Обговорення користувача:Thevolodymyr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 1 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 2 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 3


Павол Демітра[ред. код]

Доброго дня. В декількох сторінках «Хокейний інкубатор» видає: en:International Hockey League (1945–2001)МХЛ. Щоб якось відрізнялося зробив отак — ІХЛ. Здається, що десь натрапляв на таку назву. Про оновлення футбольних сторінок пам'ятаю, але не встигаю за своїми бажаннями. ) З повагою, --Roman333 (обговорення) 19:43, 18 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня. Віднині [[International Hockey League (1945–2001)|IHL]] буде трансформуватися у зазначену Вами конструкцію. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:51, 19 лютого 2018 (UTC)
Дякую. Випадково помітив. З повагою, --Roman333 (обговорення) 20:30, 19 лютого 2018 (UTC)

Бот.[ред. код]

Добрий вечір, пане Володимире!

Я з приводу бота. Раз на пайтоні працює, то і я буду робити на пайтоні. Що порадите робити - з чого почати? Документація, простенькі приклади. Чи можна звертатися за консультацією? Як краще бота запускати - із власного ПК, чи із сайту вікімедіалабс? Ок. Почнемо? --Nickispeaki (обговорення) 18:00, 21 лютого 2018 (UTC)

Доброго вечора. Звертатися, звісно, можна. Не факт, що на всі питання зможу відповісти, але намагатимусь. Скажімо, як запускати бота з сервера лабс, не знаю, не стикався з такою необхідністю, працюю зі своєї машини. Підкажіть, чи є у Вас хоча б базові навички програмування (мені свого часу вистачило напівзабутої шкільної програми )), і що саме плануєте ботом робити? Адже, скажімо, зі стандартними процедурами з pywikibot я не дуже знайомий. Так чи інакше, починати треба зі (1) встановлення Python, (2) завантаження pywikibot, (3) конфігурування використання облікового запису. По суті це відповідно три перші розділи звідси. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:32, 21 лютого 2018 (UTC)
Доброго вечора! Ех! Глянув на посилання, що Ви дали. Там є 3 варіанти роботи із ботом. Два з них - із сервера. Для початку багато інформації було (і зараз дещо маю зробити). Скільки місця займає Пайтон із всіма заморочками? Для мене критично, бо маю ну дуже мало місця під віндою (вже й подумую якось поставити лінукса - там наче не так місце вижирається, як у вінді! Он зараз віндовс просить лише для оновлення 8 гб, коли у мене вже рік вільного місця більше 2-3 Гб не було!) Що робити ботом? Та різні марудні речі, які не хочеться вручну робити. Типу теж зображення дня оновлювати. Ну є кілька чоловік із ботами, але як тільки вони треба, то вони кудись пропадають.. І один з них на сішарпі, який чогось не працює. ;-) Ще всякі статистики. Які ручками ну дуже марудно робити. Ну хоч би щось типу отакої статті - Список найпопулярніших відео на YouTube. Там бажано оновлювати щоденно. Ну й інші подібні речі. Ті ж ботозаливки.--Nickispeaki (обговорення) 18:02, 5 березня 2018 (UTC)
Доброго вечора. В мене python займає під 150Мб, це при тому, що там ще купа бібліотек, які до вікібота не відносяться. Сам Пайтон + Пайвікібот, мабуть, десь половину від цього обсягу займають. Яким чином робляться оновлення перелічених Вами для прикладу сторінок, відверто кажучи не знаю. Як я писав, у функціоналі безпосередньо Пайвікібота не дуже розбирався, використовую звідти лише функції зчитування і запису статті. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:23, 5 березня 2018 (UTC)

Роберто Донадоні[ред. код]

Виставив вище вказану статтю в кандидати на добру. Прошу визначитись. З повагою, --Дми88 (обговорення) 8:06, 12 березня 2018 (UTC)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 13:44, 11 травня 2018 (UTC)

Йонас Валанчюнас[ред. код]

