Gnumeric

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Gnumeric.svg
Gnumeric.svg
Gnumeric 1.8.1.png
Gnumeric 1.8.1
Розробник(и) GNOME Office team
Стабільний випуск 1.12.35 (18 березня 2014; 1075 днів тому )
Репозиторій git.gnome.org/browse/gnumeric/
Написано на C і C++[2]
Операційна система Багатоплатформний
Українська частково[1]
Тип табличний процесор
Ліцензія подвійна GPLv2/GPLv3
Веб-сайт www.gnome.org/projects/gnumeric/

CMNS: [[commons:Category:Gnumeric|Gnumeric.svg]] на Вікісховищі

Gnumericвільний табличний процесор, що випускається під ліцензією GNU General Public License. Підтримується на GNU/Linux, Mac OS X (PowerPC), Microsoft Windows, ReactOS, SkyOS, BeOS і інших ОС. Gnumeric є частиною GNOME Office, набору офісних застосунків з деякою часткою інтеграції.

Розробники прагнуть забезпечити підтримку повнофункціональних електронних таблиць і простій перехід для користувачів і організацій з невільних програм. Деякі фахівці стверджують, що він забезпечує більше функцій і набагато більшу точність обчислень, чим Microsoft Excel[3].

Gnumeric підтримує систему підключення модулів, що дозволяє розширювати функціональність — додавати функції, використовувати інші формати введення-виводу і можливості обробки даних в реальному часі.

Формати файлів: OpenOffice Calc, Microsoft Excel; читання форматів IBM Lotus Notes, Applix, Quattro Pro, XBase, DIF, SYLK, HTML, Psion, MPS, oleo, sc.

Проект розвивається самодостатньо і без наміру повторити можливості існуючих табличних процесорів, забезпечуючи ряд цікавих особливостей, таких як мінімалістичний і неперевантажений інтерфейс, розширені функції для телекомунікацій і фінансів (пропонується 154 специфічні функції, яких немає в Excel), додаткові засоби аналізу статистики, власні механізми побудови графіків і діаграм. При цьому пакет надає засоби для імпорту та експорту таблиць у форматах MS Excel і OpenOffice, і забезпечує повну сумісність з Excel на рівні доступних функцій.

Посилання[ред.ред. код]

Виноски[ред.ред. код]