Обговорення:Пореченков Михайло Євгенович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Пореченков, Михаил Евгеньевич» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Статтю перекладено за допомогою http://perewiki.org.ua/

Хто придумав такий тупий шаблон? Невже особа не є предметом статті і, відповідно, обговореня? Що ж тоді обговорювати: структуру, вікіфікацію, ілюстрації?--Учитель Обг 23:16, 8 грудня 2014 (UTC)
Формулювання можна змінити. Основний меседж - обговорюємо статтю, а не дії Пореченкова --Максим Підліснюк (обговорення) 23:06, 8 грудня 2014 (UTC)
Основний меседж: предмет дій особи Пореченкова, на які користувачі мають різні погляди. Свої погляди вони висвітлюють в статті, а тут їх обговорюють. Якщо в статті написано, що Пореченков стріляв в українських військових, то тут написано, що він тварюка, що є ідентичним. В чому проблема?--Учитель Обг 23:16, 8 грудня 2014 (UTC)
Можливо, я дещо неправильно висловився. Ставлячи цей шаблон, хотів застерегти від використання сторінки виключно з метою висловлення власної позиції та написання образ. Не сприйміть неправильно, виправдання для вбивць знайти тяжко. Але це має відбуватись в іншому місці. Конкретні приклади: «Цілком підтримую. Він вбивця і терорист!» «Козел — незабудьте дописати! — Це написав, але не підписав користувач 194.54.162.19 (обговореннявнесок).». Але, загалом, якнайраще в цьому шаблоні буде зацитувати вас: «Отут, пани-побратими, засучуйте рукава і оріть ниву справжньої української історії». Не образи на СО треба писати, а статті. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:22, 8 грудня 2014 (UTC)

Світлина[ред. код]

Відповідно до законів України- він терорист, адже підтримує терористів і стріляв у українських військових з кулемета, що зафіксовано на відео.

Є рішення суду?--Анатолій (обг.) 21:43, 5 грудня 2014 (UTC)
Є рішення суду, що він актор? На момент, коли він взяв до рук зброю (незаконно) і використав її на полі бою, він - через свою неналежність до військових - може бути кваліфікований виключно як бойовик. --Ветер (обговорення) 15:58, 6 грудня 2014 (UTC)

Варто вставити не це рекламне фото, а ту світлину де він в касці "ПРЕСА" розстрілює українських солдат. --Zibex (обговорення) 04:02, 31 жовтня 2014 (UTC)

А може, варто (образа вилучена)? І кого він розстріляв, може покажете трупи? Заради кількох пострілів невідомо куди актора вже в категорію терористи записали! Не ганьбиться, енциклопедисти! Українська вікіпедія з кожним днем все більше нагадує абсурдопедію. Якщо будь-яка людина має інші погляди, відмінні він поглядів свідомих українських патріотів це не означаю, що всіх цих людей треба звинувачувати у дружбі з дияволом! Ганьба! — Це написав, але не підписав користувач 212.80.37.195 (обговореннявнесок) 14:46, 31 жовтня 2014.

  • Про людей треба писати правду, він вбивця — Це написав, але не підписав користувач 91.213.92.3 (обговореннявнесок) 15:57, 31 жовтня 2014.
    Спочатку надайте авторитетні джерела. Тут енциклопедія, а не соціальна мережа. — Green Zero обг 14:28, 31 жовтня 2014 (UTC)
    Незнаю, чи відеозапис ми можемо розцінювати як авторитетне джерело, проте тут є відеозапис де кажуть, що Пореченков стреляв, і сам актор цього не заперечує. --AndriiKhmelkov (обговорення) 15:01, 31 жовтня 2014 (UTC)

Розкудахтались... Вікіпедія:НТЗ передбачає подачу усіх точок зору з наданням АД. Тому писати слід 31 жовтня Міша, нікого не попередивши, мотонув через кордон України показати приятелям-терористам кінушку, а заодно "перевірити припинення вогню. По ходу вирішив розслабитись на сафарі на укрів[1][2]. Через цю невинну забавку тупі укрівські менти шиють Міші мокру справу[3]. Дятлам же Міша пояснює, що насправді він в Донецьку знімався в черговій серії "Ліквідації", кулемет у нього був іграшковий, бо справжній він не підніме, а яка бл... написала у нього на потилиці, що він журналіст він ще дізнається[4]. --Pavlo1 (обговорення) 15:06, 31 жовтня 2014 (UTC)

Козел - незабудьте дописати! — Це написав, але не підписав користувач 194.54.162.19 (обговореннявнесок).