Привіт, Володимире! Прохання до Вас запустити бота для en:Jonas Valančiūnas, як будете мати вільний час - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:28, 23 березня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Закинув. Там багато неперекладеного в досягненнях і медалях. Воно там таке, що навряд сталося б у нагоді деінде. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 22:51, 23 березня 2018 (UTC)
Ага, дійсно. Я то поправлю, якщо медаль якась вартісна :). В будь-якому випадку, дуже дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 09:35, 24 березня 2018 (UTC)
Вітаю. Ще коли будете мати час, то запустіть, будь ласка, бота на: en:Jakob Pöltl, en:Nikos Galis та en:Panagiotis Giannakis. Двох останніх - по можливості; бот налаштований ніби лише на НБА? Там вони брали участь у драфті, але так і не виступали в НБА. - Inflicted Voodoo (обговорення) 17:47, 27 березня 2018 (UTC)
Доброго вечора. Австрійця закинув, а з греками таки не виходить. Скрипт наразі заточений під НБА (хоча б одна команда), для таких випадків необхідна досить суттєва доробка :(. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:01, 27 березня 2018 (UTC)
Так і думав. В будь-кому випадку, дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 19:21, 27 березня 2018 (UTC)

Порада[ред. код]

Вітаю пане Thevolodymyr! Ви не могли би мені сказати чи є на цій ст. якісь недоліки? На примітки можете не дивитись я англійські нашими заміню. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:53, 26 березня 2018 (UTC)

@Professor Senkler:, доброго вечора. На жаль, тема статті від мене настільки далека, що не зміг вдумливо посилити й пари абзаців. Перепрошую, що не допоможу. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:55, 26 березня 2018 (UTC)

Шаблон:Район Геппінген‎[ред. код]

Скасовано останнє редагування (Avatar6) і відновлено версію 22331591 Thevolodymyr: і нащо ця безцінна інформація у шаблоні?

Для роботи з інформацієй читачам і роботи над статею редакторам, а не ботам і користувачам, які бігають як боти, розставляючи цю безцінну інформацію чи клонуючи її з інших мовних розділів--Avatar6 (обговорення) 15:53, 28 березня 2018 (UTC)

Евелін Лінтотт[ред. код]

Доброго дня. Подав заявку на Вікіпедія:Кандидати у добрі статті, вона з «інкубатора». Можливо зацікавить?

Декілька місяців тому робив декілька запитів по баскам. Залишилось там четверо. Якось з часом бажання зникло, зараз інше цікавить. Можливо прибрати ці заявки, щоб розділ «Бакси» відправити до архіву? З повагою, --Roman333 (обговорення) 06:04, 31 березня 2018 (UTC)

@Roman333: Доброго вечора. Статтю трохи згодом гляну. Щодо басків — перепрошую, що той запит не помітив або відклав та й забув. Якщо вже неакутально, то можу позначити Red x.svg Не зроблено й сам «заархівувати». З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:07, 31 березня 2018 (UTC)
Я згоден на будь-який варіант. З повагою, --Roman333 (обговорення) 10:18, 1 квітня 2018 (UTC)

Шаблон othernames чи otherpersons[ред. код]

Вітаю, Володимире! Хочу використати один з цих шаблонів для статті Біллі Каннінгем на зразок як в Айзея Томас. Тобто є у вікіпедії ще статті Віллі Каннінгем (північноірландський футболіст) і Віллі Каннінгем (шотландський футболіст). Як я можу їх додати в шаблон othernames таким чином, щоб описати: Це стаття про Біллі..баскетболіста. Про шотландського футболіста такого-то див. це, про ірланд. футболіста такого-то, див. це. Це можливо? Підкажіть як, або зробіть це, а я у вас підгляну аналогію :) - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:31, 9 квітня 2018 (UTC)

Доброї ночі. Насправді не на 100% певен, що Біллі=Віллі, хоча й утворені від одного повного імені. Але для подібних випадків існує {{about}}. Я його використовував лише з двома параметрами, виявляється їх більше. Скажімо, можна так:
Або ж завжди можна прописати довільний текст, включивши його як параметр до шаблону {{hatnote}} аби було оформене як стандартні шаблону інших значень. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:40, 9 квітня 2018 (UTC)
О, саме це мені потрібно. Біллі і Віллі це типу як одне і те саме і не дуже)). То для читачів було б добре додати розмежування між ними. Дякую!!! - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:46, 9 квітня 2018 (UTC)

