Обговорення користувача:Thevolodymyr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 1 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 2 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 3


Павол Демітра[ред. код]

Доброго дня. В декількох сторінках «Хокейний інкубатор» видає: en:International Hockey League (1945–2001)МХЛ. Щоб якось відрізнялося зробив отак — ІХЛ. Здається, що десь натрапляв на таку назву. Про оновлення футбольних сторінок пам'ятаю, але не встигаю за своїми бажаннями. ) З повагою, --Roman333 (обговорення) 19:43, 18 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня. Віднині [[International Hockey League (1945–2001)|IHL]] буде трансформуватися у зазначену Вами конструкцію. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:51, 19 лютого 2018 (UTC)
Дякую. Випадково помітив. З повагою, --Roman333 (обговорення) 20:30, 19 лютого 2018 (UTC)

Бот.[ред. код]

Добрий вечір, пане Володимире!

Я з приводу бота. Раз на пайтоні працює, то і я буду робити на пайтоні. Що порадите робити - з чого почати? Документація, простенькі приклади. Чи можна звертатися за консультацією? Як краще бота запускати - із власного ПК, чи із сайту вікімедіалабс? Ок. Почнемо? --Nickispeaki (обговорення) 18:00, 21 лютого 2018 (UTC)

Доброго вечора. Звертатися, звісно, можна. Не факт, що на всі питання зможу відповісти, але намагатимусь. Скажімо, як запускати бота з сервера лабс, не знаю, не стикався з такою необхідністю, працюю зі своєї машини. Підкажіть, чи є у Вас хоча б базові навички програмування (мені свого часу вистачило напівзабутої шкільної програми )), і що саме плануєте ботом робити? Адже, скажімо, зі стандартними процедурами з pywikibot я не дуже знайомий. Так чи інакше, починати треба зі (1) встановлення Python, (2) завантаження pywikibot, (3) конфігурування використання облікового запису. По суті це відповідно три перші розділи звідси. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:32, 21 лютого 2018 (UTC)
Доброго вечора! Ех! Глянув на посилання, що Ви дали. Там є 3 варіанти роботи із ботом. Два з них - із сервера. Для початку багато інформації було (і зараз дещо маю зробити). Скільки місця займає Пайтон із всіма заморочками? Для мене критично, бо маю ну дуже мало місця під віндою (вже й подумую якось поставити лінукса - там наче не так місце вижирається, як у вінді! Он зараз віндовс просить лише для оновлення 8 гб, коли у мене вже рік вільного місця більше 2-3 Гб не було!) Що робити ботом? Та різні марудні речі, які не хочеться вручну робити. Типу теж зображення дня оновлювати. Ну є кілька чоловік із ботами, але як тільки вони треба, то вони кудись пропадають.. І один з них на сішарпі, який чогось не працює. ;-) Ще всякі статистики. Які ручками ну дуже марудно робити. Ну хоч би щось типу отакої статті - Список найпопулярніших відео на YouTube. Там бажано оновлювати щоденно. Ну й інші подібні речі. Ті ж ботозаливки.--Nickispeaki (обговорення) 18:02, 5 березня 2018 (UTC)
Доброго вечора. В мене python займає під 150Мб, це при тому, що там ще купа бібліотек, які до вікібота не відносяться. Сам Пайтон + Пайвікібот, мабуть, десь половину від цього обсягу займають. Яким чином робляться оновлення перелічених Вами для прикладу сторінок, відверто кажучи не знаю. Як я писав, у функціоналі безпосередньо Пайвікібота не дуже розбирався, використовую звідти лише функції зчитування і запису статті. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:23, 5 березня 2018 (UTC)

Роберто Донадоні[ред. код]

Виставив вище вказану статтю в кандидати на добру. Прошу визначитись. З повагою, --Дми88 (обговорення) 8:06, 12 березня 2018 (UTC)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 13:44, 11 травня 2018 (UTC)

Йонас Валанчюнас[ред. код]

Привіт, Володимире! Прохання до Вас запустити бота для en:Jonas Valančiūnas, як будете мати вільний час - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:28, 23 березня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Закинув. Там багато неперекладеного в досягненнях і медалях. Воно там таке, що навряд сталося б у нагоді деінде. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 22:51, 23 березня 2018 (UTC)
Ага, дійсно. Я то поправлю, якщо медаль якась вартісна :). В будь-якому випадку, дуже дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 09:35, 24 березня 2018 (UTC)
Вітаю. Ще коли будете мати час, то запустіть, будь ласка, бота на: en:Jakob Pöltl, en:Nikos Galis та en:Panagiotis Giannakis. Двох останніх - по можливості; бот налаштований ніби лише на НБА? Там вони брали участь у драфті, але так і не виступали в НБА. - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:47, 27 березня 2018 (UTC)
Доброго вечора. Австрійця закинув, а з греками таки не виходить. Скрипт наразі заточений під НБА (хоча б одна команда), для таких випадків необхідна досить суттєва доробка :(. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:01, 27 березня 2018 (UTC)
Так і думав. В будь-кому випадку, дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 19:21, 27 березня 2018 (UTC)

Порада[ред. код]

Вітаю пане Thevolodymyr! Ви не могли би мені сказати чи є на цій ст. якісь недоліки? На примітки можете не дивитись я англійські нашими заміню. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:53, 26 березня 2018 (UTC)

@Professor Senkler:, доброго вечора. На жаль, тема статті від мене настільки далека, що не зміг вдумливо посилити й пари абзаців. Перепрошую, що не допоможу. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:55, 26 березня 2018 (UTC)

Шаблон:Район Геппінген‎[ред. код]

Скасовано останнє редагування (Avatar6) і відновлено версію 22331591 Thevolodymyr: і нащо ця безцінна інформація у шаблоні?

