Невілл Лонґботом

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж світу Гаррі Поттера
Невіл Лонґботом
Невіл Лонґботом.jpg
Стать Чоловіча
Колір волосся Темно-коричниве
Колір очей карі
Гуртожиток Ґрифіндор
Чистота крові Чистокровний (Священні 28)
Лояльність Орден Фенікса, Дамблдорова Армія
Перша поява «Гаррі Поттер і філософський камінь»

Невілл Лонґботом (англ. Neville Longbottom) — герой світу Гаррі Поттера. Народився 1 серпня 1980 року . Навчався у Гоґвортсі на факультеті Ґрифіндор.

Поява[ред. | ред. код]

Перша поява Невілла Лонґботома — це книга «Гаррі Поттер і філософський камінь». Коли до Сортувального Капелюха викликали Невіла,хлопця,що постійно губив свою жабку,він зашпортався і упав. Капелюх довго вирішував його долю. Коли ж Капелюх нарешті визначив Невіла до Ґрифіндору, той побіг, навіть забувши його скинути. Мусив повертатися разом з Капелюхом під загальний регіт, щоб передати його іншому учню.

Життя у Гоґвортсі та за його межами[ред. | ред. код]

Невілл Лонгботом був невисоким,повнуватим хлопчиком з темним волоссям. Хлопцем опікувалась бабуся. Батьки перебували у Магічній лікарні імені Святого Мунго. Вони були замордовані закляттям "Круціатус" подружжям Лестранжів. Френк і Аліса Лонґботоми належили до Ордену Фенікса. Коли Невілл відвідував батьків у лікарні, мати здебільшого давала йому обгортки від жуйок "Друблс". Невілл їх мав вже стільки,що міг обклеїти цілу кімнату.

Довго рідні Невілла вважали,що він сквиб, тобто дитина чаклунів, що не має чарівних здібностей. Одного разу дядечко викинув Невілла з вікна вниз головою,а Невіл взяв і поскакав на голові далі по вулиці.

Лонґботом мав добре і чуйне серце.

Невілл був дуже забудькуватим. У першому класі бабуся прислала йому Нагадайка, якого згодом відібрав Мелфой на квідичному полі. Хлопець також постійно губив або десь забував свою жабку. Невілл не мав особливих успіхів у навчанні. Улюбленим предметом Невілла стала Гербалогія.Професорка Спраут постійно хвалила Невілла.

Найбільше хлопчик боявся професора Снейпа. Снейп, зі своєї сторони, любив принижувати Лонґботома, чим завжди викликав колективний регіт слизеринців.

Невілл Лонґботом був відважною людиною. Разом зі своїми друзями він мужньо боровся допомагаючи Ордену Фенікса і проявив себе у битві за Гоґвортс. Саме Невілл знищив останній горокракс Волдеморта — змію Наджіні.

Згодом після навчання у Гоґвортсі Лонґботом став вчителем Гербалогії. Він і надалі підтримував дружні зв'язки з Гаррі Поттером та його друзями.