Військовий коледж сержантського складу (ВІТІ)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації
(ВКСС ВІТІ)
Viti loledge.png
Засновано 18 травня 2010
Директор полковник
Злобін Кирило В'ячеславович
Веб-сайт: vkssviti.webnode.com.ua
Юридична адреса: 36009, Україна, м. Полтава, вул. Зіньківська, буд. 44
Контакти: Тел.: (0532) 53-67-13 (3-12-02), (066)732-03-03, (067)736-33-61, (063)736-80-00.
Нагрудний знак

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації — навчальний заклад І — ІІ рівнів акредитації, створений на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у 2010 році, який є правонаступником Полтавського військового інституту зв'язку

Військовий коледж здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти «молодший спеціаліст» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Коледж створений відповідно до спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України від 21.09.2009 р. № 476 / 877 «Про додаткові заходи щодо організації підготовки сержантського та старшинського складу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» для Збройних Сил України».

Напрями підготовки[ред.ред. код]

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології
  • Телекомунікації та радіотехніка

Термін навчання – 2 роки 6 місяців. (Повний термін навчання в коледжі зараховується, як термін проходження строкової військової служби).

На навчання у коледжі приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

  • цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби;
  • військовослужбовці строкової військової служби та військовозобов'язані віком до 23 років;
  • військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років.

Навчання у коледжі надає можливість:

  • здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;
  • одержати гарантоване працевлаштування;
  • продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр»

У процесі навчання курсанти коледжу знаходяться на повному державному забезпечені: безкоштовне навчання, забезпечення гуртожитком, грошовим забезпеченням, триразовим харчуванням, обмундируванням та речовим майном, медичне забезпечення.

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]