Обговорення користувача:AndriiKhmelkov

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, AndriiKhmelkov!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:13, 21 липня 2014 (UTC)

Патрулювання.[ред. код]

Добрий день!

Чи знаєте Ви про патрулювання у Вікіпедії?

Чи хотіли б прийняти участь у патрулюванні? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:11, 19 серпня 2014 (UTC)

Там все досить просто - читаєте правила, приводи у відповідність з правилами свої статті (бажано всі, або, принаймні, перші і останні - їх НАЙЧАСТІШЕ дивляться інші патрульні :-) ), подаєте заявку на патрульного, відповідаєте на питання і ... ВУАЛЯ! Ви - патрульний! :-) --Nickispeaki (обговорення) 09:13, 19 серпня 2014 (UTC)

Добрий день! Щиро дякую за запрошення. Після декількох діб роздумів я вирішив відмовитись. Я відчуваю, що статус патрульного створить зайві обмеження для мене, а згодом мені буде вже не так цікаво додавати нову інформацію через це. Тому краще залишусь зі статусом вільного Вікілінивця :). --AndriiKhmelkov (обговорення)
Вітаю! Вирішив всежтаки скористатись Вашим запрошенням. Багато сторінок які редагую залишаються неперевіреними багато часу, і я працюю над вікіпедією у ночі по Київському часу, тому мабуть мені є сенс подати заявку на статус патрульного. Щиро дякую за запрошення. -AndriiKhmelkov (обговорення) 01:24, 5 жовтня 2014 (UTC)
Вітаю із патрульним! ;-) Ще таке - ми про перевікі говорили? --Nickispeaki (обговорення) 21:36, 6 січня 2015 (UTC)
Дякую. Ще ні, проте я користуюсь цим ресурсом час від часу. --AndriiKhmelkov (обговорення) 22:07, 6 січня 2015 (UTC)

Оформлення[ред. код]

Привіт. Шаблони-стаби, зазвичай, розташовують вище шаблонів навігації і категорій. Не так. ✍ Green Zero Обг 10:31, 25 вересня 2014 (UTC)

Привіт. Дякую за роз'яснення, буду виправляти :) -AndriiKhmelkov (обговорення) 14:43, 25 вересня 2014 (UTC)

Путін — хуйло[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що стаття повинна опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у добрі статті [1]. --Jeromjerom (обговорення) 08:11, 29 вересня 2014 (UTC)

Віддав свій голос. Дякую за запрошення. AndriiKhmelkov (обговорення) 18:47, 29 вересня 2014 (UTC)

Портал «Пиво»[ред. код]

Привіт! Пропоную свою допомогу у роботі над порталом :). Окрім невимовної поваги до цього напою, маю а) велику колекцію етикеток пивних пляшок, б) невелику колекцію костерів, в) англомовну енциклопедію про пиво Бельгії (бл. 1500 сортів), г) бейджик патрульного Укрвікі.--Xsandriel (обговорення) 10:39, 5 листопада 2014 (UTC)

Привіт! Двері нашого пабу відкриті для всіх охочих :). Тимпаче, мені за честь, працювати з цінувачем пива пліч-о-пліч над нашим порталом. Багато чого не встиг учора оформити, так що, роботи вистачає :). Для легкості доступу до дизайну елементів порталу, створив цю сторінку Портал:Пиво/Документація. Сміливо змінюй все, що здається доцільним. --AndriiKhmelkov (обговорення) 15:04, 5 листопада 2014 (UTC)

Доброго ранку. Попри те, що суть Порталів як таких для мене завжди була загадкою, не можу пройти повз знайоме слово «пиво». Як матимете ідеї, куди розвивати Портал або просто пивну тематику, радий буду допомогти. Свого часу багатенько цій тематиці часу присвятив (і у Вікі, та й по життю )). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 07:43, 6 листопада 2014 (UTC)

Доброго ранку! У мене ще малий досвід у вікіпедії, проте мені здається суть порталів та проектів у тому, щоб організувати та структурувати роботу волонтерів над певною тематикою. Вирішив почати з оформлення порталу, щоб він був цікавим для цінувачів пива, а потім поступово перейти до категорій та статтей. Цікаво, що на тему пива в українській вікі відносно багато сторінок, проте не на всих є відповідні шаблони, не всі статті мають картки, багато категорій та статей без міжмовних посилань. Тому работи вистачає :). Створив сторінку Портал:Пиво/Допомога_порталу/До_роботи, куди заношу найважливіше для оформлення. Долучайтеся. З повагою, --AndriiKhmelkov (обговорення) 16:20, 6 листопада 2014 (UTC)

