Майстер-сержант

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Нашивка майстер-сержанта Армії США
Нашивка майстер-сержанта корпусу морської піхоти США
Нашивка майстер-сержанта Військово-повітряних сил США
Нашивка Рав Самал Рішон (майстер-сержанта) армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ)
Нашивка майстер-сержанта армії Сінгапуру
Нашивка майстер-сержанта армії Греції

Ма́йстер-сержа́нт (англ. Master Sergeant (MSG) — військове звання старшого (сержантського) складу Збройних сил США та деяких інших країн. У Збройних силах України умовно можливо дорівняти званню старшина.

Збройні сили США[ред.ред. код]

В армії США це звання займає восьму ступень військової ієрархії (E-8), вище за військове звання сержанта першого класу та нижче військового звання сержант-майор (SGM).

Збройні сили Ізраїлю[ред.ред. код]

В армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) військове звання майстер-сержанта (івр. רב-סמל ראשוןРав Самал Рішон (Расар), є другим сержантським званням серед унтер-офіцерів (івр. נגדים‎), а вище за військове звання сержанта першого класу (івр. רב — סמל (רס"לРав Самал (Расал).

Збройні сили Сінгапуру[ред.ред. код]

У збройних силах Сінгапуру військове звання майстер-сержанта є найвищим званням унтер-офіцерського складу спеціалістів, вище за військове звання штаб-сержанта та нижче за третього ворент-офіцера.

Збройні сили Греції[ред.ред. код]

В збройних силах Греції військове звання майстер-сержанта (грец. αρχιλοχίας) є найвищим званням сержантського складу, вище за військове звання штаб-сержанта (грец. επιλοχίας) та нижче за ворент-офіцера (грец. ανθυπασπιστής).

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]