Google AdSense

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Google AdSense
Google Adsense logo.png
Тип контекстна реклама
Розробник Google
Стабільний випуск (2011 )
google.com/adsense

Google AdSense — сервіс контекстної реклами від Google. Програма автоматично розміщує на веб-сайтах текстові та графічні оголошення, що підходять за контекстом. Власники сайтів(видавці), що бажають взяти участь, спочатку повинні зареєструватися і отримати підтвердження від Google AdSense про прийнятність їхнього сайту. Після чого вони можуть розміщувати рекламу та отримувати дохід за кліки (переходи за рекламними посиланнями) або перегляди. Вартість кліків може коливатися залежно від кількості рекламних блоків, рейтингу сайту, виду реклами тощо. Обліковий запис користувача може бути заблокований при порушенні ряду правил сервісу.

Крім того, видавці веб-сайтів за допомогою AdSense можуть надавати своїм гостям можливість скористатись пошуковою системою від Google, як по Інтернету, так і безпосередньо по сайту, заробляючи гроші від рекламних оголошеннях Google, що з'являються разом з результатами пошуку (Google AdSense для пошуку). За таким принципом працює українська платформа ukr.net.

З допомогою свого інтерактивного облікового запису на сервісі Google AdSense власник сайту в будь-який час може переглядати кількість переглядів сторінки, кліки та рейтинг кліків, а також поточні доходи від показу реклами від AdSense.

Спосіб виплати[ред.ред. код]

Зовнішній вигляд чеку від Google Inc.‎

Google AdSense перераховує гроші учасникам програми раз в місяць, при накопиченні суми $100 (або 70€). Залежно від країни доступні різні способи виплати: чеком, через систему електронних платежів (EFT) безпосередньо на банківський чек, Western Union Quick Cash. Переведення в готівку чеків для громадян, що проживають на території країн СНД, можливе через банківські заклади і деякі платіжні системи. В Україні є можливість виведення грошей на банківські та карткові рахунки.

Потрібно зважати на те, що відповідно до умов надання послуг компанія Google залишає за собою право діяти на власний розсуд при виявленні недійсних кліків. На практиці при знаходження так званої «недопустимої активності» обліковий запис Google AdSense блокується і гроші за кліки по рекламі власник сайтів не одержить.

Посилання[ред.ред. код]