Обговорення користувача:Thevolodymyr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 1 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 2 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 3 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 4 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 5 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 6 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 7 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 8 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 9 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 10 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 11 Обговорення користувача:Thevolodymyr/Архів 12


Зміст

Крилья Совєтов[ред. код]

Доброго дня. Чому скасовано моє правлення про Крилья Совєтов? Тобто Бостон Селтікс у нас лишається Бостон Селтікс (не Бостонські Кельти ж, чи не так?), а Крилья Совєтов перекладається, наче ми малороси якісь? Шо оце за імперська звичка все брати з росіян, причому це все лежить зазвичай (у переважній більшості випадків, причому тій, яка складає 99,9%) погано? Шо за звичка усе чи то транслітерувати, чи перекладати їхні слова нашою мовою, наче ми досі їхня колонія? Може, ми ще "на Україні" говорити почнемо?

@Vsevsupermanviking: Доброго дня. Перепрошую, Ви на мітінгу чи в енциклопедії? Вам вдалося написати купу емоційного тексту, проте так й не сформулювати суті питання. Відповісти було б значно простіше, якщо б Ви навели посилання на правку, про яку мова. Переглядати весь Ваш внесок, аби знайти, якого саме клубу вона стосувалася, не маю ані часу, ані натхнення. Можу лише констатувати, що в нас є три статті про клуби з такою назвою + одна сторінка розв'язання неоднозначності, в усіх варіантах — саме Крила і саме Рад. До того ж було щонайменше одне обговорення з цього питання. Якщо у Вас є вагомі аргументи «проти» цього рішення — Ви можете ініцюювати нове обговорення. Чи писати емоційні зрадофільські дописи простіше? Перепрошую, але Ви мене дійсно роздратували своїм тоном. Тому не втримаюся від двох зауважень, що безпосереднього відношення до суті питання не мають.
 1. «На Україні» — більш ніж прийнятний, літературний варіант. Лишень треба розуміти, у чому різниця значення при використанні кожного з прийменників в/на.
 2. Окремо заінтригувало оце: «Шо за звичка усе чи то транслітерувати, чи перекладати...». Запропонуйте Ваш (третій) варіант, що робити з «їхніми» словами.
--Thevolodymyr (обговорення) 15:03, 17 лютого 2019 (UTC)

— Я достатньо зрозуміло висловився: якого дідька Бостон Селтікс є Бостон Селтікс, а Крилья Совєтов — це Крила Рад? Нічого, що власні назви не перекладаються на чужинські? Логічність мислення де? Точність і послідовність мислення, де оце все? Чи на обгортку розуму достатньо було звернути увагу, а на сутність проблеми — ні?

Недивно, що українська Вікіпедія досі виглядає мов суцільна калька з російськомовної.

Писи: обговорення про перейменування назви вже було, тільки усе лишили за совєтськими лекалами (недивно, бо своєю головешкою ніхто і не додумався дізнатися, що Манчестер Об'єднаний не вживається як переклад назви Манчестер Юнайтед, але Крилья Совєтов чомусь Крила, та ще і якихось там рад; корінь причини в тому, що в совку усе перекладали на мови браццкіх рєспублік, але ж ми не в совку живемо, чи не так?).

Піпіес: правлення стосувалося статті про футболіста Режиналя Ґоро (хоча він насправді Ґорьо) у розділі про клуби, за які він грав упродовж своєї кар'єри. У статтю про клуб я дивився, там усе лишили без змін, на мій жаль. Це загальна проблема.

Піпіпіес: вы так говорите об эмоциях, будто это что-то плохое. :)))))))

Взагалі я би хотів ініціювати перейменування статті про Крилья Совєтов і всі російські клуби, а також про усіх росіян із правильним написанням їхніх імен та прізвищ (по-російськи, тобто Зєніт, Дінамо, Локомотів, Путін Владімір Владіміровіч, Фєтісов Вячєслав і так далі). Тільки боюся, що не матиму широкої підтримки.

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! вибачте, що турбую. зараз проходить Вікімарафон, тож може бути більше статей новими учасниками створено. якщо Ваша ласка, може змогли б приглянути, і де просто підредагувати, а де й пораду новачкам написати? якщо ж стаття може бути відпатрульована, то відпатрулюйте, будь ласка. може у Вас є ідеї, що ще такого запропонувати писати? якщо так, то допишіть до списку статей до створення --アンタナナ 16:17, 26 січня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Скажіть будь ласка скільки часу треба бути в Вікіпедії, щоб статті автоматично перевірялись? - Meteor06 (обговорення) 4 лютого 2019

@Meteor06: Доброго вечора,
 1. Згідно з ВП:ПАТ формальними вимогами є 60 днів з моменту реєстрації + 200 редагувань в основному просторі. При наданні прав патрульного також аналізується якість внеску. Це вже більш суб'єкивний критерій, але з тих Ваших правок, з якими я стикаюся, проблем у Вас не має виникнути.
 2. Підпис в обговореннях вставляється автоматично, якщо додати ~~~~ (чотири тильди).
З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:32, 4 лютого 2019 (UTC)
 1. Дякую за інформацію! Meteor06 (обговорення) 10:19, 5 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Щодо футбольного інкубатора[ред. код]

Доброго дня! Буду вдячним, якщо скажете скільки приблизно часу треба чекати, поки бот зробить заготовку (якщо звичайно в нього вийде).--Meteor06 13:08, 2 квітня 2019 (UTC)

Доброго дня. Чистого часу — від однієї хвилини (якщо італомовну статтю не треба актуалізувати, усі клуби гравце відомі і вже є у довідничку бота і т.д,). Але для цього щонайменше мені треба запит побачити. Додавайте, будь ласка, запити у кінець «загального списку». --Thevolodymyr (обговорення) 16:09, 2 квітня 2019 (UTC)
Я вже два додав вчора.--Meteor06 16:12, 2 квітня 2019 (UTC)
О вже обидві зробив! Дякую.--Meteor06 16:15, 2 квітня 2019 (UTC)
Так, моє прохання було «на майбутнє». --Thevolodymyr (обговорення) 16:17, 2 квітня 2019 (UTC)

Чашка чаю для вас![ред. код]

Meissen-teacup pinkrose01.jpg Дякую, за створення ФІ! Meteor06 15:01, 10 квітня 2019 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

@Thevolodymyr: Сподіваюся ви допоможете скласти мені список потрібних статей для Тижня футболу. Буду вдячним за допомогу--Meteor06 07:57, 14 квітня 2019 (UTC)

@Meteor06: Доброго дня. Потрібність статей як на мене дещо суб'єктивна штука. Якщо розглядати мірилом потрібності кількість червоних посилань, то є Вікіпедія:Проект:Футбол/Завдання. --Thevolodymyr (обговорення) 09:49, 14 квітня 2019 (UTC)
Ну якщо подумати, можна додати важливіші статі звідти.--Meteor06 09:51, 14 квітня 2019 (UTC)
Просто на цю сторінку майже ніхто не заходить.--Meteor06 09:52, 14 квітня 2019 (UTC)
@Meteor06: Загалом я не дуже підтримую необхідність чергового футбольного вікітижня. Ця тематика і без того непогано розвивається. Ругулярно створюються статті й про гравців, й про команди, й про сезони конкретних турнірів. Хіба що може якось навести лад з тим, що вже створене? Нерідко зустрічав статті про дійсно видатних футбольних особистостей або непересічні клуби, які обмежуються карткою і одним-двома реченнями вступу. Або, скажімо, чемпіонати світу і Європи. За виключенням декількох останніх у більшості випадків це набори таблиць і шаблонів для матчів, взагалі навіть без преамбули... --Thevolodymyr (обговорення) 13:42, 14 квітня 2019 (UTC)

@Thevolodymyr: Ну тоді мені треба створити список статей, які треба поліпшити.

@Meteor06: Перепрошую, але повторюся, я до футбольних вікітижнів досить скептично ставлюся. Є група людей, яка постійно працює над цією тематикою. В кожного свої специфічні конкретні інтереси і плани, тож ймовірність, що вони скорегуються через список бажаного під час вікітижня — мінімальна. За досвідом попередніх аналогічних вікітижнів невисока й імовірність, що хтось з-поза згаданої групи залучиться, тим більше орієнтуватиметься на спиок до створення/поліпшення. --Thevolodymyr (обговорення) 13:27, 15 квітня 2019 (UTC)
@Thevolodymyr: я й не казав, щоб ви допомагали складати список.--Meteor06 13:30, 15 квітня 2019 (UTC)
@Meteor06: А я й не казав, що Ви казали ). Мій коментар був як застареження від занадто великих сподівань щодо результативності такого вікітижня. --Thevolodymyr (обговорення) 16:04, 15 квітня 2019 (UTC)

Відносно перевірки[ред. код]

а чий бот таке може, бо я розпатрулюю чималу кількість статей. --188.163.16.93 10:44, 17 квітня 2019 (UTC)

Не знаю. Можна спитати на Вікіпедія:Запити до ботовласників. --Thevolodymyr (обговорення) 13:40, 17 квітня 2019 (UTC)

Список чемпіонів Шотландії з футболу[ред. код]

Таке питання. Я зараз створюю статті з шотландського чемпіонату, більшість бомбардирів в червоному чи можна їх через інкубатор залити? До того ж в італьйців є аналогічна стаття і там видно кого може бот зробити. --Jphwra (обговорення) 15:12, 19 квітня 2019 (UTC)

Доброго дня. Гляну, хто там. Може напряму ботом позаливаю. Інкубатор наразі трохи в анабіозі. --Thevolodymyr (обговорення) 16:17, 19 квітня 2019 (UTC)
Привіт. Щойно провів вікіфікацію і виходить що найкращим бомбардиром Роберт Гамільтон був аж чотири рази. Ав шаблоні найкращих бомбардирів чомусь інші прізвища. Хто правий? --Jphwra (обговорення) 10:08, 21 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня. Якщо мова про чемпіонат Шотландії — то шість разів. Не дуже зрозуміло, з яким шаблоном проблема. --Thevolodymyr (обговорення) 10:24, 21 квітня 2019 (UTC)
З шаболоном найкращих бомбардирів Шотландії там інші прізвища. --Jphwra (обговорення) 10:25, 21 квітня 2019 (UTC)
Перепрошую переплутав, з шаблонами все гаразд. --Jphwra (обговорення) 10:29, 21 квітня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Радий вам повідомити, що всі статті про італійські чемпіонати (Серія А) вже є в наявності. Трохи марудні турніри але вчора вже добив їх нарешті. --Jphwra (обговорення) 08:55, 23 квітня 2019 (UTC)

Шаблон:Склад збірної Іспанії на чемпіонаті світу 1986[ред. код]

Доброго вечора. Гойкоеччеа: там потрібні дві літери «ч»? --Roman333 (обговорення) 19:44, 20 квітня 2019 (UTC)

Доброго вечора. Не згадаю, чого так. Ймовірно таки не потрібні. Виправив. --Thevolodymyr (обговорення) 19:54, 20 квітня 2019 (UTC)

Вітаю тезко![ред. код]

Знайшов цікаву статтю Чемпіонат Європи з футболу 1984 (склади команд) там купа футболістів в червоному. Може огляните своїм оком те все бо виникла думка, що чимало з них вже є в наявності. Там взагалі треба пройти по подібним статтям. --Jphwra (обговорення) 09:30, 28 квітня 2019 (UTC)

Доброго вечора. Гляну. --Thevolodymyr (обговорення) 17:02, 28 квітня 2019 (UTC)

Загадкові мови[ред. код]

Добрий день, колега. Я подав заявку футбольному інкубатору ось тут. Подивіться будь ласка написання прізвищ, поки бот не розпочав роботу. А заодно і тут. Величезне спасибі Ssbond (обговорення) 18:36, 6 травня 2019 (UTC)

