автопереклад, який навіть не читаєте і помилки зберігаються. Категорично Symbol oppose vote.svg Проти. Вибачте.--DiMon2711 11:19, 6 січня 2019 (UTC)
  OlesyaLebedeva (обговорення) 12:03, 6 січня 2019 (UTC) Дуже вдячна за зауваження, які виправила в статті Тім Гарфорд (спочатку це була заготовка з двох рядків, яку правила пізніше та зробила помилку при вставці нового тексту). «Наука і дані» — саме таку назву має нагорода, яку можна перейменувати в «Наука і інформація», але це точно безглуздя.
 • Статті на виправлення в моєму списку обговорення — це заготовки майбутніх статей, які я відправила на редагування і очікувала раніше, ніж був видалений шаблон "пишу".
 • Видалені файли — фото, які не пройшли перевірку. Але я вдосконалюю свої навички запитів у правовласників на розміщення фото.

Як я вказала вище, а ви відзначили — я не володію мовою досконало, а віддаю статті на редагування, очікую перевірки і лише потім розміщую. І я не планую правити стиль та мову статей. Моє побажання полягає у вказівці на помилки оформлення.
Можливо Ви переглянете своє рішення з урахуванням того, що досить багато статей потребують саме технічних правок.

 • Добрий день ще раз! По-перше, підписуватись потрібно в кінці Вашої репліки (як це роблю я). Там у панелі редагувань праворуч від закресленої літери "А" кнопка, на яку натиснувши Ви підписуєтесь. По-друге, нещодавно (3 січня) прийняли нову настанову ВП:ОФО, яку Вам потрібно прочитати. По-третє, коли Ви отримуєте права патрульного, Ви отримуєте і права автопатрульного також. І всі Ваші статті будуть автоматично відпатрульовуватися. Але цього робити категорично не можна. А навіть якщо Ви отримаєте права і продовжите створювати статті такої якості і вони будуть Вами відпатрульовані, то я, якщо мене не випередять, буду змушений подати заявку на позбавлення Вас цих прав. Якщо Ви підтягнете свої знання української та виправите помилки, то тоді вже будемо про щось говорити. Далі, Ви сказали, що виправили усі вказані мною помилки, але я перевірив і це зовсім не так. З огляду на це, я переглядати своє рішення не збираюся. Але коли Ви виправите помилки у своїх статтях (звісно всі виправити неможливо, але хоча б більшість), тоді зверніться до мене на сторінку обговорення, і якщо Ви мене не обманете, то я перегляну своє рішення.--DiMon2711 20:03, 6 січня 2019 (UTC)
 • Почитав і в мене немає слів! Ладно, якби українську мову Ви не знали (хоча...) або щось із правил. Але ж тут і те, й інше! ;-0 У Вас же стоїть юзербокс автопатрульної, Вам цього не досить? (хм! автопатрульна! Алекс Кліміч?) І так, до всього того - Тім Гарфорд, процитую: а після участі у Світовому банку у Вашингтоні - це як? Приймав участь у Світовому банку? ;-0 Може, він там працював таки? І це лише другий абзац. Чесно кажучи, далі не став і читати. Я не знаю, що тут сказати. Хіба що - вчіть українську мову і правила! Як? Спілкуйтеся, читайте і пишіть! Відсутність прапорця патрульного Вам у цьому не зашкодить! Правила.. Та от.. У Вас на Сторінці Обговорення, прямо ПЕРШЕ повідомлення - Ласкаво просимо! - так, правил багато і не все там просто для новачка. Але хоч почніть! І так, далі те, що для патрульного треба - Вікіпедія:Патрулювання - все прочитайте. А краще, і по всім посиланням у тій статті пройдіться. За кілька днів, я гадаю, можете вправитися. Може тоді, навіть за цієї номінації і патрульного отримаєте. Удачі! Ніколи не здавайтеся! Почитайте про дівчину, що ніколи не ходила до школи і стала професором Гарварду! :-) Див. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 20:35, 6 січня 2019 (UTC)
  Nickispeaki, користувачка не має прав автопатрульного — там інший юзербокс: автопідтверджений користувач. --VoidWanderer (обговорення) 20:40, 6 січня 2019 (UTC)
  О! Сорі! Мій глюк! Значить, більше 4 діб користувачу! :-) --Nickispeaki (обговорення) 23:02, 6 січня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти, оскільки все що не читаю - всюди спотикаюсь за якісь фрази на зразок «період війни родичів та коханців у обох світових війнах», Аткінсон, нібито, нагородили на «День Народження» - насправді, на день народження королеви. Там "школа", там "факультет", там "коледж", там з лапками, там без лапок, 24 листопада написана стаття, а 26-го про неї вже забуто - і багато, багато іншого. Це свідчить, що не зовсім правильно декларувати створення супер-якісного продукту мовою, якої не знаєш, та ще й у співпраці зі стороннім редактором. Може хай краще ця невідома нам особа подається на патрульного, принаймні з нею можна про щось говорити? Оця творча несамостійність знецінює декларацію "дотошності" автора. Не думаю, що користувачці наявність чи відсутність статусу буде в чомусь помагати чи заважати. Але не підтримую оці дивні уклади з розщепленням особи, хоча схвалюю наповнення Вікіпедії матеріалом про бестселери зі сфери бізнесу. Успіхів Вам у попередньому статусі! Mykola Swarnyk (обговорення) 00:52, 22 січня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (OlesyaLebedeva)[ред. код]