Для роботи з інформацієй читачам і роботи над статею редакторам, а не ботам і користувачам, які бігають як боти, розставляючи цю безцінну інформацію чи клонуючи її з інших мовних розділів--Avatar6 (обговорення) 15:53, 28 березня 2018 (UTC)

Евелін Лінтотт[ред. код]

Доброго дня. Подав заявку на Вікіпедія:Кандидати у добрі статті, вона з «інкубатора». Можливо зацікавить?

Декілька місяців тому робив декілька запитів по баскам. Залишилось там четверо. Якось з часом бажання зникло, зараз інше цікавить. Можливо прибрати ці заявки, щоб розділ «Бакси» відправити до архіву? З повагою, --Roman333 (обговорення) 06:04, 31 березня 2018 (UTC)

@Roman333: Доброго вечора. Статтю трохи згодом гляну. Щодо басків — перепрошую, що той запит не помітив або відклав та й забув. Якщо вже неакутально, то можу позначити Red x.svg Не зроблено й сам «заархівувати». З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:07, 31 березня 2018 (UTC)
Я згоден на будь-який варіант. З повагою, --Roman333 (обговорення) 10:18, 1 квітня 2018 (UTC)

Шаблон othernames чи otherpersons[ред. код]

Вітаю, Володимире! Хочу використати один з цих шаблонів для статті Біллі Каннінгем на зразок як в Айзея Томас. Тобто є у вікіпедії ще статті Віллі Каннінгем (північноірландський футболіст) і Віллі Каннінгем (шотландський футболіст). Як я можу їх додати в шаблон othernames таким чином, щоб описати: Це стаття про Біллі..баскетболіста. Про шотландського футболіста такого-то див. це, про ірланд. футболіста такого-то, див. це. Це можливо? Підкажіть як, або зробіть це, а я у вас підгляну аналогію :) - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:31, 9 квітня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Насправді не на 100% певен, що Біллі=Віллі, хоча й утворені від одного повного імені. Але для подібних випадків існує {{about}}. Я його використовував лише з двома параметрами, виявляється їх більше. Скажімо, можна так:
Або ж завжди можна прописати довільний текст, включивши його як параметр до шаблону {{hatnote}} аби було оформене як стандартні шаблону інших значень. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:40, 9 квітня 2018 (UTC)
О, саме це мені потрібно. Біллі і Віллі це типу як одне і те саме і не дуже)). То для читачів було б добре додати розмежування між ними. Дякую!!! - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:46, 9 квітня 2018 (UTC)

Список переможців чемпіонату Іспанії з футболу[ред. код]

Доброго дня. У першому варіанті були всі футболісти команди, включно з тими що на поле не виходили. Потім я витирав «глибоких резервістів». Але чи довів справу до кінця — вже не пам'ятаю (це стосовно Хуліо Брітоса). З повагою, --Roman333 (обговорення) 14:50, 11 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня. Згідно джерела він був у команді протягом двох чемпіонських сезонів, при цьому хоча б якось грав лише у першому. У тому ж списку він був зазначений лише у другому, що нелогічно. Можливо, Ви його не з того сезону прибрали. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 15:10, 11 квітня 2018 (UTC)
Можливо так. І перший варіант був не ідеальний: я не тільки витирав, а і додавав дещо. Складно згадати, великий об'єм інформації і давненько було. З повагою, --Roman333 (обговорення) 15:32, 11 квітня 2018 (UTC)

Хокейний інкубатор[ред. код]

Мої вітання! З Хокейного інкубатору з подальших заливок (2000 статті) так само підуть у забуття автори, як на футбольному чи ні? --Jphwra (обговорення) 06:51, 28 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня. Та наче не планувалося. У футбольному видалив цей стовпчик, оскільки його заповнення було каменем спотикання у відносинах двох на той час найактивніших користивачів інкубатору. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:52, 28 квітня 2018 (UTC)

ФУТБОЛ[ред. код]

Доброго вечора! Таке питання. Літом буде чемпіонат світу чи планується футбольний тиждень? Чи проходить повз нас і працюємо у звичайному режимі? --Jphwra (обговорення) 19:02, 16 травня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Ну принаймі ініціювати його я точно не буду. Натомість, як, мабуть, всі зацікавлені у цій тематиці, попрацюю над дотичними статтями, зокрема напряму ботом або через інкубатор зроблю усіх учасників, незалежно від наявності тижня. Вже потихеньку опрацьовую розширені заявки. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:34, 16 травня 2018 (UTC)