Rockport

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Rockport Company
Rockport company logo.png
Тип Публічна компанія
Рік заснування 1971
Розташування США США, Кантон, Масачусетс
Ключові фігури Саул Кац, Брюс Кац (засновники) Пол Харрінгтон
Галузь Виробництво класичного та повсякденного взуття
Веб сайт www.rockport.com

Rockport Company — компанія-виробник взуття з США, штат Массачусетс. Заснована в м. Мальборо, штат Массачусетс в 1971 році Саулом і Брюсом Кац (англ. Saul and Bruce Katz), нині компанія продовжує виробляти взуття і управляє власною мережею магазинів в США і 66 країнах світу. Компанія Reebok придбали Rockport в 1986 році. Тепер обидва виробники належать німецькому виробничому гігантові Adidas, штаб-квартира Rockport Company розташовується в м. Кантон, шт. Массачусетс.

Історія[ред. | ред. код]

Пара чоловічих напівчобіт Rockport Bridgetown в коробці.

Компанія Rockport заснована в 1971 році батьком і сином Катц (Katz) в м. Мальборо, шт. Массачусетс. Саул і Брюс вирішили, що в взуттєвої промисловості відсутній продукт, який поєднував би в собі наступні якості — легкі матеріали, комфорт та стильну оболонку. Саме ці визначення направили розвиток компанії Rockport в наступне десятиліття.

У 1984 році компанія Reebok придбала Rockport. Примітно, що це був перший досвід розвитку компанії Reebok в не-спортивному напрямку. Вигодою для Rockport стали капіталовкладення Reebok і той факт, що виробничим потужностям Rockport стали доступні технології та спортивні конструктивні патенти Reebok, тепер використовувані в класичних моделях взуття. Саме цей факт згодом привів до використання устілок з патентом «DMX comfort» у багатьох видах взуттєвої продукції Rockport.

Технології[ред. | ред. код]

DMX[ред. | ред. код]

Технологія DMX забезпечує приплив свіжого повітря в область устілки або в саму взуття. Кожен крок стає легше.

Walk Dry[ред. | ред. код]

Ця технологія є аналогом технології Gore-Tex, маючи дихаючу і водонепроникну поверхню.

Vibram Sole[ред. | ред. код]

Підошви компанії Vibram відомі і широко використовуються на ринку виробництва взуття. Не жертвуючи комфортом, вони відповідають всім необхідним вимогам для високоякісних підошов.

XCS[ред. | ред. код]

XCS або Extreme Conditions System — основна технологія, що застосовується у всіх моделях взуття ліній Rockport, і призначена, в основному, для забезпечення водонепроникності зовнішньої частини взуття і міцності поверхні (стійкості до подряпин).

Посилання[ред. | ред. код]