Клуб сімейного дозвілля

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
«Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»
Заснування 2000
Галузь видавництво
Власник(и) Bertelsmann Se&Co. KGaA [1]
Сайт Сайт видавництва

Книжко́вий клуб «Клуб сіме́йного дозві́лля» скорочено КСД — одне з найбільших видавництв України[2]. Засновано 2000 року. У серпні 2004 року клуб увійшов до складу найбільшого європейського медіаконцерну Direct Group Bertelsmann[3]. Видавництво займає дев'яте місце в рейтингу найбільших партнерів Укрпошти"[4].

На початок 2016 року було видано понад 2000 творів авторів з України, Росії, Англії, США та Німеччини, загальним накладом 30 млн проданих примірників.[5]

Проекти клубу[ред.ред. код]

Видавничий проект «Світові бестселери — українською» — один з найпріоритетніших проектів Книжкового Клубу. В його рамках видаються найкращі твори зарубіжної літератури українською мовою. Наприклад, Елізабет Костова «Історик», Ден Браун «Код да Вінчі», Раймонд Коурі «Останній тамплієр», Стівен Кінг «Зона покриття», Даніела Стіл «НЕможливо», «Неодружені та небезпечні» та ін.

Другий пріоритетний проект Клубу — «Зірки української прози». Його метою є підтримка сучасних українських авторів та пошук творчої молоді. В рамках проекту вже видані такі книжки: Любко Дереш «Культ», «Поклоніння ящірці», Василь Шкляр «Ключ», «Кров кажана», Ірена Карпа «Bitches Get Everyting», В. Кожелянко «Срібний павук», а також твори Євгенії Кононенко, Ірен Роздобудько, Марини Медникової, Дмитра Панцира, Алли Серової та ін.

Книжковий Клуб має роздрібну мережу книгарень у найбільших містах України, а також власний інтернет-магазин.

Критика[ред.ред. код]

  • Продукція цього видавництва нерідко містить численні мовні помилки[6][7].
  • Для просування продукції та продукції партнерів Книжковий Клуб пропонує щоквартальні безкоштовні каталоги, в каталогах неодноразово були помічені книги антиукраїнського характеру. Видавництво пояснювало це тим, що для харківського та бєлгородського «клубів» друкується спільний каталог.
  • Каталог розповсюджується виключно російською мовою.

Примітки[ред.ред. код]


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Українські підприємства Це незавершена стаття про українську компанію або підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.