Обговорення користувача:Thevolodymyr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 1 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 2 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 3 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 4 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 5 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 6 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 7 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 8 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 9 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 10 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 11 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 12


Бібліоінформація[ред. код]

Вітаю, Володимире. Маю питання про шаблон {{бібліоінформація}}. Де його краще розміщувати? У документації про нього сказано, що після розділу Посилання, до навігаційних шаблонів, а у англійській вікіпедії його розміщують після навігаційних шаблонів. Варіант з англійською вікіпедією виглядає естетичніше, але все ж. На Вашу думку, де його краще розміщувати? - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:27, 4 грудня 2018 (UTC)

@Inflicted Voodoo: Доброго вечора! Мені естетичнішим також вбачається «англійський» варіант, але це, можливо, лише справа звички. Бот розміщує їх після навігаційних шаблонів, оскільки я орієнтувався саме на англійців, про рекомендацію в документаціїсамого шаблону дізнався оце лише зараз від Вас. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 21:51, 4 грудня 2018 (UTC)
Що цікаво, англійці в документації свого шаблону {{authority control}} вказують рекомендацію ставити після навігаційних шаблонів, над категоріями, оскільки він є шаблоном метаданих (As a metadata template, the Authority control template should be placed after the external links section and navigation templates, right before the categories). Що виглядає логічно. Цікаво, що спонукало українських авторів шаблону до іншого трактування. Зупинюсь на варіанті "англійському" - логічнішому та естетичнішому. - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:58, 4 грудня 2018 (UTC)

Архівування обговорень[ред. код]

Вітаю, Володимире! Підкажіть, будь ласка, як у вас автоматично архівуються обговорення? Хотів спитати користувача DixonD, але звернув увагу, що він малоактивний останнім часом. Отже, окрім того, щоб вставити код на свою сторінку обговорення, ще щось треба? ПС: інструкцію я прочитав і бачив заготовки, але не знаю що з ними робити :) - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:34, 16 грудня 2018 (UTC)

Доброго вечора. На жаль, я вже не пам'ятаю :(. Можливо, ботовласник свого часу власноруч проставив код на сторінки обговорення користувачів. Думаю, якщо Ви зробили все відповідно до інструкції, то з часом Ваші обговорення будуть архівовані. Єдине — важко сказати, коли. Схоже, бот запускається в ручному режимі і досить нерегулярно. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 21:50, 16 грудня 2018 (UTC)
А, зрозуміло. Я чомусь уявляв, що той код кличе бота. А все-таки напишу власнику бота, як там справи. Добраніч - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:25, 16 грудня 2018 (UTC)

Шаблон:Metadata Population DE-TH[ред. код]

Вітаю. Всі населені пункти у цьому шаблоні. Наприклад Камсдорф. --Basio (обговорення) 17:13, 9 січня 2019 (UTC)

@Basio: Дякую за привернення уваги, Камсдорф втратив статус громади і при останньому оновленні шаблону його вже там немає. Виправив. Продивився декілька інших статей, скрізь шаблон працює нормально. Ви бачили ще якісь статті з помилкою цього шаблону? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:21, 10 січня 2019 (UTC)
Гізель (Німеччина) --Basio (обговорення) 10:29, 10 січня 2019 (UTC)
Дякую! З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:45, 10 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! вибачте, що турбую. зараз проходить Вікімарафон, тож може бути більше статей новими учасниками створено. якщо Ваша ласка, може змогли б приглянути, і де просто підредагувати, а де й пораду новачкам написати? якщо ж стаття може бути відпатрульована, то відпатрулюйте, будь ласка. може у Вас є ідеї, що ще такого запропонувати писати? якщо так, то допишіть до списку статей до створення --アンタナナ 16:17, 26 січня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Скажіть будь ласка скільки часу треба бути в Вікіпедії, щоб статті автоматично перевірялись? - Meteor06 (обговорення) 4 лютого 2019

@Meteor06: Доброго вечора,
  1. Згідно з ВП:ПАТ формальними вимогами є 60 днів з моменту реєстрації + 200 редагувань в основному просторі. При наданні прав патрульного також аналізується якість внеску. Це вже більш суб'єкивний критерій, але з тих Ваших правок, з якими я стикаюся, проблем у Вас не має виникнути.
  2. Підпис в обговореннях вставляється автоматично, якщо додати ~~~~ (чотири тильди).
З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:32, 4 лютого 2019 (UTC)
  1. Дякую за інформацію! Meteor06 (обговорення) 10:19, 5 лютого 2019 (UTC)