Види пива[ред. код]

Вітаю! Дякую за редагування сторінки Види пива. Можете підказати, чому ви перемістили картинку із Кьольшем на самий верх? Я ставив картинки в залежності від виду пива у відповідному розділі... --UkrainianZombie (обговорення) 12:19, 11 листопада 2014 (UTC)

Вітаю! На той момент коли редагував цю сторінку, пригадую, що це зображення здалося мені завеликим для старої позиції, виглядало не дуже красиво, тому намагався знайти варінт, як його зробити меншим, чи куди б його перемістити. Проте зараз, коли ви сказали, я думаю, що картинка в залежності від вида пива на кожний розділ, має сенс. Цей момент я упустив. Зараз подивлюся, що можно там зробити. Дякую за вашу турботу. Долучайтеся до роботи над порталом Пиво :) --AndriiKhmelkov (обговорення) 14:20, 11 листопада 2014 (UTC)

Перепрошую, що втручаюся у дискусію. Подивився сабжеву статтю і вона у мене викликала відчуття певного ОД. Мова йде про Змішане (спонтанне бродіння), виокремлення якого в окрему категорію, як на мене є сумнівним, адже до сьогодні я був певний, що за рахунок спонтанного бродіння вироблються лише ламбіки (принаймні так думав й Майкл Джексон). У будь-якому разі решта сортів, до неї зарахованих, однозначно виробляються за допомоги культурних дріжджів, а більшість ще й однозначно відносяться до однієї с основних категорій (Кельші/Альти є елями і т.д.). Тож, мені здається, наведена у статті типологія є хибною. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 11:52, 12 листопада 2014 (UTC)

Скромна спроба уточнення. До пива спонтанного бродіння відносяться ламбік, гьоз (фр. gueuze), фруктове пиво та фаро. Окремо виділяють категорію пива змішаного бродіння, це, зокрема, фламандський червоно-коричневий ель та (не знаю, як це українською) пиво декупаж (фр. de coupage).--Xsandriel (обговорення) 15:38, 12 листопада 2014 (UTC)

Холодов Дмитро[ред. код]

Добрий день/вечір! Я обіцяв Вам допомогти переписати статтю, і вже частково переписав її як чернетку у своєму просторі користувача: Користувач:Юрій Булка/Холодов Дмитро Юрійович. Але оскільки трохи мало маю вільного часу цими днями, то ще не встиг доробити статтю повністю. Тим часом, якщо Ви знімете зі статті шаблон {{Пишу}}, я зміг би додавати текст безпосередньо туди. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 00:43, 18 листопада 2014 (UTC)

Доброго дня/вечора! Дякую за Вашу допомогу, зняв шаблон Пишу зі статті. Повернуся до неї сьогодні-завтра. Зараз треба закінчити дещо на роботі. Ще раз дякую, --AndriiKhmelkov (обговорення) 01:33, 18 листопада 2014 (UTC)

Прапорці патрульного та відкочувача[ред. код]

Доброго дня! За результатами обговорення на ВП:ЗСП, Вам було надано прапорці патрульного та відкочувача. Ставтеся відповідально до цих інструментів. Якщо будуть питання - можете звернутися до мене чи до іншого досвідченого користувача. — Green Zero обг 13:32, 12 грудня 2014 (UTC)

Доброго дня! Дякую. --AndriiKhmelkov (обговорення) 14:23, 12 грудня 2014 (UTC)
то вже дійте як Патрульний! По можливості переверійте всі статті. З повагою Jphwra (обговорення) 17:22, 12 грудня 2014 (UTC)

Номінації на вилучення[ред. код]

Привіт. Коли номінуєте статтю на вилучення, то ставте шаблон отак - <noinclude>{{Delete|30 грудня 2014}}</noinclude>, а не просто отак - {{Delete}}. А потім потрібно відписатись на відповідній сторінці ВП:ВИЛ і повідомити основного автора статті. — Green Zero обг 15:20, 30 грудня 2014 (UTC)

Привіт. Дякую, прийняв шаблон на озброєння. --AndriiKhmelkov (обговорення) 18:48, 30 грудня 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

1) Ставте ваш вікіпідпис → "Учасники проекту" → Вікіпедія:Проект:Пиво/Учасники проекту. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 20:29, 13 січня 2015 (UTC)
2) Впишіть текст мети → «Мета» → Вікіпедія:Проект:Пиво. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 20:30, 13 січня 2015 (UTC)

