Worms World Party

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Worms World Party
Worms World Party cover.jpg
Розробник Team17
Two Tribes B.V.
Paragon 5
Codeglue (N-Gage)
Видавець Titus Software
THQ Wireless (N-Gage)
Частина серії Worms
Попередня гра серії Worms Armageddon[d]
Наступна гра серії Worms 3D[d]
Дата випуску 16 березня 2001
Жанр(и) стратегічна відеогра і Артилерія
Вікові
рейтинги
ESRB: M
OFLC: M
OFLC: MA15+ (re-rating)
PEGI:12+ (re-rating)
Платформа Game Boy Advance, N-Gage, Microsoft Windows, PlayStation і Dreamcast
Режим гри багатокористувацька гра і однокористувацька гра
Носій Steam і CD-ROM
Системні
вимоги
Windows 95/98/ME/2000/XP; Pentium 100 MHz (200 MHz рекомендовано); 32 MB+ RAM; CD-ROM; SVGA, 2 MB Відеокарти; 16 bit Звукової карти.
Керування Клавіатура, мишка.
Сайт wwp.team17.com

Worms World Party (англ. Черв'ячки Світова вечірка) — комп'ютерна гра жанру артилерії з елементами стратегії, розроблена Team17. Випущена 16 березня 2001 року для PC, Pocket PC, Playstation і N-Gage.

Геймплей[ред. | ред. код]

В грі

Гра була розроблена як сьома частина з серії ігор Worms в 2001 році. Це була остання двомірна гра гра в серії, перед тривимірною грою Worms 3D.

Як і в попередниках серії, мета гри — знищити всіх ворожих черв'яків за допомогою своєї команди і зброї. У Worms World Party гравець має можливість грати проти комп'ютера, проходити місії, грати проти реальних гравців на одному комп'ютері (до восьми гравців на одному комп'ютері) і через інтернет.

Перед початком колективної гри гравець може задавати безліч опцій, що відносяться до гри (кількість здоров'я черв'яків, набір зброї і інше.). Є також самостійні місії, в яких гравець заробляє гроші, відкриває секрети і інше.

Зброя та прилади[ред. | ред. код]

В грі присутня велика кількість різної зброї та інших пристроїв.

Ракети[ред. | ред. код]

  • Базука (Bazooka) — один із стандартних видів зброї. Базука схильна до впливу вітру (якщо її випустити з щодо низькою початковою швидкістю), проте тільки комп'ютер і досвідчені гравці здатні ефективно використовувати цю її особливість. Базука віднімає до 45 очок здоров'я. Базука, як і багато інших видів кидкової зброї, такі як, наприклад, граната або бензинова бомба, володіє можливістю відскакувати від води, якщо вона володіє достатньою швидкістю і падає на воду під малим кутом, неначе плоский камінчик.
  • Мортира (Mortar) — зброя, що нагадує базуку. Початкова швидкість регулюванню не піддається. Перед вибухом мортира випускає декілька бомб, які падають прямовисно вниз і наносять небагато більшу утрату, чим сама мортира.
  • Самонавідна ракета (Homing Missile) — простий вид зброї, перед використанням якого потрібно вказати мету. Перші декілька секунд ракета поводиться подібно до базуки, проте потім настроюється на мету і летить вже у напрямку до неї. При цьому висока вірогідність того, що вона наткнеться на яке-небудь препятствіє, не досягнувши мети. У закритій місцевості ця ракета практично даремна. Незаперечна гідність: вона не тоне у воді, якщо тільки не піде на дуже велику глибину.