Список переможців чемпіонату Іспанії з футболу[ред. код]

Доброго дня. У першому варіанті були всі футболісти команди, включно з тими що на поле не виходили. Потім я витирав «глибоких резервістів». Але чи довів справу до кінця — вже не пам'ятаю (це стосовно Хуліо Брітоса). З повагою, --Roman333 (обговорення) 14:50, 11 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня. Згідно джерела він був у команді протягом двох чемпіонських сезонів, при цьому хоча б якось грав лише у першому. У тому ж списку він був зазначений лише у другому, що нелогічно. Можливо, Ви його не з того сезону прибрали. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 15:10, 11 квітня 2018 (UTC)
Можливо так. І перший варіант був не ідеальний: я не тільки витирав, а і додавав дещо. Складно згадати, великий об'єм інформації і давненько було. З повагою, --Roman333 (обговорення) 15:32, 11 квітня 2018 (UTC)

Хокейний інкубатор[ред. код]

Мої вітання! З Хокейного інкубатору з подальших заливок (2000 статті) так само підуть у забуття автори, як на футбольному чи ні? --Jphwra (обговорення) 06:51, 28 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня. Та наче не планувалося. У футбольному видалив цей стовпчик, оскільки його заповнення було каменем спотикання у відносинах двох на той час найактивніших користивачів інкубатору. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:52, 28 квітня 2018 (UTC)

ФУТБОЛ[ред. код]

Доброго вечора! Таке питання. Літом буде чемпіонат світу чи планується футбольний тиждень? Чи проходить повз нас і працюємо у звичайному режимі? --Jphwra (обговорення) 19:02, 16 травня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Ну принаймі ініціювати його я точно не буду. Натомість, як, мабуть, всі зацікавлені у цій тематиці, попрацюю над дотичними статтями, зокрема напряму ботом або через інкубатор зроблю усіх учасників, незалежно від наявності тижня. Вже потихеньку опрацьовую розширені заявки. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:34, 16 травня 2018 (UTC)
Ще питання. А що якщо прибирати шаблон Це незавершена стаття про футболіста із деяких статей, чому піднімаю питання, бо є футболери початку 20 століття з таким шаблоном (і пізніше), там вже вся наявна інформація більше ніж є в джерелах навряд хто додасть. У тих футболістів, що завершили кар'єру, а також тих які грали до 2000-х років і не є тренерами? Бо просто дивлюсь він присутній в багатьох статтях футболістів які завершили кар'єру і там фактично і практично все розписано і біографія, і статистика, і досягнення і навіть присутня кар'єра тренера. Тобто шаблон на мою думку недоцільно там тримати. А от в діючих гравців є сенс, відносно якщо тренер, то я думаю там додать і розділ і оновлять інформацію. Можливо я помиляюсь але мені цікава ваша думка з цього приводу. З повагою --Jphwra (обговорення) 16:30, 25 травня 2018 (UTC)
Добридень. Ну, як на мене, особливо обговорювати тут нічого. Не думаю, що можна (і варто) сформулювати якісь формальні критерії, що відрізняли б стаб від завершеної статті. Це лишається на суб'єктивний розсуд автора або читача. Заготовки бота за замовчуванням стаби, тому я там цей шаблон включаю. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:54, 26 травня 2018 (UTC)

Шаблони складів команд НБА[ред. код]