Дякую за допомогу в оформленні порталу. Впишу мету сьогодні пізніше. --AndriiKhmelkov (обговорення) 20:35, 13 січня 2015 (UTC)

Військова справа (підсумки)[ред. код]

Привіт! Журі конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» продовжує працювати над оцінюванням статей. Підсумки очікуються 30 січня 2015 року, на день народження україномовного розділу Вікіпедії. Церемонія нагородження планується після 15 лютого 2015 року у місті Києві. Із додатковими запитаннями звертайтеся за militaryAt sign.svgwikimedia.in.ua чи на сторінку обговорення конкурсу на сайті «Вікімедіа Україна» --MediaWiki message delivery (обговорення) 21:33, 25 січня 2015 (UTC)

Останні новини[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «вересень 2020». Дякую за розуміння. З повагою, --Pavlo Chemist (обг.) 13:53, 30 квітня 2015 (UTC)

Вітаю! Зрозумів, інформацію з джерелом було додано до «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини». --AndriiK (обговорення) 16:57, 30 квітня 2015 (UTC)

Пам'ятна відзнака[ред. код]

Barnstar Geography Compass Rose Hires.png Учасник тижня географії 27 квітня — 17 травня 2015 року
Вітаємо із закінченням Вікітижня географії! Дякуємо за активну участь в написанні нових і покращенні вже існуючих статей. Вашими зусиллями Вікіпедія збагатилась цікавою енциклопедичною інформацією про нашу планету. AndriiKhmelkov, нехай цей знак буде виявом поваги до вашої праці. Не зупиняйтесь на шляху розвою українського розділу Вікіпедії. Пишіть ще!
--Dim Grits 09:23, 18 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Учаснику Тижня народів Росії[ред. код]

Jan Cossiers - Prometeo trayendo el fuego, 1637.jpg Вогонь з небес
За вашої участі ми усі збагатилися 115 новими статтями в рамках Тижня народів Росії. Як учасник тижня Ви нагороджуєтеся вогнем з небес. Несіть його гідно, запалюйте інших :) Тутовий (обговорення) 18:15, 22 липня 2015 (UTC)

Суміш розкладок у тексті[ред. код]

Привіт. У одній статті помітив, що Ви при перейменуванні статті на українську використали замість української І - латинську I. Це різні літери (так само як і А (кир.) та A (лат.), Е (кир.) та E (лат.) тощо), краще латинські і кириличні літери не змішувати. Користувачі не зможуть знайти ті статті через пошук, а під правильною назвою інші будуть створювати дублікати. — Green Zero обг 17:16, 10 жовтня 2015 (UTC)

Привіт! Дякую, зрозумів. Напевне не звернув уваги на розкладку клавіатури. --AndriiK (обговорення) 23:22, 10 жовтня 2015 (UTC)

Прохання до земляка[ред. код]

Доброго вечора! Звернув увагу, що Ви з Кіровограду та ще й маєте статус патрульного. Тому можете мені, як земляку, допомогти. Я на днях вніс правки в статті Назви Кіровограда, Історія Кіровограда, а згодом відредагую Кіровоград. Зважаючи на те, що на сторінці Запити до патрульних за два місяці жоден з патрульних на мій запит так і не відгукнувся, хочу попросити персонально Вас відпатрулювати зазначені статті. Зараз вони як ніколи актуальні. Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Наперед дякую.--Hard6ord (обговорення) 19:37, 2 листопада 2015 (UTC)

Вітаю! Передивлюся ці статті наступного тижня, коли буду вдома. Цього тижня знахожуся у відрядженні. Якщо з Вами ведуть війну редагувань, то краще звернутися до адміністраторів з проханням встановити захист на сторінку або встановити стабільну версію статті. З повагою, --AndriiK (обговорення) 21:11, 2 листопада 2015 (UTC)

@AndriiKhmelkov: Дякую за відповідь. До адміністраторів звертався. Допоміг yakudza. У жовтні Ahonc отримав 1 добу у якості покарання. У листопаді після його другої "атаки" та мого другого запиту до адміністраторів він нарешті вступив у діалог і від продовження "війни" утримався. На цей час редагування Назви Кіровограда, Історія Кіровограда та Кіровоград закінчене. Тому повертаюсь до прохання відпатрулювати зміни. Вдячний за допомогу!--Hard6ord (обговорення) 08:59, 20 листопада 2015 (UTC)

