Обговорення користувача:Usik64

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Зображення[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на те, що всі Ваші зображення, завантажені до Вікіпедії як невільні файли, були вилучені. Якщо це Ваша власна робота (малюнок чи фотографія), Ви можете завантажити їх на Вікісховище під вільною чи частково вільною ліцензією. Попросіть адміністратора про тимчасове відновлення і перенесіть. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:06, 11 січня 2019 (UTC)

Дякую. Але не хочу. Нема часу займатися тим пінг-понгом -- Usik64 обговорення 18:30, 11 січня 2019 (UTC)

Про невільні файли[ред. код]

Пане Usik64, ми ж з вами мали розмову про невільні файли?

І не тільки зі мною — вся сторінка всіяна попередженнями про порушення авторських прав.

Те, що ви взяли звідкілясь план міста Файл:КВВІУЗ План 011.png, а потім обробили його в редакторі, не робить зображення вашим. Тим паче не робить увесь цей процес конструктивним те, що ви не вказуєте звідкіля ви взяли початковий план, а пишете тільки Цей файл зробив я сам для статті, Джерело: Paint.net. Кого ви намагаєтеся цим ввести в оману? --VoidWanderer (обговорення) 18:51, 13 січня 2019 (UTC)

Намалював тушшю на кальці і відсканував. Так норм? Я 5 років вчився в тому училищі. Можу Вам по пам'яті кожен закуток намалювати, вхід на будь-яку з 18ти кафедр. Чому я маю комусь пояснювати, шо я не дагестанський ішак? Нема чим зайнятися? Файл Файл:КВВІУЗ План 02.png була калька з карт гугла. Згоден. Гугл бореться за авторські права своїх ресурсів. Файл:КВВІУЗ План 011.png — ескіз з www.openstreetmap.org -- Usik64 обговорення 19:04, 13 січня 2019 (UTC)
Топографічна основа взята звідси:
КВВІУЗ OpenStreetMap.png
Свідоцтво кресляра машинобудівного креслення я отримав по закінченню 10 класу в 1981. Себто, як малювати тонкім пьоришком в тєтрадь, в курсі. Сканер в хаті є. Якщо я дивлюся на фотку і малюю з неї ескіз, це не МОЯ робота над файлом?
Шановний, те, що ви зробили скріншот з якогось картографічного сервісу (імовірно, з Гугла https://www.google.com/maps/@50.429979,30.5436466,18z ), і обробили її, не робить її вашою роботою, хоч скільки свідоцтв ви маєте. Тому я й питаю — на кого розраховане ось це ваше — Намалював тушшю на кальці і відсканував? --VoidWanderer (обговорення) 19:33, 13 січня 2019 (UTC)
https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.43060/30.54397 Там чорним по плоскому написано:
« Ласкаво просимо до OpenStreetMap!
OpenStreetMap — мапа світу, створена такими ж людьми, як і ви, для вільного використання під відкритою ліцензією.
»
Файл Файл:КВВІУЗ План 011.png навряд походить з OpenStreetMap. Там (псевдо)тривімірні будівлі, і маса інших елементів, які вказують на походження з Google. --VoidWanderer (обговорення) 20:00, 13 січня 2019 (UTC)
ОК. Спробую переробити. Хв. 15 -- Usik64 обговорення 20:08, 13 січня 2019 (UTC)
Пане Usik64, я у липні давав вам місяць на належне оформлення файлів: #Р-10 (ХАІ-5).
Я не знаю на кого розраховане ваше відношення із всіма цими Пейнтами, тушшю і скануванням. Найбільше дивує навіть не це ваше оформлення, а те, що ви в очі говорите неправду. Тому ви можете обрати один з двох варіантів:
  • продовжуєте діяти як раніше. У цьому випадку буде піднято питання про персональне обмеження на завантаження файлів.
  • починаєте чітко дотримуватися вимог авторських прав, користуючись для створення файлів тільки вільно поширюваними зображеннями, і чітко зазначаючи що звідкіля взято.
вибір за вами. --VoidWanderer (обговорення) 20:17, 13 січня 2019 (UTC)
#Р-10 (ХАІ-5) видаліть, нема часу гратися -- Usik64 обговорення 20:23, 13 січня 2019 (UTC)
Перегляньте, плз, Файл:КВВІУЗ План 19.png. Якщо норм, його лишаєм, а Файл:КВВІУЗ План 011.png видаляєм. Що не так в описі, підказуйте. Я в тих ліцензіях Б-Б -- Usik64 обговорення 20:57, 13 січня 2019 (UTC)