Вітаю, Володимире. Щойно помітив, що в шаблонах складів команд НБА назва команди та її поточний склад стали міжвікі посиланнями. У випадку назви команди ще півбіди, такі статті існують. А посилання на поточний склад веде на сторінку «Склад 2012-2013 року». Але все ж, в обох випадках шаблони можуть бути нечитабельні. Якщо це синє посилання, а шаблон такого ж кольору, або якщо це червоне посилання і шаблон червого кольору. Як от тут Шаблон:Лос-Анджелес Кліпперс поточний склад. Можливо варто взагалі забрати міжвікі посилання? Або якось їх відділяти, як у англійців. Все ж, надав би перевагу забрати посилання, оскільки крім мене баскетбольною тематикою не дуже хтось займається, а я точно не потягну оновлювати статті зі складами команд. Питання, як це зробити? :) - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:11, 3 червня 2018 (UTC)

Доброго дня. Трохи згодом гляну, що там можна зробити. Підкажіть, а що Ви маєте на увазі під «міжвікі посиланнями»? Просто вікіпосилання на іншу статтю у нашому ж мовному розділі? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:59, 4 червня 2018 (UTC)
Так, саме це і мав на увазі. Міжвікі - це ж посилання на інший мовний розділ? Трохи переплутав, але Ви мене зрозуміли)) - Inflicted Voodoo (обговорення) 10:33, 4 червня 2018 (UTC)
@Inflicted Voodoo: Вніс деякі зміни до {{Поточний склад баскетбольної команди}}, наче зараз працює як треба. Єдине — не зміг зарадити «сповзанню» останнього гравця на новий рядок. Не посилив ланцюжок шаблонів, що там використовуються. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:47, 4 червня 2018 (UTC)
О, виглядає краще. Дуже дякую! - Inflicted Voodoo (обговорення) 20:24, 4 червня 2018 (UTC)

Статистика[ред. код]

Пропоную в головній статті чемпіонату, лишити просто по десять найкращих бомбардирів та асистентів, а решту перенести до нової статті Чемпіонат світу з футболу 2018 (статистика), тим більше там цьому місце і не буде перевантажувату головну статтю чемпіонату. Бо чемпіонат тільки третій день триває, а інформації щоразу додається чимало. --Jphwra (обговорення) 05:21, 16 червня 2018 (UTC)

Доброго дня. Як на мене, усі бомбардири точно не завадять головній статті, хоча б з точки зору того, що вони є в усіх статтях про останні великі турніри. Принаймі я вже очікую побачити цю інформацію безпосередньо у статті про турнір. Та й асистенти не те щоб вже сильно перевантажували. Хоча останніх можна лише в окремій статті лишати, раніше їх не було в основних статтях. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 06:23, 16 червня 2018 (UTC)
То значить домовились я асистентів приберу до статті про статистику, а якщо бомбардири вже за традицією всі в основній статті, то хай будуть там. --Jphwra (обговорення) 06:39, 16 червня 2018 (UTC)

Переклад внутрішніх посилань[ред. код]

Добрий день. Є прохання до Вас своїм ботом спробувати перекласти з англійської внутрішні посилання в статті Дискографія Боба Ділана. Справа тому, що я вже налаштував переклад якихось стандартних речей в таблиці за допомогою js, але він не вміє перекладати назви фільмів, імена музикантів, або якщо в назві пісні чи альбому є уточнення. В англійській Вікіпедії понад 200 таких вибраних дискографій, яз яких може 50 існує українською. Якщо вийде з Бобом Діланом, то я міг би перекласти решту 150 за допомогою js, скласти з них список, а потім Ви б ще по них пройшлися ботом. Це б мені зекономило кілька днів, що не треба було б вручну виправляти всі ці неперекладені внутрішні посилання.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:14, 24 червня 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Доброго вечора. Потенційно користь від бота може бути для окремих розділів. Спробував для розділу Фільми. Крім користі, схоже, на жаль, трапляється й шкода. Якщо «сгодовувати» боту статтю повністю, ризик шкоди буде більше. Для уточнення в посиланнях на пісні/альбоми краще просто додати до вашого js відповідники для (song), (album), (Bob Dylan song), (Bob Dylan album). Якщо, на Вашу думку, користі від такого ботоперекладу більше, ніж шкоди — пишіть які розділи яких статей давати боту. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 17:43, 24 червня 2018 (UTC)
Шкоди майже не побачив, її легко виправити назад, а користь велика. Спробуйте повністю всю статтю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:20, 24 червня 2018 (UTC)
Прогнав усю статтю. З того, що відразу бачу — через те, що у Вашому варіанті статті назви англомовних статей про альбоми вже замінені на назви статей з укрвікі, повилазили Автопортрет та Грішний янгол. Можливо, далі щось подібне ще є. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:18, 24 червня 2018 (UTC)
Дякую. Тільки цих дві помилки було, я їх виправив, а далі все нормально.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:37, 24 червня 2018 (UTC)
@Oleksandr Tahayev: Можливо, вам буде цікаво: вже є інструмент для перекладу посилань. Для Боба Ділана він, наприклад, дає ось такий результат. Уточню, що він перекладає лише посилання, які в обох вікі сині — NickK (обг.) 20:26, 24 червня 2018 (UTC)
@NickK: Дякую, тепер буду цим інструментом користуватись, зможу ще більше пришвидшити написання статей.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:37, 24 червня 2018 (UTC)
@Oleksandr Tahayev: є ще ru:Википедия:Лакмус, який перекладає так же як і інструмент вище, але у вікні редагування.--Чорний Кіт Обг. 22:24, 24 червня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Дякую, вийшло. Тепер треба шукати в англійській Вікіпедії великі таблиці на теми, які добре описані в українській.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:04, 25 червня 2018 (UTC)