 • Проти голосувати не стану, але й підтримати теж не можу. Внесок багато в чому досить сумнівний. Багато файлів, які були завантажені Вами, були номіновані і вилучені за порушення. Багато Ваших статтей номінуються на поліпшення. І досить велика кількість проблем були тільки ось-ось, в грудні. Дуже сумніваюся в тому, що Ви знаєте правила. Подібне для патрульного не припустимо, правда. Вибачте, я тут. --GC 007 (обговорення) 11:55, 6 січня 2019 (UTC)
  OlesyaLebedeva (обговорення) 12:32, 6 січня 2019 (UTC) Видалені файли — це фото авторів, від яких я не дочекалася підтвердження. Моя система полягає в тому, що я роблю заготовку статті з фото та прошу правовласника дозволити опублікувати його. Якщо дозвіл не встигає, то, зрозуміло, файл видаляється.
  На поліпшення, зверніть увагу, є тільки одна стаття Школа бізнесу Вортона, якої я сама поcтавила позначку на прохання в написанні.
  У мене в роботі чотири статті з доданим текстом, які скоро будуть покращені.
  Якщо Ви бачите мої статті, які потрібно виправити, буду вдячна за зауваження.
  @OlesyaLebedeva: Повторюся, я оцінюю Ваш наявний внесок. Він мені говорить про дуже слабке пізнанні основ Вікіпедії. Файли завантажувати до отримання дозволу — не можна. Отримали і тоді завантажуйте. А завантажений неправомірно файл, рано чи пізно все одно буде вилучено. І раз вже говорити про дозвіл: розкажіть будь ласка, в якому вигляді дозвіл Ви запитуєте і в результаті плануєте отримати? Тому як «я Вам дозволяю» не підходить категорично.
  Той факт, що Ви погано володієте мовою, але при цьому вносити свій внесок — це не засуджувально, а навіть похвально. Просто в такому випадку над статтею варто попрацювати пару днів, як до її публікації, так і після.
  А те, що Ви ставите шаблон «пишу» і надалі не розвиваєте статтю, ось тут вже не дуже добре. Статті такої якості не можуть бути відпатрульовані, але з правами Ви станете це робити. Це вже порушення.
  Ну і робити те, для чого Ви просите права, можна і без прав. Вносьте свій внесок як пересічний Користувач і з часом, якщо буде відповідати, його перевірять.
  В цілому, я бажаю Вам успіхів, але не підтримаю в наданні прав. З повагою, GC 007 (обговорення) 12:46, 6 січня 2019 (UTC)
  @Great Cockroach 007: Ймовірно, Ви маєте рацію — я поспішила з проханням прав патрульного (до речі, я ні за що не стала б зловживати для просування своїх статей). Я склала список з більш ніж 100 статей про книги й після його обробки подумаю про повторний запит на патрульного.
  (Наприклад, відповіді на запит: "Fine with me. Many thanks. Dan Gardner www.dangardner.ca" хіба недостатньо для публікації фото?)
  @OlesyaLebedeva: Не знаю, вже вибачте. Я не можу бути впевнений в тому, що Ви не станете порушувати правил. Можливо навіть не навмисно, враховуючи, що мною зроблено висновок про деяке незнання Вами правил. Відносно підтвердження — звичайно ні. Цього недостатньо. Вивчіть, будь ласка, це — Commons:OTRS. І Ваша заявка може продовжувати бути, можливо права Ви все таки отримаєте. У Вас просто немає мого голосу «За», але дивлюся колега на ентузіазмі вже Вас підтримав. Успіхів. --GC 007 (обговорення) 19:33, 6 січня 2019 (UTC)
  Додам до сказаного GC 007, що насправді, якщо принципово підійти, будь-який текст у Вікіпедії не може вважатись таким, що "тимчасово порушує правила", тому що він "покищо в роботі". В ту мить, коли ви натискаєте "Зберегти" (текст із порушенням) — ви вже порушили, і в наступну мить цей текст має бути вилучений. Це мій досвід із Англовікі. Шаблон "Пишу" попереджає лише, що при його правці у вас, ймовірно, виникне конфлікт редагувань, але не дає право вішати щось невільне чи з порушенням. Пишіть у Ворді. Якщо вам потрібен інструментарій Вікіпедії - для цього існує особистий простір, "Пісочниця". Так що описану вами методику створення статті вам слід подумати і змінити. Mykola Swarnyk (обговорення) 00:39, 23 січня 2019 (UTC)

Коментарі (OlesyaLebedeva)[ред. код]

Понад півроку я створюю сторінки книг і авторів, письменників та науковців. Не володіючи досконало українською мовою, віддаю на редагування.
Я вважаю свою роботу корисною. Всі книги, які розміщую, вважаю цілеспрямованими на конкретного читача. Всіх авторів цих книг вважаю вартими бути почутими.
Я вношу правки в інші проекти, цікавлюся удосконаленням бази WikiData, трохи орієнтуюся в створенні шаблонів.
На цей момент я хочу стати патрульним через біль від посилань. Мені неприємно дивитися на прямі посилання без описів. Або коли примітки використовують як посилання, а потім списком додають.

 • Примітки повинні бути згенеровані автоматично через шаблон. Це навіть не підлягає обговоренню, на мою думку.
 • Посилання не повинні бути "рядок браузера", а оформлені як опис цього рядка.

Якщо побачу текст на багато рядків без внутрішніх посилань, то буду діяти за настроєм — або створю їх сама або запам'ятаю.
Як перфекціоніст, постараюся уникнути перших помилок патрульного.

Запитання (OlesyaLebedeva)[ред. код]

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання? Так
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»? Так. Переглянула відповіді раніше перевірених патрульних. На це питання відповідають "нічим". Моя відповідь — відрізняються. Створені сторінки патрульним автоматично потрапляють під "перевірено", а переглянутим сторінкам потрібно заслужити статус перевірки.
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт? Так
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором? Так

Запитання від Alex Khimich[ред. код]

OlesyaLebedeva, вп-портали не є обов'язковими, то навіть зайве бо у цьому випадку мало стосувалось статті. Я додав деякі речі по оформленню по цитуванням, шаблонам і т.п., можете глянути. Дякую вам, що відгукнулись. — Alex Khimich 13:36, 9 січня 2019 (UTC)

Підсумок (OlesyaLebedeva)[ред. код]

Максим Огородник[ред. код]

--МаксимО (обг.) 12:57, 6 січня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Максим Огородник)[ред. код]