@Ssbond: Доброго вечора, колего. У мене невеличке дежавю ). Справа в тому, що я «перекладав» все, або майже все з Категорія:Склади збірних на чемпіонаті світу 1930. Давайте таким чином. Якщо назва статті не співпадатиме з посиланням у навігаційному шаблоні, будемо дивитися, чий варіант, Ваш чи мій, ближче до істини. Але, швидко продивившись деякі Ваші варіанти, впевнений, що у більшості випадків співпадатиме.
До речі, помітивши сьогодні створену Вами статтю, хотів сам Вам написати. Переклад таких списків справа марудна. Не знаю, як Ви з ними працююєте, але я свого часу написав шматок коду, який «перекладає» усі посилання на гравців і клуби, якщо вони в нас вже прописані. Плюс позиції. Звісно, для 1930 року користі від цього значно менше, ніж для сучасніших списків, але, якщо Вам це допоможе, можу «пройтися» ботом і залишити Вам лише червоні посилання. Для прикладу:
 • Звісно це набагато полегшить і прискорить це дійство. Буду Вам щиро вдячний. Я вийшові з складів. Можете вкинути туди свої заготовкі. Попрацюю над ними. --Ssbond (обговорення) 19:04, 6 травня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 19:22, 6 травня 2019 (UTC)
Добридень. Як кажуть франкофони, а пурква би і не-па ). YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 08:12, 8 травня 2019 (UTC)
Завжди будь ласка, чим зможу — допоможу. --Thevolodymyr (обговорення) 11:03, 8 травня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 20:02, 9 травня 2019 (UTC)
 • Добридень. Допоможіть мені, будь ласка, ось тут. Поки бот мовчить мені нудно, а згодом може не бути часу. --Ssbond (обговорення) 11:37, 12 травня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено Розважтеся трохи ) --Thevolodymyr (обговорення) 13:14, 12 травня 2019 (UTC)
 • В мене питання. Чи треба на всі прізвища та імена, що містять букву G-g, ставити українську Ґ-ґ? --Ssbond (обговорення) 18:15, 12 травня 2019 (UTC)
Ну Ви даєте ). У мене іноді виникає/виникало відчуття, що Вікіпедія існує насамперед як майданчик для з'ясування цього болючого питання. Один табір вважає, що G=Ґ, оскільки остання фонетично ближче передає оригінал. Інші ж категорично проти. Як Ви, ймовірно побачили з моїх редагувань, — я з останніми. Мої аргументи:
 1. Чинний правопис у своєму § 87 прямо зазначає, що «g і h звичайно передаються літерою г». Нащо він існує, якщо писати як кому заманеться?
 2. Звук ґ українській мові не притаманний, відповідну літеру запровадили для передачі декількох запозичень з польської. Ну запровадили, й запровадили, хай буде як екзотика. Багато іншомовних звуків не має відповідників в українській, це ж не привід їх «імпортувати» і додавати для кожного нову літеру, скажімо, для англійського th або різновид н для франкомовних слів. --Thevolodymyr (обговорення) 19:27, 12 травня 2019 (UTC)
 • Просто тут деякі колеги коментують ці літери, я і поцікавився, щоб не потрапити в халепу. Тобто, мені повністю забити на ляховську літеру і користуватися тільки нашою рідною? --Ssbond (обговорення) 20:48, 12 травня 2019 (UTC)
Це, схоже, хтось скучив за голіваром. Ваша відповідь більш ніж вичерпна. Після численних воїн з цього приводу передбачається, що стаття називається залежно від бачення цього питання її автором. Мінус такого статус-кво — існування статей з різними написаннями одного й того ж імені, або прізвища, або топоніма. Плюс — заощадження купи часу на пустопорожні суперечки з нульовою ймовірністю досягнення консенсусу. Тож сформуйте власну точку зору з цього питання і не звертайте увагу на опонентів. Включно зі мною, якщо пристаните на «темну сторону сили» ). --Thevolodymyr (обговорення) 21:03, 12 травня 2019 (UTC)
Доброго ранку. Шаблон для збірної підправив. Щодо самої статті про історичну країну — оскільки немає історії перейменувань, а обидві назви можуть використовуватися паралельно, можна просто перейменувати статтю, без формального обговорення. Єдине, що можна повідомити про цей намір її автора, чи бува нема принципових заперечень. --Thevolodymyr (обговорення) 05:45, 13 травня 2019 (UTC)
 • Добридень. Назви клубів я брав ось тут. Поправте там як треба, щоб було добре всім. --Ssbond (обговорення) 08:26, 16 травня 2019 (UTC)
Доброго дня. Якщо Ви про Альянсу, то підправив Альянцу на Альянсу, іспанська все ж. Що значить альтернативна назва меншим шрифтом на тій сторінці не зрозумів, тож не чіпав. Хоча воно якось незвично виглядає, як якійсь напівпереклад. Назва статті, якща така колись буде, вочевидь має бути за аналогією зі значно відомішою Альянса Ліма. А як називати в статтях, навіть не знаю, «Альянса» (Оруро) чи «Альянса Оруро», мабуть можна й так, й так, за аналогією з «Реал Мадрид»/«Реал» (Мадрид). --Thevolodymyr (обговорення) 09:06, 16 травня 2019 (UTC)
 • Добрий вечір. А десь є список шаблонів прапорців? Тому що багато часу займає пошук прапорця потрібного року. З приводу дрібних букв запитайте в редактора того списку. Це він збирав всі команди і дрібні шрифти - теж його робота. --Ssbond (обговорення) 14:38, 16 травня 2019 (UTC)
  @Ssbond: Справа в тому, що в різних списках статті називаються по-різному, подекуди в статті про чемпіонат і в статті про гравця статті названі по-різному. Більшим шрифтом я додавав основну назву, меншими — інші згадані в статтях, які після створення статті мають стати перенаправленнями. Адже на ще не створену статтю не можна створити перенаправлення, але й відслідковувати червоні посилання якось потрібно, тож вирішив так.
  Стосовно кодів, то вони перелічені тут: Список кодів ФІФА, всі футбольні шаблони під них нормально підлаштовані — NickK (обг.) 15:35, 16 травня 2019 (UTC)
 • Я ці коди знаю напам'ять. Мені потрібні коди, наприклад, всіх прапорів Югославії, Німеччині, пост-радянських республік, тощо. Ті коди прапорів, які виведені з обігу. Наприклад Мілован Якшич, народився в Чорногорії, жив в Королівстві Югославія і СФРЮ. Грав теж за команди з різними прапорами. Ось де мені їх узяти, так щоб не тикатись за всіма статтями? --Ssbond (обговорення) 16:27, 16 травня 2019 (UTC)
Добрий вечір. Якогось повного джерела нема, здається. Особисто я за подібної потреби перевіряю варіанти, які мені здаються ймовірними для конкретного випадку, ось тут та в її підкатегоріях. --Thevolodymyr (обговорення) 17:04, 16 травня 2019 (UTC)
@Ssbond: Зазвичай добре працює додавання року другим параметром після коду. Наприклад, для Югославії: {{fb|YUG|1924}} → Югославія Югославія, {{fb|YUG|1964}} → Югославія Югославія{{fb|YUG|1994}} → Югославія Югославія; або для Білорусі: {{fb|BLR|1994}} → Білорусь Білорусь, {{fb|BLR|2014}} → Білорусь Білорусь. Можливо не для всіх країн усе ідеально прописано, але для основних усе має працювати. Якщо якійсь країні бракує прапора, звертайтеся, можу дописати — NickK (обг.) 17:58, 16 травня 2019 (UTC)
 • Добрий вечір. Уже не перший раз стикаюся з неможливістю використання файлу з РуВікі. Вони якісь особливі? Хоча, судячи з їх відмінності написання імен і прізвищ від всіх інших, я здогадуюся, що сильно особливі ))) --ssbond (UA) 20:08, 18 травня 2019 (UTC)
@Ssbond: Зображення може бути доступне для використання у статті у Вікіпедії у двох випадках — або воно завантажене на commons (і тоді доступне для всіх мовних розділів), або завантежене до локального мовного розділу. Зазвичай зображення, що мають підтверджену вільну ліцензію, завантажаються на commons, якщо ж зображення захищене авторським правом або має нез'ясований ліцензійний статус, його можна завантажити лише до локального мовного розділу та й те з певними застереженнями (відсутність вільного замінника, помірна роздільність тощо). У рувікі розповсюдженою є практика завантаження невільних зображень, які, відповідно, доступні для використання лише в їх мовному розділі (це можна побачити із шаблону на сторінці файла). Якщо є бажання, аби файл був доступний у нас, треба його скачати на свою машину, а потім завантажити до укрвікі з {{Обґрунтування добропорядного використання}}. Приклад оформлення невільного зображення в нас. --Thevolodymyr (обговорення) 20:40, 18 травня 2019 (UTC)

Склади клубів[ред. код]

Вітаю! Тепер періодично буду займатися додаванням складів футбольних клубів. Помітив що багатьох гравців нема в укр вікі, причому багато з них є в італ вікі. Я можу залишати посилання на клуб тут, чи обов'язково додавати посилання в обговоренні ФІ?--Meteor06 14:54, 16 травня 2019 (UTC)

Доброго дня. Достатньо тут. В обговоренні інкубатору, передбачалося, мали бути запити на окремих гравців. Якщо працювати зі списком, то простіше й мені, й Вам просто його зазначити у довільній формі тут. Єдине — бажано по одному, додаючи наступний після доробки попереднього.--Thevolodymyr (обговорення) 15:44, 16 травня 2019 (UTC)
Ось тоді зробіть тут.--Meteor06 17:07, 17 травня 2019 (UTC)
@Meteor06: Я, звісно, можу зробити, але можливо є достойніші кандидати для докладання зусиль? Команда-аутсайдер не найпополярнішого національного чемпіонату, у статті про яку навіть дивізіон, в якому вона змагається, 9 (дев'ять) років не оновлювався? Відповідно ймовірність, що її гравці «засвітяться» у популярніших статтях з футбольної тематики (про збірні, єврокубки тощо) не надто висока. Зрозумійте мене правильно, мені не дуже складно, лишень хочеться аби результат наших спільних зусиль мав більший коефіцієнт корисності. --Thevolodymyr (обговорення) 18:27, 17 травня 2019 (UTC)
Може одноклубників Луніна і Кравця тут дописати (хоча більша половина є, але оскільки вони одноклубники українців, то шанс, що цю статтю відкриють більший).--Meteor06 18:47, 17 травня 2019 (UTC)
@Meteor06: Тут з Вами погоджуся. Та й у принципі іспанські, англійські та, дещо меншою мірою, італійські, німецькі і французькі команди ймовірно потенційно цікавіші. Можливо, варто також глянути, хто з цих ліг вийшов до ЛЧ/ЛЄ. Починаю потихеньку. --Thevolodymyr (обговорення) 19:13, 17 травня 2019 (UTC)

Вітаю тезко! (2)[ред. код]

Я сьогодні подам запити і в футбольний і хокейний інкубатори купу гравців. Прохання, щоб ви їх такі заливали в інкубатор навіть якщо бот не дуже добре їх зчитує. Мені легше буде спрацювати з таким матеріалом ніж роботи це з нуля бо з нуля йде втрата часу, хоч там і хвилин 15 займає але якщо це з інкубатору то це простіше редагувати та додати текст, досягнення, медалі тощо. Дякую. --Jphwra (обговорення) 15:42, 24 травня 2019 (UTC)

