Обговорення користувача:Thevolodymyr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 1 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 2 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 3


Aurrerá Vitoria[ред. код]

Доброго дня.

Доброго дня
  1. Категорія:Футболісти «Ауррери» (Вітторія) → Аріц Адуріс, Кольдо Альварес, Мікель Везга, Айтор Осіо. Зайва літера.
    Довідничок ботовий підкорегував.
  2. Трохи про хокейний інкубатор. Наприклад, Касатонов Олексій Вікторович: «Виступав за збірну СРСР, провів 125 ігор в її складі.». У канадців і американців з НХЛ, можливо, кількість ігор на ЧС і ОІ співпадає з загальною кількістю. У європейців — це десь приблизно половина від загальної кількості. У Касатонова — 125 на Олімпіадах і чемпіонатах світу, а всього — 299. Якось треба змінити реченя, можливо: «За збірну СРСР, на чемпіонатах світу і Олімпійських іграх, провів 125 ігор». Або, для більшої уніфікації: «За збірну СРСР, на головних турнірах світового хокею, провів 125 ігор».
    Буде по останньому варіанту, лишень без зайвих ком.
  3. Достатньо великий об'єм у Обговорення користувача:Thebot/Футбольний інкубатор. Бажаючих переносити до архіву немає, я пропоную — витирати. Часу на це знадобиться менше, а «запити на сторінки» дублюються в «архівах футбольного інкубатора». До «архіву запитів» заносити лише ті запити, по яких бот не зміг зробити заготовки. З повагою, --Roman333 (обговорення) 13:30, 16 листопада 2017 (UTC)
    Буду час від часу переносити сам. Хай буде. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 14:10, 16 листопада 2017 (UTC)

Моя дяка[ред. код]

Thevolodymyr-е, моя дяка й шанівок за сприяння та допомогу з тотими басками. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

Йой, і вибачайте за тоті одруки (маю погану звичку працювати в ніч, та ще й на старенькому ноутбуці...то клавіші в ньому залипають... то мої очі злипаються:) от інколи й вправляєтеся, виправляючи мої недогляди...ВИБАЧАТЕ, то не навмисне--Когутяк Зенко (обговорення) 09:57, 26 листопада 2017 (UTC)

Клубний ЧС[ред. код]

Скоро починається Клубний чемпіонат світу 2017, з'явились склади і я зі здивуванням побачив, що в нас навіть гравців Реалу, який швидше за все виграє турнір, нема цілих 5 гравців. Це взагалі стидоба для укрвікі. А майбутній фіналіст Греміо майже зовсім без гравців. Заодно пододавав і найбільш важливих гравців і по іншим клубам, теж, як не як, переможці континентальних клубних змагань ). --YarikUkraine (обговорення) 13:24, 4 грудня 2017 (UTC)

Доброго дня. Ну за ботом не заїржавіє. Може не всіх відразу, але заготовки закину по максимуму. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 14:23, 4 грудня 2017 (UTC)

Сезони НБА[ред. код]

Вау, от це крута робота по сезонах НБА!!! - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:13, 11 грудня 2017 (UTC)

Дякую на доброму слові. Давно треба було зайнятися, збільшення червоних посилань на них Вашими зусиллями остаточно підштовхнуло спробувати. Тож й за це дякую ). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 08:41, 12 грудня 2017 (UTC)

Кілька уточнень[ред. код]

Добридень. За останній час помітив кілька помарок у ботозаливках:

1) Гонвед і Кайрат — це редиректи, бажано б було уточнення (футбольний клуб).
2) Також редиректом є і Бенфіка (футбольний клуб), на який любить посилатись бот, хоча це кілька різних клубів.
3) Клуби Нью-Зіленд Найтс та Веллінгтон Фенікс хоч і новозеландські за географією, все ж виступаючи у чемпіонаті Австралії, то ж варто ставити їм відповідний прапорець
4) Після виправлення у таблицях в статистиці з «Усього» на «Усього за», подібна зміна хибно почала відбуватись і у шапці таблиці. Але там це зайве і доводиться видаляти. Наприклад, ось або ось.
5) В останньому реченні розділу про клубну кар'єру пишеться «Станом на 5 грудня 2017», варто було б додати слово року. --YarikUkraine (обговорення) 18:00, 15 грудня 2017 (UTC)
Доброго вечора. Дякую за зауваження, наче усі врахував. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:18, 16 грудня 2017 (UTC)