Фредерік Міллер[ред. код]

Здравствуйте. Как автор, можете дополнить пару абзацев о его профессиональной деятельности?--Станислав Савченко (обговорення) 19:47, 21 листопада 2015 (UTC)

Вітаю! Переглянув статтю, у понеділок може з'явитися час доповнити. --AndriiK (обговорення) 04:49, 22 листопада 2015 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Привіт! Дякую за пропозицію. Але є проблема: час, на жаль, має межі… Редагування ж — не завжди моє хобі. Якщо дістаю пропозицію (і маю змогу) працювати по-справжньому, то активність у Вікіпедії, м'яко кажучи, вже не так впадатиме в око. Цього місяця, наприклад, мав більше вільного часу, отож доволі часто й із задоволенням патрулював. А коли з'являється робота за фахом (редакторська, творча — не на громадських засадах), то як людина відповідальна віддаюся цим проектам сповна. Таке життя.
А Ваш проект справді цікавий. Mediafond (обговорення) 06:15, 23 листопада 2015 (UTC)

Категорія:Підприємства Вашингтону[ред. код]

Доброго вечора! Звертаю увагу, що в українській мові згідно з § 48 Правопису населені пункти мають в родовому відмінку закінчення -а, -я, а країни й області — -у, -ю. Тобто штат Вашингтон у родовому відмінку матиме закінчення -ю, а місто — закінчення -а. З огляду на це я скасовую ваше перейменування, будь ласка, візьміть до уваги на майбутнє. Дякую — NickK (обг.) 22:00, 25 листопада 2015 (UTC)

  1. Доброго вечора! Зрозумів. Дякую. --AndriiK (обговорення) 22:39, 25 листопада 2015 (UTC)

Вікізгущівка за Тиждень кліматичних змін[ред. код]

Дякуємо Вам за активну участь у Тижні кліматичних змін! На знак вдячності організатори хочуть надіслати Вам вікізгущівку поштою та тематичну поштівку )

Будь ласка, перейдіть за цим посиланням і надішліть свою поштову адресу для отримання посилки.

Бажаємо натхнення й наснаги в подальшій роботі у вікіпроектах! --Olena Zakharian (обговорення) 11:37, 28 грудня 2015 (UTC)

WHY DID YOU DELETE MY EDIT TO WIKIPEDIA?[ред. код]

Безответственный удалить мои изменения не спрашивая меня, или спрашивая о изменениях в Википедии, как часть более широкого проекта, чтобы улучшить доступ к всемирной домена сайт хостинг политики и процедур. Я вернусь его оригинальном формате, и вы будете разговаривать со мной, прежде чем снова редактирования. Я из Канады, и моя ИС может быть проверена, может твой? !!!!

Я инвалид, ответить.

Wikiworld2 (обговорення) 22:46, 18 січня 2016 (UTC)

Hello. I have replied on your personal page. Thanks. --AndriiK (обговорення) 23:22, 18 січня 2016 (UTC)

Московське вище військове командне училище[ред. код]

Це навчальний заклад а не військовий підрозділ, хоч і військовий, будь-ласка замініть відповідною карткою.--PsichoPuzo (обговорення) 17:42, 21 січня 2016 (UTC)

Привіт! Стаття Московське вище військове командне училище містить текст перекладений зі статті «Московское высшее военное командное училище» російської Вікіпедії. Росіяни використали шаблон:Военное подразделение для їх статті, тому українська стаття використовує аналогічний шаблон. Крім цього, Шаблон Вищий навчальний заклад не має деяких полів як "марш" або "битви", які використовуються у статті. --AndriiK (обговорення) 20:19, 21 січня 2016 (UTC)
Знов треба прогалину карток заповнювати( Ну хай поки буде тоді, але це все одно плутанина коні-люди. Якщо були битви, то це якась там, наприклад, рота сформована з тих хто там навчався, а сам заклад окремо.--PsichoPuzo (обговорення) 20:27, 21 січня 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Cartella tab4 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Cartella tab4, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 лютого 2016. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 22:30, 16 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:32, 7 березня 2016 (UTC)

Request[ред. код]

Greetings.

Could you create the articles en:Visa policy of Azerbaijan and en:Visa requirements for Azerbaijani citizens in Ukrainian?

Thank you.