Доброго вечора. Я спробую. Аби Ви їх не забували. До речі у футбольному декілька «Ваших» висить. --Thevolodymyr (обговорення) 16:48, 24 травня 2019 (UTC)
Я в курсі, там лише чотири. Я опрацьовував інкубатори + новий сезон НХЛ і ще пару гравців та клубів. Тому затримка, а ну і ще стартувавла молодіжна першість з футболу. --Jphwra (обговорення) 20:36, 24 травня 2019 (UTC)
Тут ще одне Молодіжний чемпіонат світу з футболу 2019 (склади команд) + @YarikUkraine: чи можна перетворити на нормальну статтю. І от якраз буде вже робота для інкубатора, все що є в італвікі одразу і до нас. Та й такий список не буде зайвим. Екзотику чіпати не треба, а от решту можна зробити. --Jphwra (обговорення) 10:41, 25 травня 2019 (UTC)
Там краще навпаки, спочатку через інкубатор позаливати статті про самих гравців, а потім бот пана Володимира зможе ці таблиці створити з уже готовими даними, бо зараз нема сенсу, бо в нас там лише одиниці з тих гравців існують. Якщо Thevolodymyr позаливає заготовки по усіх гравцях із it:Categoria:Template di navigazione - convocati ai mondiali di calcio Under-20 2019 і треба допомога в цьому масовому створенні гравців - то я не проти, там в основном третьосортні гравці, які ніде не грали і крім кількох речень нема що про них писати, тому можна десятками, а то і сотнями за день їх залити. А коли вже все це буде, тоді зробимо і список складів. В зворотньому порядку не бачу сенсу, це подвійна робота буде.--YarikUkraine (обговорення) 14:48, 25 травня 2019 (UTC)
ОК, тож чекаємо на реакцію господаря сторінки. Я його бота навантажив останнім часом із футболістами і хокеїстами, а там ще підготовка до НП США триває... --Jphwra (обговорення) 14:51, 25 травня 2019 (UTC)
Доброго вечора. Зроблю, як скажете. Єдине, чи дійсно, нам та умовна еквадорська або японська молодь тут потрібна, при тому, що у нас і своя збірна не повністю прописана? До того ж, до прикладу, оцього хлопа бот не подужає, йому хоча б одна професійна команда у картці потрібна. Може краще скерувати енергію, скажімо, на it:Categoria:Template di navigazione - convocati per la Copa América 2019 )? --Thevolodymyr (обговорення) 18:08, 25 травня 2019 (UTC)
справа в тому я зараз їх прописую в статті молодіжного чемпіонату зараз червоними повністю всіх і було б непогано залити хоча б тих, що є в італвікі. Мені так простіше буде і вже якась вікіфікація для них буде. І я звичайно маю на увазі провідні збірні та «зірочок Африки» --Jphwra (обговорення) 18:12, 25 травня 2019 (UTC)
Так на Копа Америка-2019 ті самі еквадорці та японці ))), на МЧС хоч і європейці є. До того ж МЧС по телебаченню показують і наші там грають, тобто зацікавленість турніром значно вище. А щодо Кащука, то він в укрвікі незначимий ще, якщо на профі-рівні не грав. Нам такі і не потрібні, то певно в ітвікі просто критерії лагідніші. --YarikUkraine (обговорення) 18:29, 25 травня 2019 (UTC)
Добре, так, то так. До речі, не Ваша правда, Кащук вже скоро добу як значимий відповідно до пункту 1.5 ) --Thevolodymyr (обговорення) 18:39, 25 травня 2019 (UTC)
Так ті норми так і не прийняли через усім відомих футболофобів. Я б не радив подібні статтю створювати, якщо не хочете починати захоплюючу дискусію щодо того що понастворювали тут своїх дворових футболістів і пройти нема де. Хоча може і не помітять, тут і не такі переховуються, але я завжди чекаю до профі-дебюту, не любитель я сварок через різні дрібниці. Тому якщо гравець ще досі у молодіжній команді і бот не бере, то і не треба нам ці проблеми. З іншими гравцями допоможу, я вже давно інкубатор не чіпав, він нарешті добре запрацював, що мене радує, то я трохи іншими справами зайнявся. Але тут більшість статей будуть досить формальні, без трансферів, досягнень, цікавої інформації і всього іншого, але їх буде багато, то допоможу чим зможу. --YarikUkraine (обговорення) 18:56, 25 травня 2019 (UTC)
от і спрацюйте разом і по молодіжному і по КА. Я хочу своїх червоних закрити + хокей, тож хлопці розвантажте мене з цими. Ісхоже я скоро знову на заробітки, а звідти таким активним не буду (тож теж робіть висновки). --Jphwra (обговорення) 19:01, 25 травня 2019 (UTC)
ще хочу пропінгувати трьох користувачів які свого часу працювали з інкубатором @Visem, Yukh68 та Дми88:. Прошу вас по можливості повернутись до нього. Бо ще раз, навіть мої запити більше розраховані на роботу тих хто працює плідно з футболом на мені чемпіонати європейських країн, хокей, клуби. Я просто фізично все охопити не можу, а ФІ дає можливість спокійно відпрацювати чималу кількість «червоних». --Jphwra (обговорення) 08:12, 26 травня 2019 (UTC)
Працюю і зараз з інкубатором, проте не настільки активно, бо є й інші проекти. --visem (обговорення) 10:09, 26 травня 2019 (UTC)
З радістю долучився б, але з 29 травня знову в оф-лайні (вдома до сих пір немає інтернету). --Дми88 (обговорення) 11:07, 26 травня 2019 (UTC)
Поки в онлайні Дми88 я просив би там попрацювати теж. --Jphwra (обговорення) 10:18, 26 травня 2019 (UTC)


Добридень. Я так розумію з Молодіжним ЧС серед притомних гравців кінець? Ну допоміг чим зміг. У італійців я так бачу з критеріями значимості взагалі нема ніяких проблем, без жодної скромності створюють про всіх підряд, навіть про тих, де і створювати нема чого. Але халтурять страшно, і клуби якісь не ті дописують, і джерела не прописують, і біографічної інформації ніякої не подають. Я намагався хоч якось цивілізувати ті статті. Тепер будемо сподіватись що хтось з них виросте у великих футболістів, а в нас вже є про них стаття. Хоч щось радує. Але щоб вже закінчити з цим турніром, прошу залити ботом усі збірні Молодіжний чемпіонат світу з футболу 2019 (склади команд), а я потім вікіфікую усі червоні, що залишились, може когось ще знайду цікавого, то вже вручну достворю, поки Ви будете відсутні. Тому принагідно бажаю доброго відпочинку, якщо це саме він, в тому числі і від Вікіпедії, це теж інколи треба ). --YarikUkraine (обговорення) 23:43, 6 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго дня. Насправді за бажання можна там ще чогось навишукувати, але чи варто? Списки прогнав через бота, однак там є великий нюанс. «Переклад» передбачає наявність статей у нас і в англійців, а з тими списками вийшла ситуація, що в нас є багато статей, яких немає в англійців. Відповідно у таких випадках бот «перекласти» не може. До прикладу новозеландців у нас наче 14, а переклалися лише наявні в англійців п'ятеро. --Thevolodymyr (обговорення) 07:39, 7 червня 2019 (UTC)
Та чого не варто. Відразу перша ж збірна Польщі, європейська команда, а в нас майже нема гравців, а там і легіонерів багато, і тренер цікавий та титулований. По іншим країнам теж є цікаві персонажі певно. Але то я вже сам потроху зроблю. Дякую за допомогу із заготовками.--YarikUkraine (обговорення) 14:21, 8 червня 2019 (UTC)
@YarikUkraine: Давайте я продивлюся пропущені мною команди і закину до інкубатора «значимих». --Thevolodymyr (обговорення) 16:07, 8 червня 2019 (UTC)
я дивлюсь і уругвайців там обмаль, хоча в червоному там аж сім гравців, нігерійців теж чимало відсутні ті ж малійці, які вибили аргентинців. Думаю що чимало з них скоро опиняться в Європі у Франції принаймні точно. --Jphwra (обговорення) 16:14, 8 червня 2019 (UTC)
Робіть як Вам зручніше. Я вже бачу поляків Ви залили, дякую. В мене відразу кілька питань щодо моєї вікіфікації: 1) Maik Nawrocki дійсно Майк? Якесь дивне ім'я для поляка. 2) В Skóraś оця S з рисочкою передається як "ш", чи то тільки у чехів так? О з рисочкою точно У, а з S я чогось не певен у свої правоті. 3) Marcel Zylla дійсно Марцель і дійсно Зилля? 4) Ну і взагалі страшне Łyszczarz, переклав як зміг))) --YarikUkraine (обговорення) 17:01, 8 червня 2019 (UTC)
1) Ну інших варіантів я не бачу. Схоже, що це німецькомовний варіант англійського Майка. 2) Ну воно ближче всього до ш, наскільки я зрозумів оцей набір слів. 3) Думаю, що так. 4) Та й «страшне» наче без альтернатив ). --Thevolodymyr (обговорення) 17:21, 8 червня 2019 (UTC)

Доді Лукебакіо[ред. код]

таке питання. Там в статистиці виступів за молодіжну збірну в італійців подане муніципалітет Ауд-Геверле, у нас це просто футбольний клуб. Я як місто відзначив просто Геверле. Лишимо так? Чи будемо виправляти? Для мене не суттєво де відбувся матч, тієї Бельгії, як у нас район. Тобто я за те щоб лишити. --Jphwra (обговорення) 15:00, 27 травня 2019 (UTC)

Ну, вочевидь, НП все ж є основним значенням і, рано чи пізно, до заливки Бельгії справа дійде. Тож, знов таки рано чи пізно, таки треба буде перейменовувати, причому без створення перенаправлення, і виправляти усі посилання :(. --Thevolodymyr (обговорення) 15:40, 27 травня 2019 (UTC)
То значить змінюю на Ауд Геверле? Воно (місто) наче без дефісу. --Jphwra (обговорення) 16:12, 27 травня 2019 (UTC)
Міста за правописом саме через дефіс. --Thevolodymyr (обговорення) 18:04, 27 травня 2019 (UTC)
ОК, я тоді так і пишу і хай веде на ФК, кому не сподобається потім зробить статтю про муніципалітет, а ця стаття перейменується на Ауд-Геверле (футбольний клуб) чи може це зараз зробити? поки ось тут мало: https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Посилання_сюди/Ауд-Геверле --Jphwra (обговорення) 18:16, 27 травня 2019 (UTC)
@Jphwra: Бачу, Ви почали перейменовувати. Не варто. Я зараз напишу «листа» своєму ботові аби він то зробив. --Thevolodymyr (обговорення) 19:29, 27 травня 2019 (UTC)
я просто хочу створити статтю про НП. Добре я припиняю і лишаю цю марудну працю боту, а сам тим часом напишу про НП. --Jphwra (обговорення) 19:32, 27 травня 2019 (UTC)
Вибачаюсь, що втручаюсь і тим більше запізно, але тільки помітив. Там насправді ситуація не така проста. Клуб, який ви назвали Ауд-Геверле (футбольний клуб) ніякого відношення до міста Ауд-Геверле не має. Раніше існував клуб в Ауд-Геверле, який 2002 року об'єднався з клубом із Левена. Новий клуб залишився у Левені, але назву взяв «Ауд-Геверле». Трохи дивно виглядає, це як би в нас з'явився клуб «Жмеринка» (Одеса) ). Тому ця нова назва аж ніяк не підходить для клубу. Має бути або Ауд-Геверле Левен, або Ауд-Геверле (Левен). Я чесно кажучи не знаю як точніше, це вічна суперечка як «Реал Мадрид» чи «Реал» (Мадрид), але Ауд-Геверле (футбольний клуб) то швидше для старого клубу підійшло б, він від того міста має лише назву. --YarikUkraine (обговорення) 23:13, 2 червня 2019 (UTC)
Ярославе то розрули ситуацію з тими клубами. --Jphwra (обговорення) 07:58, 3 червня 2019 (UTC)
Давайте перейменуємо на доцільнішу назву. Посилання зможу «випрямити» ботом. --Thevolodymyr (обговорення) 08:03, 3 червня 2019 (UTC)
Ну я запропонував два варіанти — Ауд-Геверле Левен або Ауд-Геверле (Левен). У росіян і білорусів перший варіант, може і нам не варто оригінальничати? Але я не наполягаю. --YarikUkraine (обговорення) 10:22, 3 червня 2019 (UTC)
Оскільки не було жодної реакції, то сам перейменував у Ауд-Геверле Левен і підправив недоліки. --YarikUkraine (обговорення) 14:19, 5 червня 2019 (UTC)

ФІ[ред. код]

там треба новий архів --Jphwra (обговорення) 15:48, 2 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 15:59, 2 червня 2019 (UTC)
Дякую. І я так думаю, що варто розпочати заливати відсутніх з Кубка Америки 2019. А ну і звісно моїх добити. --Jphwra (обговорення) 16:23, 2 червня 2019 (UTC)
там в італвікі ще є чимало з МЧС-2019, тож можна їх через ФІ. --Jphwra (обговорення) 17:51, 3 червня 2019 (UTC)
Я намагаюся підтримувати в інкубаторі залишок заготовок з усіх активних заливок. Чи Ви вже всі, що там є по МЧС опрацювали? --Thevolodymyr (обговорення) 17:54, 3 червня 2019 (UTC)
Ні-ні, Ярослав ще не зробив. --Jphwra (обговорення) 17:56, 3 червня 2019 (UTC)