Незалиті статті[ред. код]

Вітаю. Продублюю запитання тут: які проблеми виникли зі статтями it:David Taylor та it:Zviad Endeladze? --Lexusuns (обговорення) 07:43, 17 грудня 2017 (UTC)

Доброго дня. У валійця купа «екзотичних» клубів, до того ж не оформлених в італійців шаблоном Calcio. Відповідно довелось би всередені коду бота формувати для кожної з них псевдошаблон і додавати його до БД клубів, при цьому повторне використання й того, й іншого для якоїсь іншої статті малоймовірне. Для грузина по суті відсутня італомовна стаття — картка, з якої формується кістяк заготовки, порожня. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:41, 17 грудня 2017 (UTC)
Зрозуміло, значить будемо писати самі. Принагідно хочу попросити передати боту починати заливати потенційних учасників ЧС, щоб у травні лише доповнити, а не писати повністю для деяких країн. --Lexusuns (обговорення) 15:27, 17 грудня 2017 (UTC)
Доброго дня. Щодо потенційних учасників ЧС — традиційно для формування їх списку використовуються склади відповідних збірних з попередніх турнірів. При цьому для більшості команд склади на турнірах цього і попереднього років повністю або майже повністю «прописані». Тож якщо збірні гратимуть тими ж складами, то залишиться зробти декілька десятків статей. Передбачити ж, які саме заміни будуть зроблені у заявках збірних для ЧС, дуже складно. До того ж, чим ближче до турніру будуть зроблені статті по гравцях, тим актуальнішою буде інформація. Таких статей навряд буде більше сотні, роботи на тиждень. Більшою проблемою є вже існуючі статті про майбутніх учасників турніру. Їх з півтисячі і в більшості випадків інформація в них вимагає суттєвого оновлення. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:08, 18 грудня 2017 (UTC)
Дякую за розгорнуту відповідь. Гадаю, що ближче до турніру можна буде оновити також за допомогою бота. --Lexusuns (обговорення) 20:22, 18 грудня 2017 (UTC)

Стаби від Japan Football[ред. код]

Добридень. Тут наш японський колега в останні дні створив кількадесят статей про футболістів, пов'язаних з японським футболом. Стаби слабенькі та кращі від нічого, але є в них два суттєвих недоліки: 1) Повністю відсутня категоризація по клубах 2) У гравців, які стали тренерами, а таких там більшість, відсутня картка тренера з клубами. Тож, якщо технічно можна пропустити бота по його новоствореним статтям, щоб він автоматично виправив ці два недоліки. Якщо ж це боту не під силу, бо я не знавець у технічних складових ботів, то попрохав би Вас запропонувати якийсь інший напівавтоматичний спосіб виправлення цих недоліків, бо повноцінно з нуля через інкубатор не хотілось би пропускати ці статті, краще нові зробити. А вручну виправляти це досить довго і марудно. --YarikUkraine (обговорення) 20:37, 22 грудня 2017 (UTC)