Проблеми з шаблоном[ред. код]

Добридень. Останніми днями щось став помічати, що довгі назви клубів розривають шаблон і переносять назву клубу або роки на два рядки. Наприклад останній клуб у статті Карлос Каседа. Подивився історію змін шаблону, ніби останнім часом нічого не змінювалось. Також думав може то в мене комп'ютер глючить, перевіряв з кількох браузерів — одне і те саме. То хотів би дізнатись, чи є ця проблема у Вас, і якщо є, то можете пояснити чого вона раптом виникла як з цим боротись. --YarikUkraine (обговорення) 19:03, 24 червня 2018 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго вечора. Ну можу констатувати, що проблема в мене така є. Наскільки я розумію, перестав коректно працювати {{Nobr}}. Суть оцієї правки я не розумію, але не виключаю, що причина в ній. Перевірити не можу, адже його ще й захистили. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:20, 24 червня 2018 (UTC)
Thevolodymyr, а може вам отримати статус адміністратора, суто якраз для таких технічних моментів. Бо як для користувача у якого є дуже працьовитий бот це було б корисно. --Jphwra (обговорення) 20:24, 24 червня 2018 (UTC)
Дякую, але ні. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:31, 24 червня 2018 (UTC)
AlexKozur може підключити до цього питання? --Jphwra (обговорення) 21:21, 24 червня 2018 (UTC)
Доброго дня! Як шаблон витримує довгі назви? Бо я бачу, що шаблон розтягується в ширину, хоча краще зробити відступ вниз. --Чорний Кіт Обг. 21:30, 24 червня 2018 (UTC)
Добридень. Так, в залежності від назв команд шаблони-картки можуть бути вужчими чи ширшими, але це некритично. Адже у випадку аж дуже довгих назв команд вони скорочуються автором статті з урахуванням розміщення в один рядок. Так значно естетичніше, ніж з перенесенням. Бачу, Ви вже повернули попередню версію {{Nobr}}, за що Вам велика подяка. Адже з перенесеннями деякі картки виглядали просто жахливо, вчора заходив на Анте Чачич, там на два рядки переносилися і назви команд, і роки, боляче було дивитися. Та й загалом, {{Nobr}} має одну-єдину функцію — запобігання перенесенню між рядками тексту, до нього включеного, і якщо він цю функцію не виконує, то це, мабуть, не дуже добре ). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 06:24, 25 червня 2018 (UTC)
Добре, що все вирішилось. Але мене дивує чого ніякої реакції не було ці кілька днів. Я дивився, моніторив чи хтось говорить про це, але бачив лише як створюють нові статті і ніби всіх все влаштовує. В підсумку виникає відчуття, як у психологічному тесті, коли підставні люди кажуть на червоне зелене, і виникають відчуття, що це в тебе проблеми, а не у об'єкта. І я теж на це купився, подумавши що це в мене проблема у відображенні. Тому якщо на щось «боляче дивитись», то варто ж якось реагувати ) Бо я не знавець цих всіх формул і шаблонів, ніколи б сам проблему не знайшов. Натомість я хоч і неактивний, але адміністратор і права поки ніхто не відібрав, тому якщо є якісь захищені сторінки чи ще щось, то звертайтесь, завжди допоможу чим зможу. Аби на користь було. --YarikUkraine (обговорення) 15:46, 25 червня 2018 (UTC)