Success Makanjuola[ред. код]

це гравець нігерійської збірної (матч 1/8 фіналу). Як його прописати для мене загадка. --Jphwra (обговорення) 06:41, 4 червня 2019 (UTC)

@Jphwra:, я особисто думаю, що «Саксесс Маканджуола», згідно англійсько-африканського правопису (ім'я англійське, прізвище африканське). --Yukh68 (обговорення) 06:48, 4 червня 2019 (UTC)
О це вже щось, але ще хай тезко висловиться, бо його боту потім заливати прийдеться. --Jphwra (обговорення) 08:55, 4 червня 2019 (UTC)
Щодо транслітерації — десь так, щодо заливки — навряд він значимий. --Thevolodymyr (обговорення) 09:09, 4 червня 2019 (UTC)

Тиждень Швеції 2019[ред. код]

 • Добрий день. А не могли б Ви шмальнути своєї програмою по ось тут і вставити це мистецтво ось сюди? --ssbond (UA) 10:48, 4 червня 2019 (UTC)
Хоча... Там аж два склади... Вибачте, я забув, що тільки з італійської Вікою працює...--ssbond (UA) 10:51, 4 червня 2019 (UTC)
Подивіться будь ласка ось тут, я зібрав актуальні склади по групі А. Ви зможете їх обробити в такому форматі? Якщо так, то я зберу всі групи, а потім вже зберу заявочні списки 23-х. --ssbond (UA) 11:11, 4 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: Добридень. Насправді ні, з італійською вікі працює лише «бот-імпортер футболістів», решта моїх інструментів — здебільшого з англійською. Переклад списків футболістів — не виключення. Наразі можу пропустити через нього усі розширені списки з англвікі, хоча, як правило, дочікуюся появи остаточних. --Thevolodymyr (обговорення) 11:33, 4 червня 2019 (UTC)
 • Перекладайте, тому що мене таки покладуть в госпіталь. Я пару днів ще зможу попрацювати над ними, а потім допрацюю. --ssbond (UA) 11:37, 4 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: Подивіться, будь ласка, Єгипет. Так підійде? --Thevolodymyr (обговорення) 12:20, 4 червня 2019 (UTC)
О я-я, зер гут Вольдемар, зер гут. Вибачте за мою німецьку. ))) --ssbond (UA) 12:28, 4 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: Зробив. Поставте лишень {{пишу}} або {{перекладаю}} аби його не грохнули як машинний переклад. --Thevolodymyr (обговорення) 13:53, 4 червня 2019 (UTC)
 • Дякую. А можна я повбиваю ці стовпці "матчі" і "голи"? Ніколи не розумів їх потреби. Одна справа, коли хтось їх постійно оновлює, а інша справа, коли вони від фонаря і незрозуміло на яку дату.--ssbond (UA) 15:36, 4 червня 2019 (UTC)
@Ssbond:То дані на момент старту турніру, це має зазначатися десь у преамбулі. Аналогічно з віком. Як на мене дуже корисна і інформативна штука. --Thevolodymyr (обговорення) 15:39, 4 червня 2019 (UTC)
 • Добрий день. Тиждень Швеції починається лише завтра, чи можна вже сьогодні почати? Бо я завтра тю-тю на лікарню ((( --ssbond (UA) 15:48, 5 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: Залежить від того, які у Вас плани щодо того тижня. Якщо просто бути частиною движу — можна зробити і додати до сторінки тижня з формулюванням «створено до початку», утім не певен, що вони будуть зараховані організаторами при визначенні «найактивніших», яких передбачається заохотити. У будь-якому разі — успішного і безболісного Вам лікування, а як повернетеся — напишіть, там й з тими ж шведами ще досить червоного (ЧС-1950 і 1970-ті) --Thevolodymyr (обговорення) 15:55, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Ліга націй[ред. код]

Добридень. Створив Фінал чотирьох Ліги націй УЄФА 2019 (склади), думав хоч на такому рівні Ваш бот не знадобиться і все буде чудово, але виявилось, що навіть серед найкращих збірних Європи в нас є проблеми. Тому якщо є можливість, то залийте будь-ласка той десяток відсутніх гравців. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 14:07, 5 червня 2019 (UTC)

Щиро дякую ) --YarikUkraine (обговорення) 18:47, 5 червня 2019 (UTC)

Оновлення залитого ботом[ред. код]

Привіт! Перш за все дякую за футбольний інкубатор, добре видно, як він полегшує роботу.

Втім, я тут останні кілька днів розбирався з гравцями ПСЖ (явно не останнього клубу Європи), і навіть там у нас купа застарілих статей. Наприклад, у статті Тьяго Мотта, яка є однією з ранніх робіт інкубатора зразка 2011 року, так і залишилася статистика станом на 2012 рік. Вручну це можливо оновлювати, але дуже вже марудна робота, збір статистики (тому ж Мотті загубили 6 матчів італійці) й оновлення тексту й таблиць забирає десь півгодини, або й годину, якщо це збірник з купою недоданих матчів.

Тому в мене таке питання: а чи може твій бот якось згенерувати оновлення статистики й карток для статей? Тобто маємо доволі стару статтю, чи то залиту твоїм ботом, чи то кимось вручну, але з безнадійно застарілою статистикою, в той час як у італійців усе нормально. Чи може твій бот або згенерувати доповнення до таблички, або цілком нову версію вже існуючої статті, щоб оновити статистику? Якщо це можливо, я б згодував йому перший список для проби.

Дякую! — NickK (обг.) 18:49, 6 червня 2019 (UTC)

Гм, натрапив на Користувач:Thebot/Футбольний інкубатор/Оновлення, тобто очевидно я не перший. Як туди згодувати статті, будь ласка? )NickK (обг.) 18:54, 6 червня 2019 (UTC)
Першими я хотів би спробувати Габріел Барбоза (список клубів виріс удвічі), Гжегож Крихов'як (безнадійно застаріла статистика за збірну) та Джовані Ло Чельсо (просто рік життя, але за який він трохи порухався, та й Копа Америка на носі). Якщо тобі потрібен якийсь фіксований формат, наступний список я зможу нормально оформити. Дякую! — NickK (обг.) 18:59, 6 червня 2019 (UTC)
@NickK: Salut! ) Так, інкубатор це така невеличка скринька Пандори з перетворення неіснуючих статей на застарілі... Оригінальна ідея була написати код для імпорту статей про колишніх (а в ідеалі померлих) футболістів, що не потребуватимуть оновлення. Але спокуса виявилася завеликою і я його згодом доробив для активних гравців. Інкубатор свого часу був створений не в останню чергу задля перекладання відповідальності за оновлення статей на когось з вікі-колег... Але «маємо, що маємо».
Тож радий, що когось зацікавлива робота з оновлення статей. Перших закинув. Я завтра ще буду активний, а згодом дуже сподіваюся днів на десять зникнути або майже зникнути. Тож, накидай сюди по максимуму гравців для оновлення. Ідеальний для мене формат:
Польща Гжегож Крихов'як Аргентина Джовані Ло Чельсо, тобто
{{Прапорець|POL}} [[Гжегож Крихов'як]] {{Прапорець|ARG}} [[Джовані Ло Чельсо]] 
На всяк випадок, чекліст оновлення (з досвіду):
 • Картка (поточний клуб, клуби, статистика у збірній, дати оновлення)
 • Преамбула (поточний клуб)
 • Клубна кар'єра
 • Кар'єра у збірній (турніри, кількість матчів)
 • Клубна статистика
 • Ігри за збірну
 • Категорії
--Thevolodymyr (обговорення) 20:41, 6 червня 2019 (UTC)
Дякую! Ну, для активних гравців це все одно простіше, ніж писати з нуля, і все одно навіть при написанні з нуля виходили б застарілі статті ). Бо он у нас є трохи гравців, які застрягли в українській першій лізі десь так у 2010—2012, і твій бот там ні до чого. А оновлення мені подобаються, завтра додам їх.
Взагалі я от думаю якось автоматизувати це, щоб, скажімо, автоматично здавати на оновлення гравців з пк-оновлення понад 5 років тому, але не впевнений, що там не буде якихось проблем. Ну, але то на потім.
Стосовно ж гравців, тобі як краще: великий список з потенційно зайвими іменами вранці чи менший список, але лише тих, де це справді потрібно, ввечері? У першому випадку я просто здам тобі скопом сотню гравців Ліги 1, але не факт, що всі вони будуть недооновлені, і деякі можуть навіть виявитися з поганою італійською інтервікою. У другому будуть лише ті, кому справді треба оновлення, але це буде вже ввечері.
І якщо ти зникаєш, то це ж ти повернешся вже після початку Копа Америка та КАН... Там теж чимало червоних, але я не буду займати твого бота цим, для цього є інші люди)NickK (обг.) 00:48, 7 червня 2019 (UTC)
@NickK: Доброго ранку. Менший список увечорі виглядає краще ). --Thevolodymyr (обговорення) 06:03, 7 червня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар якщо зникнути, то прошу накидати мені хокеїстів в інкубатор, щоб було мені чим закрити червоні посилання. Можна всіх з останнього замовлення. --Jphwra (обговорення) 20:48, 6 червня 2019 (UTC)

 • Привіт! Власне, нижче обіцяний список: усі вони чи то з Ліги 1, чи то числяться в статтях гравцями Ліги 1, насправді не будучи такими. Якщо ти зможеш запустити на них бота, буду вдячний, саме буде роботи на час твоєї відсутності ). Дякую!

Португалія Жозе Фонте Бразилія Тьяго Мая Чорногорія Марко Баша Франція Мапу Янга-Мбіва Бельгія Джейсон Денаєр Франція Мусса Дембеле (французький футболіст) Буркіна-Фасо Бертран Траоре Франція Набіл Фекір Франція Люка Тусар Франція Тімоте Колодзейчак Марокко Юссеф Аїт Беннассер Туніс Вагбі Хазрі Сенегал Шейк М'Бенге Франція Жан-Крістоф Баебек Камерун Поль-Жорж Нтеп Сенегал Ісмаїла Сарр Сенегал Діафра Сахо Японія Кавасіма Ейдзі Франція Джибріль Сідібе (футболіст, 1992) Польща Каміль Глік Португалія Адріен Сілва Росія Головін Олександр Сергійович (футболіст) Колумбія Радамель Фалькао Чорногорія Стеван Йоветич Італія Морган Де Санктіс Сенегал Кейта Бальде Бельгія Юрі Тілеманс Франція Стів Манданда Франція Аділь Рамі Сербія Неманья Радоньїч Франція Морган Сансон Камерун Клінтон Н'Жьє Франція Флоріан Товен Данія Андреас Корнеліус Франція Суахіло Мейте Сенегал Мусса Конате Сенегал Саліу Сісс Туніс Саїф-Еддін Хауї

NickK (обг.) 17:42, 7 червня 2019 (UTC)
@NickK: Привіт, бот подужав усіх, крім Неманьї Радоньїча. Виявилася бага с національною прналежністю, через яку некоректно зазначається країна народження + може з'являтися зайва категорія Футбольні легіонери в.... Але для оновлення це наче не критично, тож не став вишукувати, де воно в коді не так працює. --Thevolodymyr (обговорення) 08:50, 8 червня 2019 (UTC)
Дякую! Радоньїча розумію, після 0:5 і не таке може статися. Баг бачив, зокрема, Ло Чельсо вважався аргентинським легіонером в Аргентині, але то справді не страшно для оновлення. Протягом тижня дороблю ці статті та можливо буде наступна порція. Ще раз дякую та гарної відпустки! — NickK (обг.) 10:35, 8 червня 2019 (UTC)
 • Дякую, я потроху розгрібаю оновлених тобою, але значно повільніше, ніж планував, ще під руку трапився один з Копа Америка:

Чилі Маурісіо Ісла

 • Зовсім не горить, скоріш за все, я його оновлю лише в липні — NickK (обг.) 17:56, 18 червня 2019 (UTC)
Ну буде тоді трохи застарілим, YesТак Зроблено. --Thevolodymyr (обговорення) 18:51, 18 червня 2019 (UTC)
Я і казав зараз закину статті для оновлення

