Збройні сили Таїланду

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Збройні сили Таїланду
Emblem of the Ministry of Defence of Thailand.svg
Емблема Збройних сил Таїланду
На службі
Країна Таїланд Таїланд
Вид Royal Thai Army Flag.svg Сухопутні війська
Royal Thai Air Force Flag.svg Військово-повітряні Сили
Royal Thai Navy Flag.svg Військово-Морські Сили
Чисельність 305 860 (245 000 — резерв)

Commons-logo.svg Збройні сили Таїланду у ВікіСховищі


Збройні сили Таїланду — сукупність військ Таїланду, призначена для захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності держави. Складаються з сухопутних військ, військово-морських сил, військово-повітряних сил та прикордонної поліції. Основна мета військової політики — оборона королівства.

Історія збройних сил[ред.ред. код]

У 30-х — 40-х роках армія будувалася за законами наступальної тактики. У різний час Таїланд воював проти Франції, Японії, В'єтнаму, Лаосу, Камбоджі. У 70-х — 80-х роках за допомогою США здійснена програма переозброєння збройних сил, а з середини 90-х програма повного реформування та переоснащення. У озброєнні армії Таїланду США грає головну роль: постачання озброєння, оснащення підприємств з виробництва озброєння і боєприпасів, заміна старого озброєння, навчання фахівців.

Служба в армії проходить за контрактною (65%) та обов'язковою системами. Термін служби призовників 2 роки (для сухопутних військ) і 3 роки (для військово-морського флоту). Призовний вік — 21 рік. Граничний вік резервістів — 49 років[Джерело?]. Призову не підлягають юнаки, що мають ріст менше 160 см і вагу менше 50 кг.

Участь в конфліктах[ред.ред. код]

Структура[ред.ред. код]

Сухопутні війська[ред.ред. код]

Військово-Морські Сили[ред.ред. код]

Повітряні сили[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]