Український мілітарний портал

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Український Мілітарний Портал
Ump logo.jpg
URL mil.in.ua
Тип інформаційний портал
Мови
Власник Тарас Чмут

Український мілітарний портал — єдиний український і повністю україномовний мілітарний сайт, що спеціалізується на висвітленні питань глобальної безпеки, діяльності силових структур та військово-промислового комплексу. Портал поєднує довідкові розділи, які містять інформацію про усі силові структури України, їх призначення та озброєння, а також стрічку новин, яка щоденно динамічно оновлюється. На сайті публікуються власні аналітичні статті, репортажі, присвячені тематиці порталу, а також передруковуються якісні матеріали із інших ресурсів. На Порталі створена оригінальна підбірка професійних відеороликів, присвячена українським силовим структурам. Громадське обговорення усіх новин та процесів, пов'язаних з тематикою порталу, відбувається на Форумі сайту. Статистика свідчить, що Портал має високий рівень популярності як у столиці, так і в інших регіонах України та за кордоном[джерело?].

Напрямки діяльності[ред.ред. код]

  1. Один з головних напрямків діяльності сайту — популяризація Збройних Сил України;
  2. щоденний огляд українських та зарубіжних інформаційних ресурсів та публікація новин, аналітичних статей, оглядів, інформації про озброєння та все, що з нею пов'язане;
  3. публікація авторських матеріалів на принципах громадської журналістики (фото-репортажі та інтерв'ю);
  4. публікація мілітарних відеоматеріалів та фото.

Реєстрація на сайті не обов'язкова, але без неї неможливо залишати коментарі. Натомість можна переглядати новини та інші розділи сайту.

Портал має інтернет-форум.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]