Англія Том Гітон Уельс Ніл Тейлор Уельс Джеймс Честер Бразилія Веслі Мораес Зімбабве Марвелус Накамба Англія Езрі Конса Єгипет Трезеге (футболіст) Бельгія Бйорн Енгелс Норвегія Ер'ян Нюланд Хорватія Ловре Калинич--Meteor06 08:23, 24 серпня 2019 (UTC)

@Meteor06: YesТак Зроблено, щоправда там по ходу справи був якійсь баг з Уельсом, декільком він пішов у країну народження, не звертайте уваги. --Thevolodymyr (обговорення) 08:47, 24 серпня 2019 (UTC)

Тиждень Намібії[ред. код]

Вітаю! Завтра стартує Тиждень Намібії. Чи не могли б зробити заготовки до цього Тижня, а також дещо із сучаснішого до Тижня Швеції? З повагою, --visem (обговорення) 10:47, 7 червня 2019 (UTC)

@Visem: Доброго дня. Якщо встигну. А що з цього пріоритетніше для Вас? Намібійців в італійців 36, половину десь бот подужає. А сучасніші шведи це які? Учасники ЧС у 1970-ті підійдуть чи ще сучасніші? --Thevolodymyr (обговорення) 11:59, 7 червня 2019 (UTC)
Тиждень Намібії організовую я, тому для мене важливо, щоб були статті. А шведів 30-х років не хочу чіпати, бо там інший користувач займається цим. В принципі усі підійдуть, можна і сучасних, не настільки відомих, можна і "радянських" часів, єдине що бажано щоб статті не були складні за структурою --visem (обговорення) 13:01, 7 червня 2019 (UTC)
@Visem: Гаразд. Спробую глянути намібійців спочатку. Користувач, який займається першими ЧС, наразі на тиждень «вибув», так що біди не буде, якщо хтось інший тих шведів опрацює. --Thevolodymyr (обговорення) 13:14, 7 червня 2019 (UTC)

Євро 2020 кваліфікація[ред. код]

Можете, будь ласка, залити бомбардирів кваліфікаційного раунду Євро? Я тут оновляв і помітив, що багатьох гравців, які там забивали немає.--Meteor06 17:08, 9 червня 2019 (UTC)

@Meteor06: Доброго ранку, парочку перших закинув до інкубатора. --Thevolodymyr (обговорення) 06:10, 19 червня 2019 (UTC)
Дякую)--Meteor06 07:20, 19 червня 2019 (UTC)
Створив обох, додайте ще, але вже хоча б п'ятьох.--Meteor06 11:42, 20 червня 2019 (UTC)
@Meteor06: «П'ятьох, так п'ятох» (с) ). Перша група «закрита». --Thevolodymyr (обговорення) 11:50, 20 червня 2019 (UTC)

Купа турнірів одночасно[ред. код]

Добридень, із поверненням. Молодіжний ЧС вже неактуально, значить не судилося тим уругвайцям, малійцям та іншим мати статтю в укрвікі. Така в них доля ). Тут стільки турнірів одночасно, найближчий до нас то звісно молодіжне Євро, а там багато цікавих людей без статей. Якщо є змога, то варто було б їх позаливати. Плюс ще триває Копа Америка, КАН і Золотий кубок Північної Америки, всі і одразу. Хоча б авторів голів варто усіх червоних закрити, якщо такі будуть. По останньому турніру в нас навіть статті нема, все не знаю чи чекати поки скінчиться, чи зараз вже створити яку є.--YarikUkraine (обговорення) 08:21, 19 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго дня. Так, щось якось щільненько цього року з турнірами. Пропоную на Золотий кубок поки не відволікатися, з чотирьох згаданих турнірів він суб'єктивно найменш потенційно цікавий. По решті є сторінки зі складами, тож треба лише якось пріоритезуватися. Для початку позакидаю до ФІ тих «молодоєврівців», що болдом? --Thevolodymyr (обговорення) 08:52, 19 червня 2019 (UTC)
Мені особисто подобалось як було з МЧС, коли йшли просто по країнах. Але якщо бажаєте стрибати між збірними, то робіть як вважаєте за потрібне. Там значимі усі гравці вже, тому хто удостоїться статті, а хто ні - це все на Ваш розсуд. --YarikUkraine (обговорення) 09:01, 19 червня 2019 (UTC)
вони не просто значимі, там більішсть вже має виступи в найвищих дивізіонах і єврокубках, а дехто взагалі вже за основу грає. Схоже після цього чемпіонату багато хто почне відправляти на пенсію зірок нульових-2018 років. --Jphwra (обговорення) 09:11, 19 червня 2019 (UTC)
Ну те як вчора грали Англія із Францією, то з такими неадекватними пенальті, реалізацією і примітивними автоголами їм ще дуже далеко щоб когось кудись відправляти на пенсію ). А те що всі вони вже грають у найвищих дивізіонах - то очевидно, тут гравці до 23 років більшості топових країн, а це вже зовсім не молодіжний рівень і якщо до такого віку бігати десь по орендах в нижчих дивізіонах то варто кар'єру закінчувати, а не на молодіжні Євро їздити. Тому це все не аргумент, в нас сотні тисяч гравців, що грають у найвищих дивізіонах і єврокубках відсутні. Нам би ще хоч десяток людей на футбольну тематику то тоді б про щось можна було говорити, а так треба шукати баланс і десь вгадувати з кого щось виросте і варто робити статтю, а для кого цей турнір то вершина кар'єри і надалі він нікому цікавим не буде. --YarikUkraine (обговорення) 09:51, 19 червня 2019 (UTC)
@YarikUkraine: Добре, наскільки я зрозумів, турнір, хоч і молодіжний, але нашого континенту для нас цікавіший? Пройдуся тоді нам насамперед. --Thevolodymyr (обговорення) 09:36, 19 червня 2019 (UTC)
Я не знаю як для «нас», але для мене точно ))). Особисто я за цим турніром спостерігаю, бо мені усілякі Панами і Перу не дуже цікаві, але якихось соціологічних досліджень не маю, може і якийсь інший турнір має більшу популярність. У кожного свої смаки. --YarikUkraine (обговорення) 09:51, 19 червня 2019 (UTC)
так панове я почав доробляти нарешті фінали КА, там лишилось ще два. І лишив в червоному також хто є в італвікі. То наприкінці літа або навпаки от в липні в мене до вас обох прохання закрити тих червоних через ФІ. Тим більше дивлюсь вже трохи ви їх закривали раніше. --Jphwra (обговорення) 09:44, 19 червня 2019 (UTC)
Та ті бородаті фінали з давно забутими гравцями почекають. Є події сучасності, які набагато актуальніше і мають більший попит. А гравці фіналів давніх років, то вже якась трансцендентність. Хоча в нас з'явився користувач, що почав опрацьовувати гравців 1930-х. Зараз я так розумію він на лікуванні. То краще до нього звертатись, я не бачу нагальної потреби у таких гравцях. --YarikUkraine (обговорення) 09:51, 19 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Почав. За традицією (?) з Італії. До речі, по факту «закриття» команди, робитиму навбокс і проставлятиму його всіма статтями. Обидві задачі також автоматизував. --Thevolodymyr (обговорення) 10:07, 19 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго вечора. Здається, Вашими стараннями півфіналісти молодіжного Євро ось-ось будуть усі. Що далі? Невдах групового етапу «інкубувати»? --Thevolodymyr (обговорення) 20:25, 25 червня 2019 (UTC)
Добрий вечір. Французів залишок доб'ю вже завтра, зараз спати якраз збирався. Щодо невдах, то італійців, яких технічно викинули договірнячком, ми вже теж зробили. Щодо інших, то варто англійців зробити, там багато гравців АПЛ і взагалі імена вже відомі. По іншим пропоную лише виділених «жирних», себто гравців вже національної збірної, а також авторів голів, щоб червоних не було на головній сторінці, та тренерів, там хоч є що у статті писати. Інші вже хай досягають чогось більшого, щоб удостоїтись статті в укрвікі ). Але й можете на свій смак кого хочете додати, заллю і про них, це лише мої роздуми такі, може помітите там якісь майбутні зірки, то нам такі треба. До півфіналів думаю встигнути. А потім можна переключатись на три континентальні чемпіонати і почати створювати статті про «червоних» авторів голів. Найбільше, звісно, буде по Північній Америці, там підемо від зворотнього - спочатку авторів голів, а після фіналу створю і саму статтю про турнір, якщо раптом ніхто раніше не створить. --YarikUkraine (обговорення) 20:47, 25 червня 2019 (UTC)
я точно не буду, то не моє. Кубка Америки мені вистачає з молоддю. --Jphwra (обговорення) 20:50, 25 червня 2019 (UTC)

