Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті/Покращення статей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВС-ПС
FA gold ukr g.png
На цій сторінці обговорюють вибрані статті, які по одному чи декількох критеріях не відповідають статусу і потребують суттєвого покращення задля його підтвердження. Виставляти статтю кандидатом на покращення можна не раніше, ніж через 3 місяці після її обрання. Винятком можуть бути вибрані статті, суттєво змінені після обрання (вилучено недостовірну інформацію; вилучено фрагменти тексту чи зображення, що порушують авторські права; стали відомими факти, невідомі під час обговорення статті, і це суттєво вплинуло на її якість чи відповідність критеріям).

При виставленні статті на покращення номінанту слід обов'язково повідомити про це її основного автора або ж групу авторів. Для запобігання зайвої бюрократії бажано спочатку обговорити недоліки з автором чи авторами ще до висунення. Якщо автор чи автори ігнорують, або ж з якихось причин не можуть дати відповідь, чи не бажають покращувати статтю, вона виставляється кандидатом на цій сторінці. Номінант зобов'язаний чітко вказати недоліки статті згідно діючих критеріїв написання вибраних статей. До розгляду не допускаються вимоги, які стосуються особистих прохань чи невподобань номінанта. Дозволяється також вказувати нововиявлені недоліки по ходу номінації.

Стаття залишається кандидатом на покращення протягом 2 тижнів і після закінчення терміну адміністраторами підводяться підсумки. Якщо стаття покращилась по всіх пунктах номінації, їй залишається статус вибраної статті. Якщо ж стаття не була вдосконалена по деяких пунктах, але суттєво покращена по більшості з них, то підсумки повинні підводитись мінімум двома адміністраторами, які досягли консенсусу. В разі не виправлення недоліків у статті протягом вказаного терміну, вона автоматично переводиться на голосування до Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті/Позбавлення статусу.

Підведення підсумків проводиться щосуботи, але номінація не може тривати менше ніж 2 тижні. На статті, які є кандидатами до покращення, обов'язково ставте шаблон {{Вибрана стаття до покращення}}. Замінюйте цим шаблоном шаблон {{Медаль}}. Обов'язково вказуйте дату номінації. Приклад: {{Вибрана стаття до покращення|23 лютого 2007}}.

Підсумки підбиваються щонеділі.

Заявки[ред. код]

=== [[]] ===
'''Причина:''' 
*{{За}}:
#
*{{Проти}}:
#
*{{Утримуюсь}}:
#

Поточні номінації[ред. код]

Каталонці[ред. код]

Причина: Стаття має статус вибраної, при цьому я бачу величезну кількість проблем: цілі розділи з дуже нетривіальними даними, як-от «земля вбивць», роки першої згадки про Каталонію, чисельність каталонців, інші числа, як-от рівень грамотності, спорідненість з іншими мовами тощо. Багато мертвих джерел. Стаття не має вступу і містить розділ «Цікаві факти», який не мав бути в жодній статті, адже критерії цікавості у кожного з нас дуже різні. До автора звертався.

 • Symbol support vote.svg За:
 1. --З повагою, TnoXX parle! 17:55, 14 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]
 2. --Валерий З (обговорення) 19:47, 4 січня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Львівський трамвай[ред. код]

Причина: недописані розділи, деякі дані з 2010 року, які або оновити, або витерти, два шаблони про застарілість, деякі твердження непідкріплені джерелами — Відомо, що під час окупації трамваї використовували для військових цілей, зокрема, до них робили причепні вагони, в яких перевозили в'язнів чи У 1987 році спорудили першу наземну швидкісну ділянку від вулиці Сахарова до вулиці Наукової. Підземне будівництво розпочалося зі зведення у дворі палацу Потоцьких першої вентиляційної шахти, що призвело до пошкодження навколишніх будівель, інформація про музейні вагони (хоча загалом верифікація пристойна). Мені здається, що стаття саме для покращення, а не для позбавлення статусу.--З повагою, TnoXX parle! 14:39, 9 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

 • Symbol support vote.svg За:
 1. --З повагою, TnoXX parle! 20:06, 9 вересня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Тигр[ред. код]

Причина: Стаття однозначно не може бути вибраною станом на 2021, оскільки у ній не підтверджено величезну кількість нетривіальних факторів, наприклад, фізичні характеристики (вага, довжина, наявність мутацій димчастого кольору, є також і золотисте забарвлення, хоча тут вона не наведена), дані щодо площі території, дані щодо тривалості вагітності тощо. Окрім того, у порівнянні з іншими вибраними статтями інших вікіпедій, наша стаття менша. Це не таке велике зло, але знову ж таки не сприяє збереженню статусу--З повагою, TnoXX parle! 20:06, 9 вересня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

 • Symbol support vote.svg За:
 1. --З повагою, TnoXX parle! 20:06, 9 вересня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]
 2. --Валерий З (обговорення) 19:45, 4 січня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Девід Лівінгстон[ред. код]

Причина: В основному тексті статті лише одна виноска, низька верифікація. --Brunei (обговорення) 21:06, 24 липня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Brunei (обговорення) 21:06, 24 липня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]
 2. --Валерий З (обговорення) 19:43, 4 січня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Завершені обговорення[ред. код]

Архів[ред. код]

Архів