 • Частково переглянув внесок. Наче все файно. Чомби й ні=)--UkrainianCossack (обговорення) 19:37, 6 січня 2019 (UTC)
 • --August (обговорення) 13:11, 8 січня 2019 (UTC)
 • Ну, були емоції, відмовився, нічого страшного, якщо знов дадуть. — Alex Khimich 21:45, 8 січня 2019 (UTC)
 • Прикольна риба. Я цю рибу стовбом більше ніде знайти не можу, окрім російського сайту. А АД для офіційного опису гербів то взагалі проблема. UPD: Максим Огородник, звідки риба? — Alex Khimich 17:30, 11 січня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Максим Огородник)[ред. код]

 • Категорично проти! Список створених статей викликає великий сумнів. Те, що можна описати в одній статті — користувач створює про це купу сторінок з кількох речень. Наприклад, купа окремих статей про герби, церкви, пам'ятники у селах... ну невже про це не можна написати у статтях про села? Навіщо плодити купу сторінок? Прошу адміністраторів серйозно віднестись до цього. Велика кількість статей має питання щодо значимості, через це багато сторінок номінувалося на вилучення. Статей з інтервіками немає, все про Чортківщину та Тернопільщину. Якась несерйозна поведінка з отриманням та позбавленням статуса патрульного користувачем. Схоже, користувач взагалі не розуміє принципів праці у Вікіпедії.--Парус (обговорення) 14:13, 6 січня 2019 (UTC)
@Парус: А де це? Бо я не знайшов. Дивився список статей і СО (правда, архів, бо вже приховано...). Про герби? Про церкви бачив, про герби - ні. А щодо подання-позбавлення - погоджуся! Яке вже це за рахунком? Ну то таке... Буває! :-) Чи є якісь зауваження ще? А про церкви - так ніби у нас ще не забороняли про церкви писати - чи таки заборонимо? Приймемо правило? Чи як із школами? Чим там, до речі, закінчилося? Бо у мене нерви здали - за тим слідкувати і перечитувати десятки сторінок, колупатися в обговореннях, архівах... --Nickispeaki (обговорення) 16:27, 6 січня 2019 (UTC)
@Nickispeaki: Не зовсім зрозумів Ваше питання. Ви мені задаєте такі питання, начебто, це я номінуюсь на патрульного. Ви хочете, щоб я скасував свій голос? Не розумію, як це Ви не помітили статті про герби. Там у внеску море сторінок про герби, наприклад: Герб Язлівця, Герб Яблунева, Герб Устя, Герб селища Товсте... Ще раз повторюю, може правила і не забороняють статті про сільські герби, церкви, школи... але створення десятків сторінок з кількох речень — це нормально? Ну невже не можна ті два-три речення вставити у статтю про село? Створення сторінок з кількох речень — це погана практика, бо може статися, що Укрвікі буде мати велику кількість статей, а читати буде нічого.--Парус (обговорення) 17:15, 6 січня 2019 (UTC)
@Парус: Перепрошую - я дійсно не помітив ті статті! Я глянув на початок і в кінець. Церкви і школи бачив, а герби - ні. Зараз натиснув на Ктрл+ф і все побачив. Дійсно, питання - чи треба так робити? Для прикладу взяв три статті. Дві з них - Герб Яблунева: У лазуровому полі золота риба в стовп. (що воно?), а наступна ктрл+а - ктрл+м = Герб Устя: У лазуровому полі золота риба в стовп. От тільки РИБИ і поля і в стовп ТАМ НЕМАЄ! Як Ви може вже зрозуміли, я не у захваті від таких статей і від таких кандидатів у патрульні. Ок. Я вже раніше витратив чимало часу на цього користувача, зараз просто ліньки в надцятий раз все знову починати.... ;-( --Nickispeaki (обговорення) 20:29, 6 січня 2019 (UTC)
 • Проти. Логотип Колиндян - знову те саме! Остання із створених. Не школи, так логотипи. Села. І, ладно, якби щось там було таке неймовірне! І на дві сторінки тексту! А там пару речень... Все, як і раніше... Це ще видалянці не натрапили на золоту жилу для видалення... І не поставили всі такі статті на видалення! ;-( --Nickispeaki (обговорення) 15:41, 26 січня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Максим Огородник)[ред. код]

 • В цілому, для мене аргумент колеги «Проти» досить вагомий, щоб утриматися. Величезний відсоток внеску — це кілька речень про той чи інший предмет статті, які можуть бути описані в більшій статті, яка описує те, до чого відноситься предмет статті з кількома реченнями. Якось так. Напевно, все таки варто звернути на це увагу. --GC 007 (обговорення) 19:46, 6 січня 2019 (UTC)
 • Погоджуюся з GC 007 та Парус. Я вважаю, що статті про школи, створені цим користувачем, повинні бути номіновані на вилучення. Можливо, є винятки. Але висвітлення у якомусь одному локальному джерелі недостатньо для створення повноцінної статті. Краще займіться створенням статей про школи великих міст, там джерел набагато більше ніж одне. І читатимуть їх частіше, і вони потрібніші у вікіпедії. Наприклад, у мому рідному місті Вінниця є школи, про які джерел багато, але статей немає. Хоча вони заслуговують на окрему статтю. Звісно, це не моя справа, про що писати, це вже Вам вирішувати. Я лише кажу, що статті про школи сіл, які (школи) нічим не відзначені, не є значимими. Якщо перегляну внесок краще, то, ймовірно, перенесу голос у розділ "Проти".--DiMon2711 20:27, 6 січня 2019 (UTC)
 • Вище вже все написали. --Nickispeaki (обговорення) 20:30, 6 січня 2019 (UTC) Переніс у Symbol oppose vote.svg Проти.--Nickispeaki (обговорення) 00:08, 30 січня 2019 (UTC)

Коментарі (Максим Огородник)[ред. код]