Ну от тепер я думаю це точно все. Дуже дякую за допомогу, як завжди мої плани п'ятирічки за три роки провалились і до півфіналів не встиг. Думаю усі гідні учасники турніру статті отримали, щось англійці зовсім мутні якісь з нижчих дивізіонів, тому думаю повний склад то для них буде занадто добре ))). Натомість працюючи з цими юнаками я помітив, що для u-17 в нас взагалі нема ані чемпіонатів світу, ані Європи. Та й по u-19 та 20 багато недоліків. Треба постворювати ті статті, а то для зв'язності не зручно. Я в запитах на статті для цих всіх авторів «молодіжних» голів створю окремий розділ і буду його потроху наповнювати. Це не означає що вони мені зараз дуже треба, просто коли буду створювати, то в будь-якому разі їх шукатиму, то щоб потім не було подвійної роботи. А залити їх можна буде колись поступово, коли не буде чим зайнятись і не будете знати кого скормити боту ).
У мене інше питання до бота і до Вас, чи не може він позаливати стаби про юнацькі збірні Європи до 17 та 19 років? Стандартну преамбулу в один рядок і лише імпортувати дві таблиці про участі в ЄВРО і ЧС свого віку. Умовно як тут в Іспанії У-17. Шаблон-картку можна взяти у молодіжної команди, вони всі з логотипами, формами і назвами федерації є, а ті всі рекордні матчі і все інше можна і не додавати, не думаю що воно так важливо. Ця робота досить шаблонна і однакова, сидіти і змінювати Did not qualify на Не кваліфікувався, але якщо кожну збірну створювати (а там ще й до 20 років є і ще якісь), то дуже довго вийде. Настільки довго, що краще і не починати, бо до нового року не світу бачити не будемо. Але навіть якщо і не вийде із самою заливкою збірних, то можна хоч попросити щоб у статтях про гравців бот почав розділяти юнацькі і молодіжні команди по роках, тобто умовно Юнацька збірна Німеччини з футболу (U-17), Юнацька збірна Німеччини з футболу (U-18) і Юнацька збірна Німеччини з футболу (U-19), бо зараз він усім пише просто Юнацька збірна Німеччини з футболу. Теж саме з молодіжками — до 20 років, яка бере участь у чемпіонаті світу, і до 21 року, то різні команди і будуть окремі статті...колись будуть. Поки в нас детально є поділ лише по Україні і ще кільком збірним світу, в основному яких я робив до певних тижнів країни. Я розумію що це велика революція, але навіть якщо не зараз, то колись ті статті виникнуть і бажано б заділ робити вже зараз із посиланнями. Бо поки в нас все скопом і нічого хорошого з того не буде. Я якось на ці юнацько-молодіжні сектори укрвікі не заглядав так серйозно, а тепер бачу що у перспективі будуть проблеми. Це така собі футурологічна візія і роздуми о третій годині ночі ))).
В будь-якому разі я хоч і буду займатись створенням молодіжних турнірів, але по трьом континентальним першостям, що зараз тривають, якщо треба буде заливати «червоних» авторів голів, то допоможу. Буду поглядати у інкубатор. --YarikUkraine (обговорення) 23:33, 28 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго вечора. Я спробую спочатку підкорегувати бота-інкубаторника, а згодом подивлюся, чи вийде постворювати стаби по збірних. Вже при першому погляді на цю проблематику зіткнувся з невідповідністю. Я, як схоже з Вашого допису вище й Ви, досі помилково вважав, що U-20 це вже молодіжка. Скажімо той же бот робить (1) посилання типу [[Молодіжна збірна ХХХ з футболу|ХХХ U-20]] і (2) сумує матчі і голи для U-20 і U-21 з картки, додаючи по тексту статті таку суму як матчі і голи за молодіжну збірну. Однак, виявляється, це ще юнацький рівень (https://ffu.ua/teams/17), що слушно відображено й у назві статті про наших чемпіонів світу. Однак виходить, що (1) наша юнацька збірна виграла молодіжний чемпіонат і (2) супротивниками наших юнаків були виключно молодіжні збірні... --Thevolodymyr (обговорення) 18:46, 29 червня 2019 (UTC)
Та ні, ніякої невідповідності нема і ні в чому ми не помилялись. Тут справа в іншому. Українська традиція іменування вікових категорій відрізняється від західної, от і вся проблема. Ще з радянських часів, де звісно ніякі буржуазні U-19 не використовували, існували команди юніорів, молодіжні і команди майстрів. І якщо остання назва не прижилась і зараз навряд можна почути, то перші дві живуть в українських ЗМІ. У Європі ніякого поділу на молодіжку і юніорів не існує взагалі, вони всі просто Youth, і мають лише різний додаток від Under-15 до Under-23. У нас же команди до 23 років взагалі найчастіше називають олімпійськими, хоча це теж хиба, бо беруть вони участь далеко не тільки в Олімпіадах. Натомість у нас поняття «національна збірна» стосується лише основної дорослої команди, так як на заході навіть У-15 то вже national under-15 football team. Тобто іменувати за цим зразком ми не можемо, майже усі ЗМі подавали що України виграла молодіжний чемпіонат світу, інколи вказуючи до 20 років. А от те, що наші виграли юнацький чемпіонат світу я не бачив ніде. А на заході він взагалі ніякого з цих уточнень не має, просто Чемпіонат світу до 20 років. До цього треба розуміти, що ті цифри не завжди збігаються з реальними роками гравців. На нинішньому чемпіонаті Європи до 21 року здебільшого грають гравців по 22-23 роки. ОТЖЕ: фактично у світі існує чотири цикли «Youth» збірних, спочатку U-14/U-15, де в обох Америках та Азії є відповідні юнацькі змагання, а вершиною цього дійства футбольний турнір на Юнацьких Олімпійських іграх, де брали участь команди U-15, наприклад на турнірі 2014 року, а 2018 року чогось відмінили і вирішили провести футзальні змагання. Другою йде U-16/U-17, де є континентальні турніри в усіх федераціях і вершиною юнацький чемпіонат світу. Третьою є U-18/U-19/U-20, і тут знову є континентальні турніри в усіх федераціях і вершина, молодіжний чемпіонат світу. І остання група то U-21/U-23, де проходять континентальні першості в Європі, Азії та Африці, а інші континенти проводять відбіркові цикли на олімпійські ігри, що теж формально можна назвати місцевими першостями. Ну і вершиною усієї «Youth»-історії є Олімпіада, де навіть може бути 3 гравці понад 23 роки, майже 40-річного «юнака» Гіггза на лондонській олімпіаді думаю всі пам'ятають ). А на додачу проходять десятки і десятки інших турнірів для різних вікових збірних, починаючи від Турнір в Тулоні і закінчуючи різними Середземноморськими та Панамериканськими іграми і там зачасту грають не ті основні команди, а проміжні, наприклад U-18.
Колись дуже давно в рамках іншої проблематики це питання підіймалось, робились навіть різні красиві різнокольорові таблички, тому я зараз це добре пам'ятаю. Якщо є бажання, то можете проглянути тут, тільки на одну тему нижче (не можу процитувати конкретно її через фігурні лапки, які вікіпедія сприймає як шаблон і ламає посилання). Звісно воно вже не дуже неактуально, але так для загального розуміння, бо дійсно чорт ногу зламати може з тими збірними. Тому варто або лишати так, як воно є з поділом на молодіжні і юнацькі, або брати з основу західну модель і відмовлятись від словесних уточнень на користь цифрових, наприклад Збірна України з футболу (U-20) та Чемпіонат світу з футболу (U-20) (або й навіть без дужок) чи Збірна України з футболу до 20 років та Чемпіонат світу з футболу до 20 років. Але це вже дійсно буде революція. --YarikUkraine (обговорення) 21:06, 29 червня 2019 (UTC)
Ой панове, давайте залишемо як є: юнацька, молодіжна, олімпійська та національна. Бо не так багато інфи буде про ті збірні і вони будуть дублями одна одної, а так юнацька з розділами по віку та й годі.Як в принципі я і просив закласти в шаблонах які зараз використовуються. Юо це марудна і нікому нецікава робота. І тільки ми втрьох + ще Нікк ну може ще пару чоловік розуміється на цій темі. Більшості вони як мені кіно чи музика. А тому обговорили і прийняли за основу традиційне українське: юнацька, молодіжна, олімпійська та національна. --Jphwra (обговорення) 08:11, 30 червня 2019 (UTC)
Та особливих проблем нема, поки в нас всі юнацькі команди від 15 до 19 років йдуть за схемою Юнацька збірна Х з футболу (U-1Х). Все питання з 20-річними, але в нас там є лише збірна України, всі інші червоні, тому я думаю як налаштує свого бота @Thevolodymyr:, так і буде. Інкубатор в нас системоутворююча основа і якщо бот буде подавати Юнацька збірна Х з футболу (U-20), то так і приживеться, а якщо Молодіжна збірна Х з футболу (U-20) — то приживеться ця назва. Я думаю тут правильної чи помилкової назви нема і бути не може, бо це все українська вигадка, а не загальносвітова назва. --YarikUkraine (обговорення) 14:59, 30 червня 2019 (UTC)

--YarikUkraine (обговорення) 21:06, 29 червня 2019 (UTC)

ого яку революція ви затіяли з юнаками та й молодіжками. Думаю до мого повновісного повернення в вересні буде що почитати. --Jphwra (обговорення) 18:55, 29 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго ранку. (1) Може колись би ще подумав, як трактувати 20-річних, але з огляду на цьогорічні успіхи наших збірних рука не піднімається робити усупереч ФФУ/УАФ. Тож переробив у себе всі U-20 збірні на юнацькі. (2) Підкорегував бота в частині заповнення картки (додав вік збірних до посилань, окрім U-21, яку лишив просто молодіжною без уточнення) + по тексту додав уточнення, з якого рівня почалася кар'єра в юнацьких збірних, а також сумування U-20 до юнацьких. Закинув тестового турка з Ваших останніх запитів. Подивіться, чи так норм. --Thevolodymyr (обговорення) 07:15, 1 липня 2019 (UTC)

Добрий день. Для турків і загалом європейців це цілком нормально, залив того тестового турка, хоча і без цього видно було що працює. Але я вже вище писав, що є складнощі. Якщо у європейців не існує турнірів U-20 і ця збірна збирається лише для участі у МЧС і дійсно фактично є стара молодіжка з Євро U-19, то для Південної і Північної Америки U-20 то основна молодіжна команда, аналог європейської U-21. Умовно у бразильців не існує Бразилія U-21, для них U-20 то вже найвищий рівень молодіжки. Тобто їх точно треба відділяти і називати молодіжкою, бо іншої нема і з таким налаштуванням у нас всі американці лишаться без молодіжної команди взагалі. Для прикладу думаю якщо зробити тестового Габріел Бошилья, то, якщо не помиляюсь, бот зробить що він грав лише за юнацьку команду, але ж то не так. Чи можна якось по конфедераціях розділити, чи бот так не може? --YarikUkraine (обговорення) 15:16, 1 липня 2019 (UTC)
@YarikUkraine: О-хо-хох... Тут без довідничка додаткового не обійтися. Але якщо мова лише про поділ на тих, для кого U-20 ще юнацька, а для кого вже молодіжна, то це простіше ніж конфедерації конкретні прописувати. Для початку треба цей розподіл зробити. УЄФА — юнацькі, Африка, наче, аналогічно до Америк, — молодіжні, а Азія з Океанією? Так й не зрозумів із таблички. --Thevolodymyr (обговорення) 15:32, 1 липня 2019 (UTC)
Ну я писав вище, що цей поділ умовний. Як ми поділимо так і буде. У Азії та Африки є молодіжні чемпіонати U-23 — Молодіжний (U-23) чемпіонат Африки з футболу та Молодіжний чемпіонат Азії з футболу, але вони створені нещодавно, до того теж U-20 і U-19 були найвищими змаганнями, але тепер вони стали юнацькими, або два молодіжних, важко розібратись ). З Океанією взагалі можна повіситись, там найвищий турнір — Молодіжний чемпіонат ОФК де грають U-19 і то вже фактично молодіжні команди. Там під табличками я зробив розподіл на молодіжні-юнацькі. Якщо його трохи підправити то вийде так:

Якось так --YarikUkraine (обговорення) 16:02, 1 липня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго дня. Бразильця тестового закинув. Мабуть, там все ок. Хотів остаточно підтвердитися, що вірно розумію два нюанси, які поки не виправляв:
 • Усі U-23 роблю Олімпійськими? Наразі вони молодіжні U-23. Нерідко бачив, коли вони в італійців йдуть двома окремими рядками (до Олімпійської зараховують лише матчі/голи безпосередньо на ОІ, а решта ігор по суті цієї ж команди, товариських ймовірно, йдуть в рядку U-23.
 • Переводжу азійські і океанські U-19 до молодіжних, вірно?
--Thevolodymyr (обговорення) 10:40, 4 липня 2019 (UTC)
Добрий день. Ну з латиноамериканцями взагалі ідеально, у людей один юнацький турнір, один молодіжний і один передоліпійський, наііть вікові категорії ніколи не змінювали, все по стандартам фіфа. Якби у всіх так було, то все було б елементарно. )
1) Якщо зовсім вже прискіпуватись, то молодіжна U-23 і олімпійська то дійсно різні речі. Умовно на Молодіжний (U-23) чемпіонат Африки з футболу грають лише юнаки до 23 років, тобто молодіжка, а коли їдуть на олімпіаду, то до них додається три дорослих і це вже олімпійська команда. І дійсно проглянув, то італійці вирішили собі розділити на олімпійську та молодіжну U-23 і взагалі ділять ці дві речі й для інших країн. Тому формально і ми так можемо, але якщо африканські чи азійські молодіжки U-23 ще десь грають на континентальних турнірах, то для європейців, і зокрема тих же італійців, це лише кілька товариських матчів і турнірів, навіть писати нема чого. Більшість вікіпедій об'єднує, тому і я так вирішив, але якщо ж Ви вважаєте що варто поділити, бо це дійсно різні команди, то я не буду проти.
2) Знову ж таки на Ваш розсуд, я привів той список лише як варіант, без жодних АД чи джерел. Азіати в 2023 році переходять на чемпіонат U-20, тому там простіше, це буде молодіжка аналогічна іншим. А з Океанією взагалі неясно, U-19 то ніби ще в нас юніори, але ж вищого турніру в них нема, тому просто щодо логіки перекинув їх у молодіжку, щоб взагалі без молодіжки не залишились, бо так вийде що збірні ОФК не мають молодіжних команд. Але якщо раптом вони створять собі турнір U-21, наприклад, то вийде колізія і виправляти по усіх статтях то буде велика морока. Я ж кажу що ідеально було б взагалі прибрати будь-які надписи про молодіжну чи юнацьку як у збірних, так і у турнірах, бо це не має жодних джерел чи підтверджень. Я напевно все ж створю загальне обговорення для усіх Вікідописувачів футболу, щоб визначитись із цими «молодіжками», скористаючись і частиною написаних тут матеріалів. Ви теж до неї долучайтесь. --YarikUkraine (обговорення) 12:38, 4 липня 2019 (UTC)
@YarikUkraine: Я тоді поки лишаю все як є. Спробую глянути на статті про юнацькі/молодіжні збірні з точки зору «ботоімпорту». --Thevolodymyr (обговорення) 13:49, 4 липня 2019 (UTC)

Я ж не вандал[ред. код]

Навіщо у статті про Франко Бальдіні Ви записали мене до вандалів? --Submajstro (обговорення) 17:47, 20 червня 2019 (UTC)

