Resident Evil Outbreak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Resident Evil: Outbreak
Розробник Capcom
Видавець Capcom
Жанр(и) Survival horror
Платформа PlayStation 2
Дата випуску 2003
Режим гри Один гравець, Онлайн мультиплеер до 4х гравців
Творці
Продюсер Noritaka Funamizud
Композитор(и) Tetsuya Shibatad
Технічні деталі
Носій 1 × DVD-ROM
Resident Evil

Resident Evil: Outbreak — відеогра жанру survival horror 2003 року, розроблена та видана компанією Capcom. Це перша частина серії в якій з'явився багатокористувацький онлайн режим.

Сюжет[ред. | ред. код]

Цього разу немає цільного сюжету, замість нього гра поділена на 5 незалежних сценарієв. Всі події розгортаються у Ракун Сіті в один час з подіями Resident Evil 2 та Resident Evil 3: Nemesis

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Основою гри є онлайн мультиплеєр. Гравці можуть вибрати одного з 8 персонажів та разом пройти ігрові сценарії. Кожен персонаж має спеціальні навички, наприклад, Марк може блокувати атаки зомбі та швидше пересувати важкі об'єкти, Кевін може наносити критичні поранення ворогам зі свого пістолета, Сінді може лікувати своїх напарників тощо. Інвентар всіх персонажів (окрім Йоко) має всього 4 слоти для предметів, тому гравцям доведеться носити з собою тільки найнеобхідніші предмети. Правий стік на джойстику відповідає за розмови, наприклад, за його допомогою можна покликати напарника на допомогу, чи наказати йти вперед. Окрім онлайн режиму в грі є режим для одного гравця. В ньому всі напарники керуються комп'ютером.

Сервери гри[ред. | ред. код]

У 2010 році всі сервери гри були відключені. Однак, у грудні 2013 року фанати запустили свої сервери на яких відтепер можна грати з японської версії гри.

Сиквел[ред. | ред. код]

У 2004 році був випущений сиквел гри під назвою Resident Evil Outbreak File 2. В ньому представлені нові геймплейні можливості та нові сценарії.

Посилання[ред. | ред. код]