Стаття Перо[ред. код]

Вітаю! Дякую за надання зображень до Перо (письмове приладдя), але маю кілька зауважень. Дуже багато картинок, надто мало тексту. Раджу одне з двох: чи додати текст, чи перемістити більшість зображень до окремого розділу-галереї. З повагою --В.Галушко (обговорення) 10:56, 16 січня 2019 (UTC)

Дякую, поправив -- Usik64 обговорення 11:24, 16 січня 2019 (UTC)

Козеня для Вас![ред. код]

Boer Goat (8742860752).jpg

Дякую за додавання фото до статті "Гатне".

Alinerawer (обговорення) 19:37, 13 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

За запрошення дякую. Хотілося б системний СПИСОК необхідних до створення статей -- Usik64 обговорення 06:57, 5 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:54, 17 березня 2019 (UTC)

Статус Файл:БТС-5Б Ліворуч.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:БТС-5Б Ліворуч.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Piramidion 21:18, 22 березня 2019 (UTC)

Я зробив обгрунтування добропорядного використання в описі файлу. Там зазначене джерело і причина, чому неможливо завантажити вільний файл. З цією машинкою проблемка не лише у файлах. Укроборонпром вішає локшину на вуха платникам податків, видаючи старого корча за супер новітню розробку. Нюансів, як саме вирізняються ці БРЕМ за зовнішнім виглядом, я не знайшов. Якщо хтось допоможе в завантаженні вільного файлу, будь-ласка, видаліть завантажений. Поки такого нема, гадаю, нічого страшного. Бо на територію Львівського бронетанкового завода зробити фоточки мене навряд хто допустить -- Usik64 обговорення 19:25, 23 березня 2019 (UTC)
Ви шаблон ліцензії забули додати (і в деяких інших останніх файлах теж). Якщо говорити відверто, то мені не сильно подобається те, що ви робите з невільними файлами, навіть коли вантажите їх на умовах ОДВ. Вони виглядають значно гірше, ніж могли б, та й можливість вільної заміни, все-таки, присутня. Хоча, можливо, відсутність доступу до військової техніки можна вважати вагомим аргументом для збереження таких файлів у Вікіпедії. Бачу, що Вас наразі не заблоковано на Вікісховищі, тож я схиляюся до того, щоб встановити Вам персональне обмеження на завантаження файлів у Вікіпедію — тоді Ви все ще матимете змогу вантажити вільні файли на Вікісховище, а якщо Вас уже заблокують і там — ну, що ж... Значить, файли — це не Ваше. Я кажу так як є, прошу не ображатись. Певна логіка у Ваших діях є, але вона слабко співвідноситься з правилами Вікіпедії стосовно завантаження й використання файлів, особливо невільних.--Piramidion 19:40, 23 березня 2019 (UTC)
Ліцензію додав. Хоча мені до цих пір не зрозуміла причина відсутності однозначного алгоритму щодо використання невільних файлів. Все це нагадує "ухітрісь-ка мнє добить То, Чаво Нє Может Бить..."-- Usik64 обговорення 20:20, 23 березня 2019 (UTC)
Ну, просто прочитайте ВП:Критерії добропорядного використання — потрібно, щоб файл відповідав усім таким критеріям, щоб його можна було залишити у Вікіпедії (якщо він невільний). І обґрунтування повинно бути, власне, обґрунтуванням, а не просто заповненим шаблоном {{ОДВ}}. Також є ще нюанс для живих людей — Фонд Вікімедіа заборонив використовувати у Вікіпедії фото живих людей (є лише кілька винятків — наприклад, коли людина перебуває у в'язниці, і вільну заміну отримати неможливо), і т. д.--Piramidion 20:24, 23 березня 2019 (UTC)