@Submajstro: Доброго вечора. Жодним чином. Фактично я відкинув останню правку того невгамовного італійського аноніма. Однак, враховуючи, що таке відкидання по суті повернуло статтю до останньої відпатрульованої версії, то реалізовано воно було відхиленням усіх невідпатрульованих змін, включно з Вашими слушними відкотами попередніх правок згаданого італійця. У принципі рівно теж саме могло бути зроблене відкиданням лише останньої правки та відпатралюванням останньої Вашої версії, але зробленим мною чином воно суттєво простіше і я не міг подумати, що Вас це може образити. Вибачаюся. --Thevolodymyr (обговорення) 18:14, 20 червня 2019 (UTC)
Я дуже багато відкидаю редагувань незареєстрованих вандалів. І коли приходить сповіщення, то починаю думати, що я зробив не так. Інколи приходить таке повідомлення, коли я не побачив зробленого вандалізму раніше. Мені це не дуже важливо, а для когось можливо ні, тому я звернув на це увагу. Інцидент вичерпано. --Submajstro (обговорення) 18:26, 20 червня 2019 (UTC)

Чін Ормечеа[ред. код]

зробив про нього статтю, а виникло питання до чого його прив'язати? Немає жодного турніру в нас. --Jphwra (обговорення) 18:23, 22 червня 2019 (UTC)

Схоже, що ні до чого. Його Visem у запитах промаркував МЧС-2019, ймовірно помилково. --Thevolodymyr (обговорення) 18:27, 22 червня 2019 (UTC)
@Jphwra: Знайшов ). Він на попередньому МЧС за австрійців забивав. --Thevolodymyr (обговорення) 18:32, 22 червня 2019 (UTC)
Слава богу, а то зробив кляцяю і немає. А тут такі «відзначився»... --Jphwra (обговорення) 18:40, 22 червня 2019 (UTC)

Статті без карток і категорій[ред. код]

І знову я, доброї ночі ). Тут один користувач постворював до шведського тижня статті про шведських гравців, але це фактично лише достатньо поганий переклад з енвікі, без жодних додаткових елементів. Інтервікі я проставив. Чи варто прогнати по них бота, аби він поставив шаблони-картку і категорії? Чи на Вашу думку воно того не вартує і краще повилучати повністю, а колись (може цей день ніколи не настане) ботом створимо більш адекватні статті? Якщо так, то завтра повилучаю, або проставте шаблони і інші адміни почистять. Просто не знаю як краще. Ось цей список Клас Кронквіст, Томас Нордаль, Робін Симович, Свен Ліндман, Еміль Саломонссон, Сезар Сантін, Ніссе Андерссон і може до Вашого прочитання з'явиться ще якесь добро. То як вважаєте, гра вартує свічок чи усе під ніж? --YarikUkraine (обговорення) 23:22, 29 червня 2019 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго дня. Цих доведу до пристойного вигляду. Лишається сподіватися, що не наштампують іншого подібного. --Thevolodymyr (обговорення) 08:59, 30 червня 2019 (UTC)
Чим мені «подобаються» тижні так це такими «статтями». В мене теж хокейна була, після моєї роботи лишилась тільки назва... Хоч називають правильно. --Jphwra (обговорення) 09:03, 30 червня 2019 (UTC)
Дуже дякую, не сподівався що на стільки приймете цю тему. Тоді я вже зроблю вручну Ларс Арнессон, там нема італійської версії, але якщо не вилучаємо, то не вилучаємо усе ) --YarikUkraine (обговорення) 14:18, 30 червня 2019 (UTC)
@YarikUkraine: Ну формально їх вилучати наче не можна було. Гравці значимі і статті під КШВ підпадають хіба як автопереклад, що завжди занадто дискусійно. Тож за вікіпедійною традицією їм був шлях отримати набір шаблонів про недоліки і роками «радувати» око випадкового читача. А такого в нас вистачає й так. --Thevolodymyr (обговорення) 14:41, 30 червня 2019 (UTC)
Та ні, автопереклад можна вилучати без будь-яких дискусій. Якби Ви сказали, що не будете витрачати на них бота, я б повилучав. Тим більше користувача попередив. Це не проблема. --YarikUkraine (обговорення) 14:45, 30 червня 2019 (UTC)

ЧС-1938[ред. код]

 • Привіт. Тільки що звернув увагу, що шаблони румунів мають різний вигляд))) Вибачте за мою скрупульозність, але не могли б Ви їх привести до спільного знаменника? Чи це можу робити і я? --ssbond (UA) 08:15, 19 травня 2019 (UTC)

Перший такий:

Інші такі:

@Ssbond: Доброго дня. Проблема у відмінностях між {{National squad}} і {{National squad no numbers}} в частині наявності отого з футболу. Для уніфікація варто або у першому додати, або у другом вилучити. Але й перший, й другий варіанти не такі прості. При першому з'являть заголовки шаблону «Склад збірної ... з футболу на Молодіжному чемпіонаті Європи з футболу...» (на приклад, тут). При другому (як тут) — прибирання уточнення «з футболу» робить назву шаблону необднозначною «Склад збірної ... на Літніх Олімпійських іграх ...». Тобто для уніфікація треба 1) визначитися, яким шляхом йти; 2) здійснивши корегування шаблону, пройтися по всіх таких випадках і виправити. Включень {{National squad no numbers}} значно менше, однак, все рівно там шматок роботи. Може трохи згодом займуся. --Thevolodymyr (обговорення) 09:37, 19 травня 2019 (UTC)
П.С. До речі, конструкція [[У: з Вашого підпису в нас не працює, не певен, чи є інше подібне скорочення, а ось [[Користувач: гарантовано працюватиме.
 • То я її спер з РуВики ))). Поправив. Дякую. --ssbond (UA) 18:05, 19 травня 2019 (UTC)
Вечір добрий. Правлю вже не першу сторінку по румунським гравцям і не можу зрозуміти. ІтВікі не знає, що була Австро-Угорщина в 1867-1918 роках? Чому у всіх італійських джерелах стоїть Румунія? Її ж не було в той час! Та й інші Вікі тупо копіюють Румунію. Невже настільки всім пофіг? --ssbond (UA) 18:57, 20 травня 2019 (UTC)
@Ssbond: Добрий вечір й Вам. Італійці загалом не зазначають країну народження. Це самодіяльність бота. Я при запуску зазначаю національну приналежність гравця, яка за замовчуванням йде в країну народження, а також використовується як привід додавати категорії «Легіонери...». Тому у ціх частинах тексту лізуть баги, якщо гравець міняв країну, або мали місце якісь менш значущі події по типу розпаду А-У ).
До речі, як Ви дивитеся на те аби, не доробивши 1930, забігти наперед у часі до 1934-1938 і добити румунів там? --Thevolodymyr (обговорення) 19:11, 20 травня 2019 (UTC)
П.С. І, ще раз до речі, Румунія таки була з середини ХІХ ст., лише футболом там не дуже переймалися, тож майже всі гравці — вихідці з відшматованих в А-У територій.
 • Я ж не сперечаюся з приводу Румунії взагалі, вона, безперечно, була, але... Коли народжувалися гравці збірної ЧС-1930 (1900-1910+/-) була Австро-Угорщина, тобто вся територія Румунії була окупована Австро-Угорщиною. Ось я і питаю, чому ІтВікі на це забиває болт? )))

Давайте закінчимо ЧС-1930, а згодом перейдемо до ЧС-1934. Люблю поступово рухатися, а не розпорошуватись... Ось Вас не було майже добу і я так засумував, що зробив склади ЧС-1950 --ssbond (UA) 19:39, 20 травня 2019 (UTC)

@Ssbond: Щодо послідовності — добре. А щодо Румунії не погоджуся ), вона ж з 1916 року навіть на стороні Антанти воювала, аби мати підстави відтяпати ту ж Буковину в А-У. --Thevolodymyr (обговорення) 19:47, 20 травня 2019 (UTC)
 • Ну, на рахунок всієї я погарячкував, але... Більшу частину займала Австро-Угорщина, ще частину - Королівство Італія. Але Ви таки маєте рацію, Валахия тоді була під Румунією. Провтикав... --ssbond (UA) 19:56, 20 травня 2019 (UTC)
 • Добрий день. Чомусь не працює шаблон {{FootballFacts}}. З wikidata відкриває нормально, а з wikipedia не хоче. Коли вставляю повне посилання Профіль футболіста на сайті FootballFacts.ru (рос.) , то працює. Можете подивитися? --ssbond (UA) 11:50, 22 травня 2019 (UTC)
@Ssbond: Добридень. Там не було підтримки Вікідати, додав. --Thevolodymyr (обговорення) 10:39, 22 травня 2019 (UTC)
 • Дуже дякую. Ще питання. Роблю зараз парагвайців. Є два сайти: rsssf.com і 11v11.com. Дані на них дещо розходяться. Кому більше вірити? --ssbond (UA) 11:50, 22 травня 2019 (UTC)
@Ssbond: Тут не підкажу. Оцінка рівня АД — суб'єктивна штука. Мені особисто перший вбачається авторитетнішим, у них купа екслюзивних даних з бозна яких друкованих джерел. Утім, вони певною мірою також колектив волонтерів-ентузіастів, тож всяке може бути. --Thevolodymyr (обговорення) 11:57, 22 травня 2019 (UTC)
 • Добрий день. Зробіть, будь ласка тих, що потрапляють під це. --ssbond (UA) 08:08, 30 травня 2019 (UTC)
@Ssbond:Добридень. Гаразд. Там троє чехословаків і під десяток австрійців лишається у 1934. --Thevolodymyr (обговорення) 08:16, 30 травня 2019 (UTC)
 • Доброї ночі. Я вже давно Вас чекаю з відпустки))) Продовжуємо ЧС-1934? --ssbond (UA) 22:37, 18 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: Доброго ранку, чом би й ні? Продовжуємо, зараз французів закину. Як Ваше здоров'я, все норм? --Thevolodymyr (обговорення) 06:13, 19 червня 2019 (UTC)
 • Жити буду, але зі здоров'ям не зовсім норм. Легені в шахті убив ((( --ssbond (UA) 10:17, 19 червня 2019 (UTC)
@Ssbond: (( Тримайтеся! --Thevolodymyr (обговорення) 10:22, 19 червня 2019 (UTC)
 • Добрий день. З чого Ваш бот взяв, що німці стали бронзовими на ЧС-1938? То були бразіли ))) --ssbond (UA) 10:58, 8 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Підправив, але все одно всі вже залиті. --Thevolodymyr (обговорення) 11:11, 8 липня 2019 (UTC)
 • Добрий день. Потрібна ваша допомога. Зіткнувся з тим, що в таблиці ігор збірної не відображається шаблон по Богемії і Моравії. Подивіться тут, може Ви зможете виправити. Матч 1939 року. І ще. Може можна якимось кодом прибрати розтяжку цієї таблиці на всю сторінку і, відповідно, її сповзання нижче правого блоку. Це вже для краси ))) --ssbond (UA) 08:49, 10 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Доброго дня. По першому питанню — зробив. Лишається питання, куди має вести Збірна Богемії та Моравії з футболу. Ви у картці зробили посилання на Чехословаччину, як на мене це некоректно. Варто або чекати на окрему статтю, або редирект на Чехію. Словаччина у ті роки мала окрему збірну. Щодо другого питання — трохи погрався, не виходить, схоже заголовок шаблону там реалізований таким чином, що ділить увесь екран. Єдиний вихід для естетики — додавати достатнью тексту, аби він заповнив місце ліворуч від картки ) --Thevolodymyr (обговорення) 09:56, 10 липня 2019 (UTC)
Наскільки я розумію, Богемія і Моравія стала правонаступницею Чехословаччини, як Німеччина після об'єднання для ФРН. Навіть чемпіонати Чехословаччини 1938-1944 називалися чемпіонатами Богемії і Моравії. Тому я і зробив відсилання на збірну Чехословаччини. Чесно кажучи, не хочеться ритися в анналах історії і вишукувати, що ж тоді там творилося. --ssbond (UA) 10:05, 10 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Ну дивіться, єдине, що з нині червоної Богемії і Моравії варто зробити редирект на одну, або на іншу. В італійців він є і веде на Чехію, а в англійців редиректу нема, однак три гри цієї команди згадані у статті про збірну Чехословаччини. Так що виходить 1:1. --Thevolodymyr (обговорення) 10:13, 10 липня 2019 (UTC)
Порився. Виною всьому окупація Богемії, Моравії і Сілезії. Словаччина була тоді незалежною. Так що можна як і на Чехію, так і на Чехословаччину. 1-1 не змінився ))) У чеській версії Вікі футбол в цей час підписано як "чехословенско". Думаю, треба відсилати на Чехословаччину. --ssbond (UA) 10:36, 10 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Я не проти ) --Thevolodymyr (обговорення) 10:44, 10 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Розумию, але, на жаль, побороти шаблон не вийшло, а закидати статистику у самий низ статті, як на мене, занадто революційний підхід ) --Thevolodymyr (обговорення) 08:24, 18 липня 2019 (UTC)
 • Добрий ранок. Почав я розбиратися зі складом шведів на двох ЧС і ледь не посивів. Хто як хоче, так і пише. Англійці своє, італійці своє, ФІФА своє. Але якщо перші двоє дають повні списки по 22 особи, але є відмінності по персоналіях, то ФІФА на ЧС-34 сильно не заморочувалась і просто розмістила 18. Треба прийти до якогось спільного знаменника. Пропоную взяти за альма-матір таки сайт офіційної організації і підігнати під нього всі склади і всі шаблони. --ssbond (UA) 01:36, 19 липня 2019 (UTC)
@Ssbond: Доброго ранку. В мене робота пов'язана з даними, і коли я стикаюся з невідповідностями у джерелах мене починає тіпати ). З одного боку Ви маєте рацію і сайт ФІФА мав би бути найавторитетнішим джерелом, але звідкись ті «зайві» футболісти узялися? Якщо їх усіх повичищати, то в нас з'являться десятки статей-сиріт, чого також хотілося б уникнути. Тож навіть не знаю... До речі, ось Вам ще одне джерело до скарбнички. Знайшов відскановий 9-томник. Якість не дуже, але там наче по 22 гравці (для 1938 принаймі). Може вітчизняне джерело взяти за основу? --Thevolodymyr (обговорення) 08:02, 19 липня 2019 (UTC)