 • То що там із рибою в стовпі? Герб Устя: У лазуровому полі золота риба в стовп. Або підправляйте, або я на видалення ставлю! І по всіх інших гербах пройдіться, будь ласка! Бо я так відчуваю, це не останній стовп. @Максим Огородник:--Nickispeaki (обговорення) 11:04, 11 січня 2019 (UTC)
 • @Nickispeaki: Вітаю! Я сам навіть не пригадую звідки я то взяв). Але всі статті про герби перенесу до статтей населених пунктів (крім міських).--МаксимО (обг.) 12:17, 11 січня 2019 (UTC)
А Ви прочитали ВСЕ, що тут понаписували? Та тупим копіюванням воно у тому селі з'явилося! Із попереднього герба, де була риба. Золота. І поле. А в наступну статтю перейшло без змін! Там хата, до речі (в наступному). Ну якщо хочете переносити - ок. Але хутчій! І не напрягайте, будь ласка, (як у попередні рази) цим ще когось... --Nickispeaki (обговорення) 12:21, 11 січня 2019 (UTC)
@Nickispeaki: Виправив і переніс).--МаксимО (обг.) 12:23, 11 січня 2019 (UTC)
Що саме? --Nickispeaki (обговорення) 12:30, 11 січня 2019 (UTC)
@Nickispeaki: Герб Устя. Більше переносити немає сенсу.--МаксимО (обг.) 12:39, 11 січня 2019 (UTC)
Це як?! Все решта... Ви і не збираєтеся переглядати? Тобто ВСІ герби - всьо пучком? ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 13:02, 11 січня 2019 (UTC)
Дістало! Поки не переглянете ВСІ герби, будь ласка, НЕ пінгуйте мене! Це ж не дитячий садок! Щоб по кожній правці пінгувати! Ладно, якби це було ПЕРШЕ подання (у Вас вже яке - не нагадаєте?). Ок. Адьйос. --Nickispeaki (обговорення) 13:04, 11 січня 2019 (UTC) І так, якщо нічого не будете робити - перенесу свій голос у Проти. Ну тиждень, сподіваюся, Вам вистачить. --Nickispeaki (обговорення) 13:06, 11 січня 2019 (UTC)
@Nickispeaki: Всі герби переглянув.--МаксимО (обг.) 14:14, 11 січня 2019 (UTC)
 • Я не розумію, для чого ця "клоунада" з голосуванням про надання статусу патрульного? У нього що зараз немає цього статусу? Останні редагування Максима Огородника автоматично перевірені.--Парус (обговорення) 08:59, 8 лютого 2019 (UTC)

Запитання (Максим Огородник)[ред. код]

Так

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

Нічім не відрізняються

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Так, так

Підсумок (Максим Огородник)[ред. код]

Avatar6[ред. код]

Друзі, пропоную розглянути кандидатуру Avatar6 на права патрульного. Закликаю всіх оцінювати внесок Користувача тільки на відповідність ВП:ПАТ. Керуючись здоровим глуздом і холодною головою. Пане Avatar6, дайте відповідь на обов'язкові питання, у разі згоди. --GC 007 (обговорення) 14:06, 8 лютого 2019 (UTC)

Згода кандидата:

Symbol support vote.svg За (Avatar6)[ред. код]

 • Вважаю внесок колеги багато в чому колосально корисним. Підтримую в зв'язку з номінацією мною. --GC 007 (обговорення) 14:06, 8 лютого 2019 (UTC)
Відповіді дав, і висловив думки. Дякую за довіру.--Avatar6 (обговорення) 19:04, 9 лютого 2019 (UTC)
 • За. Внесок подобається. Але прошу його пообіцяти, що не буде того, що було з Вініцою.--DiMon2711 14:15, 8 лютого 2019 (UTC)
  Це як здоровий глузд класти під "зброю-ложе Прокруста" — "правопис", — який протирічить засадам української мови — фонетична мова. Так, висловлююсь емоційно...--Avatar6 (обговорення) 19:04, 9 лютого 2019 (UTC)
  Українська мова ніколи не була і не є чисто фонетична. Ще Тарас Шевченко писав Іван/Иван (не Ян) Гус, Вячеслав (не Вацлав, і не В'ячеслав). Про фонетичність говорять деякі мовознавці, але то суперечить фактам. — Юрій Дзядик в) 18:46, 19 лютого 2019 (UTC).
  Пояснення (до 14:15, 8 лютого; знайдено тут, diff). З «Вініцею» було ось що: (1) 4 січня перейменування; (2) 6-22 січня вилучення Вініца; (3) 7 січня - 9 лютого, перейменування Вініца → Віниця. — Юрій Дзядик в) 18:52, 19 лютого 2019 (UTC).
 • Користувач аж занадто суперечливий. Робить в УкрВікі багато і хорошого і шкідливого. Сперечатися із ним важко. І попри це, вважаю за необхідне проголосувати «за». Чому? Найбільший його недолік – це те, що він занадто часто «порпається» у шаблонах, часто при цьому їх «ламаючи». Кожне його втручання у шаблон, як шкідливе, так і корисне, тягне за собою появу у статтях повідомлення, що зміни шаблону, що застосовано у статті, потребують перевірки. Мені надоїло і сваритися із ним коли він шкодить, і пере-патрулювати статті, коли його зміни корисні. З врахуванням того, що останнім часом шкоди все менше, вважаю, що меншим злом буде надати йому статус чи то патрульного, чи хоча б авто-патрульного. Матиме цей статус - мені менше буде мороки. А поламає шаблон  — все ж рано чи пізно чи сам полагодить, чи й добрі люди допоможуть. При підбитті підсумку вважаю брати до уваги в першу чергу думки фахівців із шаблонів. Наостанок. Хамить і грубіянить. Якщо зуміє стриматися хоча б у цьому обговоренні, бажаю успіху, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:56, 10 лютого 2019 (UTC)
 • За, беззаперечно, багато чого фактично затверджую на автоматі після колеги, якщо шаблон поламався, то це можна відкотити, не бачу у цьому трагедії. — Alex Khimich 18:55, 13 лютого 2019 (UTC)
 • Думаю, що доцільно надати права автопатрульного — користувач робить багато корисних редагувань, і більшість з них не викликає заперечень, тому добре було б усунути проблему розпатрульовування сторінок. Натомість зважаючи на війни редагувань надання прав відкочувача є недоцільним. Щось схоже можна сказати й про права патрульного — важко передбачити, які редагування затверджуватиме користувач, і чи не порушуватиме таким чином ВП:ПАТ.--Piramidion 16:35, 16 лютого 2019 (UTC)
  @Piramidion: ця стаття відповідає вимогам автопатрульного RationalWiki? Користувач не звернув увагу на неї після мого коментаря. --『 』 Обг. 22:40, 17 лютого 2019 (UTC)
  Ні.--Piramidion 22:57, 17 лютого 2019 (UTC)
 • переніс голос із Symbol oppose vote.svg Проти сюди--Дмитро Савченко (обговорення) 10:47, 18 лютого 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти ({Avatar6)[ред. код]