Доброго дня. Так, я бачив його «доробок». Мені особисто найбільше там не подобаються англомовні червоні посилання на клуби. Але ані для цієї проблеми, ані для нюансу з тренерами, швидкого рішення, окрім як поверх його статей масово залити теж далеко не ідеальні ботові варіанти, я не бачу. Зі «швидких рішень» можу лише написати «категоризатор», який пробіжиться його статтями і на основі, скажімо, категорій англвікі попроставляє наші відповідники. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:35, 23 грудня 2017 (UTC)
Добре, дякую, хоч так. Тоді картку тренера вручну потім пододаю, ну і англомовні посилання на клуби ). А десь може і російські статті перекладу, якщо це солідні футболісти. --YarikUkraine (обговорення) 13:02, 23 грудня 2017 (UTC)
@YarikUkraine:, доброго дня. Категорії пододавав. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:49, 25 грудня 2017 (UTC)
Зі святами Вас! Ніби допрацював вручну всі його новостворені статті, але возився з ними більше тижня. Тож думаю, варто банити, якщо буде знову заливати. Користі від них менше, ніж проблем. Для серйозних гравців, учасників різних чемпіонатів світу чи ще чогось, намагався нормальні статті зробити, більш простим гравцям — простіші, ну а зовсім «лівим» лише глухі стаби зробив. Тож маю прохання, якщо не важко, то перегляньте ці статті, як Ви це робите, бо зважаючи на інкубаторські, де Ви частенько виправляєте мої недоліки, тут їх також буде немало. --YarikUkraine (обговорення) 03:03, 2 січня 2018 (UTC)
Дякую, @YarikUkraine:. Вас також зі святами, і велика подяка за цю без перебільшення титанічну працю. Не думаю, що відразу, але звісно пройдуся цими статтями і вичитаю їх. Лишається питання, що робити далі з можливим новим внеском цього користувача. Повністю погоджуюся з Вашою оцінкою цього внеску, але формально немає підстав ані для блокування, ані для вилучення його доробку (хіба що з формулюванням неукраїномовна/автопереклад, яке все ж буде трохи притягнутим). Майже три роки тому я його вже просив утриматися від масового створення статей, на деякиий час спрацювало. Може знову попросити? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:53, 2 січня 2018 (UTC)
Ну коли він залив усі сезони чемпіонатів Японії, то це було дуже корисно. Або цілу купу японських клубів. Так, інформації мінімум, але чи треба більше? А от з учасниками чемпіонатів світу так не працює, а один чи двоє там взагалі чемпіони світу. Тому банити, звісно, не варто, він може користь приносити. Тому якщо зможете з ним поспілкуватись, то поясніть, що якщо він хоче створювати статті про футболістів, то хай подає прохання в інкубатор. З ним він легко зробить необхідну йому статтю. А подібні стаби підійдуть тільки для гравців, яких нема в італійській вікі. В основному це якісь бангладешці, індонезійці і інші дуже «важливі і необхідні» статті. От там його заливка зайвою не буде, бо без нього ті статті ніхто і ніколи не створить. --YarikUkraine (обговорення) 12:12, 2 січня 2018 (UTC)
І бачу, Ви вже почали вичитувати. Дуже дякую. Як завжди багато статей з недоліками. Ну вибачайте, ніяк не виходить зробити якісно, ніби і перечитую перед тим, як зберегти, але кожен раз якась халтура вилазить :( Тому Ваша вичитка необхідна.

Побажання до Інкубатора[ред. код]

Вітаю з прийдешнім Новим роком! (Коли святкуєте, якщо взагалі святкуєте, Різдво, не знаю, тому краще утримаюсь )) Чи можна вас попросити прибирати шаблон-повідомлення про стаб заготовкам, які мають статистику клубних виступів (якщо одразу тренер, то статистику за сезонами, наприклад), оскільки це, на мою думку, вже можна вважати більш-менш повним варіантом (звісно, що доповнювати можна завжди, але не будемо ідеалістами)? Яка ваша думка? --Lexusuns (обговорення) 05:38, 3 січня 2018 (UTC)

Доброго дня, @Lexusuns:. Також вітаю з новорічними святами на Ваш вибір ). Щодо шаблону стабу, то він, як на мене, чимось подібний до {{у роботі}} — прибирається при перенесенні заготовки до основного простору, коли автор перенесення вважає це доцільним. А це вже суб'єктивно вирішується кожним для себе. Скажімо, десь з 1500+ статей про футболітсів, які заливалися напряму ботом, на мою особисту думку, лише до десятка я розвинув до чогось більшого, ніж стаб. Але, повторюся, це суб'єктивна штука, тож, як на мене, хай у заготовці той шаблон лишається, прибрати ж його зовсім не складно. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 08:12, 3 січня 2018 (UTC)

Добридень. Приєднаюсь до Вашої теми, якщо Ви не проти. Італійці як завжди не можуть спокійно сидіти і вічно мудрують з різними новинками, а бот потім губиться. От і зараз все частіше бачу в нових статтях використання ними шаблону it:Template:Collegamenti esterni. Він автоматично сам підтягує усі необхідні зовнішні посилання, а бот їх не зчитує. Чи можна якось зарадити цій проблемі? І заодно, якщо вже написав і поки не забув, виправте, будь ласка, у бота «Заглембє» (Любін) на «Заглембє» (Любін). Дякую.--YarikUkraine (обговорення) 23:43, 8 січня 2018 (UTC)