Може він і козел чи єдинорог. Але це не можна ВП:БЖЛ --Pavlo1 (обговорення) 17:32, 31 жовтня 2014 (UTC)


Шановні не перетворюйте на бруд СО!! Для цього є форуми от там і виливайти один на одного бруд. Jphwra (обговорення) 13:06, 1 листопада 2014 (UTC)

До статті треба додати "Брав участь у бойових діях на території України 2014р. на боці терористичної організації "ДНР"" --Dimas35 (обговорення) 14:26, 5 грудня 2014 (UTC)


Відносно російського актора Михайла Пореченкова, який стріляв по позиціях українських військових в аеропорту Донецька, відкрито кримінальне провадження. ( А.Аваков ) - Цю інформацию треба відобразити на початку сторінки. Ця сволота - вбивця і терорист.


Цілком підтримую. Він вбивця і терорист!

Террорист, моральный урод. Про него не на Википедии писать нужно, а под землю закопать. А для тех, кто ждёт решения суда, - суд не выносит "звание-статус" террориста. И тем более этого не сделает суд РФ.

Навіщо адміни забрали текст про те, що він "терорист ДНР, вбивця українських солдат"? Хіба це не відповідає дійсності? Я давно на вікіпедію не заходжу. Дивують мене адміністратори і модератори, а також їхня поведінка. Мабуть, сюди не варто заходити. Бо я цілком підтримую правду, і те, що у вікіпедії повинна бути написана правда. Якщо хтось сумнівається, то той, хто дописував це, думаю, може спокійно додати посилання на авторитетні джерела. Також треба додати "Брав участь у бойових діях на території України 2014р. на боці терористичної організації "ДНР"" - з цим теж погоджуюся. --Patlatus (обговорення) 12:49, 6 грудня 2014 (UTC)

Щодо живих людей у нас є правило ВП:БЖЛ. Ми не можемо його порушувати. Це вимога Фонду Вікімедіа.--Анатолій (обг.) 12:55, 6 грудня 2014 (UTC)
Про шум навколо цього дауна я дізналась від колеги, вчительки світової літератури, яка запостила мою сторінку У ФБ, розмістивши його допис у Твітері. Він пише, що в українців мозгів немає... А таки немає.. Бо спочатку написали, що він воював на стороні "ДНР" ( це ж в принципі, абсурд, бо воно тупоголове не воювало, а просто стріляло й відривалось), а тепер в....кущі... Прибрали абсурд...То хіба ми нормальні?--Учитель Обг 23:53, 6 грудня 2014 (UTC)


Пропоную наступне:
1) Замінити фотографію на наступну:
І це не суперечить жодному правилу Вікі! У новій фотографії 0% фотошопу, там саме він, нова фотографія повністю розкриває суть цього лайна.
Нове фото
2) Опціонально можна додати слово "виблядок" в кінець першого короткого опису. Бо він дійсно є виблядком.

По-перше, у нього й так вид дауна й на цій фотографії. По-друге, хіба цей виродок заслуговує стільки уваги, часу й редагувань??? Краще б статті про наших героїв, які загинули, пописали б.... А то знайшли "об"єкт уваги" й суперечок!--Учитель Обг 11:07, 7 грудня 2014 (UTC)

Нагороди[ред. код]

Мне кажется, есть смысл рядом с иконкой заслуженного артиста России вписать в каком-нибудь формате "звание", даное ему в ДНР (скан документа в конце статьи). --93.74.175.31 22:36, 7 грудня 2014 (UTC)

Треба медаль "За Лугандон" внести до списку нагород паціента. http://cs7003.vk.me/c7007/v7007136/1e270/m2AITL8i9wY.jpg

А хіба є така держава "ДНР"?--NOSFERATU (обговорення) 17:21, 4 лютого 2015 (UTC)

Ми ж не відкидаємо нагороди ПМР, ЧРІ та ТРПК. Часткові на невизнані держави - теж держави. --Максим Підліснюк (обговорення) 17:36, 4 лютого 2015 (UTC)

НТЗ[ред. код]

Дивно бачити як патрульні кидають в одну купу російську-грузинську війну (Грузія офіційно вела саме війну, здається) і російсько-українську війну (Україна офіційно веде антитерористичну операцію, війни немає) під заголовком "терористична діяльність". Треба якось переробити. Поки статтю стабілізував. — Green Zero обг 16:19, 7 грудня 2014 (UTC)

