Resident Evil 2 (відеогра, 2019)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Resident Evil 2
Resident evil 2 (2018) logo (cropped).png
Загальне
Розробник Capcom
Видавець Capcom
Жанр(и) Survival horror
Платформа PlayStation 4, Xbox One і персональний комп'ютер
Творці
Технічне
Дата анонсу 12.08.2015
Дата випуску 25.01.2019
Рушій RE Engine
Режим гри однокористувацька гра
Носій Blu-ray Disc, PlayStation Store, Steam, Microsoft Store і Humble Store[d]
Resident Evil
Посилання
Сайт Сайт
Resident Evil 2 у Вікісховищі?

Resident Evil 2 — ремейк однойменної гри 1998 року, в жанрі survival horror, що розробляється і видається Capcom R & D Division 1 для PlayStation 4, Xbox One і Windows.[1]

Розробка[ред. | ред. код]

На ранніх етапах в Capcom обговорювалося безліч варіантів. Творці намагалися встановити вид від першої особи і фіксовану камеру в дусі «старої школи», але в кінцевому рахунку вирішили, що управління від третьої особи, на кшталт четвертої частини, працює краще. І хоча не всі фанати сприйняли дане введення, після виставки E3 2018, реакція в цілому була позитивною[2]. Продюсер Цуєси Канда заявив, що гра не буде підтримувати режим VR, оскільки це зруйнує атмосферу жаху[3]. Бренд-менеджер Майк Лунн повідомив: «Resident Evil 2» не є точним відтворенням оригіналу з сучасною графікою. За його словами, це нова частина, створена на основі старої. Тому розробники і не використовують слово «ремейк»[4]. Йосіакі Хірабаясі зізнався, що коштувало великої праці зберегти деякі сцени, наприклад, бій з алігатором, щоб все виглядало реалістично[5].

Рушієм було обрано Re Engine, що використовує технологію фотограмметрії, даний підхід використовує реальні фотографічні дані для створення моделей, текстур і карт нормалей для віртуальних об'єктів. При цьому результат виглядає напрочуд реалістично. Ефект можливо було оцінити в Star Wars Battlefront і Vanishing of Ethan Karter. У створенні гри задіяно не менше 800 чоловік, що на 200 більше, ніж працювало над Resident Evil 6[6] .

Фрагменти демоверсії були представлені на заході «Tokyo Game Show 2018». Простежувалося прагнення до фотореалістичності:

«Якщо ви хочете показати криваве насильство, можна просто вставити жорстоку сцену. Ми робимо інакше: наша мета — показати насильство в часі, підкреслити, що колись у цьому місці не відбувалося нічого страшного. У цій грі два аспекти: це новітня частина серії, що одночасно намагається вписати в сучасний контекст концепцію оригінальної „Resident Evil 2“. Ми повертаємося до оригінальних методів вираження, заглиблюємося в стару концепцію і намагаємося зрозуміти, чи варто нам залишити якийсь елемент як є і просто „відполірувати“ його або ж серйозно змінити. Або зовсім переробити з нуля? Цей процес триває протягом всієї розробки»
 — заявив Йосіакі Хірабаясі[7] .

ПК-версія підтримує розширення 4K[8] .

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]