Доброго дня. З клубом, звісно, жодних проблем, підправив. А ось з новим шаблоном італійців трохи марудніше. Перетягнути його до нас я не зможу, як працюють модулі, на яких він побудований, не знаю. Спробую реалізувати через перевірку ботом наявності відповідних властивостей на вікідаті. Як щось вийде — дам знати. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:24, 9 січня 2018 (UTC)
Доброго вечора, @YarikUkraine:. Наче вдалося налаштувати перевірку наявності посилань на вікідаті. Двох бразильців «Роми» останніх закинув уже оновленим скриптом. Принагідно з'ясувалося, що {{Sambafoot}} не підтягує коректно посилання з вікідати, поки його прибрав з переліку шаблонів для включення до заготовок. Також було б добре, якщо б Ви змогли адаптувати до використання властивостей вікідати шаблони {{Fussballdaten}} і {{Bdfutbol}}. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:52, 9 січня 2018 (UTC)
По першому шаблону, як я бачу, Ви самі розібрались, а у Fussballdaten і Bdfutbol ніби додав посилання на Вікідані. В кількох перевірочних варіантах ніби все працювало. Можете спробувати залити кілька тестових статей по цим шаблонам, тоді точно буде ясно чи все працює. --YarikUkraine (обговорення) 17:23, 9 січня 2018 (UTC)
Дякую, схоже Ви вже тестові заготовки помітили ) З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:30, 9 січня 2018 (UTC)
Так, помітив і зробив, дякую. Тільки думав, що Ви для тестів зробите якихось лівих футболістів, щоб просто залити і все, а не гравців Баварій і Барселон, ще й учасника чемпіонату світу. Не дуже на них протестуєш ) Довелось трохи доопрацювати, але шаблони ніби працюють цілком нормально. Sambafoot, думаю, так само можна відновлювати. Я просто не помітив, що його звандалили, бо коли я його створював, то ми теж перевіряли і все працювало. --YarikUkraine (обговорення) 19:34, 9 січня 2018 (UTC)
Ну перепрошую, не так зрозумів ). Подивився у кого з «черги бота» є посилання на ці сайти на Вікіданих, та й залив. Sambafoot також працює, я його додав до однієї з останніх інкубаторних статей про бразильця. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:19, 9 січня 2018 (UTC)

Доброго дня. Чи можна вашим ботом на сторінці Альфредо Ді Стефано змінити шаблон «Футболіст» і додати статистику виступів. Чи подібні запити потрібно просто подавати до сторінки Оновлення, З повагою, --Roman333 (обговорення) 07:23, 21 січня 2018 (UTC)

Доброго дня. Щодо оновлення, то окремої сторінки запитів немає, тож пишіть, якщо буде треба, сюди. По Ді Стефано зробив, а взагалі, якщо запити разові, то можу сам підправляти статтю, а можу закидати повну заготовку на сторінку оновлення, звідки можна брати необхідні шматки статті. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 09:56, 21 січня 2018 (UTC)
Дякую. Якщо побачу сторінки про топ-гравців у такому стані, буду звертатися. Сподіваюся, це не забирає у вас багато часу. З повагою, --Roman333 (обговорення) 12:04, 21 січня 2018 (UTC)

Міжконтинентальний кубок з футболу[ред. код]

Привіт, я зробив невелику зміну, чи можете ви його схвалити? :-) --Littlepuppyfromchina (обговорення) 10:38, 27 січня 2018 (UTC)

Доброго дня. Саме до того розділу воно не дуже пасувало. Переніс в окремий стандартний розділ Див. також. А також випрямив перенаправленння. --Thevolodymyr (обговорення) 12:37, 27 січня 2018 (UTC)

Доброго дня. Стосовно сторінки Герхард Зідль: грав за дві збірні, в італійців обидві статистики, а бот зробив лише по першій збірній. Так і повинно бути чи бот це може виправити? З повагою, --Roman333 (обговорення) 17:04, 27 січня 2018 (UTC)