Так стабілізовано ж на останній перевіреній версії, як я розумію.--Анатолій (обг.) 16:42, 7 грудня 2014 (UTC)
Та багато розпатрульовувати. Стабілізував щоб ще гірше не зробили. — Green Zero обг 17:32, 7 грудня 2014 (UTC)
Пане Green Zero, і в Грузії, і в Україні має місце збройний конфлікт. Незалежно від офіційної назви. Війна також є збройним конфліктом. Так що тут не бачу протиріч. Щодо "терористичної діяльноісті", якщо правильно зрозумів, вибір невеликий: або комбатант, або найманець, або терорист. Щодо комбатанта або найманця відомостей немає. І доки їх немає, Пореченков - терорист. Або треба довести інакше. --Ветер (обговорення) 19:34, 7 грудня 2014 (UTC)

Я змінив назву розділу. Проблему вирішено чи є ще якісь зауваження?--Trydence (обговорення) 17:48, 7 грудня 2014 (UTC)

Trydence, Ви добре змінили назву. Тепер і Юрій Нікулін, і наші армійці, і Пореченков - "учасники". З всіма витікаючими. --Ветер (обговорення) 19:34, 7 грудня 2014 (UTC)
Перепрошую, але я не бачу рішення суду, яким визнали Пореченкова терористом. Треба прописувати нейтрально і дотримуватись формальностей, щоб стаття виглядала авторитетно (і відповідала правилам Вікіпедії). Статтю ще можна покращувати і доробляти, роботи багато. Пропоную всім шукати вдалі АД і доробляти.--Trydence (обговорення) 20:03, 7 грудня 2014 (UTC)
Trydence, а я не бачу "рішення суду", яке дозволяє Пореченкову стріляти по українським військовим. Якщо він приймає учать у збройному конфлікті зі зброєю і застосовує цю зброю не для свого захисту, то він може бути або комбатантом, або найманцем, або терористом. Тому прошу Вас визначити належність Пореченкова до означених груп або довести його неналежність до цих груп і, таким чином, обґрунтувати відкат. Дякую. --Ветер (обговорення) 20:39, 7 грудня 2014 (UTC)
А як ви визначили, що він стріляв саме по українських військових?--Анатолій (обг.) 20:42, 7 грудня 2014 (UTC)
Уважно послухати Маркова. Пореченков не заперечував. --Ветер (обговорення) 20:58, 7 грудня 2014 (UTC)

Не було добу, а тут уже пята колона із конформістами, що приложилися в укр-вікі до відокремлення Південного Сходу країни від України повністю вихолостили всю преамбулу... граючись гіпотетичною нейтральністю, уже добавилися що клоун стріляв по горобцях і, "ймовірно", із іграшкового пістоля.

Це Ви, пане Зенку, мене маєте на увазі: пята колона із конформістами, що приложилися в укр-вікі до відокремлення Південного Сходу країни від України повністю вихолостили всю преамбулу? --Учитель Обг 21:03, 7 грудня 2014 (UTC)

Тож повертаю версію із чіткою вказівкою події, оскільки вона саме для України є актуальною. Тому ще раз наголошую, для українського суспільства вона є важливою і тому повинна бути представлена в преамбулі. Зрештою, якісна інформація в преамбулі - знімає будь-які намагання випадкових дописувачів вправлятися в своїх "влучних" словосполученнях. Наразі попередній, кострубатий варіант - їх ще більше заохочує.--Когутяк Зенко (обговорення) 20:37, 7 грудня 2014 (UTC)

