Обговорення користувача:MelnykSerg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів вирішених питань і завершених обговорень тут.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, MelnykSerg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:42, 4 лютого 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Добридень, MelnykSerg. Помітив, що Ви редагували статті, пов'язані з відеоіграми. Чи не хотіли б ви можливо долучитися до нашого проекту? Були б раді! -- ElrONE 13:17, 24 березня 2019 (UTC)

Вітаю! Дякую за запрошення! Насправді, час на Вікіпедію у мене знаходиться дуже нерегулярно, епізодично. Але буду мати на увазі цей проект, можливо долучусь до чогось не дуже складного.--MelnykSerg (обговорення) 13:29, 24 березня 2019 (UTC)

Державна приналежність окупованих територій[ред. код]

Бачу певний набір проблем у ідентифікації державної приналежності українських територій, тимчасово окупованих і контрольованих Російською Федерацією (зокрема, у Криму): часто елементи картки або шаблонів створюють враження того, що територія належить до Росії. Я вважаю цю ситуацію неприпустимою: якщо Українська Вікіпедія не впевнена у тому, чий Крим, то як у цьому буде впевнена світова спільнота? Але я не завжди розумію, як ці помилки виправляти коректно з технічної точки зору. Дискусія і поради вітаються!--MelnykSerg (обговорення) 08:11, 3 вересня 2019 (UTC)

Мапа[ред. код]

У картці географічного об'єкту наведено карту Росії (Дача Чехова, Музей дельтапланеризму (Феодосія), Сімферопольська ТЕЦ, Харакс, Яли-Бахча), або відсутня карта України (Бельбек, Бештерек, Дача Чехова, Двоякірна бухта, Джангуль, Джурла (річка), Донузлав, Зуя (річка), Каламітська затока, Караджинська бухта, Карлавські Сивашники, Кача (річка в Криму), Кримська атомна електростанція).

Країна[ред. код]

У картці країною, до якої належить об'єкт, позначено Росію (Бельбек, Бештерек, Будинок Месаксуді, Дача Чехова, Джур-Джур (водоспад), Євпаторійська бухта, Зуя (річка), Кача (річка в Криму), Кримська атомна електростанція, Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського), або відсутнє позначення України (Музей дельтапланеризму (Феодосія)).

Шаблон[ред. код]

Деякі шаблони містять вказівку або натяк на приналежність до РФ (Караджинська бухта, Карлавські Сивашники, Керченська бухта, Мойнаки, Феодосійська затока, Ярилгацька бухта).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:24, 11 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю! Гарна ідея. --MelnykSerg (обговорення) 05:04, 12 жовтня 2019 (UTC)