Шаблони КАН2019[ред. код]

Добрий день. Зробив ось таку ось річ і тепер при натисканні на букву "П" в ньому мені відкриває сторінку не перегляду, а створення. Що не так? --ssbond (UA) 05:36, 18 липня 2019 (UTC)

@Ssbond: Доброго ранку. Аби воно працювало параметр name у шаблоні має повністю співпадати з назвою шаблону. Тобто в обох випадках кубку/Кубку має бути написано однаково. --Thevolodymyr (обговорення) 06:37, 18 липня 2019 (UTC)
Сенк. Виправив. --ssbond (UA) 06:55, 18 липня 2019 (UTC)

ХІ[ред. код]

прохання продовжити його заливати новими заготовками з 1 серпня, а до того часу я хочу ліквідувати червоних з обговорення. --Jphwra (обговорення) 10:04, 20 липня 2019 (UTC)

Доброго дня. Мені простіше підтримувати «залишок» заготовок в інкубаторах, не відслідковуючи дати. Я туди чогось насиплю, воно все рівно там на Вас чекатиме. --Thevolodymyr (обговорення) 10:09, 20 липня 2019 (UTC)

Тиждень Єврокубків[ред. код]

Там почався тиждень Єврокубків. Може ви б залили кілька статтей.--Meteor06 09:53, 19 серпня 2019 (UTC)

@Meteor06: Ну формально він не почався — висить у Пропозиціях. Але я не фанат формальної участі у Вікітижнях. Утім так співпало, що навіть парочкою статей (Франц Рот і Хосе Еулохіо Гарате) вже долучився ). Вони там у списку навіть поруч. --Thevolodymyr (обговорення) 10:39, 19 серпня 2019 (UTC)

Склади клубів 2[ред. код]

Я оновив шаблони складів Крістал Пелес і Вулвергемптона (ну точніше Вулвергемптона створив)). Може варто зробити те саме, що й з Леганесом? Все ж таки Англійська Прем'єр-ліга, напевно другий (якщо не перший) за популярністю футбольний турнір в Україні.--Meteor06 08:56, 20 серпня 2019 (UTC)

Зараз також займаюся оновленням футболістів Вулвергемптона, бо ледь не у всіх написано, що грають для прикладу в «Бразі».--Meteor06 09:36, 20 серпня 2019 (UTC)
@Meteor06: Доброго дня. Залежить від того, що розуміється під «те саме, що й з Леганесом». Якщо Ви бажали б прописати відсутніх гравців за допомогою інкубатора — закину без проблем. --Thevolodymyr (обговорення) 09:35, 20 серпня 2019 (UTC)
Так, саме те.--Meteor06 09:36, 20 серпня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Thevolodymyr (обговорення) 10:26, 20 серпня 2019 (UTC)

Оновлення ботом[ред. код]

Оновіть, будь ласка: Колумбія Карлос Санчес Морено Швеція Альбіан Аєті Австрія Марко Арнаутович--Meteor06 10:38, 25 серпня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. Зустрічне прохання, можете, будь ласка, прибирати опрацьовані заготовки зі сторінки оновлення? --Thevolodymyr (обговорення) 13:28, 25 серпня 2019 (UTC)

Ось ще: Франція Джибріль Сідібе (футболіст, 1992) Португалія Андре Гоміш Данія Йонас Лессль

@Meteor06: YesТак Зроблено. --Thevolodymyr (обговорення) 07:41, 26 серпня 2019 (UTC)

Північна Ірландія Джонні Еванс Уельс Денні Ворд (футболіст, 1993) Іспанія Айосе Перес Бельгія Денніс Прат Північна Ірландія Брендан Роджерс (тренер) Франція Ельякім Мангала Англія Енді Керролл Бразилія Жоелінтон Франція Аллан Сен-Максімен Шотландія Метт Річі Франція Аллан Сен-Максімен Нідерланди Єтро Віллемс Швеція Еміль Крафт Франція Аллан Сен-Максімен Англія Стів Брюс (тренер)--Meteor06 14:32, 27 серпня 2019 (UTC)

@Meteor06: YesТак Зроблено. --Thevolodymyr (обговорення) 14:58, 27 серпня 2019 (UTC)

Англія Джей Родрігес Нідерланди Ерік Пітерс Малі Мусса Дженепо Австрія Кевін Дансо Німеччина Ральф Газенгюттль (тренер)

@Meteor06: YesТак Зроблено. --Thevolodymyr (обговорення) 16:08, 24 жовтня 2019 (UTC)

Іспанія Кіко Касілья Франція Лука Зідан Іспанія Альваро Одріосола--06 18:43, 31 жовтня 2019 (UTC)

@Meteor06: Двох зробив, а молодшого Зідана в італійців не виявилося. --Thevolodymyr (обговорення) 19:18, 31 жовтня 2019 (UTC)

"діджитал" vs "диджитал"[ред. код]

Це поширена помилка, але все одно помилка. Див. правопис, будь ласка. --Thorn0 (обговорення) 11:40, 11 жовтня 2019 (UTC)

@Thorn0: Дякую, що відписалися. Так, я вже подивився. Як на мене дивно, але правопис є правопис. --Thevolodymyr (обговорення) 11:46, 11 жовтня 2019 (UTC)
Мені не дуже до вподоби, як це правило працює зі словами англійського походження на кшталт "фрилансер", де в оригіналі звук [i:]. Шкода, що в новому правописі це залишили без змін. Але в "диджитал" в англійській [ɪ], тож тут все гаразд. --Thorn0 (обговорення) 12:14, 11 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Ліонель Мессі[ред. код]

Що не так із трьома останніми редагуваннями? Статистика за збірну була запущена, виправлена правильно 136 матчів 68 голів, перевірте в інших вікіпедіях. Гравець року ФІФА це і є найкращий гравець року за версією ФІФА. петрокрс (обговорення) 19:33, 12 жовтня 2019 (UTC)

@Петрокрс: Доброго вечора. Все так. Сталося випадково через наявність функціоналу відкоту одним дотиком. Проглядаючи список спостереження з мобільного, нерідко хочу клацнути в одному місці на екрані, а сторінка встигає доформуватися і фіксується натискання в іншому місці, у цьому випадку на «відкинути». Зазвичай помічаю і виправляю, цього разу, мабуть, ще й з інтернетом щось було негаразд. Перепрошую. --Thevolodymyr (обговорення) 21:05, 12 жовтня 2019 (UTC)

Потрібна ваша допомога як головнього автора[ред. код]

Вітаю вас. Пробачьте за те, що пишу з помилками. Я зробив на російську мову переклад версії статти Футбольний матч Росія — Україна (1999), головним автором якой ви є (дивитися тут), та номиновав ії у добрі статти у Російськой Вікіпедії. Прошу вас подивитися ось тут и казати чи стаття у цьом віди заслужує статус доброй. Дякую. Ще раз пробачьте за усі помілки у правопису: украінську я на слух розумію, але писати без помилок ще не можу. Mark Ekimov (обговорення) 23:14, 14 жовтня 2019 (UTC)

@Mark Ekimov: Здравствуйте. Мне сложно судить о соответствии статьи принятым в рувики требованиям к «хорошим», поскольку их не знаю. Могу лишь констатировать, что украиноязычная версия соответствовала актальным на момент номинации требованиям у нас.
Я просмотрел Вашу статью и исправил наиболее очевидные опечатки, стилистические и смысловые ошибки. Также, возможно, Вам помогут мои замечания:
 1. Я не силен в русскоязычной пунктуации, но создалось впечатление, что Вы злоупотребляете двоеточием.
 2. Последние два предложения первого абзаца раздела Варианты исхода очевидно некорректно отображают ситуацию, поскольку в случае ничьей обе команды были заинтересованы в успехе Исландии. Приведенная таблица об этом прямо свидетельствует.
 3. Второй абзац раздела Меры предосторожности явно не на своем месте. Изложенное в нем к мерам предосторожности не относится.
--Thevolodymyr (обговорення) 16:14, 15 жовтня 2019 (UTC)

Манчестер Юнайтед[ред. код]

Добрий день! Подивіться, будь ласка, чи останні правки анонімного користувача були вандальними? (Я зробила відкіт, бо у попередніх бачила вандалізм). Можливо останні редагування були правильними? Завчасно дякую. --Нестеренко Оля (обговорення) 09:37, 16 жовтня 2019 (UTC)

@Нестеренко Оля: Добридень. Дякую, звісно то були вандальські забавки. --Thevolodymyr (обговорення) 09:59, 16 жовтня 2019 (UTC)
@Thevolodymyr:, будь ласка, і Вам дякую. --Нестеренко Оля (обговорення) 11:18, 16 жовтня 2019 (UTC)

Фото[ред. код]

 • Добрий вечір. Навчіть мене заливати фотографії, але не сам процес мене цікавить, а те, що потрібно зробити, щоб фото залишилося в Вікіпедії і не було видалено. Наприклад, є ось таке фото (https://web.archive.org/web/20130921231421if_/http://www.todobulla.cl/wp-content/uploads/2011/02/101104_202221.jpg). Ця людина вже померла і я десь читав, що можна додавати такі фотографії. Які мої дії? З повагою, --ssbond (UA) 16:14, 18 жовтня 2019 (UTC)

Пауелл -> Павелл[ред. код]

Добридень. Що ви скажете щодо транслітерування саме через В у цьому випадку та подібних? --KuRaG (обговорення) 15:19, 7 листопада 2019 (UTC)

@KuRaG: Відповів. --Thevolodymyr (обговорення) 22:38, 7 листопада 2019 (UTC)

ЧС-1950[ред. код]

Бот зламався чи з чим пов'язаний простой? --ssbond (UA) 20:58, 13 грудня 2019 (UTC)

@Ssbond: Доброго вечора. Можна сказати й так, але скорше щось з API Вікіпедії. В тому сенсі, що методи, які раніше нормально з ним працювали, наразі не можуть «достукатися». Ймовірно, треба оновити бібліотеку роботи з Вікі, а як її оновлювати, то треба б уже й нову версію python встановити. Врешті-решт вирішив взагалі почати здалека й оновити OS ). Бо на систему семирічної давнини вже нічого нового толком і не встановиш. Зараз саме завантажується. Ну а там 50/50 — або все запрацює, або остаточно ляже. --Thevolodymyr (обговорення) 21:33, 13 грудня 2019 (UTC)