Інститут військово-морських сил НУ «ОМА»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Інститут військово-морських сил НУ «ОМА» — вищий навчальний заклад Міністерства оборони України, який здійснює підготовку фахівців для Військово-морських сил України.

Історія[ред.ред. код]

Факультет військово-морських сил НУ «ОМА» створено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 163 та спільного наказу Міністерства Оборони України та Міністерства Освіти і науки України від 12 червня 2014 р. № 384/707 «Про утворення факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії»

На підставі Указу Президента України № 339/2014 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 березня 2014 року «Про передислокацію військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України» ад'юнкти, курсанти, студенти, у тому числі ті, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які навчаються за заочною формою навчання, Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова (м. Севастополь) продовжують навчання в Одеській національній морській академії на Факультеті військово-морських сил.

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 433 про «Питання підготовки військових фахівців для потреб Військово-морських Сил Збройних Сил» Факультет військово-морських сил НУ «ОМА» було реорганізовано в Інститут військово-морських сил НУ «ОМА»[1]

Начальники[ред.ред. код]

Заступники[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

випускний капелюх Це незавершена стаття про університет, факультет, коледж або інший вищий навчальний заклад.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.