Прошу прийняти участь в обговоренні[ред. код]

Раніше,[2] ви висловились з приводу вилучення цієї статті Enjоyking. Суб’єкта, про якого йде мова в статті, я особисто вважаю учасником інформаційної війти проти Украни, (але то моя особиста думка). Прошу при можливості прийняти участь в обговоренні, в повторній номінації, та конструктивно висвітлити вашу думку. — Alex Khimich 20:43, 24 травня 2016 (UTC)

Бачив номінацію раніше, проте не мав бажання витрачати час на суперечки. Залишив свою думку та сторінці обговорення. --AndriiK (обговорення) 21:09, 24 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @AndriiKhmelkov: вітаю, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 11:03, 9 серпня 2016 (UTC)

Можливо вас зацікавить створення цих чи інших статей :

.--Yasnodark (обговорення) 14:13, 9 серпня 2016 (UTC)

Місяць Азії[ред. код]

Хтось обіцявся взяти участь ;) Не забудьте, бо час іде. -- Ата (обг.) 06:11, 13 листопада 2016 (UTC)

Повинен встигнути написати щось до кінця місяця. Чекаю на новий ноутбук, на тому, що зараз використовую, клавіатура не дуже зручна. --AndriiK (обговорення) 18:14, 13 листопада 2016 (UTC)

Східний Сассекс[ред. код]

Оформителе статью, подставьте сноски на источники, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 04:59, 25 листопада 2016 (UTC)

Не розумію, який зв'язок між мною, цією статтею та Вами? --AndriiK (обговорення) 16:37, 25 листопада 2016 (UTC)

Дублікати[ред. код]

Привіт. Маю невелику пораду щодо того як зменшити всім кількість роботи. Дубляжі не слід вилучати, а потрібно об'єднувати дві статті в одну. (Вікіпедія:Об'єднання статей) --Буник (обговорення) 10:43, 27 грудня 2016 (UTC)

Привіт. Дякую за пораду. Проте цими об'єднаннями ніхто не займається роками, я вже ставив на об'єднання кілька разів. Цього разу моєю метою було передивитись 1000 статей без міжмовних посилань і почистити список від незначимих статей, то шо я і зробив. Якби витрачав час на приведення до ладу кожної статті з тисячі, то робив би ще місяць. Та й витрачати час на об'єднання двох погано написаних стабів, чи статей на незначимі теми немає сенсу. Я б з превеликим задоволенням дописував би вікіпедію де все працює як задумано, проте українська вікіпедія це не той випадок. --AndriiK (обговорення) 12:00, 27 грудня 2016 (UTC)
Ну треба трохи терпіння, там статті з 2009 року висіли, зараз настаріші - з 2012. Думаю до кінця 2017 там буде черга лише з 2015-го, а може й менше. ) Щодо значимості - то тоді номінувати на вилучення треба з аргументацією про значимість, а не з аргументацією про дублікат. --Буник (обговорення) 15:54, 27 грудня 2016 (UTC)
Дякую. Зрозумів. --AndriiK (обговорення) 17:32, 27 грудня 2016 (UTC)

Декілька порад[ред. код]

Будь ласка, ретельніше аргументуйте при постановці на вилучення. Недостатня аргументація може вважатись порушенням ВП:ВИЛ:

« Заявки на вилучення статті або сторінки повинні бути аргументовані — тобто посилатися на конкретні правила і поради української Вікіпедії. «

Подібні порушення іншим користувачем вже розглядались арбітражним комітетом і на певних користувачів були накладені певні обмеження. І ще невелика порада, не робіть багато номінацій в один день. Їх просто не встигають обговорити і розглянути. --yakudza 16:44, 27 грудня 2016 (UTC)

Дякую. Зрозумів. --AndriiK (обговорення) 17:32, 27 грудня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Stamps of Ukraine, 2013-58.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! --Dim Grits 18:19, 6 січня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Nelumno nucifera open flower - botanic garden adelaide2.jpg
За участь у місяці Азії
Дякуємо Вам за участь у тематичному місячнику Азії 2016 року у Вікіпедії! Завдяки вашій праці наш проект збагатився новими статтями. AndriiKhmelkov, ця квітка лотосу — вдячність за ваш внесок. Нехай вона надихає Вас на нові звершення. Не зупиняйтесь на шляху розвою українського розділу Вікіпедії. Пишіть ще!

Address Collection - WAM[ред. код]

Congratulations! You have more than 4 accepted articles in Wikipedia Asian Month! Please submit your mailing address (not the email) via this google form. This form is only accessed by me and your username will not distribute to the local community to send postcards. All personal data will be destroyed immediately after postcards are sent. Please contact your local organizers if you have any question.

