Перейти до вмісту

Need for Speed: The Run

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Need for Speed: The Run
РозробникEA Black Box
Firebrand Games(Wii/3DS)
ВидавецьСША Євросоюзу Австралія Electronic Arts
Японія Сеґа
Дистриб'юторСШАElectronic Arts
Жанр(и)Автосимулятор
ПлатформаMicrosoft Windows
PlayStation 3
Xbox 360
Wii
3DS
Дата анонсу3 квітня 2011
Дата випуску

США 15 листопада 2011
Австралія 17 листопада 2011
Росія 8 січня 2012
Євросоюзу 5 грудня 2011

Японія 21 грудня 2011
Режим гриоднокористувацька гра і багатокористувацька гра
ЛокалізаторNeed for Speed: ProStreet
Моваросійська
Вік. обмеженняCERO: BAges 12 and up
ESRB: TTeens
PEGI: PEGI 7, PEGI 16
USK: 18USK 18
Творці
Ігродизайнер(и)Need for Speed: Nitro
Композитор(и)Браян Тайлер
Технічні деталі
РушійFrostbite Engine
НосійDVD, Blu-ray Disc, цифрова дистрибуція, карта пам'яті
Need for Speed
Офіційний сайт
CMNS: Need for Speed: The Run у Вікісховищі

Need for Speed: The Run (укр. Жага швидкості: Втеча; відома також, як NFS: The Run) — відеогра, на момент свого анонсу вісімнадцята гра серії Need for Speed, розроблена EA Black Box та видана Electronic Arts. Дата виходу в Північній Америці 15 листопада 2011 року, в Росії та Австралії — 17 листопада 2011 року, в Європі — 18 листопада 2011 року та в Японії — 8 грудня 2011 року.

Сюжетна лінія

[ред. | ред. код]

Гра починається зі спроби вбивства Джека Рурка — головного героя шляхом спресованості. Він через свій скандальний характер загруз в боргах та винен купу грошей мафії. Вибравшись з преса, Джек викрадає білу Audi RS4. Джеку вдалося сховатися від мафіозі. Потім дія переходить в кав'ярню, де Джек дізнається від своєї подруги Саманти Харпер про масштабну гонку від Сан-Франциско до Нью-Йорка під назвою «The Run». У «The Run» беруть участь близько 200 гонщиків, а головний приз — 25 000 000 доларів. Джек розуміє, що ця гонка його єдина надія на порятунок. Джеку надають невеликий вибір автомобілів. Вибравши машину, а цей вибір запропоновано гравцеві, Джек їде на перший заїзд «The Run». Повільно, але впевнено, Джек залишає за собою багато міст США та просувається до першого місця в «The Run». Незабаром він дізнався, що йому треба дістатися до Лас-Вегаса в список перших 150 гонщиків. Переганяючи суперників, Джек у «Лас-Вегаса» зустрічає «Міллу Бєлову» та «Ніккі». Вони встигли перехитрити його та першими в'їхали в Лас-Вегас, залишивши Джека позаду них. Але все-таки йому вдається дістатися до перших 150. Головним противником Джека є Маркус Блеквел. Маркус з багатої чиказької родини, його дядько є главою мафії. У Нью-Йорку йде «битва» між Джеком та Маркусом, але згодом автомобіль Маркуса розбивається. Джек перемагає в «The Run» і він повертається додому, в Бруклін.

Геймплей

[ред. | ред. код]

У «The Run» гравці беруть участь в гонці, що проводиться нелегально та на якій поставлені високі ставки. Для участі в гонці потрібно заплатити 250 тисяч доларів. Гонка стартує в Сан-Франциско й закінчується в Нью-Йорку, і проходитиме через міста Лас-Вегас, Денвер, Чикаго, Клівленд та інші. У грі відсутній поділ гонок на спринт, дрифт та т. д. Вся гонка складається з 10 етапів, в кожному з яких доведеться відігравати позиції в інших гонщиків. Крім того, в грі залишається режим «Контрольна точка», який майже не зазнав змін, і, так звані, «Битви», в яких гравець бореться за місця з найсильнішими гонщиками. Всього в The Run беруть участь 211 гонщиків, включаючи головного героя. Починаючи в Сан-Франциско на останній позиції, гравець поступово доходить до вершини в Нью-Йорку. Переможець отримує 25 000 000 доларів. Також в грі присутній режим повтору з останньої контрольної точки. Він автоматично відправляє на останню контрольну точку, якщо гравець розбився, поїхав в іншу сторону або був заарештований. Також гравець може ввімкнути його сам. Кількість повторів обмежена. Якщо всі будуть витрачені, то тоді настане кінець гри й гонку (етап) доведеться починати проходити спочатку. Ще в грі присутній на деяких етапах режим QTE, в якому потрібно натискати необхідні клавіші щоб просуватися по сюжету в сцені (наприклад тікати від поліцейського по вулиці або відривати скотч від керма в зоні з пресом).

Розробка

[ред. | ред. код]

З часу виходу Need for Speed: Undercover, Black Box працювала над цією частиною серії, продовжуючи розгортати дії навколо геймплея вуличних гонок з попередніх ігор Black Box. Ця гра має розширені можливості для розробки, щоб дати розробникам шанс створити гру, яка «дійсно могла б вийти за рамки жанру»[1][2]. Підтверджено, що в грі будуть використані вигадані сюжет та персонажі.

Розробники використовують рушій гри Frostbite Engine 2, який використовується також в грі Battlefield 3 Компанії EA Digital Illusions CE[3]. На кінцевій стадії розробки операційна система Windows XP була виключена зі списку підтримуваних операційних систем, що надалі призвело до втрати значної частини ігрової аудиторії.

Список автомобілів

[ред. | ред. код]

Стандартне видання

[ред. | ред. код]


Ексклюзивні автомобілі

[ред. | ред. код]
  • 2010 Chevrolet Camaro ZL1 (Limited Edition)
  • 2011 Razor's Ford Mustang Boss 302 (Предзаказ Limited Edition)
  • 2011 Lamborghini Aventador (Limited Edition)
  • 2011 Underground Edition Nissan 370Z (Z34) (Предзаказ Limited Edition)
  • 2011 Underground Edition Nissan Skyline GT-R (R32) (Предзаказ Limited Edition)
  • 2011 Most Wanted Edition BMW M3 GTS (E92) (Предзаказ Limited Edition)
  • 2012 Porsche 911 Carrera S (991) (Limited Edition)

Ексклюзивні автомобілі для PlayStation 3

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Rob Purchese (30 січня 2009). EA Black Box doing secret NFS game. Eurogamer. Архів оригіналу за 29 липня 2012. Процитовано 31 січня 2009.
  2. Alex Petraglia (14 травня 2009). Criterion Developing Need for Speed Title for Release in 2010. Primotech. Архів оригіналу за 29 липня 2012. Процитовано 26 жовтня 2009. [Архівовано 2009-11-29 у Wayback Machine.]
  3. «GameStar: Голоса Ігроміра 2011. Даг МакКонкі: "Так, ви праві, я далеко не Шумахер! "». 21 листопада 2011. Архів оригіналу за 29 липня 2012. Процитовано 21 листопада 2011. [Архівовано 2012-07-10 у Wayback Machine.](рос.)

Посилання

[ред. | ред. код]