Доброї ночі/ранку. Такі випадки все ж таки є певною екзотикою і алгоритм бота під них не заточений. Бот «бачить» лише статистику по одній збіірній. У таких випадках я можу лише змусити його «не побачити» статистику конкретної збірної і натомість взяти статистику по збірній, що лишилася, і вставити її вручну або в готову заготовку, або в готову статтю. По Зідлю зробив це. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 22:07, 27 січня 2018 (UTC)

Щодо подвійних перенаправлень[ред. код]

@Thevolodymyr: Вітання Вам, колего. Для чого в шаблон давати подвійне перенаправлення? А чи це не той випадок, коли простіше - краще і зручніше? Мабуть коли шукають Когось на прізвище "Бандура", то тому, хто шукає можуть бути цікаві інші носії цього прізвище, чи не так? Для інших етимологічних значень слова "Бандура" зазвичай використовують статтю Бандура (значення), куди і в'яжуться усі існуючі варіанти значень якщо вони, звісно, є. Ні? Дякую за відповідь. З повагою--Kasio67 (обговорення) 14:30, 6 лютого 2018 (UTC)

@Kasio67: Доброго дня. Про яке подвійне перенаправлення йдеться? Тут взагалі жодного перенаправлення немає ). Оригінальна і Ваша версія наповнення шаблону {{Othernames}} у даному випадку відрізняються лише виглядом, функціонально вони однакові — і {{Othernames|Бандура (прізвище)}}, і {{Othernames|Бандура (прізвище){{!}}Бандура}} роблять одне й теж саме — створюють посилання на Бандура (прізвище). А ось за тим, як це посилання виглядає, відрізняються. З Вашого варіанту (У Вікіпедії є статті про інших людей з прізвищем Бандура (прізвище)) випливає, що прізвищем особи є Бандура (прізвище), що вочевидь не відповідає дійсності. Сподіваюся, вдалося пояснити. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 14:55, 6 лютого 2018 (UTC)
@Thevolodymyr: Можливо Вас здивує моя реакція. Але Ваше тлумачення і дохідливе і переконливе. І щодо «подвійного перенаправлення» Ви також маєте рацію — некоректно сформулював. Дякую.--Kasio67 (обговорення) 17:46, 6 лютого 2018 (UTC)
@Kasio67: Жодним чином не здивувала. Дуже радий, що вдалося порозумітися. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:32, 6 лютого 2018 (UTC)

Олімпіада[ред. код]

Доброго дня. Запрошую взяти участь у проекті «Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018». З повагою, --Roman333 (обговорення) 06:33, 8 лютого 2018 (UTC)

Щодо вашої правки статті Резенкін Семен Зіновійович[ред. код]

Думка, що на протязі є калькою з російської і потрібно використовувати протягом, насправді хибна.

Цитата з спеціалізованої літератури: Ці вирази ідентичні, однакові за змістом, хоч синтаксична конструкція їх різна. Вираз на протязі двох (трьох) тижнів побудований з іменником протяг у місцевому відмінку, що вживається на означення як просторових (відстань, віддалення, віддаль), так і часових понять (проміжок часу, тривання у часі). Цей іменник не слід плутати з омонімічним протяг — «струмінь повітря». Частіше іменник протяг уживається на означення часових понять [...] у часовому значенні може вживатися і в іншому (не місцевому) відмінку, з різними прийменниками. Синтаксично інакше побудований вираз протягом двох (трьох) тижнів. На сучасному етапі розвитку нашої мови слово протягом виступає у прийменниковому значенні, вимагаючи після себе іменника або словосполучення (числівника, прикметника тощо з іменником, який означає час) у родовому відмінку. [...] Отже, в сучасній мові цілком правильними є обидві конструкції. Думка про неправомірність конструкції на протязі не має під собою серйозних підстав.» (Журнал «Мовознавство», 1969, №5, С. 88)

Також цитати з творів українських класиків: Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар); Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко).--Venzz (обговорення) 22:13, 8 лютого 2018 (UTC)

Дякую. Ну будемо вважати, що то моє суб'єктивне несприйняття цієї конструкції. Але, думаю, джерело (навіть 1969 року) на виправдання коми у Вашому варіанті знайти буде важче ). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 22:18, 8 лютого 2018 (UTC)
З пунктуацією у мене значно гірше ніж хотілося.--Venzz (обговорення) 22:27, 8 лютого 2018 (UTC)