If you do not wish to share your personal information and do not want to receive the postcard, please let me know at my meta talk page so I will not keep sending reminders to you. Best, Addis Wang Sent by MediaWiki message delivery (обговорення) 05:22, 7 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AndriiKhmelkov!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 10:15, 2 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:35, 31 грудня 2017 (UTC)

що необхідно[ред. код]

Вітаю, колего!

Бачу, помітили мою пораду. Це diff було потрібно, але трохи запізно. 4 квітня 2017 це майже рік тому, давно. Цілковите враження, що цілий рік усе було нормально. Необхідно актуалізувати запит. Наприклад, оновити факти. Звісно, якщо вони є.

Юрій Дзядик в) 16:22, 9 березня 2018 (UTC).

Дякую за пораду. Я думаю поведінка цієї людини навряд чи змінилася, судячи з мого списку спостереження. Проте, дії цієї людини вже клопіт інших патрульних, в мене поки немає ні натхнення ні часу активно займатися вікіпедією. --AndriiK (обговорення) 05:01, 10 березня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

10000 статей, які повинні бути в усіх Вікіпедіях[ред. код]

Вітаю. Дякую за участь у місячнику 10000 необхідних статей! Але видно Ви не до кінця зрозуміли що це таке. 10000 статей, які повинні бути в усіх Вікіпедіях - це перелік найважливіших статей і це не всі статті підряд. Детальний перелік міститься на підсторінках Користувач:SergoBot/Stat10000. Ось, наприклад, перелік усіх необхідних статей з географії, а ось перелік відсутніх необхідних статей. Ваші статті ні в один із цих переліків не потріпляють, тож я вимушений прибрати їх зі списку покращених та прибрати шаблони на їх сторінках обговорення. Сподіваюся на розуміння. З повагою, DiMon2711 18:41, 12 березня 2019 (UTC)

  1. Вітаю @Dimon2711:. Я розумію для чого цей місячник. Справа в тому, що мною була створена стаття "Гедда Гоппер" яка є в списку 10к необхідних, від неї ж пошли інші пов'язані статті про інших Гопперів та декілька міст пов'язаних з ними. Ці статті не були б напевне створені ще довго (або взагалі), аби не місячник, тому я включив в обговорення той шаблон. Я зрозумів, що для вас важливо щоб шаблон був поміщений тільки в обговорення 10к потрібних статей, тому незаперечуючи видалив усі пусті сторінки обговорення та перенаправлення між обговореннями які були залишені. Мною також були створені статті на економічні теми, ідеї для яких я підібрав зі списку Користувач:Albedo/Економічна_статистика який знаходиться на сторінці місячника необхідних статей. Чи залишати ті статті у списку чи ні, це вже вам вирішувати як організатору місячника. Наприкинці дня, мені всеодно чи буде там шаблон чи ні, чи будуть статті у списку чи ні; я не для того дарую свій час українській вікіпедії. З повагою, --AndriiK (обговорення) 01:05, 13 березня 2019 (UTC)

Сторінку Наталія Бугайова номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Наталія Бугайова, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2019. Що ще можна зробити?

Вкажіть будь-ласка критерії ВП:КЗП за якими ви створили статтю Наталія Бугайова. Мені здається, щш ця стаття є добрим кандідатом на вилучення. Особа не є видатною, стаття має малу значимість, стаття є дуже маленькою. Shuba (обговорення)

Сторінку VIDIA номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття VIDIA, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 13:28, 26 листопада 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AndriiKhmelkov!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)


Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до мільйонної статті![ред. код]

@AndriiKhmelkov: Доброго вам дня! Мене звати Роман, і я приймаю участь в конкурсі щодо святкового логотипу: Вікіпедія - Мільйон статтей. Чи могли б ви, якщо вам до вподоби ці лого, проголосувати за один з мої варіантів.
Ось мої пропозиціїї:

Голосування відбувається тут. Мої варіанти з 16 по 19. Щиро вам вдячний і вибачте, що потурбував!!! --RomanKotlar (обговорення) 14:25, 20 березня 2020 (UTC)

Оліміпйські комітети[ред. код]

поробіть перенаправлення з шаблонів тих країн, де лишились вони в червоному і звучать, як: Національний Олімпійський комітет Країни. Дякую. --Jphwra (обговорення) 05:11, 23 серпня 2020 (UTC)

Будь ласка? --AndriiK (обговорення) 02:31, 24 серпня 2020 (UTC)