Пане Когутяк Зенко, вважаю свою останню версію більш виваженою і врівноваженою. Щоб не створювати війну редагувань, прошу уважно переглянути і повернути. З повагою. --Ветер (обговорення) 20:42, 7 грудня 2014 (UTC)
Кострубато, але краще. Дякую. --Ветер (обговорення) 20:48, 7 грудня 2014 (UTC)
Вітре, побратиме, таким чином ви даєте площадку для "Агонко-забав", та ще й спонукатимемо до чергових вихалясів проукраїнських дописувачів, які намагатимуться своїми дошкульними записами мститися тому дебелому створінню:). А чітке формулювання із посиланням на владні структури та щодо кримінальної справи - вибиватиме їх грунт з під ніг... а значить і потяг щось щевписати (не раз зустрічав випадки, коли чітка мотивація і посилання на офіційні джерела - стримували від неуставних чи неузгоджених дій простих люда і перехожих)--Когутяк Зенко (обговорення) 20:53, 7 грудня 2014 (UTC)
Та я й кажу, що краще. Дякую. Бо його тут вже зрівняли з ветераном Юрієм Нікуліним. --Ветер (обговорення) 21:01, 7 грудня 2014 (UTC)
Мойсей водив гебреїв 40 років пустинев, а наші Небесні та Народні Герої - кіька поколінь витравлюватимуть ту дурну (мацькальсько-рабську) кров, тож тепрпіти тра і по пальцям їм давати.
Для тих хто педалює коротку преамбулу наголошу, що у нас прийнято вказувати важливі особливості щодо персоналій в другому абзаці преамбули (а в першому, зазвичай, суха інформація-перелік). Особливо, коли це стосується надгучних подій, кримінальних справ.... для прикладу Захарченко Віталій Юрійович, Дем'янюк Іван Миколайович...--Когутяк Зенко (обговорення) 21:07, 7 грудня 2014 (UTC)
Мовчанка - знак згоди.. Що ж, настав час і мені язика почесати.... Я й не знала, що я такий впливовий політичний діяч, що сприяла відділенню "Південного Сходу" від України... Думала, що Ви файний здравомислячий вуйко, а Ви - навіженний прелегент. Все демагогія та демагогія, яка не бизує загальній справі...Не забувайте, що Ви редагуєте Вікіпедію (енциклопедію), а не особистий сайт. Тут все-таки живуть за якимись правилами і це не значить, що користувачі мають мацькальсько-рабську кров...(Аякже, у нас тут є декілька "обранців" із "голубою" кров"ю, які постійно волають, що вони найсправжнісінькі патріоти. А всі інші - п"ята колона Москви.) Не думаю, що такі Ваші дії - це прояв патріотизму. Зараз його не тут проявляють, воюючи за слова, які фактично ідентичні та звинувачуючи в тому, про що навіть не думалось та ще й жінок...--Учитель Обг 22:48, 7 грудня 2014 (UTC)
Пані Валентино, зважаючи на Ваш емоційний характер, не педалюватиму суперечку з вами, тим більше що ми в одній лодці пливем. До того ж, мої дошкульні слова стосувалися Агон:)ізованої частини вікі-простору та тих хто й зараз живе з рабським світоглядом - адже вони теж приклали свої руки (мізки) до кризи в країні (моє переконання - підкріплене життєвим досвідом!!!). Так, саме ці особи словесними уговорами звабили Вас (а жінки, такой, люблять вухами - жарт:) і левове частину вікіпедії поплисти до імперських берегів (в часі того конкурсу, і не тільки) - тож мені й іншим вікі-патріотам довелося перебратися з тієї лодки на наші острови (і наводити там лад - і це нам вдалося!!!!).... а Ви переконалися що пристали до берега з канібалами - котрі Вами покористалися. Я на Вас й інших вікі-побратимів не тримаю зла. На відміну від тих вікі-чиновників (які себе такими нарекли), що педалювали тоту вікі-злучку, заради своєї карєрної драбинки та Его - проявили свої рабські принципи. Уясніть, врешті-решт, що вони все життя живуть з рабськими устоями (коли все українське ганилося, упосліджувалося - і колінкувалося перед мацьковсько-чиновницькими кадрами) - ось і ці рабські устої вони перенесли у вікі-простір...... бо по іншому жити не уміють!!!! Незалежну думку, нестадну поведінку вони знищують (наглядний приклад ситуація з Рейдером з лісу - правда потім першими!!!! полетіли лити крокодилячі сльози!!!! не паскудство, га!!!!!). І навіть коли доля їх покарала (позбаваивши насиджених місць і статків - через їх боягузство і конформізм) - вони далі не витравили з себе раба..... за них обстоюють країну я, мої побратими, родичі - а ті й далі відсиджуються в теплих місцинах (аби калбаса була і работа!!!)
Тож, своє короткотермінове навернення до вікі-простору, я вчинив саме з цієї статті, де побачив, вчергове, рабське колінкування перед непотрібом і намагався якісно представити наявний контент, без лишніх емоційних випадів..... а те що взбісилися Агонізовані вік-кадри - ну то ж очевидно, війна ця надовго (альбо вони здохнуть, альбо зникне українськість). Відтак, пані Валентино, заради нашої неньки, давайте без суперечок, вашу емоцію я упускаю, і зичу творчих та життєвих гараздів.--Когутяк Зенко (обговорення) 06:24, 8 грудня 2014 (UTC)
