Обговорення користувача:Vitalii Overko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vitalii Overko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 19:01, 13 грудня 2015 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.arraid.org/ua/taxonomy/term/989. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (обг.) 18:07, 3 січня 2016 (UTC).

Ісламський культурний центр м. Одеса[ред. код]

Салам! Стаття потрібна, але прибери рекламу.--Zvr (обговорення) 10:10, 21 січня 2016 (UTC)

Ва алейкум ас-салям! ОК, але що з наведеного є реклама? Vitalii Overko (обговорення) 10:46, 21 січня 2016 (UTC)
Хоча б на цей кшталт: Арабський культурний центр, роздл Інфраструктуру залиш без змін, все інше зроби найбільш нейтрально, то у вікі є правила ВП:КЗО#Заборона реклами і розкрутки та ВП:Реклама --Zvr (обговорення) 11:12, 21 січня 2016 (UTC)
Вже більш нейтрально? Про діяльність посилання, на мой погляд, варто залишити, тому що це висвітлює діяльніть центру та дає змогу читачу зрозуміти, щож там відбуваєтся Vitalii Overko (обговорення) 16:52, 21 січня 2016 (UTC)
Все гаразд, питань вже не буде--Zvr (обговорення) 07:44, 22 січня 2016 (UTC)
ДякуюVitalii Overko (обговорення) 08:26, 22 січня 2016 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)