 • не консенсусні зміни, навіть тоді коли є консенсус. Зламані шаблони. Статті з фрагментами іноземного тексту, масовими помилками правопису. Часте порушення ВП:Е також не на користь.--『 』 Обг. 16:53, 8 лютого 2019 (UTC)
  Загалом, ВП:Е не є порушенням ВП:ПАТ. Також зламані шаблони були давно, а зараз все нормально.--DiMon2711 16:57, 8 лютого 2019 (UTC)
  @Димон2711: порушення етикету не дає до можливостей до конструктивного обговорення та встановлення консенсусної версії, що призводить до не консенсусних змін та війни редагувань. Тобто п.1 ВП:ПАТ#Вимоги до роботи патрульних. Проблема неуважності все ще залишається. Наприклад, {{Категорія за}}, але дуже великий плюс, що було виправлено відразу. А щодо такого перенаправлення вже не раз говорили Мухафази Йорданії. Тут взагалі статті з іншомовним тестом RationalWiki. --『 』 Обг. 11:50, 9 лютого 2019 (UTC)
  "зламані шаблони" будуть завжди. Див. мою СО і {{категорія за}}. Як і будуть завжди "порушення етикету відкотами", але від тих кому.., і через те що їм.., незрозуміти сенс правок із вмісту правок...--Avatar6 (обговорення) 19:04, 9 лютого 2019 (UTC)
 • Війни редагувань (зокрема, використання бота для масових неконсенсусних змін), виведення з ладу шаблонів, все це з важкозрозумілими або й узагалі геть незрозумілими поясненнями (свіжий приклад — Шаблон:Науковець). Частина внеску, звісно, конструктивна, але внесок, зокрема, в шаблонах вимагає перевірки іншими користувачами, що і є однією з задач патрулювання — NickK (обг.) 18:30, 9 лютого 2019 (UTC)
  бла і суґґест і реакцію всі бачили. Аргументи Ваші посиланнями, не лише "авторитетом", який губить уквікі "впливом", бо 'вміст читачів такий є', але не 'вміст дописувачів'? Пишіть далі, для користувачів, в обговвореннях. ... відділити балакунів від дописувачів, - реакція на Ваш Внесок.
  "зокрема, використання бота для масових неконсенсусних змін" - (персональний випад приховано). І "виведення з ладу шаблонів" — Ваша точка зору..., — для (персональний випад приховано) працюючи ботами... власними кнопками..., витрачають свій час і здібності (персональний випад приховано)--Avatar6 (обговорення) 19:04, 9 лютого 2019 (UTC)
  Ви, Avatar6, (персональний випад приховано). Про які права патрульного може йти мова? --MMH (обговорення) 15:48, 11 лютого 2019 (UTC)
  (образа вилучена) — Це написав, але не підписав користувач Avatar6 (обговореннявнесок) 13 лютого 2019.
  До невміння/небажання грамотно писати додалося ще й хамство. Хочете (образа вилучена)? --MMH (обговорення) 11:22, 14 лютого 2019 (UTC)
  Тобто, Ви зараз нічого не порушили? Грамотність у внеску в загальний простір і в обговорення — різні речі. Писати на будь-якому рівні грамотності тут — право Користувача. Патрулювання і ввічливість — різні речі. Для будь-якого з користувачів обов'язково дотримуватися ВП:Е, але конкретно до патрулювання це не має прямого відношення. Тут заявки не в адмінкорпус. --GC 007 (обговорення) 13:57, 14 лютого 2019 (UTC)
  Як він буде патрулювати, коли не знає / ігнорує правопис? Я нічого не порушив, я назвав речі своїми іменами. Правда не може бути образою. Ви зараз скажете, що це моя правда. Можливо, тим не менше, я так вважаю, а не писав з метою образити. --MMH (обговорення) 08:40, 15 лютого 2019 (UTC)
  • Шановний колего GC 007, кожен користувач має писати так, щоб його розуміли. Avatar6 пише своєю власною мовою, яку я не розумію. Якщо Ви розумієте, прошу, перекладіть українською: «бо 'вміст читачів такий є', але не 'вміст дописувачів' », чи (це вже класика укрвікі, 3 лютого, diff): «перепрошую, Ваші політики мені незрозумілі, але думки політиків і щодо, цікаві». Це штучна мова. Якщо не машинна, то не людська. Може інопланетна, мова На'ві, неземної цивілізації? В росвікі користувачам заборонено спілкуватися штучною мовою, ru:АК:ТЖА0. — Юрій Дзядик в) 10:30, 15 лютого 2019 (UTC).
  Вітаю, Dzyadyk. По-перше, ми не в РуВікі. По-друге, жоден Користувач не має писати так, щоб його зрозуміли. Бажано, але не обов'язково. Тобто, щоб зрозуміти Користувача в рамках УкрВікі ми повинні заборонити використання російської чи англійської мов, адже імовірно я можу навіть близько не розуміти будь-які мови, крім української? У внеску номінованого подібних текстів я не спостерігаю, в рамках простору обговорень це не заборонено. --GC 007 (обговорення) 11:25, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Great Cockroach 007: Ви суперечите ВП:НДА, а номінований постійно порушує ВП:НДА. У обговореннях заборонено писати так, що ніхто не розуміє. Ні Ви не змогли перекласти, ні навіть сам Avatar6. Схоже, він сам не розуміє, що пише. Тут заборонено писати японською, арабською, іншими абсолютно незрозумілими мовами. — Юрій Дзядик в) 11:51, 15 лютого 2019 (UTC).
  @Dzyadyk: ВП:НДА складається з чотирьох глобальних правил. Звичайно, ми могли б причепитися до того, що необхідно виражатися прямо, без іронії і хитрощів. Але це поширюється тільки в питанні вирішення конфліктів, які стосуються статей. Як би нам не хотілося, мені теж, на подібні обговорення це не поширюється. І мови не забороняються, нехай то арабська, японська чи іврит. Чисто суб'єктивно я можу зрозуміти, що має на увазі Користувач. Навіть не суб'єктивно можу. Але порушувати правила не стану, оскільки цитування та розбір коментарів Користувачів заборонені. --GC 007 (обговорення) 12:25, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Great Cockroach 007: цитування та розбір коментарів Користувачів не заборонені. Які іронія та хитрощі? Жодного сенсу не можу знайти, за тестом Тюринга бачу лише випадкову фразу штучного інтелекту! — Юрій Дзядик в) 12:44, 15 лютого 2019 (UTC).
  @Dzyadyk: Згідно ВП:ОФО цитувати Користувача можливо тільки в разі крайньої необхідності. Тут не той випадок. Виправлення коментарів заборонено в цілому. Не впевнений, що в разі трактування коментаря колеги, це його не образить або не вірно донесе сенс. В тому що розумію я, присутня іронія, насправді. В будь-якому випадку, це абсолютний суб'єктив. Адже навіть грамотно написаний коментар ми можемо сприйняти невірно. Що стосується машинного тексту, я впевнений в його відсутності. Аж надто хороший текст для будь-якого з онлайн-перекладачів. --GC 007 (обговорення) 13:49, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Dzyadyk: я б взагалі Вам не радив б цитувати Avatar6, бо процитоване Вами нижче це дуже схоже на порушення етикету даного користувача. Щодо заборони японської та інших мов, будь-ласка наведіть правило/насканову. Я його знищу політикою Вікімедіа щодо дискретизації. Щодо проблем спілкування Avatar6, то це потрібно вирішувати в адмінкнайпі чи на арбітражі. Це тут не допоможе. --『 』 Обг. 23:37, 16 лютого 2019 (UTC)
 • Є багато хорошого, але є постійні порушення, незмінні роками: ВП:Запити на арбітраж/Avatar6 2017, Обговорення користувача:Avatar6/2017, Обговорення користувача:Avatar6. Експериментує не у пісочниці, а відразу у шаблонах. Зневажає правила укрвікі ВП:КОНС, ВП:ТРИБУНА, ВП:МОВА; вище, здоровий глузд класти під "зброю-ложе Прокруста" — "правопис", — який протирічить засадам української мови — фонетична мова. До того ж проблема — шифрування смислу сказаного. Наприклад, ВП:ЗПА, 3 лютого: diff? — Юрій Дзядик в) 14:11, 14 лютого 2019 (UTC).
 • Війни редагувань. Негнучкість позиції.--Taromsky (обговорення) 17:55, 15 лютого 2019 (UTC)
 • просто залишу це тут --Дмитро Савченко (обговорення) 21:40, 17 лютого 2019 (UTC)
  @ДмитроСавченко: Вітаю, друже ). Свого часу я подавав Вас на права, взявши участь в дискусії (малоприємній, відверто) Ви зняли кандидатуру. Пізніше Ви подалися на права автопатрульного, де Ви отримали непогану підтримку і права патрульного замість тих, які просили (як це вийшло, історія промовчить )). Багато в чому я Вам адвокатував. І тому я сподіваюся, що Ви зрозумієте моє прохання, так як і ця заявка від мене. Полягає вона в аргументації. Дуже б Вас просив аргументувати голос в форматі ВП:ПАТ. Скажімо для того, щоб номінований взяв до уваги якісь проблеми і по можливості виправив їх з часом. Просто навіть якщо не зараз, то колись ще будуть заявки і помилки потрібно виправляти. З повагою, GC 007 (обговорення) 22:34, 17 лютого 2019 (UTC)
  @Great Cockroach 007:, доброї ночі!) Так, Ви шляхетно мене тоді захищали від того неонацизму і рагулізму. дякую!) Просто до номінанта маю притензії по цьому питанні - diff. Або можливо це через diff. Але автопатрульного як мінімум потрібно, бо користувач плідно працює і не раз мої перші статті виправляв (шаби). Думаю змінити голос на Symbol support vote.svg За--Дмитро Савченко (обговорення) 23:09, 17 лютого 2019 (UTC)
  Змінювати голос не обов'язково, якщо Ви впевнені у своїй позиції. Мені була цікава аргументація. Я, відверто, не надто бачу зв'язок між патрулюванням і інформацією з диффів. Але менше з тим. За блискавичну реакцію вдячний. --GC 007 (обговорення) 23:18, 17 лютого 2019 (UTC)
  переношу свій голос у Symbol support vote.svg За--Дмитро Савченко (обговорення) 10:47, 18 лютого 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Avatar6)[ред. код]

