Обговорення користувача:Usik64

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Обговорення користувача:Usik64[ред. код]

Ну шо, колєги і колєжанки, починаймо 2021 рік. З Богом. Usik64 обговорення

16:58, 6 січня 2021 (UTC)

Добрий день у вашу хату[ред. код]

Здоровенькі були, шось Вас давно не видно, як там справи на Плюці? -- Account Phone (обговорення) 12:44, 31 січня 2021 (UTC)

Все оте, що нижче, було написано, а потім видалено за відсутністю значимості -- Usik64 обговорення 14:45, 31 січня 2021 (UTC)
Видалізм то якась жесть у Вікіпедії, кожен день купа номінацій нормальних статей на вилучення, і автори просто в шоці... трохи там вештаюся, пробою відстояти таж таке відчуття, що через рік ще хтось поставить їх на вилучення, і до кінця не зрозумілий алгоритм, хто має право поставити на вилучення, рішення приймається більшістю голосів чи адмінами, якщо більшістю то треба сповіщати хочаб здесяток активних юзерів, а не три випадкових юзери приймають рішення про існування статті... шо поробиш, таке життя... -- Account Phone (обговорення) 15:10, 31 січня 2021 (UTC)
Там зашибісь писати про медуз, що живуть мільйони років, однорічну травичку, якогось дядька, що помер 300 років тому. Це все вельми важливо і академічно -- Usik64 обговорення 15:29, 31 січня 2021 (UTC)
@Account Phone: Поставити на вилучення може будь-який користувач. Рішення приймається не більшістю голосів, а адмінами відповідно до аргументів - це не голосування. --Kanzat (обговорення) 22:22, 31 січня 2021 (UTC)

Сторінку Лаванда Різ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Лаванда Різ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:13, 18 січня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон:Лаванда Різ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Лаванда Різ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:14, 18 січня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон:Букнет номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Букнет, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:16, 19 січня 2021 (UTC)

Сторінку Душа дракона (Лаванда Різ) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Душа дракона (Лаванда Різ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 20:55, 19 січня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Душа дракона (Лаванда Різ)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Душа дракона (Лаванда Різ) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:38, 27 січня 2021 (UTC)

Невільний File:Душа_Дракона_обкладинка.png, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:Душа_Дракона_обкладинка.png. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:36, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Лаванда_Різ_Фото_Авторки_01.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Лаванда_Різ_Фото_Авторки_01.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:03, 26 лютого 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

  1. File:Аналог_Цифра.png
  2. File:Гатне_20180325_ВМ_Офіс.jpg
  3. File:Гатне_Київська_2В.jpg
  4. File:Гатне_Стави_20180409_120159.jpg
  5. File:КВВІУЗ_Уволка_174700.jpg
  6. File:Краги_20180813_.jpg
  7. File:Незаверш_Військ_05.png
  8. File:Памятник_Братська_могила_Гатне_412.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 05:33, 31 травня 2021 (UTC)