Пане Зенку, я емоційна жінка, але тут я проявила мінімум своїх емоцій.. Я їх виявляю бурхливіше, а це просто так..писанина. Але я не про це... Не дуже вдале місце для обговорення "Галереї Слави", але крапку над "І" треба поставити, бо це просто абсурд... Не знаю, що керувало організаторами даного конкурсу, а учасники неупереджено писали статті. Я не зустріла жодної статті, де б підігрівались імперські зазіхання. Писали історичні статті, біографічні, про природу і фауну. Тому досить ПАФОСУ... Бо ніхто не продавався і не піддавався на словесні зваби. Особисто у мене була тенденція до участі в конкурсах з метою досягнення успіху та написання якомога більше статей. І ВСЕ... Ніхто мене не зваблював, ніде я не схибила і ніколи не жила ЧУЖИМ, а тим більше чоловічим, РОЗУМОМ. І Ваші слова лише безпідставні слова, які Ви вперто твердите, не бажаючи просто реально все оцінити. Так Вам хочеться бачити, звідусіль на сторінках ВП "лізуть" вороги. Звісно, не відкидаю припущення, що є "козачки", але не вони є основними творцями проекту. Щодо Агонка, він просто ТРОЛЬ, як кажуть москалі "от нечего делать", де більше скупченя, там і він з метою реалізувати свої комплекси... Смішно виглядають Ваші закиди про його ВЕЛИЧЕЗНУ РОЛЬ у деструктурування Української Вікіпедії. Просто смішно. Наче на трибуні розмахуєте руками, нагадуючи Вами ж ненависних "комуняк", які також практично в кожному бачили "врагов народа". Якось простіше треба дивитись на речі. Бо Ваш пафос інколи просто смішний.... Я мала до Вас глибоку повагу, бо Ви того заслуговували, а це Вас якось не туди заносить.. Тим більше писала вище, що "снився" б мені цей ідіот Пореченков,як би не колега у ФБ не запостила мою сторінку про відгук Пореченкова у Твітері про статтю у ВП. Звісно, що із цікавості знайшла статтю. ОТ РОЗУМІЄТЕ, просто із цікавості, а не виконуючи роль "п"ятої агон-ізованої колони". Це не важко звірить навіть за часом... Тому Ви повинні визнати, що звинувачуючи мене в якихось "прилизуваннях" та "причісуваннях" статті з якоюсь користю, Ви не праві. Думаю, випадково сюди заходять й інші користуачі без "задніх" думок також, а Ви приписуєте їм підтримку путлера. Хіба оце нещастя, яке стріляло по наших хлопцях варте тієї уваги й суперечок???? Та кому він потрібен??? Про його "діяльність" і в Інтернеті повно інфрмації і якісь неточні букви у статті не змінять враження українського суспільства про цю бидлоту! Я б радила бажаючим добавляти/видаляти інформацію в цій нещасній статті писати статті про наших Героїв. Я цим прізвищам та подіям відвела значне місце у конкурсі Військова справа у розділі "Рекомендовані до написання статті". Як бачите, червоні посилання стають синіми й несуть нашим читачам корисну інформацію про наших хлопців, а про якесь бидло... Отут і повинне бути поле нашої діяльності. А статей ненаписано про Героїв ще безліч: Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну (2014)!!! Отут, пани-побратими, засучуйте рукава і оріть ниву справжньої української історії. Сподівають, що організовуючи конкурс Військова справа у Вікіпедії та будучи членом журі я знову не стала знову елементом "5 колони"....--Учитель Обг 10:14, 8 грудня 2014 (UTC)

НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СТАТТЮ НА КЛОУНАДУ! Фраза: "стріляв із кулемета, ймовірно по позиціях українських військових" — негайно приберіть слово ймовірно, хто з великого гуманізму додав це слово??? А куди іще він стріляв, як не по українським військовим??? Тут що є п'ята колона??? Тоді для чого була розміщена бойова позиція? Просто так погратися? - смішно!

В повітня, в "молоко", холостими патронами... Інші можливі варіанти перераховувати? Для піара. Не п'яту колону шукайте, а підтверджуйте зміни авторитетними джерелами. --Максим Підліснюк (обговорення) 20:47, 17 грудня 2014 (UTC)

Хіба?[ред. код]

Панове, ви справді вважаєте, що Пореченков стріляв по позиціях української армії? Ага, а оператор так спокійно стояв і знімав це на камеру, Пореченков явно не хвилювався і особливо не поспішав вистріляти боєкомплект. Стріляв він або "в нікуди" або взагалі холостими десь у тилу позицій бойовиків в аеропорту.— Це написав, але не підписав користувач 91.124.72.169 (обговореннявнесок).

Там написано ймовірно. А про те, що патрони були холості - уже було спростування фахівцями цього. — Green Zero обг 14:29, 13 січня 2015 (UTC)