 • Утримаюся. Все вже до мене сказали - Аватар6 займається шаблонами і категоріями. Чинить і ламає їх. Один з найактивніших у категоріях і шаблонах. Іноді чинить те, що навіть Нікк і решта адмінів не чинять. Але, принаймні, Нікк набагато менше їх і ламає! Може, що лінивіший.... ;-( ;-0 Ок. То я відволікся. Тому я утримаюся. Може автопатрульного? Чи ... Ех! Якби лише для категорій, скажімо би патрульного для категорій... Ну і стиль спілкування видно навіть тут в обговоренні. Хоча той колега, що висунув ніби прав - щоб оцінувати, як патрульного (формальні критерії), але ж патрулювання - це і значна частина СПІЛЬНОЇ роботи, а тут у номінованого є проблеми.... Ок. Написано багато (і мною теж) - Вам, колеги вирішувати! --Nickispeaki (обговорення) 00:44, 12 лютого 2019 (UTC)
  Ви все сказали, — вкотре:
  "див вище" дописувач — відповідач. — не займається нічим , окрім переймання відповідності 'власного внеснку в дописах поглядом -зразком для таких самих. Звісно, тут, — Ви, і для Вас — ")". "оно есть такое"... |. Суспільство... таке собі.., кудись прямує.... --Avatar6 (обговорення) 18:13, 13 лютого 2019 (UTC)
  Nickispeaki, не ламає шаблони той, хто нічого взагалі з ними не робить, я вважаю варто спробувати у нас тьма належно не під'єднаних до вікідати шаблонів і багатьох цей стан справ влаштовує. — Alex Khimich 19:02, 13 лютого 2019 (UTC)