Статистика[ред. код]

одночасно робили зміни. Ще раз дякую і особливо за оформлення. --Jphwra (обговорення) 10:47, 29 червня 2018 (UTC)

Мої вітання![ред. код]

Тезко я покидаю проект і дуже Вас прошу доопрацювати статті з чемпіонату світу з футболу, також пропінгую @Динамо-фан, YarikUkraine та Lystopad:. Сподіваюсь Ви учотирьох доробите те що робив я один. Там треба буде дооформити стадію плей-оф з 1/4 фіналу разом зі складами, найкращим гравцем та суддями. Також не забувайте про глядачів. Зазавичай це все є в наявності на енвікі. Я вже заклав всіх судів (1/4 фіналу), але там немає відеоасистентів та їх помічників і звичайно + склади, голи, заміни та найкращий гравець. І сподіваюсь до фіналу Ви так все і зробите. Зазвичай я копіював з енвікі і потім вже оформлював українською, це не так складно як гадається. З найкращими побажаннями до всіх Вас --Jphwra (обговорення) 18:53, 5 липня 2018 (UTC)

@Jphwra: Я сподіваюсь, ви плануєте повернутися згодом? --Lystopad (обговорення) 19:05, 5 липня 2018 (UTC)
Я думаю, що обов'язково. --Yukh68 (обговорення) 19:07, 5 липня 2018 (UTC)
Ну так, то так. Були плани дооновлювати статті про гравців-учасників, але можу й самим турніром поопікуватися. Здається, чотири роки тому бавився таким регулярно. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:12, 5 липня 2018 (UTC)
Ні друже Lystopadе не думаю, вже тричі мене тут і в хвіст і в гриву проносили, але те що влаштували останнім часом це перевершило все. І переслідування і погрози судом це занадто. Я завершую працювати в Вікіпедії. Вам всім спокою і менше дративливих редакторів. З найкращими побажаннями до всіх Вас --Jphwra (обговорення) 19:18, 5 липня 2018 (UTC)
Не робіть поспішних рішень, ви дуже потрібний нашій спільноті, ну хоча б в футбольній тематиці! ЧС-18 доповнюватиму, чекатиму на повернення, завжди приємно з вами працювати — Динамо-фан (обг.) 08:19, 6 липня 2018 (UTC)

Населення міст Німеччини[ред. код]

Добрий день.

Ви своїм ботом заливали чисельність населення міст Німеччини. Використовували скорочення ос.. Чи не могли б виправити на повне написання, узгодивши з числівниками? --Basio (обговорення) 12:07, 18 серпня 2018 (UTC)

Доброго дня. Вочевидь, я б не використовував скорочення й при оригінальній заливці населених пунктів, але є одне «але». Справа в тому, що населення штука динамічна. Як Ви, можливо бачили, дані по населенню реалізовані шаблоном для кожної федеральної землі, тобто оновлення даних відбувається оновленням цих шаблонів. Якщо у статті зафіксувати особа/особи/осіб, то при оновленні шаблону у (1/10 x 9/10) + (3/10 x 7/10) + (6/10 x 4/10) = 54% випадків узгодження відмінку з числівником вже не буде. Прогананяти бота по всіх статтях після кожного оновлення шаблонів з населенням досить марудна справа, яка значною мірою нівелює сенс існування самих шаблонів. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:39, 18 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)