AXN Sci-Fi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
AXN Sci-Fi
AXN Sci-Fi.png
Зона мовлення Угорщина Угорщина
Польща Польща
Румунія Румунія
Болгарія Болгарія
Словаччина Словаччина
Чехія Чехія
Росія Росія
Україна Україна
Казахстан Казахстан
Власник(и) Sony Pictures Entertainment
Заснована 2006
Інтернет axnscifi.com

AXN Sci-Fi — кабельний телевізійний канал, який входить у мережу Sony Pictures Television International (SPTI), — підрозділ голлівудської студії Sony Pictures Entertainment. Телеканал повністю спеціалізується на показі фантастичних телесеріалів та фільмів. Перший багатомовний телеканал, який почав часткове дублювання українською мовою. [1] Проте згодом припинив дубляж, наразі транслюється іноземними мовами: російською та англійською.

Версія телеканалу для країн СНД вперше була запущена у 2007 році і зараз доступна глядачам України, Росії, Казахстану і Білорусі. AXN Sci-Fi — це перший телеканал SPTI, який було запущено в СНД. Пропонуючи глядачам найкращі зразки фантастичних серіалів та фільмів із США і зі всього світу, AXN SCI-FI виводить глядачів за межі буденного, сполучаючи стрімку наукову фантастику для широкої аудиторії у віці від 12 до 49 років.

AXN SCI-FI пропонує глядачам найкращі зразки фантастичних серіалів і фільмів такі як: Загублені, Зоряні ворота, Мутанти X, Кайл XY, Андромеда, Мертві як я, міні-серії за мотивами творів Стівена Кінга і знамениті голівудські блокбастери, наприклад Армагедон і Невразливий.

AXN SCI-FI це науково-фантастичний серіал, який був створений як доповнення до розважального телеканалу AXN, що добре представлений у всьому світі. Канал нараховує понад 9 мільйонів передплатників у Центральній Європі. 4 мільйони передплатників із центральної Європи канал спромігся набрати всього за 2 роки роботи.

Історія[ред.ред. код]

Кабельні мережі України[ред.ред. код]

  • кабельна мережа компанії Воля.

Посилання[ред.ред. код]

  1. Наразі наприклад в деяких кабельних мережах канал йде з 3-ма звуковими доріжками: (укр.), (рос.), (англ.).


Телебачення Це незавершена стаття про телебачення.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.