Коментарі (Avatar6)[ред. код]

 • Де згода кандидата? --MMH (обговорення) 14:18, 11 лютого 2019 (UTC)
  Avatar6: «Скептично ставлюсь до „концепту патрулювання“», — навіщо йому тоді права патрульного? --MMH (обговорення) 14:21, 11 лютого 2019 (UTC)
  @MMH: Для згоди кандидата досить відповідей на обов'язкові питання. Це ми і маємо. Відповіді, варто відзначити, вельми цікаві в порівнянні з більшістю шаблонних. Скептичне ставлення, теж ставлення. Більш того, як зрозумів я, скептичне воно до системи патрулювання, а не до прав. Своєю номінацією я керувався суто поділом на біле і чорне. Провівши пристойну кількість часу за вивченням внеску Користувача, я встиг як захопитися, так і засмутитися. Але засмучення було досить небагато. Я категорично впевнений, що пан Avatar6 принесе в рази більше користі, ніж шкоди. --GC 007 (обговорення) 14:34, 11 лютого 2019 (UTC)
  У «шапці» написано: «Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці», — там не написано, що це можуть робити за них інші користувачі. Де заявка Avatar6? «Для згоди кандидата досить відповідей на обов'язкові питання» — це Ви собі придумали. --MMH (обговорення) 14:45, 11 лютого 2019 (UTC)
  @MMH: Таке відчуття, що Ви в проекті перший день. Що не заборонено, то автоматично дозволено. Вам сюди, якщо угледіли порушення. Успіхів. --GC 007 (обговорення) 15:06, 11 лютого 2019 (UTC)
  Я напевно висловився би проти, але я не буду обговорювати користувача, який навіть не висловив бажання отримати права. Якщо Вам це більше треба ніж йому, то Ви і отримуйте. Але Ви, як я бачу, їх вже маєте, так що Вам не треба. --MMH (обговорення) 15:43, 11 лютого 2019 (UTC)
 • Як я розумію, користувач, також як і, я займається багато категоріями та шаблонами. Я зустрівся з користувачем тут Обговорення шаблону:Премія «Оскар» за найкращу режисерську роботу. Я намагався зрозуміти його "хай буде" на своє питання, але, як не намагався, не зміг і полишив цю справу). Шаблон працює і це найголовніше! Приємним було те що він своєчасно реагував на мої питання, бо досі є деякі користувачі, що ігнорують повідомлення навіть з пінгом...У інших шаблонах чи категоріях де ми разом (але окремо) щось робили у мене не виникло якихось питань до його внеску. --Author23 (обговорення) 10:39, 14 лютого 2019 (UTC)
 • Цікава ситуація: користувач поставив себе над спільнотою, не надав навіть згоди стати патрульним, а користувачі вже другий тиждень його обговорюють. Та він з вас просто глузує!! :)) --MMH (обговорення) 21:28, 15 лютого 2019 (UTC)
  Вам же вже було сказано, що досить відповідей на обов'язкові питання. Якщо Ви в цьому сумніваєтеся, зверніться до адмінкорпусу, може там пояснять. Більш того, формулювання заявки «дайте відповідь на обов'язкові питання, у разі згоди», відповідь на заявку «Відповіді дав, і висловив думки. Дякую за довіру». Що ще? --GC 007 (обговорення) 21:34, 15 лютого 2019 (UTC)
  Вам уже також було сказано, що це ваша суб'єктивна думка. До адмінкорпусу я можу звернутися і без ваших порад. --MMH (обговорення) 21:51, 15 лютого 2019 (UTC)
  Давайте вже нарешті звернемося до того, чого так не вистачає у цьому обговоренні - до здорового глузду! Хіба користувач давав би відповіді на запитання та брав би участь в обговоренні якщо він не згоден?!--DiMon2711 22:23, 15 лютого 2019 (UTC)
  Він хоче показати, що його ніби попросили, а йому то не дуже треба. Але коли попросили і проголосують "за", то він може і попрацює патрульним, а може і не попрацює - як йому захочеться. --MMH (обговорення) 16:01, 16 лютого 2019 (UTC)
 • @MMH: Звертаю увагу, що номінований дав неформальну згоду на номінацію, але лише особисто номінанту номінатору, а не спільноті (diff 19:04, 9 лютого)

  Відповіді дав, і висловив думки. Дякую за довіру.

  Незрозуміло, чому номінант номінатор GC 007 чи номінований Avatar6 досі не перенесли цю відповідь куди слід, тобто після рядка "Згода кандидата". Це неповага до спільноти, порушення процедури. Ця дискусія, пошук відповіді diff відволікають багато часу. — Юрій Дзядик в) 09:42, 16 лютого 2019 (UTC).
  Тому як свою згоду може дати суто номінований, це по-перше. Більш того, я не є номінантом, так як номінант — це претендент (на премію, права, звання, медаль тощо). По-друге, це не є порушенням процедури, оскільки саме цей формат процедури і не прописаний. З повагою, GC 007 (обговорення) 11:04, 16 лютого 2019 (UTC)
  Виправив. Отже, неформально згода наче і є, формально її досі немає. Гм. Цитую (diff Avatar6 19:31, 9 лютого): «пожирання часу-енергії спільноти». Типове порушення ВП:НГП. Не вперше. — Юрій Дзядик в) 13:03, 16 лютого 2019 (UTC).

Запитання (Avatar6)[ред. код]

Скептично ставлюсь до "концепту патрулювання", з досвіду... "Патрульні" не знають, що після редагування навшаблона достатньо його (навшаблон) перевірити, щоб повернути стан "відпатрульовано" на всі його включення, — отже, швидковідкочують правки навшаблона "щоб не перевіряти всі його включення". То хто з нас двох із колегою ознайомлений... риторично.
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
відповідальність "патрульного" за попередній внесок інших редакторів і відповідальність за власний внесок — різниця. Вимоги не різняться.
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
  На практиці, з відкотів власних правок "відкочувачами".
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
  Увімкнена CSS-стилем.--Avatar6 (обговорення) 18:17, 9 лютого 2019 (UTC)

Запитання від Веніаміна Галушка (Avatar6)[ред. код]

Вітаю! Дозвольте кілька питань:

 • Ваше ставлення до чинного правопису? Річ у тім, що у Вас були конфлікти, пов'язані з питанням передачі українською латиничних назв. Всупереч прийнятим правилам Ви записували такі назви механічною транслітерацією, з не зовсім ясним обґрунтуванням.
 • Чи Ви маєте намір залишати тонкощі термінології фахівцям, якщо Ви не зовсім обізнані в темі статті? У нас була війна редагувань на одній зі сторінок, що має стосунок до мовознавства.

Наступні питання пізніше. З повагою --В.Галушко (обговорення) 01:29, 10 лютого 2019 (UTC)

 • "Чинний правопис" є ви-/окресленням... законоуставлених _правил_.., якими не користуються українці (носії Української мови)*, — "чи недолюди?"), якщо тонкощі термінології фахівцям
 1. не має стосунок до мовознавства.
Дякую. Ще кілька питань:
 • Якщо Ви зневажаєте правопис, Ви маєте зневажати і правило ВП:МОВА. Як тоді Ви збираєтеся виконувати обов'язки патрульного?
 • Більшість Ваших редагувань — зміни в шаблонах (вельми часто сумнівні), прибирання зайвих рядків із карток і упорядкування категорій. Якби Ваша діяльність полягала б тільки в двох останніх діях, питання про надання Вам прав би не стояло. Але на жаль, є досвід воєн редагувань з Вами, а Ваші відповіді на просьбу роз'яснити їхні причини мені чомусь були важкозрозумілі. Судячи з коментарів на цій сторінці, не тільки в мене склалося таке враження. Як Ви вчините в разі нового можливого конфлікту?
 • Чи Ви маєте взагалі намір стати патрульним?
Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 21:51, 13 лютого 2019 (UTC)
@Avatar6: Ви не відповіли на мої три питання. Чи маєте Ви намір ставати патрульним? --В.Галушко (обговорення) 14:35, 16 лютого 2019 (UTC)

Запитання від Юрія Дзядика (Avatar6)[ред. код]

 • Згідно Special:CentralAuth/Avatar6, Ви з 2010 року маєте 227 тис. редагувань, з них 155 тис. у wikidata, 71 тис. в укрвікі. У вікіданих Ви щойно, 16 лютого 2019, отримали друге безстрокове блокування: reblock for again ignoring requests to stop damaging behaviour. Ваш коментар? Що трапилося? Вісім років плідної праці, без жодного блокування, і от, два підряд! Є чимало прикладів помилкових чи упереджених блокувань. — Юрій Дзядик в) 20:44, 21 лютого 2019 (UTC).
 • У мене інше питання: Для чого так робити? Ви ж самі говорили, що потрібно створювати новий елемент у вікіданих, але замість цього Ви видаляєте перенаправлення та на місці цього створюєте елемент Вікіданих. Я не розумію. --『 』 Обг. 00:36, 22 лютого 2019 (UTC)

Підсумок (Avatar6)[ред. код]

Meteor06[ред. код]

--Meteor06 (обговорення) 06:01, 20 лютого 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Meteor06)[ред. код]

Symbol oppose vote.svg Проти (Meteor06)[ред. код]

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Meteor06)[ред. код]

Коментарі (Meteor06)[ред. код]

 • Поради: Я б все-таки включив б виділення неоднозначностей, бо у Суат Сердар невідомо в якій Бундеслізі від дебютував та й читачам легше перейти за одним посиланням. Також зважте на чергування у-в, ВП:НЧ, і перевіряйте червоні посилання, а також користуйтесь на панелі редагування вкладкою "Посилання на джерела" (вона автоматично заповнює виноски). Дякую за внесок! --『 』 Обг. 00:19, 21 лютого 2019 (UTC)
Дякую за поради! Але на рахунок неоднозначностей я вже і без цього їх перевіряю--Meteor06 (обговорення) 15:38, 21 лютого 2019 (UTC)

Запитання (Meteor06)[ред. код]

Так

 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?

За вимогами нічим

 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?

Так

 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?

Ні і інколи

Запитання від Димон2711[ред. код]

Вітаю. Ви часто перейменовуєте статті, але ща якими джерелами Ви це робите? Також прошу Вас увімкнеути функцію, про яку писалось нижче, бо у Вас в навігаційному шаблоні дизамбіг, чого бути не може. Дякую!--DiMon2711 06:23, 20 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня! Перейменовуючи статтю, я звіряюсь з інтервікі(в основному з англійською і російською) і з сайтом Футбол 24. Meteor06 (обговорення) 15:48, 20 лютого 2019 (UTC)
Добре, глянув кілька нових Ваших статей, все наче нормально. Гляну ще і тоді проголосую.--DiMon2711 16:03, 20 лютого 2019 (UTC)

Підсумок (Meteor06)[ред. код]